איפור ושיער בסטודיו

ort al

New member
איפור ושיער בסטודיו

הפורום הזה עזר לי למצוא דיג'יי, אני פונה אליכם עכשיו עם המלצות לאיפור/שיער.
אני מחפשת מישהו/צמד שעושים איפור ושיער בסטודיו משלהם, שבו אוכל בין היתר גם להתארגן (אני אוספת את השמלה לפני). לכן חשוב לי שזה יהיה מקום נעים ומכיל, שיוכל לארח גם מלוות ולפנות את הזמן לעזור לי להתלבש.
מיקום - תל אביב עד אשדוד. תקציב - עד 2500 ש"ח לשניהם, כולל ניסיון.

תודה וחג אורים שמח

simplicity83

New member
עבר קצת זמן אז אני לא בטוחה שהמחיר אקטואלי..

אבל אני עשיתי איפור ושיער אצל טלי פאוור ושגיא דהרי, והתארגנתי בסטודיו שלהם בבן יהודה בת"א וזה עמד בתקציב שכתבת.
יש מצב טוב שבינתיים המחירים עלו, סגרתי איתם לפני כמעט שנתיים..
אבל אני ממליצה עליהם מכל הלב, לטעמי הם הצוות הכי מוכשר שיש בתחום הזה ובנוסף הם פשוט מקסימים. לכן הייתי מרימה טלפון לברר מחירים.
קחי בחשבון שאין איפור נסיון ושתסרוקת נסיון עושים כחודש לפני החתונה כשכבר יש שמלה, תכשיטים וכיוון כללי.
הסטודיו שלהם מהמם ומצטלם מאוד יפה ויש אווירה כייפית וחגיגית לאורך כל ההתארגנות.

עוד זוג שמוכר פה בפורום זו המאפרת יעל דרוקמן שעובדת עם מעצב השיער רואי דניאל ואפשר להתארגן בסטודיו שלו בנווה צדק.
אני לא יודעת מה המחירים שלהם (רק שהם בסקאלה הגבוהה יחסית), אבל נראה לי ש2500 אמור להספיק..
תיכף יגיעו בנות שעשו אצלם (nooki80, arapax, מנגו חצוף ויש עוד רבות) וידעו להמליץ בפירוט ולהגיד האם הייתי בכיוון מבחינת המחיר.

יש גם אופציה של ספקים יותר זולים, שיבואו אלייך לחדר במלון ואז יש מקום יפה ומרווח להתארגן ולהצטלם - תלוי כמובן מתי אתם מתחתנים, אבל יש מצב שביחד זה לא יעלה יותר מ2500.
אני לא יודעת להמליץ לך, כי לא בדקתי אף אחד מעבר לטלי ושגיא, אבל אני בטוחה שיהיו פה בנות שיוכלו להמליץ על איפור שיער באיזור 1500 ש"ח.

arapax

New member
אני לקחתי רק את יעל

כי רציתי להתארגן בבית ורואי עובד רק בסטודיו שלו, אבל נכון ללפני שלוש שנים(!) הדיל של יעל עם רואי השאיר מרווח בטחון לעליית המחירים לעומת הסכום שצויין. אולי מנגו באמת תדע יותר.
מה שכן, אני ויתרתי על הנסיון. אני חושבת שזה היה בתוספת של כ- 200 ש"ח, לפחות בזמנו.

על יעל אני יכולה להמליץ בחום, אפשר לקרוא פירוט בקרדיטים שלי בחתימה למטה

Nooki80

New member
יעל דרוקמן ורואי דניאל

עלו לפני שנתיים (בסוף דצמבר) ביחד פחות מ- 2000 ש"ח.
ללא איפור נסיון אבל עם סוג של הדמיה איך תהיה התסרוקת (וכמובן שברגע האמת זה השתנה והותאם לשמלה).
מנגו התחתנה לפני חצי שנה בערך - תוכל לתת לך הערכת מחיר מדוייקת יותר, אבל בכל אופן, הכי טוב להתקשר ולשאול

ממליצה בחום רב על שניהם, ובמיוחד על יעל, שקיבלה אותי עם עור פנים מגורה ואדום והפכה אותי מעגבניה ליצור הזוהר והנאה (ואם היית יודעת מה צריך לקרות כדי שאוכל לומר זאת על עצמי... ) שהייתי בערב החתונה.

למעלה