סיכום שבועי- 19.12.13

ray of light

New member
סיכום שבועי- 19.12.13

סעיף הסכמ"ש המתחלף (כל שבוע סעיף אחר)- הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב:
משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא:

מוזמנים להוסיף תמונה, שיר או קישור מעניין!

ray of light

New member
מסכמש"ת!

הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב: ירושלים! ולמזלי באמת זה קורה. היום בערב ניסע לסופ"ש במלון, מעניין אם נשאר שלג!
משהו טוב שקרה לי השבוע: קיבלתי את כל התמונות זוגיות שלנו מאחותו הצלמת של הבן זוג. יצא ממש מקסים.
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: ביום שלישי השכן מלמטה דפק לנו על הדלת ואמר שכל התקרה שלו נוזלת כי יש לנו פיצוץ בצנרת. עכשיו הצטברה לה שלולית במקלחת ואני מחכה ברגעים אלו ממש לאינסטלטור. הולכים לפתוח בלטות, לעשות בלגן, וזה לא כיף בכלל!!!
בלי קשר- כבר קצת מיואשת מלחכות לתמונות. היום עבר חודש וחצי בדיוק! מחכה לישועה מהצלם...
משהו שהתחדשתי בו השבוע: קניתי עם פיבי כמה סריגים ב-HM והיא אפילו שכנעה אותי לקנות בלי למדוד (אצלי זה פשע!) שתי חולצות בייסיק ב-FOREVER21. למזלה- הן היו מוצלחות מאוד! חוצמזה- התפתתי לקנות את השמן שקדים לגוף של ל'אוקסטן- הוא היה במבצע ממש שווה באינטרנט (במקום 250 כמו בארץ עלה 130) אז החלטתי להזמין ולנסות..
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: תמיד אני מסתבכת עם הסעיף הזה! הממ.. אין לי רעיון
בילוי השבוע: חח טוב זה קצת הזוי, אבל אתמול היינו בכנס בתל השומר וזה היה מאוד מוצלח. היה גם כיבוד שווה! מצרפת תמונה של מגש הפירות שהיה לי קשה להתרחק ממנו...
ספר/סרט/סדרת השבוע: לא קראתי ספר, ולא ראיתי סרט. הסדרה היחידה שראיתי- אקס פקטור
מאכל השבוע: מרק אפונה טעים והום פרייז שהכנתי באילתור ויצא מעולה!
תכניות לסוף השבוע: חמשושליים!
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? הממ לא יודעת
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: בילינו סופ"ש חורפי בלי כמעט לצאת מהבית, כמו כולם אני מניחה.
מטרות לשבוע הבא: לבחור כבר שירים לקליפים. כל פעם אני שוכחת מזה!

תותית1212

New member
נסכמ"ש

הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב: אני מתלבטת, בא לי תאילנד, וגם מקסיקו. העיקר שיש ים וחם שם. למרות שאני לגמרי בעד חורף

משהו טוב שקרה לי השבוע: התאהבתי בתיק עור (סליחה לכל אוהבי החיות, זאת הבעיה היחידה שלי מול עולם הטבע) שעלה 949 ש"ח במחיר מלא. המוכרת אמרה שאחרי הנחה הוא עולה 800, ואחרי שהקלידה הסתבר שהוא עולה רק 630!! אז הכי שמחתי בעולם, במיוחד שזה מתנה לאמא ועכשיו נשאר עוד תקציב לעוד מתנות

