סיכום שבועי- 9.1.14

ort al

New member
את נשמעת הרבה יותר בשלה ומוכנה לתואר שני

ממה שאני הייתי כשהתקבלתי. תהיי את, עם ההתרגשות והרגישות, ואין לך ממה לחשוש

הזוי, מרגיש לי שפני דקה וחצי שישבתי לכתוב את התיאור העצמי והופס אני בסמסטר האחרון לתואר... רק חבל שתכנון חתונה זה לא משהו שמקבל הרבה מרחב עם כל העומס

אל תשכחי לעדכן! ואם את צריכה עזרה לקראת הראיונות בבר אילן, ג'סט סיי דה וורד.

yael rosen

New member
איך עולמות מתנגשים

אני ממש אשמח לדבר איתך על התהליך לבר אילן, אשלח לך בפרטי.
איך בכלל יש לך זמן לתכנן חתונה בתוך התואר הסופר עמוס הזה?!? את סופרמן?

הנה טרייד אוף מוצלח - תייעצי לי איך לכתוב את קורות החיים ותגידי אם את צריכה עזרה עם החתונה

ושוב, תודה!!

יאללה לסכמ"ש

סעיף הסכמ"ש המתחלף (כל שבוע סעיף אחר)- אני הכי גאה בעצמי שהצלחתי לאפשר לעצמי לקחת ימי מחלה השבוע
ולאפשר לעצמי לנוח ולהחלים באמת...

משהו טוב שקרה לי השבוע: בשורות ממש משמחות מבת דודה קטנה על אירוסיה (וואו, היא גדלה! ואני כנראה זקנה...
)

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: לא הצלחתי להרפות ממשימות ומשימות, גם כשלא הרגשתי טוב וזה סבל דיחוי... הלחץ שלפני החתונה מכריח אותי לעשות ולעשות (טוב, לפחות הבית נקי
)

משהו שהתחדשתי בו השבוע: שמלה לבנה :)

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: שברנו שיא והשבוע פסלנו רב עוד בזמן ההמתנה אליו! פשוט ברחנו... שמלה סגרתי במקום הראשון, אבל עם רב היה קשה!!

בילוי השבוע: היות והשבוע הייתי חולה, והבילוי של שבוע שעבר יותר שווה ציטוט, אז אשאיל אותו כי זה היה בחמישי אז טכנית זה מספיק קרוב: טיסה בכדור פורח!!! זה היה מתנת יומולדת לארוסי, והיה פשוט קסום...

ספר/סרט/סדרת השבוע: הפרק האחרון של הבורר... היה מצוין!

מאכל השבוע: תה עם לימון ודבש, לפעמים בלי התה

תכניות לסוף השבוע: להיות בבית ולהחזיר לעצמי כוחות, ולהחזיר לעצמנו זמן ביחד, שלא היה לנו מספיק ממנו השבוע

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? התחושה היא שלא כי אני במירוץ פנימי, אבל רשימת ה-
אומר שכן!

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: אישרתי לחברות (במסגרת מצומצמת) לארגן מיני מסיבת רווקות (בתנאים מגבילים)... [וואי אני קשה...]

מטרות לשבוע הבא: להרפות...

