איפור, שיער וטיפוח 16/12

AddIn

New member
ציפורניים - מה זה לק ג'ל?

מישהי יכולה להסביר לי? אני קלולס בנושאים הללו...

yael rosen

New member
הסבר בערך

בגדול מדובר בלק עמיד מאוד (חומר כלשהו שבאינטראקציה כימית עם אור אולטרא סגול מתייבש מהר) שמחזיק מעמד בערך שלושה שבועות.
הציפורניים נעשות עבות יותר ונשארות צבועות (בדרך כלל המרקם מבריק וחלק מאוד). הג'ל שומר על ציפורניים מלהשבר ומשאיר אותך עם לק מאוד עמיד.
ביקור כזה אצל קוסמטיקאית נמשך בין חצי שעה ל40 דקות שבמהלכו היא מורחת כמה שכבות של חומרים שונים ואת מכניסה את היד למעין "תנור" אולטרא סגול לפרקי זמן שונים.
http://fashion.walla.co.il/?w=/2129/2515646

thunderstorm

New member
המלצות לאיפור+שיער בחיפה?

אני מתארגנת בחיפה ומחפשת מישהי שתגיע עד הבית בשביל איפור ושיער. רק לי, בלי מלוות ועניינים.
אני בקושי מתאפרת ביומיום, וממש חשוב לי המראה הטבעי והעדין. גם בשיער אני מעוניינת במשהו ממש ממש פשוט, בלי תוספות וכו'.
ואני לא מוכנה לשלם מחירים הזויים של התעשייה הזו... אחת הסיבות שבחרנו בחתונת חורף. מעדיפה לא לעבור את ה-1000 ש"ח, אשמח בפחות.

בכל מקרה,
אני זקוקה להמלצות. יש סיכוי למצוא מישהי שעונה לדרישות למעלה?

תודה

liri251

New member
הספקים שלי

עופרה סול - איפרה אותי מאוד מאוד עדין. מגיעה עד הבית. לוקחת 200 ש"ח לאיפור ניסיון ועוד 550 לאיפור ביום החתונה. סכ"ה 750
אדיר לוי- הספר הקבוע שלי. עשיתי תסרוקת פשוטה. לקח 400 ש"ח על התסרוקת. את הסיכה אני קניתי ב 100 ש"ח. אני עשיתי את התסרוקת במספרה אבל הוא מגיע גם עד הבית.

thunderstorm

New member
תודה

את יודעת במקרה אם אדיר לוקח תוספת אם הוא מגיע הביתה? ואם כן, אז כמה?

נראה שלפצל ספקים יוצא אותו מחיר, לצערי....

liljack

New member
סלון זאת אפשרות?

המחירים אכן הזויים!
בדיוק כמוך אני לא ממש מתאפרת/ מפנפנת בימים רגילים, והתכוונתי להתארגן בבית בלי מלוות ובלאגן.
התקשרתי לאחד הסלונים ואמרתי שיש לי ארוע בערב ואני רוצה איפור ושיער - אמרו לי 500 שח. זאת נראית לי אפשרות סבירה, כי דווקא בגלל שאת כאילו לא כלה, אז לא יתפרעו יותר מדי עם צבעים ותסרוקות גבוהות.
(לא יכולה להגיד לך איך היה כי בסופו של דבר נכנעתי לסעיף הזה ועשיתי אצל ניבה ויאולה)
אם לא זה, אז באמת לנסות למצוא מישהי מתחילה, או ללכת לכל מספרה/ סניף MAC ולא להגיד שאת כלה.
בהצלחה!

thunderstorm

New member
מעדיפה לא סלון/מספרה

חשבתי על האופציה הזו כבר קודם, אבל אני גם ככה בקושי מגיעה למספרה ולא אוהבת להיות שם, שריטה שלי... לא אוהבת בכלל את כל הסיטואציה הזו, שמתעסקים לי בפנים ובשיער, ומשתדלת להימנע מזה כמה שיותר.
אז מעדיפה בבית, שלפחות יהיה לי את השקט שלי ואת המקום המוכר להירגע בו. חוצמזה, ממש אין לי כוח להוסיף עוד מטלות והתרוצצויות ממקום למקום באותו היום.
אני מניחה שאני אכנע לנורמה בנקודה הזו, אבל זה הסעיף שהכי מרתיח אותי ומרגיש לי מיותר בכל הסאגה הזו. מרגיש לי כ"כ כמו בזבוז כסף! למה חתנים מתאפרים ועדיין יוצאים יופי בתמונות? הרי בקטלוגים ובהפקות אופנה מאפרים גם את הדוגמנים וגם את הדוגמניות.... אז למה לצילומי חתונה רק הכלות צריכות לסבול? (ויסלחו לי מראש כל אלה שנהנות מזה, אני לא אחת מהן).