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: ממשיכה בחיפושי אחרי עבודה

משהו שהתחדשתי בו השבוע: קניתי כמה דברים באינטרנט, ממתינה שיגיעו. וגם: סוף סוף הגיעה המתנה של פתגורס ליומולדת, עשיתי לו מנוי שנתי למגזין של טופ גיר והוא שמח עד השמיים.
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: אכלנו בשגב אקספרס, ואחרי 20 דקות מתחילת הארוחה התחלתי להרגיש בחילה ודפיקות לב חזקות, (ניסיתי למצוא סיבה רפואית ויש 2 אופציות לא מסכנות חיים כמובן) נאלצנו ללכת כי הרגשתי ממש לא טוב. הבעיה שזה פעם שנייה שזה קורה לי שם עם מנות שונות... אז לצערי לא נחזור.
ספר/סרט/סדרת השבוע: גיליתי סדרה מקסימה בערוץ 1, כן כן, סדרה בריטית של BBC שנקראת call the midwife- מדובר על אחיות בשנות ה-50 בבריטניה. מעבר לחלק הרפואי המרתק עבורי על רפואת נשים בשנות ה-50 הסדרה כולה מתובלת בשמלות פיפטיז עם איפור ותסרוקות מהממות. כמובן שהורדתי הכל באינטרנט ועכשיו אני רואה סדרה בריטית בתרגום אנגלית! ואני גאה מאוד.
מאכל השבוע: צ'ילי קון קרנה של שגב משה בלי הפלפלים החריפים. יצא טעים ויעבור עוד שידרוגים.
תכניות לסוף השבוע: ארוחת ערב חברים מחר, ארוחת צהריים משפחה בשבת, ו... מתחיל לשעמם לי הבטלה הזאת בלי עבודה.
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא. לא מצאתי עבודה ואפילו לא ראיון אחד.
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: אכלנו אוכל ביתי וחזרנו לרוץ אחרי הקור הנוראי הזה. גם עכשיו קפוא! איך רצים ככה???

מטרות לשבוע הבא: למצוא עבודה/ראיון לפחות, אוף, זה הכל.

הסדרה: Call The Midwife

בתמונה
עוגת יומולדת לפתגורס. העוגה הראשונה שהכנתי בחיי לבד ללא עזרה. יש בור בפינה הימנית עליונה כי הייתי חייבת לטעום
וגם תהיו סלחנים לגבי הצורה המוזרה- היא עלתה רק באמצע- כי זה נאפה בטוסטר אובן!! (אין לי תנור אמיתי עדיין...)

Wednesday

New member
את יכולה בבקשה לפרט לגבי המנוי

לטופ גיר?
נשמע תפור על חבר :)

תותית1212

New member
בכיף :)

המגזין יוצא כל חודש ומנוי לשנה עולה 100 יורו במשלוח לישראל.
בזמן הכריסטמס יש מבצע של 85 יורו במקום 100- תחפשי טוב באתר.
זהו... מיועד בעיקר בעיקר למי שאוהב מכוניות ויורד לפרטים הקטנים, וכמובן מי שחולה על טופ גיר- זה תפור עליו.

Wednesday

New member
זה רעיון אדיר למתנה!

אני רק לא מוצאת את ה-85 פאונד, הוא מציג לי רק 99
וזה אחרי שנכנסתי מהלינק של "XMAS דיסקאונט"..
היה לך promotional code?

תותית1212

New member
אז ככה:

1. תכנסי לאתר של טופ גיר- שופ- טופ גיר מגזין- תרוקני את הסל.
2. תכנסי לאתר הזה- תלחצי על הבאנר האדום ותבחרי מנוי טופ גיר ב36% אחוז הנחה - ארץ משלוח ישראל- buy now.
תגיעי לסל על סך 85 פאונד ושלמי

בהצלחה!

haych

New member
סכמ"ש

סעיף הסכמ"ש המתחלף (כל שבוע סעיף אחר)- הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב: וואו, מצאתם את מי לשאול! אני חולה במחלקת טיולים קשה ולא רוצה להחלים לעולם... כרגע בראש הרשימה (לא בהכרח בסדר הזה): רומניה, אנגליה, דרום קוריאה וסין.

משהו טוב שקרה לי השבוע: רצתי 10 ק"מ!! וזה עוד יותר הישג מבחינתי כי א' נפצע בריצה ולקח שבוע הפסקה, ככה שרצתי את זה לבד, בלי הדרבון שלו.
חוץ מזה שהיה שבוע כייפי עם מלא צחוקים בעבודה. כמה שאני מתה שא' ימצא עבודה בצפון ושנעבור כבר-יהיה לי הכי עצוב בעולם להפרד מהחברים מהעבודה.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: זה הולך להיות ארוך. (אחרי שכתבתי הכל אני יכולה להגיד שאני בשוק שזה יצא עד כדי כך ארוך! אבל אני טעונהף אז זו התוצאה):

