סיכום שבועי

yael rosen

New member
סיכום שבועי משמין במיוחד

אחרי הסכמש הקודם, עלה החום די גבוה והנקבע לו בנחת איפשהו סביב ה39. ביניכן לביני אני מודה שנהניתי, גם מהפינוקים וגם מהלגיטימציה לא לעשות כלום כמה ימים. עכשיו נשאר רק שיעול מעצבן. והחורף? לא מגיע לגן עדן שלנו.

משהו טוב שקרה לי השבוע: סופגניית מסקרפונה עם ציפוי שוקולד לבן
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: שלישי בערב

וגם - פרויקט שאני עובדת עליו מתקדם לאט נורא, לאט מידי! מכירות את זה ההרגשה שהזמן מתבזבז על הדברים הלא נכונים? כלומר, כל המנהלות מטופלות, אבל החלומות נדחקים הצידה? אז כזה

משהו שהתחדשתי בו השבוע: כמה קילוגרמים (ככה זה כשגרים מעל קונדיטוריית שאמו...
)
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: (הסעיף הזה תמיד גורם לי להרגיש שהחיים שלי לא מסעירים במיוחד
)
בילוי השבוע: כשנשארנו שנינו בבית, אומנם ללמוד, אבל לפחות ביחד
ספר/סרט/סדרת/טקסט השבוע: משמעויות החיים
מאכל השבוע: תה עם נענע, כזה של חולים
תכניות לסוף השבוע: כבר עמדתי בכמה מטרות
אחרי ניקוי יסודי ומקיף של הסטודיו בבית וסידור מחדש של ארון הבגדים, עכשיו נשאר רק להפסיק עם התירוצים ולהתחיל ללמוד!
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? צבעתי את קירות הבית כמו שהבטחתי.
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: חברים שקפצו לביקור, כמה בקבוקי יין, מוזקיה ברקע והמון סופגניות (!!)
מטרות לשבוע הבא: לתרגל מדיטציה לפחות חמש פעמים.

שיר השבוע: אותה האהבה
תמונה: ציור שהתחלתי ומחכה שאחליט איך להתקדם איתו

פינת ההשראה השבועית:
מתכון לעוגה מדהימה (red velvet שהייתה גם עוגת החתונה שלנו):
https://www.donnahay.com.au/recipes/recipe-entertaining/red-velvet-cake-with-marshmallow-icing
DIY מגש הורס בריאות:
http://iheartorganizing.blogspot.co.il/2013/09/blogger-color-challenge-diy-portable.html
טאמבלר מושלם:
http://www.ilovewood.nl/

למישהי יש המלצות לקנייה מוצלחת של שישי השחור?
סופש נעים וקריר
,
יעל.

SimplyMe1

New member
איזה סטודיו את מסדרת לעצמך?

ותדעי שאני תמיד מחכה ללוחות ההשראה שאת מצרפת פה, ובכלל מהתמונות של עיצוב הבית שלכם..

yael rosen

New member
תודה

הסבנו את אחד החדרים לסטודיו/משרד שבו לומדים, מציירים, ועוסקים בעיצוב ככל הניתן

Raspail

New member
וואו הציור מהמם!

כמה רגישות בפרטים הקטנים! ציור יפייפה ומלא הבעה!

JewelStone88

New member
סכמ"ש מאטלנטה הקרירה

ולא, אין כאן באמת שלג, היום היה קר אך שמשי יום מהמם

משהו טוב שקרה לי השבוע: הגעתי לאטלנטה ועשיתי מלא מלא מלאאאאאא שופינג. הרבה זמן לא התפרעתי ככה. המלון מקסים, החדר ענקי, ובסה"כ אני ממש ממש שמחה שעשיתי את הצעד הזה...

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: חוץ מהגעגועים לבנזוג גיליתי שהמאפרת והמעצב שיער שרציתי לוקחים 2000 ש"ח כל אחד. בעיניי זה מוגזם ברמות, למאפרת אפשר אולי למצוא תחליף בקלות אבל המעצב שיער הזה, לא הצלחתי למצוא עד עכשיו עוד מישהו בסגנון שלו.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: מה לא? מגפונים ומלא בגדים מאולד נייבי ו-וולמארט (שמשום מה החבר'ה כאן אמרו שהם לא באיכות מי יודע מה ודווקא אני ממש מבסוטית עליהם), איפור וקרם עיניים של בובי בראון, נעלי ספורט של סקוני שעלו לי 160 (!!!!!!) ש"ח. בארץ זה עולה פי 5.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: האנגלית שלי מעולה אבל אני עדיין לא רגילה להשתמש בה בשגרה שלי לא בהקשר מקצועי. אז יצא לי להכנס אתמול לחנות נוחות בתחנת דלק ולבקש flash light במקום lighter... קורה

בילוי השבוע: אם שופינג נחשב בילוי אז ללא ספק שופינג. אם לא אז יצאנו לצהריים כמה חבר'ה מהעבודה לאיזה דיינר נחמד וחוץ מזה שכל ההמבורגרים הגיעו וול דאן במקום MW כמו שביקשנו היה ממש נחמד

ספר/סרט/סדרת השבוע: אני כבר שבוע מנסה להבין את הערוצים בטלוויזיה במלון. איפה האנטומיה של גריי? once upon a time?? אקס פקטור???
.
מאכל השבוע: באחת מארוחות הצהריים לקחו אותנו למסעדה הודית אותנטית מצויינת. כמה אותנטית? רק הודים אכלו שם

תכניות לסוף השבוע: לנוח... למצוא מכבסת מטבעות כי אני כבר צריכה לעשות כביסה.

