צילומים לפני חתונת שישי

darr18

New member
צילומים לפני חתונת שישי

היי,
רציתי להתייעץ עם המנוסים שבניכים שהתחתנו בשישי בצהריים - האם אכן ניתן להספיק להתאפר, להתארגן ולהצתלם ולהספיק להגיע לאולם ב 11?
הצלמת שלנו טוענת שנספיק, אנחנו לא בטוחים. וגם איזו מאפרת תסכים להגיע ב 7 בבוקר ?

בתודה מראש :)

PooKiPsiT

New member
אפשרי אם לא עושים משהו מורכב מידי מבחינת

שיער/איפור (לא משהו שלוקח 4 שעות...) ומצטלמים במקום שלא מצריך סטיות מהדרך (הכי רצוי להתארגן ולהצטלם בסביבת האולם).

אני התחתנתי בשישי וכן בזבזתי זמן על נסיעות...
את השיער/איפור התחלנו ב6 וחצי, ב-9 וקצת יצאנו לצילומים אחרי שיערּ+איפור+מפגש+קצת צילומים בבית. ב-9 וחצי בערך הגענו למקום של הצילומים. היינו שם שעה וקצת ונסענו לאולם. הגענו לאולם באזור 11 ורבע והזמנו אנשים ל-11 וחצי. בגלל שהצטלמנו קצת באזור של האולם +צילומי משפחות יצא שאנשים התחילו להגיע באמצע הצילומי משפחות...

בקיצור, אם לא היה את עניין הנסיעות הזמנים כנראה היו יוצאים ממש טוב. בגלל שאצלך אנשים מוזמנים ל-11 עניין הנסיעות הוא די קריטי, כמו גם להזמין את מי שעושה את השיער ל-6 וחצי ולא ל-7.

אני לא חושבת שהשעות יפחידו מישהו. בחתונות שישי אלו שעות די סטנדרטיות להתחלה. אצלי לפחות הן לא הפחידו את 2 המאפרות שהייתי אצלן לאיפור נסיון.

אני מתחתנת בשישי הקרוב

ורק השבוע חישבתי את השעות והבנתי שזה מתחיל ב-6:30. המאפרת נבהלה פחות ממני, זה היה לה די ברור... גם אני מצטרפת להצעה של צילומים קרובים, וזו גם התוכנית שלי.
עדיף לישון שעה פחות ולא להיות בלחץ...

מזל טוב!

RAVITM85

New member
התארגנות בבוקר

אין מה להילחץ, גם ככה לא תצילחי לישון מההתרגשות .ולקום בבוקר מוקדם זה יקרה בצורה הכי טיבעית
אני תיאמתי הכל עם הצלם שלי אורן משני צלמים . ישב איתנו על התוכנית של כל היום, ידענו מה נעשה
ואיפה נצטלם וכמה זמן . הכל זרם . אז אם יש לך צלם טוב הכל מסודר
בהצלחה

AddIn

New member
המאפרת שלי

אני לא מתחתנת בשישי, אבל יצא שדיברנו על זה.
היא אמרה שלה אישית אין בעיה והיא מגיעה לכלות גם בשעות מאוד מוקדמות.
אם תרצי אתן לך את הפרטים.

Taltalon269

New member
גם בשש בבוקר מגיעות :)

בד"כ בחתונות שישי מכוונים לסיים עם האיפור בסביבות תשע. ככה שמתחילים שיער בערך בשש, ואז יש זמן לצילומים
חשוב במיוחד להתארגן קרוב למקום האירוע כדי לא לבזבז זמן בנסיעות

היתה לי כלה שהתארגנה באולם בו התחתנה והצטלמה ממש בסביבה הקרובה ואז נהננו מהפריבלגיה של להתחיל שיער בשבע :)

אפשרי אבל דורש תכנון

המעצב שיער הגיע בשש בוקר (והיה מוכן להגיע גם לפני אם צריך) והמאפרת הגיעה בשבע. בתשע וחצי אחרי ארגון הדברים וצ'ק אאוט בערך יצאנו מהמלון לצילומים בסביבה (התארגנו בדיאגילב ברחוב מאז"ה והצטלמנו באזור רוטשילד במרחק הליכה מהמלון), בעשר וחצי כבר היינו ברכב ובאחת עשרה בול הגענו לאולם. אם תצטלמו קרוב לאולם/ למקום התארגנות זה אפשרי בהחלט.