בשבת היינו בחיפה אצל ההורים של א'. היה קפוא בחוץ ועד שעות הצהריים עוד ירד גשם. לקראת אחה"צ הלכנו לשבת עם חברים שלו בבית קפה והלכנו ברגל כי כמה אפשר כבר לשבת בבית? 2 דקות אחרי שהתחלנו ללכת-נצמדה לי לרגיל כלבה סלוקית גזעית. למי שלא יודע מה זה סלוקי-אלה הכלבי צייד האלה, שרצים ממשששששששש מהר ובהתאם לזה אין להם גרם שומן בגוף והם לגמרי עור ועצמות.
הכלבה הייתה רטובה ורועדת בטירוף, והרגליים שלה היו מלאות חתכים מדממים. היה לה קולר רגיל וקולר לקרציות וזו כלבה גזעית, אז היה ברור שהיא שייכת למישהו. אמרתי לא' שחייבים לעזור לה וביטלנו את המפגש עם החברים.
א' נשאר איתה למטה בזמן שאני עליתי לבית של ההורים שלו כדי לאתר וטרינר שפתוח בשבת ויבדוק שבב. עשיתי איזה 5 טלפונים, הערתי אנשים מהשינה של שבת בצהריים, ובסוף מצאתי מרפאה.
כשירדתי מצאתי את א' החמוד מחבק את הכלבה כדי לחמם אותה
. טוב, מגיעים למרפאה, הוטרינר מנסה קורא שבבים אחד - אין שבב. מנסה קורא שני-אין שבב. קורא שלישי-כלום. יש לנו כלבה גזעית, קפואה ומדממת ואין לנו מה לעשות איתה. היינו אובדי עיצות כי לבית של ההורים של א' אי אפשר לקחת אותה - הם עושים לנו טובה שהם מרשים להביא את הכלבה שלנו. אנחנו נוסעים עוד מעט חזרה לבאר שבע, ככה שגם לחפש לה בית לא נספיק.
הוטרינר נתן לי טלפון של מישהו שיש לו בית גידול לסלוקים שאולי יוכל לעזור. התקשרתי אליו והוא אמר שכבר אין לו בית גידול, אבל הציע לי לבדוק את האוזן שלה הכלבה כי אולי מקועקע לה מספר באוזן ימין. באוזן ימין לא היה, אבל באוזן שמאל כן. הוא אמר שהמספר שהקראתי לו מאוד מוזר, והפנה אותי לבחורה שמקעקעת סלוקים. התקשרתי גם אליה (שבת בשלוש בצהריים, כן?). היא אמרה מיד שהיא מקעקעת רק באוזן ימין וגם היאע אמרה שהמספר מוזר, ושזה לא הגיוני שאני אומרת שהכלבה צעירה. שניה לפני שסיימנו את השיחה היא נתנה לי טלפון של וטרינר שמקעקע סלוקים באופן פרטי. התקשרתי עליו, ותוך שניה הוא ידע להגיד לי מי הבעלים! משהו פה ממש מסריח, כי נשמע שהקיעקוע לא נעשה בדרך רגילה, והכלבה גם לא רשומה ומשובבת כחוק.
התקשרתי מאושרת ושמחה לאותו בחור. הוא לא ענה והתחלתי להתקשר שוב ושוב עד שהוא ענה.
אני: "שלום, יש לך אולי כלבה סלוקית שנעלמה?"
הוא: "כן, אני גר ברחוב כך וכך (הרחוב של א', לא רחוק מאיפה שמצאנו אותה), תשחררי אותה שם והיא כבר תחזור לבד.
אני: "אנחנו לא נמצאים ברחוב, אנחנו אצל הוטרינר, רצינו לבדוק שבב. היא רטובה ומדממת מהרגליים.
הוא: "אה, אז היא כנראה נפגעה מאוטו" בטון כאילו שהוא אומר לי "אה, נגמר החלב..."
אני: היא לא נפגעה מאוטו, יש לה חתכים.
הוא: בסדר. היא רצה כבר שנה ברחובות. תשחררי אותה.
אני: אני לא רוצה להגיד לך איך לגדל את הכלבה שלך, אבל היא רטובה, מורעבת (נתנו לה אוכל במרפאה והיא טרפה הכל) ופצועה, אז אולי זה לא טוב לה לרוץ ברחובות..."
הוא: "כן, כאילו שאמא שלה ביער הייתה מכסה אותה..."
המשפט הזה שבר אותי. התאפקתי שלא לצרוח עליו, נכנסנו לאוטו ובכיתי את נשמתי על זה שאני צריכה להחזיר את היצור האומלל הזה לבעלים שלא איכפת לו ממנה, שלא איכפת לו שהיא פצועה, שלא איכפת לו שהיא טובה עד לשד עצמותיה בלי טיפת שומן שתחמם אותה.
באוטו היא כבר הפסיקה לרעוד, התכרבלה לידי והניחה עלי את הראש. זה היה שובר לב.
הורדנו אותה ליד הבית שלה והיא נעמדה ברחוב ולא זזה. לא נראה שהבית מרגש אותה במיוחד. ליוויתי אותה ממש עד השביל, ורק אז היא התחילה להתקדם באיטיות.
עבר כמעט שבוע ועדיין המצפון שלי מציק לי על זה שהחזרתי אותה לבעלים כאלה :(

