סיכום שבועי

ray of light

New member
סיכום שבועי

משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא:

מוזמנות להוסיף תמונה, שיר או קישור מעניין!

ray of light

New member
מסכמש"ת

משהו טוב שקרה לי השבוע: הסתפרתי סופסוף! חיכיתי הרבה זמן להסתפר וגם אין לי ממש ספר אז עוד יותר התעכבתי עם זה. בסוף קיבלתי המלצה מחברה והיה ממש סבבה.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: כמובן שהמוות הפתאומי של אריק איינשטיין ז"ל. חוץ מזה ובלי קשר- חליתי בשפעת ומשלישי אני מרותקת למיטה.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: בדיוק כתבתי כאן בהודעה- רכשתי את פלטת הצלליות NAKED 3 שעתידה לצאת בדצמבר. יש לי חולשה לצלליות בגוון ורדרד. היא גם היתה בהנחה, אז בהחלטה של רגע פשוט קניתי.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: גיליתי שלבעלי יש יכולת שתיית אלכוהול בלתי הגיונית. הוא שתה כ"כ הרבה בחתונה שהיינו בה השבוע והיה כולו שיכור ושמח ויום למחרת התעורר כאילו הכל כרגיל.

בילוי השבוע: חתונה של חברה טובה מהעבודה. זו החתונה הראשונה שהיינו בה אחרי שלנו- וזה מזה כיף. בלי הלחץ, רק כיף
ולא צריך לשים לב יותר לכל מיני פרטים קטנים.

ספר/סרט/סדרת השבוע: השלמתי בערך את כל הפרקים של מחוברים פלוס- היה לי הרבה זמן פנוי.

מאכל השבוע: מרק עוף ותה עם לימון. זה בעיקר מה שאכלתי השבוע.

תכניות לסוף השבוע: להבריא!

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא חושבת

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: היינו חולים ביחד יומיים. בעצם זה לא כזה משהו טוב.

מטרות לשבוע הבא: להפסיק לחשוב על התמונות שאני מחכה להן. עברו 3 שבועות אבל כבר קשה לי..

SimplyMe1

New member
תתחדשי......לא ידעתי שעתידה לצאת ה-3

בספט' קנו לי בארה"ב את הנייקד הרגילה, מתה עליה כי האיכות מעולה והן עמידות מאוד.

haych

New member
סכמ"ש

משהו טוב שקרה לי השבוע: אני לא בן אדם שיש לו אומץ לבוא ולבקש העלאה, למרות שאני מאוד מתוסכלת מהשכר המעליב שלי באופן כללי ובטח ובטח שביחס לכמות ההשקעה. ביומה האחרון של סגנית המנהלת היוצאת יצא לי לקטר לה על זה בקטע חברי. היא החליטה לעשות מעשה רגע לפני שהיא עוזבת ודיברה עם המנהלת שאני צריכה העלאה. אתמול המנהלת קראה לי למשרד והודיעה לי שהם החליטו להעלות לי את השכר!

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: שני האירועים לא קרו לי (תודה לאל) אבל מאוד עצובים לי: הראשון הוא מותו הבלתי נתפס של אריק אינשטיין, והשני הוא (וסליחה שאני כותבת את זה בפורום חתונות...) שבעלה של אחותו של א' הודיע לה אחרי שנת וחצי נישואים שהוא לא אוהב אותה-והם מתגרשים. היא ממוטטת ולא מפסיקה לבכות, וכ"כ כואב הלב עליה :(

משהו שהתחדשתי בו השבוע: כלום! אם אספיק אולי אחפש שטויות באינטרנט במסגרת המבצעים של הבלק פריידי.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: לא משהו מיוחד, אבל צחקנו עד כדי דמעות בעבודה אתמול. אם נשארים עד מאוחר-לפחות שיעבור בכייף.

בילוי השבוע: יצאנו עם המשפחה של א' למסעדה בהרצליה - ביסטרו 56. הבשר שלהם מצויין (ככה מעידים הקרניבורים) והלזניה הצמחונית די גרועה, אבל היה בילוי ממש כייפי וזה לא מובן מאליו במשפחה שלו...

