סיכום שבועי- 9.1.14

ray of light

New member
סיכום שבועי- 9.1.14

סעיף הסכמ"ש המתחלף (כל שבוע סעיף אחר)- אני הכי גאה בעצמי שהצלחתי _______ השבוע
משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא:

מוזמנים להוסיף תמונה, שיר או קישור מעניין!

AnatOfBodom

New member
סכמ"ש!

משהו טוב שקרה לי השבוע: הבוס שלי קרא לי למשרד שלו והודיע לי שהוא הולך לנסות להעלות לי את השכר, בלי שביקשתי בכלל!
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: החליפה של הבנזוג התעכבה במשלוח לארץ וזה גרם למיני התמוטטות עצבים מצידי, זו חבילה שמסתובבת כבר בכל העולם חודש וחצי.
משהו שהתחדשתי בו השבוע: הנעליים שהזמנתי הגיעו בדואר! וגם החליפה של הבנזוג הגיעה בשעה טובה והיא נראית מדהים עליו (לאחר כמה תיקונים קלים).
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: מממ לא יכולה לחשוב על משהו ..
בילוי השבוע: בשישי הלכנו לאכול בהדסון, פעם שנייה שלנו שם, וואו, האוכל פשוט מעולה, לא זול אבל ממש טוב.
ספר/סרט/סדרת השבוע: כל הסדרות חוזרת לאט לאט אבל הכי כיף ש the good wife חזרה וכמובן שרלוק.
מאכל השבוע: הכנתי עוגת גבינה עם תחתית אוריאוס עם תותים מלמעלה, יצא ט-ו-ב
תכניות לסוף השבוע: כרגע לנוח הרבה.
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? כן בערך.
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: שום דבר מיוחד..
מטרות לשבוע הבא: להפגש עם המעצבת, ועם הדיג'יי לתיאום מוזיקלי אחרון לפני האירוע, כל הרשימות בידי, זה החלק הכייפי :)

מצרפת תמונה של העוגה שהכנתי

וקאבר יפייפה לשיר wicked game http://www.youtube.com/watch?v=xsaJhfiFk44

haych

New member
מסכמ"שת מהעבודה בזמן שממתינה

שהזחל הזה יסיים את המבחנים שלי ויתן לי כבר ללכת הביתה!!

סעיף הסכמ"ש המתחלף (כל שבוע סעיף אחר)- אני הכי גאה בעצמי שהצלחתי _לרוץ 13 ק"מ+לאצת לריצה ב-23:00 אחרי שדחיתי ודחיתי וכבר שקלתי לוותר_ השבוע

משהו טוב שקרה לי השבוע: ראו בילוי השבוע.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: החברים מהעבודה ממש אכזבו אותי היום. כולם התנצלו אלף פעם, אבל ההרגשה המגעילה נשארה.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: כלום.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: אתמול באו לתקן לנו את האור בסלון (מעליליות הסכמ"ש הקודם: הלך הדימר וישבנו שבוע בחושך). כמה שעות אחרי שהטכנאי הלך א' רצה להרתיח מים, וגילה שהקומקום לא עובד. מסתבר שכדי שהקומקום יעבוד, צריך לכבות את האור בסלון... אה, גם ראיתי סוג של סלב'ס... שני מתמודדים מ the voice

בילוי השבוע: היה שבוע עמוס בבילויים אבל השיא היה אתמול: הייתה לי הדרכה בסניף שלנו במרכז, שהתחילה אחה"צ. אז נסעתי לת"א מהבוקר ליום כייף עם אמא שלי. אחרי ההדרכה (שגם כן הייתה מאוד נחמדה) נפגשתי עם חברות שגרות בת"א. אמנם התפוצץ לי הראש, הייתי עייפה וישבנו במקום פלצני וכל הנ"ל הוציאו לי את החשק להזמין משהו, אבל נהניתי מהחברה.

ספר/סרט/סדרת השבוע: מרתון הבורר. פשוט חולה על הסדרה הזאת!