מישהי ראתה פעם כלה לא מאופרת? אפילו גוגל לא מוצא לי תמונות

ronitvas

New member
כן, אני

בארצות הברית זה ממש לא MUST ורבות מאוד!!! מתארגנות ומתאפרות לבד.
אבל אני חושבת שההבדל הוא שבנות אמריקאיות מגיל מינוס לומדות לטפח את עצמן (כבר בבתי הספר את יכולה לראות תסרוקות מעוצבות ואיפור מוקפד)
אם היו נותנים לי לארגן את עצמי, עדיף שלא הייתי מגיעה

גם אני כמוך, לא התאפרתי בכלל לפני החתונה והאיפור הרגיש לי נורא. עד שמצאתי את בחומרים הנכונים והאנשים הנכונים עבורי.

אג, אני לא דוגלת בשיטת השקרים כן כלה לא כלה.
חיפוש נכון יכול להעלות ספקים טובים מאוד במחירים שפויים.

בהצלחה

פרילי 86

New member
היי

אני לא לגמרי מזדהה עם כל התחושות שלך אבל מבינה את הכוונה.
גם אני לא ראיתי באיפור ושיער משהו ששווה להוציא עליו כל כך הרבה כסף.
אצלי חברה שמתעסקת הרבה באיפור ושיער הציעה לאפר אותי, וזה היה נחמד מאוד. אולי יש לך חברה כזאת?
ואז את גם יכולה לעשות משהו יותר צנוע, כי את לא משלמת למישהו אלפי שקלים, והוא מרגיש כאילו יש לו איזו מן מחויבות להוציא אותך יצירת אומנות.
אצלי עשינו איפור עדין לטעמי, והמייק אפ היה ממש לא כבד.

חוץ מזה, שאם זה מעצבן אותך, אז אל תתאפרי. אני לא עשיתי שום דבר שעצבן אותי, אם משהו נראה לך לא נכון, אז דווקא ביום סימבולי שכזה תעשי אותו?
אולי אני חייה בעולם משל עצמי, אבל השיקול של מה מישהי אחרת עושה או לא עושה, נראה לי ממש לא רלוונטי.

thunderstorm

New member
תודה

לצערי, אין לי חברה שמתעסקת באיפור ושיער יותר מדי, אחרת הייתי קופצת על המציאה...

את צודקת, ואחרי שחשבתי על זה הרבה בסופ"ש, החלטתי שאין סיבה שאני אעשה משהו שמלחיץ אותי ולא נעים לי.
אז ככל הנראה אני אסתפק בלעשות תסרוקת פשוטה בעצמי או מקסימום אצל הספר הרגיל.
ולגבי איפור - אולי אבדוק את האופציה של ההדרכות במאק, אני מניחה שיש לי מספיק זמן ללמוד לשים מייק-אפ עדין כמו שצריך.

פרילי 86

New member
מאוד בעד

זה היה הרעיון הראשוני שלי, לפני שחברה הציעה לעשות את האיפור.

אין לי משהו עקרוני נגד איפור, רק לא ידעתי על זה כלום, אז זה דווקא היה נראה לי תרוץ טוב ללמוד איך להתאפר.

עם אותה חברה הלכנו למאק בחיפה בגרנד, למאפרת (יוסרה, אם זה רלוונטי) שהייתה מאוד מוכשרת וסבלנית, היא והחברה החליטו יחד מה לעשות, תוך שהן עוצרות מידיי פעם לשאול אותי לדעתי, ולהסביר לי מה הן עושות.

אם אני זוכרת נכון, ההדרכות במאק הן לא כל כך זולות, אבל את מקבלת חזרה את הכסף במוצרים, נכון? אם זה ככה אז לדעתי זה משתלם, כי את בטוח תרצי לקנות חלק מהמוצרים שתשתמשו בהם. וככה בפחות מהמחיר של מאפרת חד פעמית לחתונה את מקבלת גם ידע, וגם מוצרים טובים (וגם איפור סביר בחתונה).

דרך אגב, בשביל שיער, יש באינטרנט הרבה הדרכות של דברים דיי פשוטים שדעתי נראים נחמד.

בהצלחה :)

thunderstorm

New member
תודה רבה

מעודד לשמוע חיזוקים בכיוון הזה!

