תיזהרו מאסף תמם צלמים

sharon357

New member
תיזהרו מאסף תמם צלמים

שלום לכולם
התחתנתי לא מזמן ושכרתי את שרותיו של אסף תמם צלמים
לאכזבתי גיליתי שרות גרוע, חוסר אמינות והכי הכי מאכזב זה התמונות שיצאו פשוטות מאוד מאוד מאוד
שמענו בהתחלה אין סוף ביקורות טובות על אסף תמם אבל מהר מאוד גילינו שהובטחו לנו המון דברים שלא קיבלנו
הצלם איחר לסלון, קיבלנו את האלבומים באיחור גדול והתמונות בכלל לא נראות מקצועיות
אני ובעלי מאוד מאוד התאכזבנו כשקיבלנו את התמונות, ממש לא כמו שציפינו

תחשבו פעמיים לפני שאתם שוכרים את שרותיו, הוא מאוד מטעה
אסף עצמו כובש ומצחיק אבל זה מטעה

ray of light

New member
נראה כמו סתם השמצה

והשנייה במספר החודש על אסף תמם..
מקריות?

גם עשיתי אצל אסף תמם...

ואני שנייה לפני שאני מקבלת את האלבומים ואת הקליפים,
והרבה ממה שהיא אמרה לא רחוק כל כך מהמציאות
אחרי שאסיים את העיניינים איתו בטח בסוף החודש, אבוא לספר לכם איך היה, בינתיים אני די 50\50 ודי מתפללת לטוב...

פנינו אליהם בתחילת הדרך...

וקיבלנו שירות ממש רע, למרות שלא באמת הייתה סיבה. יש להם דיל עם האולם שלנו, שהיה אמור לכלול גם וידאו וגם סטילס (צלם אחד) פלוס אלבומים ב7000. השירות הטלפוני בדרך לפגישה הראשונה היה מתנשא וחצוף, ובסופו של דבר פשוט החלטנו לשלם קצת יותר ולסגור עם צלם עצמאי (וידאו וסטילס בנפרד, בלי אלבומים), כי הנחה של אלף שקל לא שווה לנו אם החוויה תהיה שלילית.

וקיבלנו שירות ממש רע, למרות שלא באמת הייתה סיבה. יש להם דיל עם האולם שלנו, שהיה אמור לכלול גם וידאו וגם סטילס (צלם אחד) פלוס אלבומים ב7000. השירות הטלפוני בדרך לפגישה הראשונה היה מתנשא וחצוף, ובסופו של דבר פשוט החלטנו לשלם קצת יותר ולסגור עם צלם עצמאי (וידאו וסטילס בנפרד, בלי אלבומים), כי הנחה של אלף שקל לא שווה לנו אם החוויה תהיה שלילית.

morant1983

New member
הרסת אותי עכשיו

בדיוק אתמול סגרתי איתו
פרטי קצת יותר מה קרה
תודה!

sharon357

New member
פירטתי למעלה אבל בכל זאת..

בעיקרון, הדבר שהכי הכי התאכזבנו ממנו זה הצילום עצמו... אצלנו אסף תמם צילם... ביקשתי את בעל העסק כי הנחתי שהוא הכי טוב
מסתבר שזו טעות- כי הוא הכי שחוק כנראה
כל התמונות יצאו ממש פשוטות... לא היו לי דרישות גבוהות מדי אבל זה פשוט מדי!!!
נראה כאילו מישהו לקח מצלמה טובה וצילם אותנו מקדימה כל הזמן
הבטיחו לנו אלבומים מסוימים, ותמונות מסוימות ונתנו דברים אחרים (מחומרים זולים יותר)
הצלם וידיאו שלו לא הסכים לבוא לסלון בשעה שרציתי (13:00) בעוד רוב הצלמים עושים את זה
הנציג שלו- יניב מתנשא ברמות!!! אלינור נחמדה יותר- אני מציעה לבקש להתנהל מולה
בנוסף, מסתבר שהם לא צילמו את כל החתונה באמת, יש המון קטעים מהריקודים (נכון שזה לקראת הסוף אבל עדיין) שהם לא צילמו בתרוץ של "נגמרה לי הסוללה אז בדיוק החלפתי"
בקיצור אני מאוד התבאסתי מכל ההתנהלות, נכון שבהתחלה הכל נראה איכותי והם שירותיים בהתחלה אבל אחרי החתונה הם לא מתייחסים אלייך..

למעלה