משהו שהתחדשתי בו השבוע: בכלום. אבל הלכתי להחליף טייץ מהקניה הקודמת וחיכיתי 45 דקות בקופה, בין הררי אנשים, בשביל 20 שניות

אה, נזכרתי שההורים של א' חזרו מחו"ל והביאו לי סוודר מהמם ונעלי בית. איזה כייף! אגב, הם חזרו ביום שסגרו את נתב"ג בגלל הסערה והיה חשש גדול שהם ינחתו בקפריסין.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: חוץ מעצב היה גם קצת מצחיק אצל הוטרינר. בזמן שהייתי בין טלפונים נכנסו 2 בנים עם כלב שמנמן ומבסוט. משיחה איתם התברר שהכלב לא כזה שמנמן במקור, הוא פשוט אכל חצי קילו בצק שיועד לפיצה, והבצק התחיל לתפוח לו בבטן! הם אמרו שכשהוא נכנס לאוטו הוא היה הרבה יותר רזה ממה שהוא היה כשהוא יצא ממנו
מרגע לרגע הכלב תפח לאיטו יחד עם הבצק...

בילוי השבוע: אם שבת נחשב-אז קפה עם חברים. במשך השבוע לא ביליתי, א' עבד ערב ולא ראיתי אותו בכלל.

ספר/סרט/סדרת השבוע: יום שישי היה ה-13, אז תכננו ערב בחיפה, עם פוך, קפה, טים טם וסרט אימה, כשבחוץ סערה. ראינו את המנסרים מטקסס אבל אני, שידועה כנרדמת סדרתית בסרטים, לא יכולתי לעמוד בחמימות של הפוך ושל הבקבוק החם וביליתי את רוב הסרט בשינה מתוקה.

מאכל השבוע: פילמני. ההורים של א' קונים מוכן במעדניה וזה פשוט טעים!

תכניות לסוף השבוע: לנקות, לבשל ואני מפחדת להגיד את זה כבר-אבל לבחור תמונות לאלבום. אה, ולרוץ.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: ללכת לישון בשעה סבירה, שזה אומר גם להנות יותר מהפוך והפלנל וגם להיות עירנית בעבודה.

מטרות לשבוע הבא:

JewelStone88

New member
אז למה?

למה החזרת אותה?
הרי ברור שלא אכפת לו איפה היא או מה קורה איתה.
באותה מידה יכולת לקחת אותה אלייך ולחפש לה בית חלופי (לא שזה כזה קל, אבל עדיין)

haych

New member
בעיקר כי לא היה לי מה לעשות איתה

ההורים של א' גרים בבנין ולא מחבבים כלבים. הכלבה שלי גם תוקפנית לכלבים אחרים. לא יכולנו להחזיק אותם יחד עד שנמצא בית (ומי יודע כמה זמן זה היה לוקח. אמנם מדובר בכלבה גזעית, אבל מגזע קשה לטיפול) והיינו חייבים לנסוע חזרה לדרום.
אני מתכוונת לכתוב לצב"ח על המקרה ולראות אם אפשר להוציא אותה משם. יש לו גם עוד כלבים, הוא שאל אותי "איזו כלבה, השחורה?"
בסה"כ אני מניחה שהיא מטופלת במצב סביר. יש הרבה אנשים שנוהגים לשחרר את הכלבים שלהם חופשי ברחוב (מודה ומתוודה-גם הכלבה שהייתה לי בבית של ההורים שלי הייתה יוצאת חופשי לטייל ברחובות) אבל לא במזג אוויר כזה, ולא כשמדובר בכלבה כזאת כחושה!

ronitvas

New member
הרגת אותי!!!

