שאלה היפותטית

שאלה היפותטית

היי בנות,
התייצעות קלה

נניח שיש לכן חברה, לא מאוד קרובה (אתן מכירות פחות מחצי שנה), הזמנתן אותה לחתונה.
ושבועיים לפני החתונה היא מודיעה שהיא מצטערת, אבל לא תוכל להגיע אליה.

אל המסיבת רווקות, היא כן מגיעה.

האם היית מצפות ממנה להביא מתנה או צ'ק למסיבת רווקות?
(מתוך נקודת הנחה שגם השתתפות במסיבת רווקות עלתה לה סכום לא קטן בשביל סטודטית שלא עובדת?)

אשמח לשמוע את דעתכם הכנה
שבת שלום

venus1112

New member
גם לדעתי לא..

ההיכרות איתה קצרה למדי ולא הייתי מצפה ממישהי שלא קרובה אליי
שתשקיע במתנה מעבר להשקעה שלה במסיבת רווקות..

Ruby Gem

New member
לא...

הרי זה לא שהיא חברה קרובה.
וכמו שאמרת - גם השתתפות במסיבת רווקות עולה לא מעט כסף.

maayanmid

New member
מסכימה!

היא כניראה באמת לא יכולה להגיע ובכל זאת החליטה לכבד אותך ולהגיע למסיבת רווקות- ניראה לי שזה מספיק "מתנה"

אני לא חושבת שהייתי מצפה

אם היא תיתן מתנה, זה יהיה נחמד.
אבל בגלל ההיכרות הקצרה, היא לא ממש צריכה.

אגב, אנחנו היינו במצב לא נעים ששכנים שלנו הזמינו אותנו לחתונה שלהם - ידענו שלא נכיר שם אף אחד וגם לא הבנו למה אנחנו מוזמנים לחתונה של אנשים שיצא לנו להגיד להם שלום מדי פעם בחדר מדרגות ולא מעבר, אז קנינו להם בקבוק יין ואמרנו מזל טוב ובזה סגרנו את העניין. אז אמנם היא חברה שלך בהקשר אחר - והיא ממש חברה ולא רק שכנה, אבל אני לא חושבת שהיא בסטטוס של "צריכה להביא מתנה למרות שהיא לא מגיעה..."

coffeetoffy

New member
לדעתי לא,

עם זאת, יש לי חברה שהייתה חברה קרובה בתיכון והתרחקנו מאוד מאז הגיוס. הוזמנתי לחתונה שלה והגעתי בידיעה שהיא תחמיץ את שלי (בגלל ירח הדבש). היא קפצה לבקר במסיבת האירוסין עם צ'ק (לא נשארה למסיבה, היה להם איזה אירוע משפחתי או משהו).

זה נחמד מצדה אם היא תביא, אבל לא הייתי מצפה לזה או כועסת במידה ולא תביא.

netgie

New member
גם מחברה קרובה לא הייתי מצפה לדבר כזה

אני גם לא מצפה לקבל כסף בחתונה עצמה. מי שהביא לנו - שמחנו. מי שלא הביא - ממש לא שינה לנו כלום.

מעבר לזה, אם לשלם על מסיבת הרווקות או לא תלוי במארגנת\ות. לרוב יש השתתפות כלשהי של כולן, אז אם יש כזו, סבבה.

למעלה