מסיבת רווקות

מסיבת רווקות

אני לא יודעת מה לעשות במסיבת רווקות שלי.
אתמול התחלתי לדבר עם אחותי שתארגן לי מסיבת רווקות.
הענין הוא שאני לא יודעת מה לעשות.
אני פחות מתחברת לכל שאלות לחתן ואיך הכלה עונה, מסיבת עם מלא ב*&$#לים בתור קשים או כובעים, כל הסדנאות עם שוקולד וכו' למינהן, סקסולוגית גם לא בא בחשבון (הייתי בכל כך הרבה וגם עבדתי בחנות סקס בעברי)

בעיקרון רציתי חשפן הבעיה שלא הרבה בנות מתחברות לרעיון של חשפן וגם המבחר בארץ לא מדהים.
אופציה נוספת היא ללכת למועדון דראג קווינס

אני רוצה משהו שלא אני ולא החברות נוציא יותר מדי עליו.
אמור להתאים לבנות 30 +- ובערך 10 בנות יהיו.

אשמח להצעות ורעיונות כי אני כבר אבודה לגמרי ומעדיפה שלא יהיה עוד בלאגן ואירגון נוסף בדרך לחתונה עצמה.

onestylishbride

New member
אני הייתי במסיבת רווקות שהגיע סטנדאפיסט...

במסווה של חשפן וזה היה אחד המצחיקים...

הוא היה ממש מצחיק ומוצלח, ואולי זאת אלטרנטיבה שתתאים לכולן...

אם רלוונטי, תחפשי בגוגל, נראה לי שקראו לו יניב...

haych

New member
גם אני רציתי להמליץ על סטנדאפיסט

והיו לי עוד רעיונות-אבל ההודעה נמחקה :(
אם זה לא יעלה בתגובות אחרות אשחזר את ההודעה כשאהיה בבית.

לגבי הסטנדאפיסט - היה אצל חברה שלי לפני חודשיים, והיא אמרה שהיה מעולה. יש מצב שזה היה אותו אחד.
זה קצת מפספס את הפואנטה של החשפן כשהכלה מארגנת את זה, אבל זה עדיין כייף. הסטנדאפיסט מקבל שאלון שהחברים ממלאים קודם לכן, עם פרטים על הכלה ועם סיפורים מצחיקים בין החברים ומשלב את זה במופע שלו, ככה שמקבלים מופע סטנדאפ אישי.

Ruby Gem

New member
גם אני במסיבת רווקות עם סטנאדפיסט

שהתחזה לחשפן, וזה היה ממש מצחיק! (בעיקר התגובה של הכלה)

באמת זה קצת מפספס את הפואנטה שהוא מגיע כחשפן כשהכלה מארגנת את זה, אבל עדיין זה מצחיק ופעילות שמאוד נהנים ממנה.

haych

New member
הדגש הוא על הסטנדאפ

הקטע של החשפן קצר יחסית. לפחות אצל חברה שלי-הוא בא, קצת רקד מעליה, התחיל לפתוח את הכפתורים של החולצה ואז אמר: "סתם, נראה לך?" זה חלק שנמשך ממש כמה דקות, הדגש הוא על המופע סטנדאפ האישי, ככה שאם הכיוון מצא חן בעיניך לא כדאי לפסול רק כי את יודעת שהוא לא חשפן.

אני פחות מתחברת לאישי

אני בעייתי אני יודעת עם כל הדרישות שלי
נראה לי בסוף אני אעשה ערב בנות עם מלא סרטים של חתונות וזהו

butwhy

New member
עשיתי ערב סרטי דיסני (שהפך לערב סרטי פיקסאר)

עם פיצה ופופקורן. היה ממש כיף, א-ב-ל----- תני למישהי אחרת לארגן לך את זה. חברות שלי הציעו ולא הסכמתי כי היה לי ממש קשה להטריח אנשים בגלל החתונה שלי. זה לא היה חכם. תני למישהי שמכירה ואוהבת אותך לארגן. את יכולה להגיד לה מה לעשות או לתת כיוון כללי, אפשר לשמור כלק מזה כהפתעה, אבל בכל מקרה, העצה הכי טובה שלי בעניין הזה הוא לא לארגן בעצמך.
תהני!!