ספר/סרט/סדרת השבוע: בשבת ראינו גרביטי בתלת מימד. יכול להיות שהיו לי הרבה ציפיות בגלל כל השבחים שמחלקים לזה אז לא נפלתי, אבל בהחלט סרט נחמד. טלויזיה לא ראיתי וספר לא קראתי, אבל שמעתי המון אריק אינשטיין אל תוך הלילה.

מאכל השבוע: הלביבות שהכנתי אתמול.

תכניות לסוף השבוע: חוזרים יחד לצפון-בשישי ניהיה במסיבת חנוכה עם המשפחה שלי ובשבת ניהיה עם המשפחה שלו. מה שאומר שיהיה סופ"ש עמוס ומלא ריצות.

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לשם שינוי אני זוכרת את המטרה-רציתי להצליח לשלב ריצה בלו"ז העמוס שהיה לי. לצערי זה לא יצא לפועל, אבל לזכותי יאמר שבאחד הימים קמתי בחמש בבוקר כדי לרוץ לפני העבודה! ככה שלפחות ריצה אחת עשיתי. וכמובן שעדיין לא התחלתי בבחירת התמונות לאלבום...

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: וואלה, נראה לי שעשיתי לעצמי בעיקר רע... לא רצתי, לא ישנתי ולא היה לי זמן לעצמי.

מטרות לשבוע הבא: למצוא זמן לקצת חיים.

Juliettta7

New member
אחרי שדילגתי שבועיים

(ואני לא ממש חדשה, רק החלפתי ניק, הייתי קודם onyx )

משהו טוב שקרה לי השבוע: אמנם זה שייך לשבוע שעבר, אבל חגגנו יום הולדת לחצי. הוא היה טייס ליום אחד והטיס בליווי מדריך ואח"כ הלכנו לחגוג בת"א. חוץ מזה היום שחררו אותנו מהעבודה שעה קודם והספקתי לנסוע עם החצי לבקר את האחייניות שלו.
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: המוות של אריק אינשטיין השבוע..כל שיר שאני שומעת ברדיו מזכיר לי תקופה אחרת בחיים. אני מקווה שהילדים שלי יזכו להכיר את השירים שלו
משהו שהתחדשתי בו השבוע: מייק אפ וצלליות של קליניק. קלאץ' מאיביי (לחתונה!) ומחר הבלאק פריידי אז היד (או הויזה) עוד נטויה

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: אמרתי משהו לחצי שהוא לא שמע כ"כ טוב...וכך נולד לו כינוי חיבה חדש
בילוי השבוע: סופ"ש בת"א
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע: אכלנו בשבת בבוקר בבנדיקט
ממש אהבתי
תכניות לסוף השבוע: לנוח..ולנקות
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: הלכתי להוציא תעודה רווקות ברבנות בעיר שלי.
מטרות לשבוע הבא: לפתוח תיק ברבנות, אם לא אז שבוע הבא

מסכם...

משהו טוב שקרה לי השבוע: עוד שלב במסכת השלבים הבלתי נגמרים בדרך לעבודה הנכספת מאחורי (עדיין לא יודע אם עברתי בהצלחה או שלא, אבל מאחורי. כרגע אננחנו 6.5 חודשים לאחר הגשת קורות חיים.
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: הלכתי לוטרינר לסקס את הכלב... הסירוס בחינם (כי הוא מעמותה) עלה 650 ש"ח!!! אני יודע למי לא לחזור :)
משהו שהתחדשתי בו השבוע: אני בצמצומים ולכן אני כרגע עסוק בלא להוציא כסף...
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: שהכלבלב החמודי חזר מסירוס הוא נראה כל כך עייף ועצובי ועוד עם הקולר אלזבתיאני על הראש... פשוט הייתי חייב לשמח אותו
בילוי השבוע: לאחר שבירת שיא במחיר שמלה (קרדיטים לקראת סוף פברואר) לקחנו מעט מהעודף למסעדת האהובה עלינו. מסעדת זכאים - גורמה טבעוני, פשוט מושלמת. חובה לנסות גם לכל אוכלות הבשר.
ספר/סרט/סדרת השבוע: זוגתי רואה שנים "Big Bang Theory". השנה התחלתי לראות איתה, והשלדון הזה ממש מצחיק.
מאכל השבוע: ניסיתי לביבות טבעוניות אפויות ... לא יצא משהו, אבל יש מספיק זמן לנסות עוד ועוד :)
תכניות לסוף השבוע: לנוח ולסדר וכמובן לעבוד על הסמשבוק החתיך שלי שלאט לאט הופך להיות מאסטר פיס
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא כל כך. אני לא מגיע לקריאה ובעיקר לא מספיק שום דבר (אבוי! אפילו לא שנ"צ)
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא: לאכול כמו שצריך (ולא יותר מסופגניה אחת), ולבקר בחדר כושר הרבה יותר...

