שבוע בפראג!

מי זאת קמילה?

אנחנו גם צריכים לארגן חתונה אזרחית וכל הזמן דוחים את זה כי אנחנו זוג קלולסים.

stoochi

New member
קמילה היא יקירת גוגל לארגון חתונה בפראג

כמות הפידבקים החיוביים עליה היא חסרת תקדים.
היא בעצם מארגנת את כל הבירוקרטיה מול הרשויות בפראג (צריך רק לשלוח לה כמובן את המסמכים המבוקשים). היא דואגת לתרגום של המסמכים, קביעת המועד, העברת המידע לרשויות, איסוף משדה התעופה למלון, איסוף מהמלון לחתונה ועוד. בנוסף היא גם דואגת לתרגום המסמכים מצ'כית כדי שיהיה אפשר לגשת איתם למשרד הפנים בארץ.
אם הבנתי נכון היא צ'כית שנשואה לישראלי או משהו כזה, אז היא גם דוברת עברית בנוסף לכל.
חוויות קונקרטיות אוכל לתת בעוד קצת יותר מחודש, אבל בינתיים ההתרשמות מההתנהלות שלה במיילים היא חיובית פלוס.
http://www.chatuna.cz/

stoochi

New member
תודה תודה!

מבטיחה לשתף לפרטי פרטים.
ואמנם לא הגבתי בשרשור שלך (יש לי פוביה משרשורים ענקיים
) אז אני רק אכתוב לך כאן שאני מקנאה באורחים שלכם, תיאור החתונה שלכם קסום בעיניי, הלוואי והייתי אורחת שלכם...
מזל טוב ובהצלחה (ומחכה לראות תמונות!)

פיiנה

New member
ממליצה על Hotel Kings Court

לא זול, אבל שווה את ההשקעה לטעמי.
במיוחד אהבתי את ארוחות בוקר מצויינות, עם המון פינוקים.
באיזור מרכזי ביותר, וממש מולו יש תחנת רכבת תחתית.

פיiנה

New member
עוד המלצה למספרה

מספרת PURE. עשו לי תסרוקת מקסימה, בפחות מ-200 ש"ח.
התסרוקת החזיקה מעמד יום שלם, שבמהלכו הצטלמנו בגשם, עם רוחות עזות ששברו לנו את המטריה.

jess r

New member
אנחנו שהינו בפנורמה

4 כוכבים, רמה גבוהה מאוד ומחיר סביר רק בגלל שהוא טיפה רחוק מהמרכז - 10 דקות במטרו שצמוד למלון (מה שכן יש קניון ליד המלון שזה גם נחמד אם צריך משהו מהסופר... ).
ראויים לציון החדרים המרווחים בצורה מפתיעה.

BluishSky

New member
מלון מומלץ בפראג

אני ממליצה על ממליצה על מלון Salvator - היינו שם לפני כמה שנים טובות (2007 אם איני טועה), אבל אני זוכרת אותו מאוד לטובה.
הוא ממוקם במקום מרכזי, החדרים גדולים ומאוד רומנטיים בעיצוב, ועד כמה שאני זוכרת גם לא היו נורא יקרים.
הגענו לשם אחרי שההורים נסעו לפראג קצת לפנינו והמליצו על המלון הזה, כך שההמלצה כפולה
.

ובכלל, פראג מהממת, תהנו המון...

למעלה