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? הגעתי בשלום לאטלנטה אז נראה לי שכן

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: שופייייייייייייייייייייייייייייייייייינג (מישהו רואה מוטיב חוזר???)

מטרות לשבוע הבא: להתחיל להתאמן. יש נעלי ספורט, יש בגדי ספורט, נגמרו התירוצים. וגם לאכול יותר טוב, כי התזונה כאן על הפנים, אין כמעט ירקות והכל שמן.

בתמונה - מה שיש לי מאחורי הבניין של העבודה באטנלטה.

ray of light

New member
2000 כל אחד??

באיזה סרט הם חייים?
וואו, אני מצטערת אבל קשה לי להאמין שיש בנות שמוציאות 4,000 על איפור ושיער. זה ממש מלא!

אני יכולה להמליץ לך על המאפרת שלי אם את רוצה, שהיא הוא עושה גם איפור וגם שיער והיא מאוד מקצועית.

תעשי מה שמרגיש לך נכון...

אבל את יכולה בקלות להגיע ל-2000 ביחד וזה הצד הגבוה של הסקאלה..

אההההה עוד 3 ימים!!

סיכום שבועי הראשון שלי בפורום

משהו טוב שקרה לי השבוע: קרה נס חנוכה!
אני סטודנטית לסיעוד והיה אמור להיות לי מבחן קשה 4 ימים אחרי החתונה... קרה נס והחליטו לדחות את הבחינה בשבוע!! אין לכם מושג מה זה חתונה בשילוב מבחן, הרגשתי שאני עומדת להתפוצץ

משהו מאכזב שקרה לי השבוע מסתבר שרוב המוזמנים שלנו נוסעים לחופשה בחנוכה
אני ממש מקווה לא להגיע למצב בו יהיו בחתונה פחות אנשים ממה שהתחייבנו לאולם
.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: סוף סוף אספתי את השמלה השניה שלי :) היה מרגש בטירוף! אני מחכה כבר שיגיע הרגע ללבוש אותה

בילוי השבוע: אין זמן לבלות! בילנו בין הפגישות עם התקליטן והאולם.

מאכל השבוע: סופגניותתתתת!

תוכניות לסופ"ש: לחפש מקום אותנטי לצילומי חוץ, אנחנו נוסעים היום לחפש מבצר או מקומות נטושים ויפים להצטלם בהם.

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? כן , למעט הלמידה לבחינה. הכנתי לו"ז מפורט בו רשום מה ללמוד כל יום. עקב שינויי פגישות והכנות לחתונה זה לא כ"כ התאפשר לי... מזל שקרה נס חנוכה!

מטרות לשבוע הבא: חתונה מוצלחת עם הרבה אורחים

kolper

New member
סכמ"ש ביום ראשון גם תופס?

משהו טוב שקרה לי השבוע: נפגשנו עם שלושה דיג'יים ויש לנו התלבטות בין שניים ממש מקצועיים שמאוד אהבנו. צרות של עשירים, אני מגדירה את זה כמשהו טוב:)

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: אמא שלו לא מפסיקה להציק לי לגבי זה שאנחנו לא מתכוונים להתחתן ברבנות. זה מעיק עלי ברמות שלא יתוארו...

משהו שהתחדשתי בו השבוע: שני זוגות מגפיים!

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: ישבתי במסעדה עם חברה בת"א (אני גרה בערך ארבעים דקות מת"א) ופתאום אחיין שלי הופיע (גם הוא לא גר בת"א). אחריו גם חברה של אחי הופיעה. זה היה ממש מפגש משפחתי לא מתוכנן, הזוי, מוזר וכייפי :)

בילוי השבוע: ארוחת ערב עם חברים. כמובן שהחלק הכי מדהים היה שהחמיאו לי על האוכל

ספר/סרט/סדרת השבוע: עושה מרתון של בנות גילמור, בפעם המאה.

מאכל השבוע: סופגנייה טבעונית בבודהה בורגר! בתור טבעונית ובתור בחורה שרוב חייה בדיאטה, לא יצא לי לאכול סופגנייה כבר כמה שנים!

תכניות לסוף השבוע: היה אמור להיות לנו סופ"ש רגוע ושקט בבית, אבל הוא חזר מהעבודה עייף וחולה, אז הוא הלך לישון - ואני טיפלתי בו. היה כיף

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא היו כאלה. אולי אני צריכה להתחיל להגדיר אותן.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: מצאנו זמן לארוחת ערב ביחד באמצע השבוע!

מטרות לשבוע הבא: לבחור דיג'יי, לבחור קייטרינג, לקנות קצת בגדים

למעלה