שמלת אם הכלה

יתור

New member
שמלת אם הכלה

קודם כל מזל טוב לבנות המתחתנות.
גם האמהות צריכות עזרה והכוונה..בבחירת הבגד..אז אשמח לעזרתכן.
הסתובבתי בלא מעט חנויות ואני לא מוצאת דבר שיקלע לטעמי ובמקביל יהיה במסגרת התקציב עד 1000 שח.
לאן הייתן ממליצות לגשת? עדיף באזור הצפון ? גם תל אביב באה בחשבון.

rivkuntz

New member
דורין פרנקפורט

יש לה סניף בגרנד,
אפשר לעשות די הרבה שינויים לבגדים דרך החנות עצמה (להוסיף/להוריד שרוולים, לקצר/להאריך וכו').

הסניף שלה בדיזנגוף יותר מגוון, כך שאם לא תמצאי בגרנד ותעשי נסיעה לת"א, אני ממליצה לקפוץ לחנות שלה שוב, בכ"ז.

haych

New member
אפשרות נוספת

אם ראית דגמים שאהבת והם מחוץ למסגרת התקציב, את יכולה ללכת לתופרת ולבקש שתעשה לך שמלה בסגנון של מה שראית. ככה אמא שלי תפרה את השמלה שלה-ראתה דגם שעלה בחנות 3000 והלכה לתופרת שעשתה לה אותה ב-1500-מותאמת למידותיה ועם שינויים שהיא רצתה.

זברה28

New member
ורדית לאור

בדיזינגוף תל אביב. יש לה שתי חנויות ברחוב, דגמים מחמיאים והמחירים בתקציב שכתבת.

coffeetoffy

New member
אמא שלי קנתה במרכז הכרמל

האמת שהיא לא זוכרת את שם החנות כי זו חנות פרטית ולא רשת, אבל שווה לך לקפוץ לבדוק.
לגבי מחיר- נראה לי שסביבות ה800, והיא קנתה משם גם את הבגדים למסיבת אירוסין.

coffeetoffy

New member
תשובה לשתי השאלות:

רחוב גושן במוצקין הוא רחוב ראשי עם מלא בתי קפה וחנויות מעצבים. לא נכנסתי לחנויות אף פעם אבל ראיתי בהמון חלונות ראווה שיש שם מבצעים גדולים ושווה לך לבדוק.
זה גם מעצבים וגם בוטיקים כאלה שמייבאים דברים, זה פשוט לא משהו עם שם מפורסם...

גם החנות שאמא שלי הייתה בה הייתה חנות רגילה שמוכרת גם שמלות ערב וגם בגדים רגילים, אבל יש במרכז הכרמל (כל רחוב מוריה) מלא חנויות ששווה לבדוק.

NoFi M

New member
גם אני ואמא שלי קנינו בגושן לחתונה של משפחה

קרובה.

ואפשר לנסות גם אצל עירית נוי (יש בקריון ויש בגארנד),
ובכלל בחנות המעצבים בקריון.

venus1112

New member
בקריון יש חנות שנקראת דניאלה

יש שם רק שמלות ערב..מגוון למדי..וטווח מחירים רחב

יתור

New member
הייתי בגרנד

לא מצאתי אצלה משהו מתאים..אולי בקריון יש מבחר אחר..אנסה שם..תודה

FayeV

New member
עירית נוי

אמא שלי קנתה שם שמלה מאוד יפה. אולי יש לה סניף גם בצפון?

FayeV

New member
תסתכלי בפייסבוק שלה

אני רואה שיש לה סניפים בגרנד קניון בחיפה ובקריון.

כמה הצעות

קודם כל, לפני החתונה שלי גם אמא שלי הסתובבה בגרנד ובכל החנויות במרכז הכרמל. יש חנות בשם טורסו ליד מרכז פנורמה שיש לה דברים שנראו חמודים בחלון. בכל מקרה, אחרי כל הסיבובים וכשהיא כמעט התייאשה היא החליטה לנסות משהו קצת לא שגרתי (בעקבות המלצה שקיבלה).
בוואדי בחיפה (כשיורדים ברחוב הראשי של הואדי ליד הכיכר עם הפלאפל) יש חנות בשם אופנת נקארה.
בחלון הראווה יש שמלות שנראות בדרך כלל פחות לטעמי. אבל כשנכנסים פנימה רואים שיש שם מגוון מאד גדול של שמלות ושהמוכרות מאד נחמדות. המחירים מאד שפויים עד 1,000 ש"ח והרבה מהשמלות מיובאות מאירופה.
גם חלק מהמעצבות שאמא שלי הייתה אצלן בחנות קונות את אותן שמלות מאירופה ופשוט מוכרות אותן במחירים יקרים יותר. בכל מקרה, אמא שלי קנתה שמלה בצבע כחול Navy, עם פרח שיפון קטן מקדימה - ארוכה ונקייה. הייתה מאד מרוצה והמחיר היה שווה.
בנוסף, היא עשתה בחנות מכפלת ותיקון קטן והייתה מאד מרוצה.

באתי אתה לשם פעם אחת כדי לראות את השמלה וראיתי שיש שם מבחר מאד גדול של שמלות בכל מיני סגנונות ויש הרבה שמלות ערב בקו נקי.

למעלה