מאכל השבוע: פסטה ברוטב 4 גביונת עם בטטה. ישבתי עם חברים בפסטה בסטה, וכולנו הזמנו בדיוק את אותה המנה.

תכניות לסוף השבוע: סופ"ש משפחתי אצל ההורים.

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לאאאא וזה רע מאוד!! לא גיביתי את החומרים שעל המחשב ועכשיו הוא כבר נכבה מדי פעם ולא תמיד מסכים להדלק מחדש...

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: ראינו כל הסופ"ש מרתון של הבורר, מכורבלים על הספה

מטרות לשבוע הבא: להציל משהו מהמחשב שלי-והפעם באמת! ולרוץ 15 ק"מ. נשארו עוד 2 ריצות ארוכות עד שאני מסיימת את תכנית האימונים!!

ray of light

New member
מסכמש"ת

סעיף הסכמ"ש המתחלף אני הכי גאה בעצמי שהצלחתי לשרוד את השבוע הכי נוראי שהיה לי מזה הרבה מאוד זמן
משהו טוב שקרה לי השבוע: אני לא אוהבת להיות פסימית- אבל שהוא נגמר
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: אחד השבועות הקשים שהיו לי אי פעם. קיבלתי תפקיד חדש בעבודה- הכל היה מהרגע להרגע וכרגע אני מחזיקה גם את התפקיד הישן וגם את החדש ואני די בקריסה טוטאלית, לא מצליחה להשתלט על כל המשימות ויש לי כ"כ הרבה דברים חדשים ללמוד ואין לי זמן לעצמי אפילו דקה לנשום. לחץ מטורף, כל יום חזרתי הביתה בוכה מתיסכול ודיכאון עמוק, אחרי יותר מדי שעות עבודה שכלום לא התקדם בהן. הולך להיות לי מאוד קשה בזמן הקרוב ואני צריכה להיות ממש חזקה נפשית.
משהו שהתחדשתי בו השבוע: תותים! קניתי קופסת תותים, איזה כיף!
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: הלכתי היום לחצי חינם בהוד השרון והתלהבתי מציורי הקיר היפים של הבן דוד המוכשר של ב'.
בילוי השבוע: מפגש ספונטני עם חברה לקפה וגם סיור ביפו העתיקה וארוחה במסעדה עם כל מיני מנהלים בכירים בעבודה.
ספר/סרט/סדרת השבוע: אקס פקטור שאני לא מאמינה שהולכת להיגמר אוטוטו.
מאכל השבוע: ב' הפתיע והכין תפוחי אדמה אפויים בתנור אתמול, שהיו ממש טעימים.
תכניות לסוף השבוע: לנסוע לחברה בדרום, לבקר את סבתא וקצת לנוח מהשבוע המתיש.
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? בערך
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: כלום
מטרות לשבוע הבא: להתאפס על עצמי

באןבאני

New member
חמודית!!

תחזיקי מעמד
,
קידום = דבר טוב! וגם אם קשה בהתחלה, אני בטוחה שתתאפסי על עצמך ותהיי תותחית ותחזרי לאיתנך.

והיי, היה לך זמן להזכיר לנו לסכמ"ש, הראש שלך כנראה עדיין במקום הנכון!

תנוחי הרבה בסופ"ש, תצברי כוחות ואנרגיות, ותזכרי לעשות כל יום משהו אפילו קטנטן שעושה לך טוב

ray of light

New member
היתה לי תזכורת ביומן :)

זה תמיד עובד :) תודה מותק! נקווה שיהיה בסדר

AddIn

New member
סכמ"ש סכמ"ש

אני הכי גאה בעצמי שהצלחתי לתפקד השבוע. - 3 ימים רטובים של התמוטטות עצבים ותשישות כללית כולל מחלה שתפסה אותי (כן, החתונה מתקרבת).

משהו טוב שקרה לי השבוע: הבנזוג. טפו טפו. מה שהוא סבל השבוע. והוא היה כל כך סבלני אלי. מתוק. טפו טפו.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: התפרקתי לרסיסים...