Shir Rose

New member
ארגנתי לפני כמה חודשים מסיבה לחברה

ובישלנו ואפינו יחד, ואז אכלנו את זה...
זה היה ממש מגבש, ממש כיף ומצחיק בטירוף

עוד רעיון-
הלכנו ביחד לספא כיפי כזה שהכניסה לא הייתה יקרה מידי ויש ג'קוזי ובריכות וכזה, ומי שרצתה עשתה גם מסג', זו הגרסה היותר רגועה..

עוד אחת-
דברת עם מועדון דראג, ויש שתי מלכות דראג היסטריות שעושות מסיבות רווקות, הם מצחיקות בטירוף וזה כיף לאללה!! (שכחתי את שמן, אבל חברה שהייתה המליצה בחום..)

NoFi M

New member
המממ... למה חייב "לעשות" משהו?

כלומר, אם את לא מתחברת לכל מיני הפעלות כאלו,
וההפעלות שאת כן מתחברת אליהן לא ישימות (לפי מה שאת אומרת
),

למה לא ערב בנות עם אלכוהול וכיבוד (שיכול להיות קנוי ויכול להיות שהחברות מכינות / מכינים ביחד), צחוקים, אם את רוצה "הפעלה" אז איזה משחק שטותי (עם מספיק אלכוהול כל משחק הופך למצחיק
) וכו'?
נניח, אצל חברה שלי עשינו מה שתיארתי עם פלונטר, והיה ממש כיף כי זה פשוט מפגש חברות וצחוקים. הפלונטר הוא סתם "תירוץ" להיפתח ולצחוק. כל משחק לא מחייב אחר יכול להחליף אותו (אפילו ברמת המשחקי קלפים / אמת או חובה וכו').

חוץ מזה, ההצעה של שיר להכין משהו ביחד (אוכל או כל דבר נחמד אחר) גם נשמע לי כיפי! אם אתן בענייני אלכוהול, אפשר "סדנת" אלכוהול (כמובן שלא צריך באמת סדנא, רק מידע על אלכוהול שאתן אוהבות / הכנת קוקטיילים והנפצות מצחיקות תוך כדי)

כמובן שכל זה לא רלוונטי אם את רוצה הפעלה
סתם לא הבנתי את הבעיה.....

אני גם חושבת שזה יהיה המצב

בלי הפעלות בלי כלום
כמה בנות יושבות ביחד וזהו
אני אעדכן את אחותי שתארגן את הכל (נתתי לה את המשימה)

אולי באמת נעשה איזה אפיה ביחד כי אני ממש אוהבת (בא לי להכין פיצה)

uva verde

New member
לא יודעת אם זה הסגנון...

אבל חברה שלי עשתה לפני שבועיים מסיבת רווקות בחדר קריוקי (ברמת החייל)
משכירים חדר (לא מאד יקר- 60 ש"ח לאדם) ויש שם אוכל ושתייה להזמין (ואז כל אחת משלמת על מה שהיא מזמינה)
המקום היה מקסים! אינסוף שירים לבחור מהם, 5-6 מקרופונים, תופים ודרבוקות...
היה ממש כיף! אם החברות שלך יזרמו על זה...

uva verde

New member
מבינה אותך

למרות שזה לא היה ערסי...
שרנו מלא שירי שנות ה-90 וכל הבוי בנדס למיניהם... היה כיף :)

toxic babe

New member
חברות שלי ארגנו לי

היה ממש כיף רק שזה בדיוק מה שביקשת שאת לא רוצה. הם הביאו מפעילה כמו סקסולוגית כזאת.. עם משחקי חברה לא לילדים.
היה כיף נורא עם החברות הכי קרובות, היה אוכל, אלכוהול בלי סוף, ריקודים, קריוקי.... ממש חוויה שאני אזכור הרבה זמן :)
אם בכל זאת תרצי את השם שם המפעילה אני אשלח לך בפרטי.

elin86

New member
מישהו מכיר את הסדנאות שמציעים

רשת חנויות "סיקרט שי"?
מארגנת מסיבת רווקות לחברה טובה ואנחנו מתלבטות אם כדאי להזמינם לסדנא..זה 100 ש"ח לבחורה, במקום שלנו, זה כולל מתנה לכלה
אנחנו 7 בנות בדרום..
אם יש הצעות אחרות למפעילות מעניינות בדרום אשמח לשמוע

למעלה