השבוע גיליתי את השיר הזה שפשוט אני שומע בלופ כל השבוע... אז תהנו:

http://www.youtube.com/watch?v=DHEOF_rcND8

ועוד שני אתרים שתוכלו לקבל רעיונות לחתונה:

http://www.marthastewartweddings.com/272429/diy-weddings

http://www.bhldn.com/

שלדון אהובי

גם אני התחלתי לראות לפני שנה את הסדרה בגלל שהייתי מרותקת לבית שבועים ומאז אני מכורה
לגבי הלביבות אל תאפה זה משום מה הורס אותם (נסיון עם הלביבות עדשים אדומות) רק טיגון עושה להם טוב

שירגיש טוב הקטנצ'יק

לא זוכרת איפה את גר, אבל אנחנו עשינו מנוי לוטרינר ויוצא לנו ממש משתלם (כי ביקורים רגילים וחיסונים שגרתיים לא עולים כסף, רק משלמים על תרופות והתשלום השנתי הוא בסביבות ה-600-700 ש"ח).
הוטרינרים שלנו בדיזנגוף סנטר, אז אם המיקום מתאים לך אני מאד ממליצה.

simplicity83

New member
גם לנו יש מנוי לוטרינר, זה מאוד מומלץ

בעיקר לגורים ולבע"ח מבוגרים, שהולכים לוטרינר יותר (כמו אצלנו בני האדם..) אבל לא רק.
אנחנו הולכים לטרינר בכיכר, בשדרות בן-ציון.
מה שטוב אצלם זה שיש להם עוד סניף בכיכר רבין וסניף שהוא בי"ח ביגאל אלון, כך שאם חס וחלילה קורה משהו, יש בי"ח נגיש 24 שעות ביממה.
אנחנו שילמנו 650 לשנה וחצי לחתול, כולל את כל החיסונים והתילועים ותורים בלי הגבלה.

ד2003

New member
אשמח לשם הוטרינר בכיכר רבין

ואת הכתובת בבקשה.
תודה

simplicity83

New member
זו רשת שנקראת "בי"ח וטרינרי בכיכר"

הנה האתר שלהם:

לינק

מסתבר שגם הסניף בכיכר רבין פתוח 24/7 , בנוסף לבי"ח ביגאל אלון.
מקווה לא להצטרך לזה, אבל טוב לדעת.

soosh1

New member
גם אנחנו!

אנחנו הולכים לוטרינר בכיכר שביגאל אלון ועשינו מנוי ככה שאפשר לבוא תמיד בכל שעה ויצא לנו כבר להגיע בשבת בצהריים או באמצע השבוע בעשר בלילה כי היא זה הזמן היחיד שהתפנינו (בכל זאת עובדים כל יום עד הערב) וזה כיף לדעת שאפשר לבוא כמה שרוצים כי זה בחינם ובכל שעה שנח לך ואתה מתפנה... לנו עלה אם אני לא טועה 800 לכלבה גורה כולל הכל חוץ מתרופות

באןבאני

New member
חיכיתי לסכמ"ש הזה! אחרון לפני החתונה!!

ההתרגשות בשיאה, למרות שאני עוד לא מרגישה שנפל האסימון שהחתונה עוד חצי שנייה, כיף לי ובא לי לחלוק

משהו טוב שקרה לי השבוע: ערב הפרשת החלה שאמא שלי אירגנה לי אתמול! הייתי מוקפת בבנות משפחה וחברות אוהבות שבאו לחגוג ולהרעיף ברכות ולקבל בחזרה.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: אין מאכזב! מתחתנת עוד חמישה ימים

משהו שהתחדשתי בו השבוע: שמלת הכלה שלי!!!! אחרי איסוף מוצלח, השמלה נחה בביטחה בבית של ההורים ומחכה לכלה שלה שתלבש אותה ברביעי שיבוא עלינו לטובה.

