עיצוב אולם

AnastasiaR

New member
עיצוב אולם

היי,

אני לא ידעתי איפה לשרשר.
אני בבאסה. נפגשתי ביום חמישי עם המעצב של האולם שלנו.
הוא נתן מחיר מופקע (3200 ש"ח) של חופה רגילה לבנה ושנדלים זוועתיים וענקיים על השולחנות.

פרחים או דברים קצת יותר נורמאליים מתחיל אצלו ב5 אלף.
גם הפרחים שהציע לא נראו משהו בכלל.

האם יש מחירים יותר שפויים מזה? או שזה באמת המחירים בשוק?
האם כדאי להביא מעצב חיצוני (אני רק רוצה חופה ומרכזי שולחן) למרות שבד"כ אומרים שלא כדאי להביא מישהו מבחוץ?

אשמח להמלצות ולגעת אם אלו באמת המחירים...

תודה מראש לעוזרים :)

iritki

New member
ממליצה על ורד רוד עיצובים

אחרי שהמעצבת של האולם רצתה לקחת מחירים מופקעים, מצאנו אותן.
היה איזשהו דיל של 3750 ש"ח שכלל חופה, מרכזי שולחן, זר כלה, ועיצוב איזור של קבלת פנים.
לא יודעת מה המחירים הרגילים שלהם, אבל הן היו מקסימות, קלעו לטעם שלנו בול והן עושות הכל עם פרחים.

Bobbachka

New member
הצעותי אליך

1. לגבי עבודה עם מעצב של המקום לעומת מעצב חיצוני- ראשית תבדקי שהאולם אכן פתוח לעבוד עם מעצבים חיצוניים, כי כבר שמעתי על כאלה שמאפשרים לעבוד רק עם מעצב הבית.
2. אנחנו עיצבנו (במאי 2012) בסכום של 3800- העיצוב היה מאוד עשיר וכלל ברובו פרחים.
3. מבחינת העדפה למעצב של המקום: על פניו עדיף לעבוד עם מעצב שכבר עבד/מכיר את המקום. דווקא עבודה עם מעצב הבית אמורה להוזיל עלויות כי מרבית הציוד שלו גם ככה נמצא באולם והוא חוסך כסף על הובלות וכדומה.
4. הייתי ממליצה לשוחח בשנית עם המעצב של המקום ולומר לו שקיבלתם הצעה בסכום X (נניח 3200) שכוללת עיצוב הרבה יותר עשיר: פרחים וכדומה ותבקשו ממנו ללכת לקראתכם (ואם לא תלכו לחפש מעצב אחר).
5. תציבו אותו בפני עובדה- זה הסכום שיש לנו להשקיע- עכשיו תראה לי איך אתה הופך את המקום למהמם!
הגישה טיפל'ה קיצונית, אבל עובדת בגדול, זה השם של המקום והשם של המעצב ויש לו אינטרס שהמקום והעיצוב יראו טוב.
6. אגב, לא להתבייש לומר שהשנדלירים ממש לא לטעמכם ולציין בדיוק מה אתם אוהבים.

AnastasiaR

New member
תשובה

היי,

תודה על כל המידע :)
האולם נותן לעשות עיצוב חיצוני ללא קנס.
נפגשנו עם מעצב שלוקח 4600 כולל עיצוב שהרוב פרחים, עיצוב זר כלה, רכב, קבלת פנים, חופה ושביל עם 6 עמודים ועליהם פרחים.

האם זה מחיר הגיוני?
זה קצת מעבר לתקציב שלנו...

ray of light

New member
נראה לי ממש מוגזם.

אפשרי בהחלט לעצב במחיר נמוך יותר.
אנחנו שילמנו לחברת עיצוב שעובדת עם האולם שהתחתנו בו 3.5 על חופת במבוק מהממת, עיצוב של קבלת הפנים, עיצוב עם פרחים על כל השולחנות ושביל עששיות.
תבדקו עם האולם אם אפשר להביא חברה חיצונית. אם כן אשמח להמליץ לך.

Piece of Wood

New member
אני אשמח להמלצות

אנחנו גם בבעיה למצוא מעצב.
מתחתנים בשטח פתוח ומעוניינים במשהו בסיסי - חופה ומרכזי שולחן.
לא מצאנו משהו בפחות מ-5000

אם מישהו מכיר משהו במחיר יותר שפוי - אשמח לשמוע.

ray of light

New member
בשטח פתוח? איפה?

נשמע מעניין!

תנסי לבדוק עם אלון מפרה אדומה (אל תתייחסי לנוצות בתמונות באתר.. יש להם גם עיצובים יפים ובטעם שלא מופיעים שם). היינו ממש מרוצים ממנו והוא ממש בא לקראתנו וזרם עם הבקשות עד לרמת פירוט הכי גבוהה.. עוד אין לי תמונות אבל העיצוב היה ממש יפה וכפרי.
הייתי בודקת גם את רנה עיצובים, יש להם גם כל מיני ציוד להשכרה שאולי אתם צריכים.

MineSweeper

New member
לא יודעת באיזה איזור, אבל

ממליצה בחום על טל דביר, היא מעצבת הבית של עדן על המים, ועובדת עם מקומות נוספים. היינו מאוד מרוצים והמחיר הוגן ביותר.

haych

New member
לא יודעת מחיר, אבל

יש המלצות מאוד חמות על "זמל". הם היו תפוסים בתאריך שלי. שווה לנסות.
לקחתי מעצבת אחרת מהצפון, אבל עליה אני לא ממליצה.

lktn

New member
אני ממליצה על

אתר שנקרא www.love-story.co

אני גם ניתקלתי באותה בעיה בדיוק כמו שלכם, רציתי רק עיצוב חופה ושולחנות והמעצב של האולם נתן מחיר מופקע ביותר

אז חיפשתי מקומות אחרים ובסוף בחרתי בlove story, אתם יכולים גם לראות את העיצובים באתר שלהם.

Hdari123

New member
עיצוב מהמם במחיר שווה

ממליצה לך בחום על סיון עיצובים יש לה דברים יפים מאוד בכל המחירים תכנסי לפייס שלה ״ סיון עיצובים ״

עיצוב אולם

היי,
אני חושבת שחובה לעשות השוואת מחירים
ובטח שגם אפשרי להוריד את האולם עצמו או לבקש עיצוב אחר.
ואם אי אפשר, אז יש מספיק מעצבים במחירים סבירים כמו שהמליצו לך פה.
אפשר גם לעשות חלק מהדברים בעצמכם אם אתם בעניין של DIY
אפשר לקבל המון השראה מפינטרסט.
אפשר גם לחשוב על דרכים לחסוך בלי שהאורחים ירגישו.
למשל אם בא לכם עיצוב מרכז שולחן שונה וגם לפנק את האורחים באיזה מתנה בסיום,
אז אפשר לשלב בין השניים.

על איזה עיצוב לשולחנות חשבתם?

למעלה