מחפשים מקום ואוכל 31/12

TwelveEyes

New member
אפשר לקבל בבקשה המלצות...

למקומות במרכז (רצוי איזור ת״א) שעושים אירועים קטנים? אני מדברת על משהו בסביבות ה-100-120 איש.

DDN

New member
לדעתי סטוקו עושים אירועים קטנים

אחותי הייתה שם לפני כמעט שנתיים בחתונה והמליצה.
לכמות האורחים שלאשתי ולי היו (210 שדיברנו איתם בהתחלה, לפני הגדילה) הם טענו שהמקום קטן מדי.

Shir Rose

New member
עוד כמה..

ראול - בראול ולנברג, אחלה מקום ואוכל טוב
גדות - בפארק הירקון
האנגר 11 בנמל ת"א

behappy

New member
שואלת את דעתכם עבור חברים שמתחתנים..

הי יקרות ויקרים!! ת'געגעתי :)
יש לי זוג חברים שמתכננים עכשיו חתונה. הציעו להם במקום מסוים במחיר ותנאים אטרקטיביים את התאריך של ערב לפני ראש השנה בספטמבר.
האם לדעתכם זהו תאריך בעייתי עבור אנשים? מבחינת עומס לקראת החג.. הם חוששים שרבים יבטלו הגעה.. אשמח לשמוע מכם ולא רק את המובן מאליו של "מי שאכפת לו יגיע"

שבת מעולה,
שיר

PooKiPsiT

New member
אני הייתי קצת חוששת לעשות אירוע בתקופת החגים

המון אנשים טסים לחו"ל/נוסעים לחופשות. אם הם רוצים לעשות אירוע קטן יחסית של אנשים קרובים אז אם יודיעו מראש כנראה שלא תהיה בעיה, אבל אם הם מתכננים על אירוע גדול, שיקחו בחשבון שבאמת אנשים רחוקים עלולים לא להגיע.

Ruby Gem

New member
גם לדעתי זה תאריך בעייתי

למי שמארח בחג- זה יכול להיות בעייתי להיות בחתונה ערב לפני.
בנוסף הרבה אנשים מנצלים את תקופת החגים בשביל לטוס לחו"ל/לצאת לחופשות.

lanit

New member
לא בעייתי באופן גורף

כלומר, אם מודיעים מספיק זמן מראש (save the date), אז אנשים ידעו להערך.
עם זאת, כמו שציינו לפניי, יש אנשים שצריכים להתכונן לחג אם הם מארחים (למרות שאולי גם את זה אפשר לפתור חלקית עם הודעה מוקדמת- ואז אנשים יכולים להערך), ויהיו אנשים שיצאו לחופשה בחו"ל.

עם זאת, אם הזוג לוקח את זה בחשבון, מחליט לא להתבאס מהביטולים, ומתחייב מראש על משמעותית פחות אורחים מסה"כ המוזמנים, אז לא צריכה להיות בעיה.

inbalri

New member
בעיני זה בעייתי

לא רק מבחינת האורחים, (כמו שפירטו מעלי) שזה ממש לא נוח אלא גם מבחינת למצוא ספקים.
לדעתי הרבה ספקים לא יהיו מוכנים לעבוד ערב לפני ראש השנה.
לא סתם מציעים להם את התאריך הזה בזול... זול לפעמים עולה ביוקר

haych

New member
בעייתי-מנסיון

אני התחתנתי יום לפני ערב סוכות, והרבה אנשים לא הגיעו.
מועד החתונה נקבע כשנה לפני אבל זה לא שינה לאנשים-מי שרצה לטוס-טס, כולל משפחה קרובה (בן דוד ומשפחתו).
בתקופת החגים הרבה אנשים עושים גשר ויוצאים לחופשות, וכמובן שיש את עניין הבישולים וההכנות (ובגלל שבראש השנה יש שני ערבי חג-מדובר בהרבה אירוחים).

מסכימה גם אם הבעייתיות בקביעת ספקים-צהר אמרו שהם לא פונים אפילו לרבנים שלהם בגלל שכולם נורא עמוסים בתקופת החגים-ונאלצתי לחפש רב בעצמי. הצלם שחלמתי עליו החליט שהוא לא מוכן לעבוד בתאריך הזה בגלל ההכנות-כך שגם כאן נאלצתי להתפשר.

בקיצור-אני לא ממליצה.
(אלא אם לא איכפת לה שיהיו העדרויות והיא לא יותר מדי בררנית בבחירת הספקים שלה).

למעלה