וכן, עד כמה שיצא לי לברר - במאק מקבלים חזרה את הכסף במוצרים, שזה סבבה - כי גם ככה אני אצטרך לקנות חלק מהדברים האלה. וזה גם יוכל לשמש אותי לאירועים בעתיד.

את נושא השיער אני עוד אבדוק, אם אני אמצא חברה שתוכל להשאיל לי בייביליס ליום האירוע, זה כנראה גם יסגור את הפינה הזו וזהו...

פרילי 86

New member

עכשיו שמתי לב שהכותרת הראשונית שלך הייתה לאיפור בחיפה, אז כנראה שיוסרה ממאק בגרנד זה רלוונטי... :)
אני לא יודעת איך קובעים שם שיעור, כי אנחנו פשוט נכנסו לחנות בלי תיאום או משהו, לא עשינו שיעור בכותרת, אבל זה היה שיעור לכל דבר.
תתקשרי אליהם, ואם את יכולה לבחור מאפרת, אני ממליצה על יוסרה. היא עשתה איפור עדין, הקשיבה, עם הרבה סבלנות.

טיפ למייק אפ- לבחור אחד בלי SPF, מקדם הגנה מהשמש, כי הוא מחזיר אור מהפלאשים של הצלם.

גם אני עשיתי רק בייביליס, ושמתי כתר פרחים על הראש. אני אבדוק לך בבית את השם של המוצר ששמנו על השיער כדי שיחזיק, כי הוא היה ממש מוצלח, הבייביליס החזיק, אבל השיער עדיין היה רך וגמיש יחסית.

thunderstorm

New member
תודה

בדיוק עברתי היום בפארם וראיתי שורה של ספריי לשיער ותהיתי איזה מהם יהיה אפקטיבי

yaeli008

New member
אוהד וליטל אלבז

אני עשיתי רק שיער אצלו, גיסתי עשתה גם איפור ( מאד מאד עדין ויפה)
הם באים למלון/לבית ויש להם מספרה.
ממליצה!

soosh1

New member
שגיא דהרי וטלי פוואר??

אני יודעת שזה נשמע קצת מוזר אחרי כל ההתלבטות שלי- מלון/בית אבל אני הבחורה הכי לא החלטית בעולםםםם ופתאום הבנתי שיש עוד אופציה ושהיא לא רעה בכלל שזה סטודיו.. מישהי התארגנה שם? מבחינת מקצועיות אני פחות דואגת אבל איך זה להתארגן בסטודיו? לא מרגיש קצת מנוכר וכאילו את לא שייכת? ולא מלחיץ שיש עוד כלות? אשמח לשמוע חוויות ממי שהתארגנה שם או בסטודיו אחר גם טוב.. תודה!

simplicity83

New member
אני עשיתי אצלם

והייתי כל כך מרוצה!
יצא בדיוק מה שרציתי, החזיק מצויין עד שפירקתי (בקושי רב) את הכל ב4:30 בבוקר למרות שקפצתי לבריכה, השתוללתי בטירוף לאורך כל החתונה וחיבקתי ונישקתי בלי לחשוב לרגע שמשהו ייהרס.
וכמובן ששניהם פשוט מדהימים, היה לי כל כך כיף איתם. הם מוכשרים בטירוף!!
אני חושבת שהם הזוג הכי מוכשר בתחום כרגע, כבר ראיתי כל כך הרבה כלות שיצאו לא פחות ממושלם תחת ידיהם.
בעיקר אם את אוהבת תסרוקות "לא-עשויות" - כאלו שנראות טבעי, בלי 2 טון ספריי, מוסים או פסלים על הראש. שגיא יודע לעשות את הדברים שיראו טבעי ולא יזוזו מילימטר.

בסטודיו יש אווירה מעולה, מוזיקה והכל שמח ומרגש וכל הזמן מחמיאים לך כמה את יפה

הוא ממש יפה ומצטלם נהדר בתמונות.

בנוסף, כמה חודשים לפני החתונה שלי הלכתי לשגיא שעשה לי תספורת ותסרוקת פזורה, עם גלים כמו של פארה פוסט, וזו פעם ראשונה בחיים שמשהו החזיק על השיער שלי (כי הוא דק, חלק כמו מקלות ועדין. בד"כ הכל חוזר למצב הטבעי תוך רבע שעה).
כך שאני יכולה להעיד שהוא תותח גם בתסרוקות אסופות וגם בפזור.

בקיצור כמו שבטח כבר הבנת - אני מאוד ממליצה עליהם!!! הם שווים כל שקל.
ואת יכולה לראות תמונות בקרדיטים שלי שפירסמתי פה.

למעלה