אפשרי בהחלט

היי לך!

אנו בהחלט חושבות שזה ריאלי אך זה תלוי בעיקר במורכבות של האיפור והשיער אותם את מתכננת. אם את מתארגנת יחסית קרוב למקום בו את עומדת להינשא והצילומים מתקיימים סמוך למקום בו את מתארגנת/ נערך האירוע, אז לא צפויה להיות בעיה לעמוד בזמנים, אך כמובן שחשוב שהכל יתקתק באותו יום.

אם את בכל זאת חוששת מלחץ בזמנים ויש לך אפשרות לקיים צילומי זוגיות ביום נפרד, אז עדיף. כך ביום האירוע תוכלו לערוך כמה תמונות סמליות בבגדי החתונה ולהמשיך הלאה לחגיגות.

טל והדר,
כלות אורבניות

Raspail

New member
7:00 בבוקר נראה לי גבולי

אם את צריכה להספיק להגיע לאולם עד 11, נראה לי שתצטרכי להתחיל להתארגן לפני... אבל, ברור שזה אפשרי!!! כל מי שמתחתנת בשישי עושה את זה! (ויש המון כפי שאת רואה).

אני התחלתי להתארגן ב-7 בבוקר, והגענו לאולם ב12:00 אחרי צילומים מקדימים מאד מזורזים של 45 דקות בקושי... ההתארגנות שלי הייתה מאד זריזה, תסרוקת פשוטה, איפור קליל, שמלה שלקח לי חצי שנייה ללבוש אותה... אה והגן היה במרחק הליכה של *דקה* ממקום ההתארגנות. כלומר על פניו היה לי זמן בשפע א-ב-ל בפועל יש המון קטעי מעבר
וזה פשוט לוקח זמן לא משנה כמה תתכנני את זה.

מתי הקבלת פנים שלכם?
הייתי ממליצה להגיע 20 דקות לפני קבלת הפנים לצילומי משפחה, לא צריך להקדים מעבר לזה. אם אתם לא בחתונת חורף 11:00 נשמע לי מוקדם להגעה לאולם.
שאלה שניה חשובה היא כמה זמן נסיעה יש לכם לאולם? אם יותר מ-20-30 דקות אז לקחת בחשבון שהמשמעות היא שככל הנראה לא תספיקו לעשות צילומים מקדימים וחבל.

הייתי מנסה להתחיל להתארגן ב-6:30, ומתזמנת הגעה לאולם ב-11:30. באופן הזה בהחלט אפשר להספיק התארגנות+צילומים בכיף.

darr18

New member
קבלת פנים 11:30, נסיעה לאולם ממקום ההתארגנות

~20 דקות....

שוקלת לדחות קבלת פנים ל-12:00 אבל לא רוצה לדחות את החופה כדי לא לקצר את זמן הריקודים....

PooKiPsiT

New member
מתי צריך לסיים את האירוע?

לדעתי לא כדאי לקצר את קבלת הפנים, כל העסק כל גם ככה עובר נורא מהר... קבלת פנים של חצי שעה (אני מניחה?) זה ממש קצר. נראה לי שגם בשביל אורחים שנוטים לאחר.

darr18

New member
חופה ב-13:00 אז זו תהיה שעה של קבלת פנים

נארוע נגמר שעה לפני כניסת שבת, כלומר 17:30

PooKiPsiT

New member
אם ככה אז זה דוקא נשמע בסדר להזיז ל-12

שעה זו קבלת פנים סטנדרטית.

MidnightNoa

New member
בטח שאפשר!

אני ממש אוהבת לצלם חתונות בימי שישי. הלו"ז אמנם מעט יותר צפוף אבל אור יום זה כיף :) פשוט צריך לקחת בחשבון שכל שלב ההתארגנות יתחיל יותר מוקדם מחתונות בימי חול, זה הכל.

למעלה