משהו שהתחדשתי בו השבוע: גרביים נקיים.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: אז ככה, אנחנו יושבים אצל התקליטן לסדר את רשימת השירים, עליה וירידה וכל הארגונים וכו... אני כולי חיה בתוך הטישו ומתעטשת ובוכה ונוזלת ומנגבת... פתאום בורח לי עיטוש חזק ואני לא מספיקה לתפוס טישו אז אני מגנה על הפנים עם המחברת חתונה (טוב נו, לא מחברת, סתם פנקס מצ'וקמק..). אחרי כמה רגעים אני קולטת כתם אדום על המחברת שלא היה שם קודם. קיצ. התחלתי לדמם מהאף... לקח כמה דקות עד שנרגע. הזוי...

בילוי השבוע: מחטף סושי ב- MOON. גנבנו שעה...

ספר/סרט/סדרת השבוע: רויאל שף.

מאכל השבוע: סושי של MOON.

תכניות לסוף השבוע: מחר לימודים וקניית קשקושים לרחבה. שבת לימודים.

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
באופן מפתיע כן. למרות ההתפרקות התיאטרלית.
חילקנו הזמנות (יש עוד לחלק). היינו בהדרכת כלות. קבעתי תור למקווה. היינו אצל התקליטן. הייתי אצל הקוסמטיקאית.
סגרתי 3 עבודות להגשה מה שמצטבר ל-4 מתוך 10 ! (מרגישה תותחית ברמות על- למי שזוכרת את פוסט הקיטורים שלי...).
נשארו 6 - מתוכן 3 הן על אחריותה של השותפה שלי לעבודות (היי, אני סגרתי עכשיו 3 לבדי ועשיתי את חלקי ברביעית...).
אז בעצם יש רק עוד 3. נתניע עוד אחת ביום שבת.
אז אני עוצרת לרגע ואומרת, בעצם המצב לא כ"כ גרוע.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: מחטף סושי ב- MOON. גנבנו שעה. אחרי שאספנו את החליפה מגוסטו, שעה וחצי לפני הדרכת הכלות. החלטנו ללכת ל- MOON בלי לחשוב על אף דבר וזרקנו את האחריות לצד. היה שווה. ובסוף כן הספקנו הכל ואפילו בזמן...

מטרות לשבוע הבא:
פגישה עם מעצבת האולם.
לסיים לחלק ולשלוח הזמנות.
להתחיל לאסוף אישורי הגעה.
ללמוד לבחינות ללמוד לבחינות ללמוד לבחינות...
(וגם ללמוד לבחינות...)

שיר מעניין-מי זוכרת? שירו הללויה!
http://www.youtube.com/watch?v=L03JVPaZpyc

סופ"ש נעים לכולם

משהו טוב שקרה לי השבוע: העבודה הזמנית שאני נמצאת בה כבר 3 חודשים הופכת כנראה לקבוע ואולי אפילו יהיה תפקיד שיתאים לכישורים שלי.
חוץ מזה הקופסאות שהזמנתי לקראת החתונה הגיעו. יש לי פטיש קטן לקופסאות מכל הסוגים

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: מעצבן ליתר דיוק... השכנה שלי מלמטה מציקה גן לנו וגם לבעל בית על איזה נזילה. לא אינסטלטורית אבל לא נראה לי שזה משהו שקשור אלינו

משהו שהתחדשתי בו השבוע: דוש חדש למקלחת... מכל הקניות שעשיתי השבוע (והיו הרבה) הכי אני שמחה על הדוש החדש... איזה שדרוג.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: החלומות שלי. כל השבוע אני חולמת חלומות מוזרים ממש ואלימים.

בילוי השבוע: הלכנו לירושלים לחפש טבעות וזה תמיד נחמד לחזור לעיר אהובה

ספר/סרט/סדרת השבוע: הרבה סדרות חזרו השבוע בארה"ב... עוד מעט הולכת לראות

מאכל השבוע: טוסט מוקרם בנאפיס שהיה טוב אבל אני מתחילה לחשוב שבאמת אני וחלב לא חברים כ"כ טובים. כל האלרגיות שלי התפרצו בבת אחת יום למחרת.