לא יודעת מה הייתי עושה במקומך, אבל לא נראה לי שהייתי מחזירה אותה.....
איזה אכזרי

מה עשו עם הכלב הבצקתי?

haych

New member
אין לי מושג לגבי הכלב הבצקתי

הלכנו לפני שהוטרינר התפנה לטפל בו. הכלב לא היה נראה מוטרד מהעניין... אני מניחה שעשו לו שטיפת קיבה. אשאל את אחותי (וטרינרית) כשאדבר איתה, זה באמת מעניין!

soosh1

New member

אני לא עומדת בסיפורים כאלה.. פשוט לבכות
לא שיש פתרון יותר טוב כי למצוא בית זה ממש קשה ולהיות בכלבייה זה לא יותר טוב.. אבל נשבר לי הלב.. איך אנשים יכולים להיות כאלה רעים??!?!

arapax

New member

אני בטוח הייתי מרגישה כמוך. עצוב להתקל בחיות שסובלות מזה שהן מתגוררות עם מישהו שלא צריך לגדל בעלי חיים מלכתחילה...

לא יודעת מה הייתי עושה במקומך.
זה ממש עצוב ויכול לגרום לי לבכות.
יש אנשים שמשחררים את הכלבים שלהם "לטייל" לבד וזה מאד לא אחראי ואני כל כך לא מבינה את זה.
אני חושבת על הכלב שלי שנוחר לו בשמחה לידי ולא יכולה לדמיין אותו יוצא תחת ההשגחה שלי. בימים החורפיים היה לו ממש קשה כי הוא מאד סובל מקור ולא רצה לטייל ליותר מ-5 דק', אז בעיקר וידאנו שהוא עשה צרכים וחזרנו אתו הביתה... כלבים עם פרווה קצרה לא בנויים לקור.

מסכן הכלב הבצקתי... מקווה שהוא מרגיש טוב.

AddIn

New member
סכמ"ש סכמ"ש !

הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב: ברצלונה של אוגוסט. טעים וחמים. והכי חשוב - רגוע.

משהו טוב שקרה לי השבוע: התרגשתי. על באמת. סופסוף אני מרשה לעצמי להתרגש מכל הענין.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
הבוס שלי, רק בריאות לאיש הזה, עשיתי איתו שיחה של- אני קורסת תחת העומס. אין מצב לשעות נוספות בחודש וחצי הקרובים (סוף סמסטר+חתונה...)
הוא אמר שהוא מבין והסכים ואמר שינסה להביא מישהו לעזור או לדחות דברים. יומיים אחרי, אני מקבלת שיחה ב-17:15 כשאני על האוטובוס, "תגידי כבר יצאת? מה יהיה עם הימים הקצרים האלה??". בהתחשב שעשיתי מעבר ל-9 שעות באותו היום לא ממש הבנתי על מה הוא מדבר... מאכזב.

משהו שהתחדשתי בו השבוע:
עקבים חדשים לנעלים באזור שהתפרקה הסוליה. יוחנן הסנדלר הוא מלך!

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
התפרקה לי סוליה של נעל חדשה שלבשתי בדיוק 4 ימים מרגע שקניתי (כל פעם למעט זמן ולא ברצף!)

בילוי השבוע:
מפנים זמן לדייט הערב!

ספר/סרט/סדרת השבוע:
רויאל שף. אין שם כל כך הרבה אוכל אבל זה ח-מ-ו-ד!

מאכל השבוע:
שיפוד פרגית בלאפה. כל כך התחשק לי...

תכניות לסוף השבוע:
ללמוד ללמוד וללמוד. כרגיל.

כן.
יש תהליך שעומד להסגר מול צלם המגנטים.
יש תור לאיפור ותסרוקת נסיון בשבוע הבא.
התחלתי גם את עיצוב ההזמנות.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
...
מטרות לשבוע הבא:
לסיים הזמנות ולשלוח להדפסה.
להפגש עם מעצבת שיער+איפור
לסגור עם צלם המגנטים.
לבדוק את נושא שדרוג הבר.

JewelStone88

New member
טוב אני רואה ששרשור הסכמ"ש דל השבוע

אז גם אני אסכמ"ש

סעיף הסכמ"ש המתחלף (כל שבוע סעיף אחר)- הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב: ניו יורקקקקקקקקקקקק וזה אכן עומד לקרות בשבוע הבא בע"ה

משהו טוב שקרה לי השבוע: נראה לי שזה היה השבוע... גיליתי שקיבלתי ההעלאה קטנה במשכורת