שיהיה שבוע נעים נעים :) מלא חיבוקים וגרגורים

Raspail

New member
מצטרפת ומסכמשת

סעיף הסכמ"ש המתחלף (כל שבוע סעיף אחר)- אני הכי גאה בעצמי ש... עשיתי סוג של ניקיון פסח ממש מוקדם וניקיתי בטירוף את הבית איזה 8 שעות היום! קרצפתי כל פינה אפשרית בבית!
משהו טוב שקרה לי השבוע: בשבת האחרונה נפגשנו כל המשפחה המורחבת כדי לעזור לבת דודה הקטנה שלי בעבודת שורשים. כל משפחה הביאה את כל האלבומים/הספרים/המכתבים המשפחתיים, ושקענו בנוסטלגיה של סיפורי משפחה החל מ-1840!!! אה וגיליתי שקיבלתי את חיבת הסקראפבוקינג שלי מסבתא שלי!
צירפתי קצת תמונות>>>
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: לא ספציפית השבוע, אבל בקרוב מודיעים לבעלת הבית שלנו שעוד חודשיים אנחנו עוזבים את הדירה, למרות שאנחנו ממש ממש אוהבים אותה! אנחנו עושים סוג של מעבר לפריפריה... מהלך שאני די שלמה איתו מבחינה כלכלית/אסטרטגית אבל מאד מבואסת לעזוב את הדירה היפה שלנו ולהתרחק משמעותית מהמרכז (במיוחד ששנינו עדיין עובדים במרכז)...
משהו שהתחדשתי בו השבוע: אחרי שבועות ארוכים שהסעיף הזה היה ריק >>נעליים, חצאית וגרביונים!
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: הייתה לי איזו ישיבה במסגרת העבודה השבוע, והיא התעכבה קצת אז בנתיים ישבתי במסדרון וחיכיתי. מולי הייתה דלת שקופה וראיתי שני אנשים עומדים שם ומחכים שיפתחו להם דרך האינטרקום, אז חשבתי לחסוך להם את ההמתנה וקמתי לפתוח להם את הדלת, ומה רבה הייתה הפתעתי לראות שפתחתי את הדלת ללא אחר מאשר שר הפנים שלנו

בילוי השבוע: הבילוי האולטימטיבי בעיני=חברים+פיצה+בית (כולל את פיבי הרטי שלנו!)
ספר/סרט/סדרת השבוע: בואו לאכול איתי, בערוץ הראשון. הסדרה הכי טובה שרצה היום על המסך נקודה!
מאכל השבוע: קיש בצל, סלט כרוב מג'יק ועוגיות שוקולד צ'יפס רכות, מעשה ידי...
תכניות לסוף השבוע: נחה עכשיו אחרי יום נקיונות.... תיכף ארוחת ערב זוגית עם הבולונז של הבחור, שכבר מתבשל שעתיים על האש ומריח נפלא! בתקווה שמחר בבוקר ננצל שובר שיש לנו לארוחת בוקר במסעדת גוז' ודניאל בבני ציון (תודות לבאןבאני!!!) ואולי מחר בערב יצטרף אלינו אח שלי ונקפוץ לסרט בסינמה סיטי.
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? סוף סוף אני יכולה לכתוב שכן!!!!!

אהההה וכמעט שכחתי!!! זה אמנם כבר היה שבוע שעבר אבל תסלחו לי נכון?
החתונה שלנו פתחה את שנת 2014 בבלוג הנערץ עלי כלות אורבניות, ומיותר לציין שהתרגשתי ושמחתי מאד מאד!

NoFi M

New member
מעולה!

בעקבות חרישה מאסיבית בקרדיטים שלך זיהיתי אותך מיד, ותהיתי איך לא אמרת כלום

yael rosen

New member
וואו, האלבום שלה מדהים!!

למצוא גרפיקה של פעם ולהתמוגג - פשוט מדהים שהיא שמרה את זה - איזה כיף לך!
ואין אין אין כמו סופשבוע שמתמלא בריחות תבשילים שהגבר מכין. נראה לי שמדובר באחת מפסגות החיים

סכמ"ש אופטימי

אני הכי גאה בעצמי שהצלחתי לשחרר השבוע

משהו טוב שקרה לי השבוע: חזרתי להתאמן ולאמן סוף סוף אחרי ימים ארוכים של נזלת ושהייה בבית

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: הדיג'יי שרצינו סגור בתאריך שלנו

בילוי השבוע: חבר טוב שבא לבקר והכניס בי מלא אנרגיות טובות

ספר/סרט/סדרת השבוע: ברייקינג בד! שיואו.

תכניות לסוף השבוע: אוטוטו נגמר, לנוח ולבלות עם פיצ.

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
רציתי לסגור עיצוב וצילום - צילום סגור חלקית, עיצוב עוד לא הסגר.
א-ב-ל, סגרתי איפור-שיער, יש לנו פגישה מחר עם דיג'יי, סטילס סגור ונפגשנו עם צלם וידאו. יש התקדמות.
אה, וקיבלנו חוזה מהקייטרינג. צריכה לעבור עליו.

מטרות לשבוע הבא:
לקבוע טעימות עם הקייטרינג, לסגור סופית צילום, לסגור דיג'יי.

למעלה