תכניות לסוף השבוע: הופעה של ביטלס. MAGICAL MYSTERY TOUR מארחים את מוקי, ירמי קפלן, פיטר רוט וחמי רודנר במחווה ללהקת הביטלס

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? שוב לא. אני דוחה כל מיני מטלות קטנות כמו מני פדי, צביעת שיער ולקבוע תור לגבות לקראת החתונה.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: קניות

מטרות לשבוע הבא: לעשות את אותם דברים שאני דוחה ולא בא לי להתעסק איתם

השיר שלי לשבוע זה הוא Regina Spektor - Us שבטח שאני האחרונה ששמעתי אותה בעולם הזה אבל הוא ממש חמוד
http://www.youtube.com/watch?v=xzrC72Xv6pE

לצערי אני בסוף לא

הראש שלי עם כאבי נוראים ובכללי מרגישה רע
פעם אחרת אני מקווה

באןבאני

New member
אויש, מצטערת לשמוע,

לנו היה ממש כיף! אני בטוחה שנלך שוב.

מקווה שאת מרגישה הבוקר כמו חדשה!

באןבאני

New member
מסכמ"שת

אני הכי גאה בעצמי שהצלחתי לחזור לעצמי השבוע! אחרי שבוע קשה של דאון (של אחרי חתונה וירח דבש), קיבלתי החלטה שאני צריכה להיזכר שאני אוהבת את החיים שלי, ושאני אשנה את מה שלא. קיבלתי את שבוע החסד שלי - ועכשיו אני מתאפסת חזרה

משהו טוב שקרה לי השבוע: גיליתי שתי חברות חדשות (מהסטודיו). יצאנו לסושי, והיה ממש כיף!

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: ביליתי עם אחותי והאחיין הקטנטן והמושלם שלי, והוא הרגיש קצת לא טוב.. התבאסתי בשבילו ממש, הרגיש לי שהוא כ"כ חסר אונים ולא יכול לבטא מה הוא מרגיש.. ולפעמים אני כ"כ מרגישה ככה בעצמי, קצת הזדהיתי

משהו שהתחדשתי בו השבוע: התלוננתי זמן רב שאין לי מעילים נורמליים ושקר לי, אז סופסוף קניתי שני מעילים שאני ממש מבסוטה עליהם! ועל הדרך הוספתי צעיף, סריג וגרביונים

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:

בילוי השבוע: חתונה של חברה טובה! כיף לרקוד ולבלות כל הערב עם החברים הטובים ולחגוג לשמח חברה טובה!

ספר/סרט/סדרת השבוע: עדיין מתקשה לסיים את הספר של יו לורי
, גם ראיתי alice - מיותר להחריד.

מאכל השבוע: סושי עם חברות, יאמיאמ!

תכניות לסוף השבוע: הערב מופע מחווה לביטלס בבארבי עם האיש

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא ממש..

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: קניות! וגם הלכתי לשלושה שיעורי ספורט בסטודיו, וכך הוכחתי לעצמי שלא עשיתי ספורט רק לקראת החתונה, ואני יכולה להודות (בשקט, בשקט, בלי שאף אחד ישמע) שאולי אני גם קצת נהנית מזה

מטרות לשבוע הבא: לבחור שירים לקליפים, לבחור תמונות לאלבום חתונה, להעלות אלבום חתונה לחברים (פיקאסה/פייסבוק), להתחיל לעבוד על הקרדיטים!

