דילמה:עד כמה זה מוזר להתחתן איפה שאחיו התחתן?

elinoket

New member
דילמה:עד כמה זה מוזר להתחתן איפה שאחיו התחתן?

מכיוון שאנחנו עמוק בחיפושים ומתקשים למצוא מקומות לאירוע שלנו (מסתבר שיותר פשוט למצוא אולם ל400 איש מאשר ל200) יצרתי קשר עם "וואלה מזל טוב" שיעזרו לי למצוא מקומות.
המקום הראשון שהתקשר אלי דרכם הוא איפה שאח של הבחור התחתן.

החתונה הייתה לפני 3 וחצי שנים והסוכן אמר שהם עשו הרבה שינויים מאז, אבל עדיין כמעט כל מי שהגיע מהצד של האח יגיע גם לחתונה שלנו. ואני לא יודעת למה אבל לי זה מרגיש מוזר להתחתן באותו מקום.
זה כאילו אנחנו "ממחזרים"... לא יודעת, בא לי מקום משלי, זה מוזר שאני מרגישה ככה?

הסיבה שאני שואלת זה כי אנחנו כל כך נואשים והמקום נראה ממש מהמם שקבענו איתם פגישה למחר...

קיצור מה אתם חושבים? מזדהים איתי או שאני סתם מוזרה? :/

venus1112

New member
את ממש לא מוזרה

אני בהחלט יכולה להבין אותך..כי מצד אחד את רוצה להרגיש הכי מיוחד בחתונה שלך..
וללכת על מקום שכבר חגגנו בו חתונה במשפחה זה קצת מוריד את הייחוד..

אבלללל...מצד שני, עברו 3 וחצי שנים, זה לא מעט, ואני לא בטוחה כמה אנשים יזכרו את החתונה ההיא, על אחת כמה וכמה שנעשו מאז שיניים במקום..
ואם המקום ממש ימצא חן בעיניכם אז לא הייתי פוסלת רק בגלל הסיבה הזו..

אם זה עוזר, אני ובן זוגי גם עושים חתונה קטנה (מעריכים שיגיעו באזור ה-200..220 איש) וסגרנו במקום שנקרא "הגלריה" זה ליד כפר ויתקין..ממש על אם הדרך..המקום מתאים לאירועים עד 270 איש. אנחנו הוקסמנו ממנו..ממליצה לך לבדוק.

יש לי חברה שהתחתנה ככה

כל האירועים המשפחתים כולל החתונה של, הבריתה לבת, הבר מצווה של האח וכו'... היו באותו אולם
זה לא כזה נורא
סה"כ מקום ואם הוא טוב אז למה לא

ronitvas

New member
לדעתי אין אם זה שום בעיה

אם זה עומד ברצונות ובסטנדרטים שלכם, לכו על זה.
אז מה אם זה באותו המקום? לדעתי זה לא פוסל, זה דווקא לא רע.... היה טוב פעם אחת, יהיה מעולה גם בפעם השניה.
אם אתם שוקלים אותם לחתונה שלכם, כנראה שהם הוכיחו כבר את עצמם

21186

New member
אני ממש מבינה אותך

גם אני בהתחלה לא כל כך רציתי להתחתן איפה שאחותי התחתנה, בדיוק מאותן הסיבות שציינת והעדפתי למצוא מקום אחר (למרות שהיה שם ממש טוב והיינו מאוד מרוצים).
והלכנו לראות 9 מקומות אחרים, אבל שום מקום לא מצא חן בעיננו כמו המקום ההוא וגם אותו שיפצו מאז החתונה של אחותי ובסוף כן החלטנו לסגור שם, כי לא מצאנו מקום יותר טוב ואנחנו יודעים שהמקום הזה טוב ושלא ניפול איתו וגם בגלל שהוא נראה אחרת... ואני מאוד שמחה שסגרנו שם!!! :)

rivkuntz

New member
מסתבר שאני לא דוגמא מייצגת, אבל!