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: חברה אכזבה אותי קשות. ומעבר לזה הפרוייקט שבאנו לעשות כאן מתגלה כבזבוז זמן מוחלט, שמים לנו רגליים בלי סוף ואין שום דבר שאנחנו יכולים לעשות בקשר לזה כי אנחנו בעצמנו אאוט סורסינג.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: סמאש בוקקקקקקק. חיפשתי באתר של K&Company איפה אפשר לרכוש את המוצרים שלהם פיזית והסתבר שיש חנות כזאת ממש 10 דקות מהמלון שלי. וגם שני ג'ינסים מהממים וסופר סופר סופר נוחים.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: בגלל שאני בלי מדפסת כאן (בכל זאת גרה במלון) החלטתי לקנות כמה מגזינים של כלות וחתונות כדי למלא קצת את הסמאש בוק שלי. אז הלכתי לאחד הסופרמרקטים כאן ובזמן שאני בוחרת מגזיני חתונות מישהי לידי מתחילה איתי שיחה:
"you're getting married?"
"yes"
"how long you are engaged?"
"three months"
"how long you're together?"
"4.5 years"
"WHAT TOOK HIM SO LONG?!?!???!?"

בילוי השבוע: שופינג

ספר/סרט/סדרת השבוע: עד עצם היום הזה.
איזה סדרה מעולה! ואיזה זו&^% הם שהם מכריחים אותנו עכשיו לחכות עד מרץ להמשך העונה.

מאכל השבוע: יש רחוב מהמלון שלי מסעדת בשרים ברזילאית מעולה בסגנון שיפוד רץ, כמו קאזה דה ברזיל/פאפאגיו רק בחצי מחיר ובלי כל החרטא של חלקים פנימיים וקציצות. רק גושי בשר רכים וצלויים לשלמות
ויסלחו לי כל הצמחונים

תכניות לסוף השבוע: לנוח? לעשות ציפורניים אולי ולרדת למכון כושר שוב, מפעם בשבוע ממש לא יצא לי כלום...

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? אין לי מטרות אני בסוג של איזור דמדומים כרגע

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לגמרי הסמאש בוק

מטרות לשבוע הבא: לסגור מלון/דירה לניו יורק, אם למישהי יש המלצות או מכירה מישהו שמסבלט אני אשמח לשמוע. לתכנן מסלול לניו יורק והסביבה לכמה ימים האלה שנהיה שם ולמצוא משהו ממש שווה לעשות בnew years eve. יום רביעי הבנזוג סופסוףףףףףףףף מגיע לכאן אחרי חודש שלא התראינו!

מצרפת תמונה של תחילת הסמאש בוק היפה שלי

ושב אני איתכן...

הכי הייתי רוצה לנסוע עכשיו לחופשה ב: ברלין... קצת לפני הכריסטמס וראש השנה... פשוט מדהים שם עם כל הדוכנים..
משהו טוב שקרה לי השבוע: אז לא השבוע, לפני שבועיים... ובגלל זה אני פחות מגיע לפורום. לאחר 7 חודשים סוף סוף נגמר תהליך המיון הארוך בהיסטוריה והתקבלתי לעבודה. בינתיים שוס היסטרי אבל קצת קשה לעבור מחצי משרה למשרה מלאה... קצת מעייף...
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: אני עדיין צריך להישאר עד סוף חודש ינואר בעבודה הקודמת כדי לסיים... קצת מורכב אבל לא שיחררו אותי...
משהו שהתחדשתי בו השבוע: אני בסימן צמצומים ... אך בכל זאת קניתי את הספר של נלסון מנדלה "אני נכון למות"
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: זה סעיף שצריך למחוק... הוא הכי קשה...
בילוי השבוע: יצאנו לפאב לכבוד יום הולדת של חבר...
ספר/סרט/סדרת השבוע: "כל יום טרבלינקה" שאני מקווה להתחיל לקרוא...
מאכל השבוע: והשבוע בגזרת המאכלים חמין וחמין וחמין.... הכנתי סיר גדול מדי בשבת החורפית ופשוט כל השבוע הייתי צריך לסיים אותו.
תכניות לסוף השבוע: בעיקר לסדר ולנקות...
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? כבר שבועיים אני בלי ...
מטרות לשבוע הבא: להמשיך את ההכנות... אט אט הכל מתחיל להראות מושלם...

ובסימן נלסון מנדלה :
"לא נוכל להצליח אם כל אחד מאתנו יפעל לבדו."
והשיר ביקו של פיטר גבריאל.. http://www.youtube.com/watch?v=3ncVyxQRw70

למעלה