DIY, עיצוב ופרחים 09/01

nitzan gng

New member
מתנות לאורחים

מתלבטת בנושא כבר כמה זמן ואולי תוכלו לעזור לי בסוגייה..
כיוון שאנחנו מתחתנים ביום תחילת האביב וכל החתונה תהיה בסימן פריחה וכו', אז החלטנו על מתנות לאורחים שיהיו מעטפות חומות קטנות עם זרעים של פרחי העונה (בצבעי החתונה צהוב-לבן).
על המעטפות אני אדביק מדבקה שאעצב עם כמה מילים מאיתנו, ובפנים כנראה יהיה איזה דף הוראות...
דוגמא למעטפות

עלה לי הרעיון לתת את המתנה בשלב ההגעה יחד עם כרטיסי ההושבה (וכך גם יצא בוודאות שכל משפחה/זוג יקבל אחת ולא יהיו חוסרים וכד'). הבעיה שקשה לי לחשוב על דרך נחמדה לשלב את המעטפות האלו יחד עם כרטיסי ההושבה....
אציין שקניתי הרבה כרטיסי הושבה חומים (kraft) לא כפולים, ותכננתי להם אמנם משהו אחר עבור כרטיסי ההושבה, אבל אולי יהיה אפשר לשלב אותם איכשהו.

אשמח לשמוע רעיונות!

:)

המעטפות מקסימות כל שיש לך יופי של בסיס :)

הייתי מכינה תוויות יפות, מאורכות קצת, לא זוויתיות אלא בעלות פינות מעוגלות או מסולסלות טיפה.
גודל התוויות צריך להיות ךא יותר מ 60% מגודל המעטפה, כדי לשמור עליה כבאקגראונד ולא להסתיר אותה.
אפשר לגזור את התוויות מקארדסטוק או לחתוך ולעגל פינות עם פאנץ' מתאים, או לרכוש אותן מוכנות.
הן לא חייבות להיות זהות מבחינת העיצוב אבל כן באותו עולם צבעים פחות או יותר.
את התוויות אפשר להצמיד באטב עץ קטנטן שיודבק למעטפה, לא במרכז אלא טיפה שמאלה ממנו.
אפשר גם לקשור אותן למעטפה או להדביק רק בחלק העליון (כדי שלא תהינה צמודות "דבוקות" למעטפות) ולהדביק סרט קשור יפה כפפיון למעלה.
אפשר "לשבור" את המבנה המרובע עם קישוט קטן בפינת התווית כמו פרח מלאכותי שבולט.
מקסים לדעתי לתלות אותן. אל תריס ישן, סרט או חבל... אם אין ברירה אז לעשות פריסה על שולחן.
כאן תמצאי השראה לעניין של הושבה, והנה גם לוח פינטרסט יעודי שנעצתי בנושא.
בהצלחה :)

nitzan gng

New member
תודה על הרעיונות!

אגב נראה לי שבדיוק עזרת לי בפייסבוק עם טיפ על איפה יש עציצים קטנים ממוחזרים (;
היתה לי התלבטות אם אולי לצרף למעטפות הזרעים עציץ קטן ואדמה - מין קיט DIY שכזה, אבל כרגע נראה לי שאתמקד במעטפות בלבד...

בכל אופן נתת לי כמה רעיונות לחשוב עליהם!
האם ידוע לך על חותכנים בצורות שאיתם אוכל ליצור תוויות כאלו?..

שוב תודה :)

אה זו את, נעים מאוד :)

מבחינת פאנצ'ים-
אפשר לקנות פאנץ' מעגל פינות באחת מחנויות הסקראפ (נתנאלה.קום מסטיקים וכולי). ואז לחתוך בסכין חיתוך מלבנים בגודל הרצוי ולעגל להם את הפינות. יש כאלה שיש להם 2 צדדים - אחד של 1/2 אינץ' ואחד של 1/4 אינץ'. מאוד שימושי ונוח.
יש גם פאנצ'ים של תוויות ממש. שוב, לרכישה בחנויות הסקראפ בארץ או, אם יש לך די זמן, להזמין מחו"ל...

שפמים וכו' - איפה אפשר לקנות?

חזרתי לשאול שאלה

לחתונה שלנו הכנו שפמים, שפתיים, כובעים וכו' על מקלות. האחיינית (
) שלי נדלקה על הרעיון ורוצה כאלה גם לבת מצווה. הפעם לא נוכל להכין, אז מישהי יודעת איפה אפשר לקנות או מאיפה אפשר להזמין?

תודה!|4u|

haych

New member
אני קניתי באיביי

ויצא על הפנים, אז בסוף הכנתי.
אני לא יודעת מה הסיבה בגללה לא תוכלו להכין, אבל אני כן מציעה לנסות איכשהוא להוציא את זה לפועל.
השפמים (שם קיצור המתייחס גם לאביזרים אחרים) שקניתי מאוד נפוצים באיביי ויש אותם במחירים שונים ואצל מוכרים שונים. הבעיה, שהם עשויים מחומר שמאוד קשה להדבקה. כל דבק שניסיתי לשים עליהם לא הצליח להחזיק את המקל. סתם זרקתי כסף. לא הרבה, אבל בכ"ז חבל.
אני הכנתי בעזרת ההדרכה מהאתר אניקה, וזה היה קלי קלות גם לידיים שמאליות כמוני.

כי אנחנו לא בארץ):

אנחנו יכולים להכין ולשלוח להם, אבל בדקתי וזה יוצא ממש יקר.

תאכלס גם הם יכולים להכין לבד, אבל אני זוכרת שאחרי שהכנו מצאנו שאפשר להזמין כאלה ערכות בארץ די בזול ולחסוך את העבודה. הבעיה היא שאני כבר לא זוכרת איפה ראיתי את זה..

אז אחרי שבילי היא קצת יותר מדי בשבילי....

איך מנגו הצליחה לשמור על שפיות איתה אני לא יודע?

אני מחפש גברת פרחים באיזור ת"א ... מישהי?

לשואלות מה קרה - דיברנו בערך כל חודש מספטמבר... השיחה אחרונה היתה לפני שבועיים והיא אמרה לי מה פתאום התאריך עדיין רחוק ושאדבר איתה ב1.2...

השבוע דיברנו איתה בשביל לראות שהכל בסדר אז היא נזפה עלינו שזה לא בסדר שהיא מתחילה כבר לסגור לפברואר... אז ויתרתי...

ray of light

New member
רמת גן הולך?

תנסה את פרחי קוליברי ברח' הרא"ה.
גם אהבתי את פרחי גילי בביאליק- נראה לי שהם גם בסדר.

למעלה