לי זה דווקא כן הפריע.
קבענו את החתונה שלנו בדיוק שנה אחרי האח של החתן, כך שהוא ואישתו חוגגים את יום הנישואים הראשון שלהם בחתונה שלנו!
לא יכולתי לשלוח לכל אותו הצד הזמנה עם 4 שמות שונים (חתן, כלה והורי הכלה) כשכל השאר זהה

האורחים היו חוששים לכושר שכלם

המקום באמת התאים לנו מבחינת מיקום ואווירה, אבל החלטנו שלא ללכת עליו כי באמת לא רצינו ״שידור חוזר״.
(אני משתמשת במילה ״רצינו״ בקלות מדי. זו אני שלא רציתי והחתן שהיה דלוק על טעימות, ולא משנה אם זה בפלאפל גבאי
)

אגב, אנחנו גם עושים חתונה שהיא כ2/3 מכמות המוזמנים שלהם, כך שיכולנו לחפש מקומות קטנים יותר.

חיפשנו וחיפשנו, ודי מהר מצאנו מקום אחר שהתאים לנו, כזה שאנחנו אפילו יותר מבסוטים ממנו מאשר מקום המקורי

אז בקיצור:
את לא מוזרה!
(או ששתינו מוזרות
)

אני חושבת שזה תלוי רק בכם

אני לא חושבת שזה מוזר לרצות להיות מיוחד/שונה ביום החתונה. זה לגמרי לגיטימי.
אני יודעת שגם אנחנו ניסינו לא לכוון למקומות שהאחים שלנו התחתנו בהם.

אבל... אם הגעתם למצב שבו אתם לא מוצאים מקום ויש מקום טוב שמתאים לכם בול - אז חבל לוותר עליו.
בגלל שהחתונה של האח הייתה די מזמן, סביר להניח שרוב האורחים לא זוכרים. המקום נראה שונה ואפשר להחליט לעשות כמה דברים כדי שיהיה לאירוע את הטאץ' האישי שלכם. למשל, קצת DIY והשקעה בעיצוב.
בנוסף, עולם החתונות פועל ע"פ אפנות. סביר להניח שבשלושת השנים האחרונות האפנות בנוגע לאוכל / עיצוב של המקום השתנו קצת. זו גם הסיבה שהמקום עשה שיפוץ.

אני חושבת שחבל לפספס הזדמנות טובה, כזו שמתאימה לכם במחיר גם רק בגלל הנושא הזה.

מבינה אותך מאוד!

זה קצת מזמין השוואות בין 2 האירועים וזה לאו דווקא משהו נחמד...

coffeetoffy

New member
בכלל לא מוזר,

אח של בעלי התחתן באותו מקום שהתחתנו בו אנחנו חמש שנים לפנינו, והאולם נשאר מהמם עם אוכל מצויין ומחיר טוב.
יותר מזה, גם הוא התחתן, כמונו, יום לפני ערב סוכות

לדעתי אם אהבת את האולם זה לא משנה מי התחתן בו קודם.

אם אהבתם את המקום - לכו על זה

המקום הראשון שהלכתי לראות בסבב שעשינו - זה המקום שאחותי התחתנה בו ! (אמנם היא התחתנה 7 שנים לפניי, אבל ממש אהבתי את המקום שלה).
כשהגענו לשם - בעלי לא התחבר למקום + מחיר מאוד יקר אז הוא בכלל פסל. אמר שאם כבר מוציאים הרבה כסף, הוא רוצה מקום שאף אחד מהמשפחה לא התחתן בו וגם שהוא יותר יאהב.
בסוף באולם השלישי שראינו - סגרנו כי ממש אהבנו.
לי זה ממש ממש לא הפריע.

בכל מקרה, אני מכירה הרבה אנשים שעושים את רוב האירועים הגדולים שלהם באותו אולם, זה לא משהו שנראה לי מוזר.

למעלה