מצרפת את שיר הכניסה שלי לחופה, שיר שתמיד-תמיד עושה לי טוב על הלב

somewhere over the rainbow

שבת שלום ומנוחה

yael rosen

New member
מסכמת שבוע

מכירות את זה שכבר הגיע הזמן בסופש לעשות את כל אותן משימות שנשבעתן לעצמכן שאתם מסיימות עד יום שבת בערב? ואז מחפשות כל תירוץ כדי להתחמק מזה, להתחמק מלהתחיל לכתוב את העבודה, לשלוח מיילים או להתחיל ללמוד למבחן? אז הסכמש הוא תירוץ מעולה להתחמקות הזו!
הסופש הזה טיפונת
עגמומי - האיש שלי שוב בסין

אני הכי גאה בעצמי שהצלחתי _______ השבוע: איזה כיף של סעיף שהגיע בשבוע הנכון: השבוע עשיתי הצגת מקרה במרכז לבריאות הנפש ביפו, המקום בו עשיתי לימודי שדה בשנה שעברה. הצגת מקרה היא למעשה הצגת הטיפול, המסקנות והתהליך שהיה. אין לכן מושג כמה התרגשתי לקראת וכמו חננה אמיתית התכוננתי המון ושיכתבתי את הסיפור פעם אחר פעם. בסוף היה פשוט מדהים! היה כיף להציג את המקרה מול הצוות (הגדול נורא) של המרכז ובעיקר קיבלתי סופלטיבים שיספיקו לי לשנתיים הקרובות. בדרך חזרה משם, התנגן ברדיו השיר "this girl is on fire" ... הקדשתי אותו לעצמי

משהו טוב שקרה לי השבוע: הלחץ שירד אחרי הצגת המקרה. ואפליקציה חדשה שעיצבתי אושרה על ידי הלקוח.
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: האיש שלי שוב בסין

משהו שהתחדשתי בו השבוע: lightbox מתוק ומפנק.
בילוי השבוע: מפגש קאפקייק אצל חברה שלא ראיתי כמה יותר מידי זמן.
ספר/סרט/סדרת השבוע: הפרק האחרון של הבורר. דיכאון.
מאכל השבוע: כששלז לא בבית, ין ממש מה לאכול. בינתיים אני ניזונה משאריות של שבוע שעבר וממעדני חלב. הצילו

תכניות לסוף השבוע: לנצל את השקט הזה כדי לשקוע בעבודות ללימודים. ולנסות לא להתגעגע יותר מידי
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? קניתי סוף סוף צבע אפור לקיר, והוא אכן אפור!! עד היום כל אפור שניסיתי יצא סגול או תכלת. הפעם עירבבתי גוון שחור עם לבן עד שהגעתי לגוון האפור שרציתי. הקיר שעמד ערום בחדר שינה כבר חצי שנה זכה סוף סוף לצבע שלו
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: להתרחק אחד מהשנייה 6000 ק"מ... זה מחייה את הגעגועים

מטרות לשבוע הבא: לסיים להכין טפסים לתואר שני.

שיר השבוע (בהמשך ישיר לסעיף הראשון): https://www.youtube.com/watch?v=J91ti_MpdHA

פינת ההשראה השבועית:
חתונת שלג בהשראת אליסה בארץ הפלאות. כל הלבן הזה...:
http://greenweddingshoes.com/alice-in-winter-wonderland-wedding-sabrina-hubert/
25 דרכים ללבוש צעיף:
https://www.youtube.com/watch?v=5LYAEz777AU
DIY הכנת זר פרחים לראש לכלה פרחונית ומיוחדת:
http://lovelyindeed.com/diy-flower-crown/
זר הכלה האדום המושלם:
http://www.pinterest.com/pin/47850814764688624/

בתמונה מימין: חידוש שעשיתי לשולחן הסלון שהיה די המשעמם

סופש נעים,
יעל.

ort al

New member
די!!! את יעל המופלאה מהצגת המקרה?

הייתי שם, אני פרקטיקנטית שנה ב' ונפעמתי מכל מילה שלך.
פשוט מדהימה! אפילו תפסתי אותך במסדרון ואמרתי לך שלדעתי אין לך ממה לחשוש לקראת ועדות הקבלה

yael rosen

New member

יו!!! איזה קטע!!
איזה מותק את על מה שאמרת לי!! ואיזה כיף לך שאת כבר בתואר שני

תודה

למעלה