בילוי השבוע: ביום שני הייתי עם אחותי והאחיין המהמם שלי שתמיד עושה לי מצב רוח טוב, בשלישי צהריים עם אמא,
וברביעי הדלקנו לנו נר ראשון (אנחנו מתחתנים בנר אחרון) וחגגנו שנינו על סלמון, כרובית וגזר בתנור שאישי לעתיד הכין (להלן התמונה)

ספר/סרט/סדרת השבוע: הומלנד ! מזהות בתמונה?

מאכל השבוע: החלה שאפינו אתמול, יאמי!!

תכניות לסוף השבוע: אתמול הפרשת חלה, היום-מחר מסיבת רווקות! ווהווו!!! החברות שלי מאד מתרגשות, אז אני בכלל מתרגשת גם בלי לדעת חצי דבר ממה שיהיה

וגם הזמנו כרטיסים ל"משחקי הרעב 2" שאני משתוקקת כבר לראות למוצ"ש!

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? כן כן כן! אספתי שמלה, אספנו כתובה, ערכנו (לבד) אישורי הגעה, טפו טפו שימשיך ככה עד לחתונה.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לקחתי יום מנוחה מהעבודה, החלטתי שמותר לנוח אחרי חודש עמוס כ"כ.

מטרות לשבוע הבא: ל ה ת ח ת ן

yael rosen

New member
מרגש ממש

לעולם לא אשכח איך שמלת הכלה הייתה תלויה בחדר השינה, מתגרה, קורצת, מרגשת..
הלוואי שתחבקי כל רגע בשבוע הזה, גם את הכיפיים והמרגשים וגם את המעצבנים יותר
ושיהיה מהמם!!
מחכים שתרוצי חזרה לספר לחבר'ה

ray of light

New member
באמת מרגש!

מקווה שמסיבת הרווקות הייתה כיפית במיוחד!
שיהיה לך שבוע מאושר ושמח!
קולולולווו

מסכמ"שת

משהו טוב שקרה לי השבוע: מצאנו לאמא שלי שמלה נהדרת שהיא מרגישה בה כ"כ טוב והיא נראית פשוט פיגוז שלא יתואר. עכשיו רק אני מחפשת לה מאפרת ומסרקת.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: אריק אינשטיין זה כ"כ השפיע עלי שפשוט יומיים בכיתי. אני חושבת שמאז רצח רבין לא יצא לי לבכות על דמות ציבורית כ"כ הרבה. ברבין עוד הייתה לי איזשהי סיבה (הייתי די קרובה לשם באותה רגע ולא קלטתי את זה עד שהודיעו על זה בחדשות)

משהו שהתחדשתי בו השבוע: הזמנתי נעלים כחולות באינטרנט ועוד כמה דברי איפור נחמדים. שוקלת לנצל את מבצעי בלאק פריידי.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: נרדמתי בסלון ובזמן השינה מתחתי את הרגל והתעוררתי עם כאבי תופת בלתי ניתנים לתיאור. עד עכשיו הרגל שלי תפוסה וקשה לי ללכת.

בילוי השבוע: יצאתי לשתות עם חברה מהעבודה לשעבר לכבוד היום הולדת של חברה שלי.

ספר/סרט/סדרת השבוע: בהמשך למקרה של הרגל שלי התחלתי לקרוא את "על רגל אחת " של אוליבר סאקס. אני מאוד אהבתי את הכתיבה שלו ב"איש שחשב שאשתו היא כובע" אני מקווה לא להתאכזב מהספר.

מאכל השבוע: עוגה טבעונית שמשום מה לא היו לה הרבה קונים חוץ מבחור צמחוני ובחורה טבעונית חדשים שהגיעו למשרד.

תכניות לסוף השבוע: הדלקת נר שלישי אצל חברים ואם הרגל תאפשר אז מסיבת רוק

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? ממש לא. אני עדין תקועה עם העבודת שקר הזאת שאני צריכה להגיש עד שבת בלילה.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: טיפול פנים נהדר שעברתי. כ"כ כיף לי להסתכל על הפנים שלי אחרי שכל השחורים יצאו.

מטרות לשבוע הבא: יום הולדת לאמא... עדין לא תיכננו כלום

למעלה