נעלי קלרקס

תותית1212

New member
נעלי קלרקס

היוש! פרסמתי בפייס ואני חשה חובה לשתף גם כאן.

הנעליים שבתמונה עולות בארץ 1450 ש"ח ביחד.
קלרקס- אכן נעליים איכותיות אבל בואו נסכים שהמחיר מוגזם. אה, לחברי מועדון (שעולה 50 ש"ח) יש הנחה של 75 ש"ח- ממש סייל.
שיטוט קצר באיביי העלה מוכר בריטי ותיק עם המון המלצות ואצלו הנעליים עולות חצי מחיר.
אז אחרי שמדדתי בחנות, הזמנתי אצלו 2 זוגות נעליים במחיר כולל משלוח של 680 ש"ח. הנעליים הגיעו תוך 4 ימים בדואר רשום, במצב חדש יותר מחדש.
אין סיבה להסכים לשלם מחירים מטורפים- הגיע הזמן שנמצא אלטרנטיבות.

וחוצמזה- נכון שהן מהממות?!?!

תותית1212

New member
בבקשה :)

הלינק:
bells shoes

הוא מוכר במחירי האתר פלוס 10 פאונד למשלוח (בהזמנת שני זוגות משלמים רק משלוח אחד כמובן).

כמה שאני אוהבת אותך

אכן נעליים מעולות ונוחות ומחירים מוגזמים שאין לתאר,
מגפון ראיתי השבוע ב-1600.

תודה על הלינק!!

המשלוח ארצה חינמי?
בטח גם אם הוא עולה, זה עדיין שווה.

תותית1212

New member
איזה כיף

המשלוח לארץ בעלות 10 פאונד לכל החבילה. (לא יודעת מה המקסימום של החבילה, אני הזמנתי כאמור 2 זוגות).

עדיין יוצא שווה.
לגבי מגפיים לא בדקתי מה המחירים באתר, אבל מניחה שזה עדיין שווה מאוד.

coffeetoffy

New member

עליתי על זה כבר מזמן כשגיליתי שמגפון שעולה בארץ 850 ש"ח עולה 79 פאונד באתר שלהם.

Ruby Gem

New member
אנחנו מזמינים הכל מאי-ביי!

קוסמטיקה ואיפור אני בעיקר קונה באיביי- כי הפער פשוט מטורף!
עכשיו גם העזתי והזמנתי בגדים - ארבע חולצות ושמלה עלו לי 200 ש"ח כולל משלוח.
אפילו צעצועים לחתולות אנחנו קונים שם :)
אין סיבה שנשלם סתם!

תתחדשי על הנעליים!

yael rosen

New member
אפשר הדרכה??

אם יש לך המלצות לאיפור שהזמנת והיית מרוצה, אשמח אם תוכלי לשלוח

אני כזאת פחדנית...

Ruby Gem

New member

גם אני בהתחלה ממש פחדתי להזמין.
אבל התחלתי לשוטט בבלוגי היופי, טיפוח ואיפור למיניהם ובפורומים השכנים שלנו :) ומצאתי המלצות לכל מיני מוצרי איפור שונים.
בהתחלה הזמנתי רק לקים של אסי, עוד לפני שהביאו אותם לארץ (וגם עכשיו לא משתלם לקנות אותם בארץ) ומוצרי איפור שהשתמשתי בהם , ואחרי זה העזתי להזמין דברים אחרים (מוצרים שאין בארץ של המותגים שאני מכירה, וגם מוצרים של מותגים שלא הכרתי אבל שקראתי עליהם המלצות).
אני בעיקר מזמינה לוריאל, מייבלין וסמאשבוקס.
האמת שאין לי מוכר קבוע שממנו אני מזמינה. אם את רואה שהמוכר הוא "בסט-סלר", שיש עליו 99% פידבקים חיוביים, ושקנו ממנו עשרות אלפי אנשים - כנראה הוא מוכר אמין שלא ימכור לך זיופים ויעשה לך בעיות.
יש למוכרים האלו אינטרס מאוד גדול להשאיר את הקונים מרוצים, ואם לא - את פונה לאיביי והם מטפלים בהם ודואגים להשיב לך את הכסף חזרה.
אנחנו למשל הזמנו צעצוע לחתולות שהיה פגום- והחזרנו אותו בחזרה למוכר וקיבלנו זיכוי. פעם בעלי הזמין מחזיק כזה לטלפון ברכב שנהרס אחרי כמה זמן מהחום, והמוכר שלח אחד נוסף בחינם- והכל על מנת לקבל פידבק חיובי.
הרשת מלאה בהמון המלצות- גם על מוצרים, על מוכרים טובים וגם באינספור מדריכים איך לקנות ברשת ואיך להימנע מזיופים.
והכי טוב - את יכולה לשלם בפייפאל!

