המלצה ללוקיישן

Princess Lotta

New member
סוף מרץ - משהו באמצע-

מעדיפה פסטורלי/טבעי/עתיקות ולא עירוני מודרני פלצני

תודה

Taltalon269

New member
אז ככה

לכלות שלי אני נוהגת להמליץ על:
יש לך את תל קקון (ליד בת חפר) שזה שרידי מבצר יפים
יש את אוטופיה בבחן שזה גן סחלבים מקסים
יש לך את קרון הרכבת העתיק ליד ביתן אהרון (צמוד לMC2) וממש מולו- הכביש שמוביל לביתן אהרון, שדרת פיקוסים משגעת (אם תסתכלי באתר שלי, יש שם הפקה של שנות ה40 שצולמה שם)
ליד הסטודיו שלי, בבורגתה, יש לך חורשת עצי פקאן מאד פוטוגנית, ותכלס בכל מושבי האזור עכשיו את יכולה ליהנות מהנוף היפה של השדות
ויש כמובן את נחל אלכסנדר על חלקיו השונים שגם מצטלם טוב ואת הים...
מזל טוב :)

Norma Desmond

New member
אז יש את מקום בלב

זו אמנם מסעדה (בה התחתנתי) אבל היא מהממת, מלאה בטבע ובפינות חמד מקסימות לצילומים
הבנתי מכמה צלמים שאיתם דיברתי שלפעמים הם עושים שם צילומים מקדימים גם בלי שמתחתנים במקום עצמו
יש להם גם גן ירק עם בקתה משגעת, ואולי יש אפשרות לתאם מראש שיפתחו לכם אותה (היא לא פתוחה בכללי לאורחים. נדמה לי שבשישי הם פותחים אותה)

בכל מקרה, את מוזמנת להציץ בתמונות שבקרדיטים שלי. מה שכן- אני חושבת שרצוי להתקשר אליהם ולתאם מראש צילומים, כי זו בכל זאת מסעדה ולא גן ציבורי. אבל זה שווה את זה- מקסים שם!

Princess Lotta

New member
וואו השרשור שלך מדהים! השמלה, האיפור, השיער

והכלבה המתוקה!!!

גם לנו יש, והיא מאוד פוטוגנית. נקווה שלא תגנוב לי תהצגה...

Norma Desmond

New member
תודה רבה

נראה כאילו יש 2 דובונים מתוקים במיטה שלך

ותהיי בטוחה שהיא תגנוב את ההצגה, כלבים וילדים תמיד גונבים את ההצגה

אבל אין כמו תמונות מקדימים עם הכלב/חתול האהובים

המלצות

היי לך,

באזור השרון יש שפע של מקומות יפים וירוקים להצטלם בהם, למשל במבנה נטוש הממוקם ביקום, קרוב לשם יש את רשפון שם תוכלי למצוא משתלות מקסימות ושדות ירוקים, באזור נווה ירוק יש גם כן שטחים פתוחים יפים וכנ"ל בפנייה לתל מונד. בכפר חיים מתקיים בעונה קטיף פטל והוא פוטוגני בהחלט, בהצלחה!

טל והדר,
כלות אורבניות

למעלה