עד עכשיו לא היו לי נפילות.
יש כאן בנות שקונות ברשת שמלות כלה (!!!) שזה משהו בחיים לא הייתי מעיזה לעשות.... אבל באיפור קשה מאוד ליפול לדעתי (שוב, כל עוד קונים ממוכר טוב). הרי גם אם את קונה מוצר בארץ - עדיין קיים סיכוי שלא תאהבי אותו.
נסי ותיהני :)
אבל זה ממכר!!!!

Juliettta7

New member
חח גם אני ככה

אני כבר לא זוכרת מה זה לקנות משהו ולקבל אותו ישר..חחחח. תמיד יש לי כמה פריטים שבדרך אליי (בכל זאת לוקח להם זמן להגיע )
האמת שלפני שבוע באמת היה לי מקרה שמשלוח לא הגיע (הזמנתי מאותו מוכר 2 פריטים ורק אחד קיבלתי) וישר קיבלתי זיכוי.
באיפור יוקרתי למשל יש יותר סיכויים ליפול כי יש לא מעט זיופים.

אגב, גם אני רציתי לקנות את שמלת הכלה ברשת אבל פשוט לא מצאתי משהו שאני לגמרי שלמה איתו.

simplicity83

New member
אני אשמח להמלצות על דברים לחתולים

אנחנו אוהבים לפנק את התינוק שלנו :) ובארץ המחירים לפעמים ממש מוגזמים..
לאור התחביב שלו להעלים את הצעצועים שלו למקום מסתור לא ידוע, נשמח לאספקה זולה יותר

יש מוכר ספציפי שאתם מרוצים ממנו?
תודה

Ruby Gem

New member

עד עכשיו הזמנו בעיקר כל מיני לייזרים ממוכרים אקראיים, אבל לפני שבועיים הזמנו צעצוע ממש חמוד מהמוכר הזה:
http://www.ebay.com/usr/red-cap
הצעצוע נקרא "מאו קט"- וזה מעיין ידית כזו שמסתובבת מתחת לכיסוי.
החתולות שלנו חולות על זה!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=sxHm4FV3uyw
(כן, צילמתי סרטון כמו אמא גאה
)
המשלוח הגיע מאוד מהר, מה שכן - הוא לא מגיע עם סוללות, וצריך לקנות עבורו סוללות מיוחדות - סוללות C.

Ruby Gem

New member
תודה :)

האמת שאין לי מוכר קבוע, והזמנתי את זה יחסית מזמן....

simplicity83

New member
טוב זה משחק פשוט אדיר!!

ואיזה מתוקות החתלתולות :)
נראה כמו אחלה משחק לפושטק שלנו!
תודה

arapax

New member
מתפרצת לדיון

כדי להמליץ על שני צעצועים -
da bird, צעצוע שהיינו חייבים לקנות בכפולות של שתיים כדי לשחק עם שני החתולים במקביל, אחרת הם נהיו נורא לא נחמדים אחד לשני... צעצוע מעולה, משהו בצורה שהנוצות מחוברות בה ממש מדמה תנועה של תעופה טבעית עבור החתול, מריץ אותם כמו ששומדבר אחר לא מריץ אותם. ממליצה לשחק איתו זמן קצוב ואז לסגור במקום שהם לא מגיעים אליו כי אחרת הוא ימות ממש מהר... ולא בגלל שהוא לא עמיד.

ועוד אחד של אותה חברה -
cat catcher, מין משהו דמוי עכבר(?) שמחובר לחוט מתכת גמיש, ושוב - כנראה ממש מדמה תנועה טבעית. גם אותו אנחנו מחביאים בין שימוש לשימוש

המוכר האחרון שקניתי ממנו את הצעצועים דור 4 או 5 שולח רק לארה"ב, אבל אפשר למצוא באיביי כאלה ששולחים ארצה. אני ממליצה בחום (ולצערי אין לי מניות, רק שני חתולים עם אופי של גורים
)

simplicity83

New member
יש לנו את הציפור, בנטלי מטורף על זה

הוא שם לעצמו אתגר - לקרוע את החוט שמחבר בן המקל לנוצות ובגלל שמחובר שם גם פעמון, הבית שלנו מצלצל נון סטופ

האמת שזה דווקא לא היה יקר, עלה 15 ש"ח ומחזיק מעמד יופי למרות התעסקות מרובה.

זה כל העכרים והכדורים שלא מחוברים לחוט, שהוא מעלים למקום לא נודע.
ומדי פעם הם צצים להם משום מקום.

לא סתם אומרים שבריטים הם ציידים מלידה!

yael rosen

New member
את לא מאמינה

כמה זמן אני רוצה לקנות צעצועים "זזים" (חברים חדשים) לשמן שלנו
החירש הזה לא יכול לצאת מהבית, ולנו עדיין אין אומץ להביא לו אח מזונב חדש
אז מחפשת כל הזמן בחצי עין צעצועים זזים. באת כמו מלאך עם בשורה
אם מישהי מכירה לינק לחנות טובה להזמין ממנה כאלו, זה יהיה אושר מוחלט

למעלה