Thank you for the Music- שרשור השירים

haych

New member
הסלואו שלא היה :(

לא הצלחנו להסכים על שיר, ובסוף לא עשינו סלואו.
השיר שרציתי הוא lady in red שהמילים שלו מתאימות בול (למעט צבע השמלה...)

הסלואו היה בסוף

coldplay- us against the world

לא הכי קלאסי לסלואו אבל אנחנו אוהבים את השיר

josie1986

New member
לא רצינו סלואו

אבל בהמלצת הדיג'יי שלנו בחרנו שיר סלואו והיא ניגנה אותו בסוף החתונה.
השיר הנבחר היה wonderful tonight ששנינו מאוד אוהבים והרגיש לנו מתאים לסיום האירוע.

http://www.youtube.com/watch?v=qwprrAEL9-E

iritki

New member
גם לנו היו שניים

אחד שגם למדנו עליו ריקוד: bailamos של אנריקה איגלסייס. הכנו עליו ריקוד סלסה קצר שהכוונה שלו גם הייתה, כמאמר השיר להגד לכולם - יאללה בואוא לרקוד. התעקשנו שזה יהיה הביצוע המקורי ולא כל מיני קאברים ועיבודים http://www.youtube.com/watch?v=KboCLgKIhTk.

בסוף הערב, בלי שתיכננו , הדיג'י השמיע את מה תאמרי של יזהר אשדות. זה שיר שביקשנו שיהיה, אבל לא מיקמנו אותו, ויצא שבסוף שכבר נשארו באמת רק החברים הכי הכי טובים והמשפחה רקדנו אותו כסלואו שאנחנו שרים את כל המילים... http://www.youtube.com/watch?v=hzn-1O5NoUI
זה שיר שאנחנו אוהבים בעלי ממש רצה אותו בתור שיר הליכה לחופה אבל לי הפריע שהוא חד צדדי במילים שלו אז הוא עבר להיות סלואו

Amazing18

New member
הראשון שהיה שלנו, תני לי מקום בביצוע היהודים

השני שהיה משותף לכלל האורחים - when a a man loves a woman

אנחנו חשבנו בשלב מסוים על הגרסא של דילן

אבל בגלל שנכנסנו לחופה עם שיר של דילן, רצינו לגוון- למרות האהבה הגדולה אליו...

שיר פותח לריקודים
וגם

אנחנו לא בחרנו שיר פתיחה לריקודים... לא חשבנו על זה מראש.
אחרי החופה אמרו לנו לא להיכנס לאזור של האוכל ולהמתין שיושיבו את כולם (כי ידעו שאם ניכנס אנשים יקומו מהמקום כדי לברך אותנו והסבב של מנהל האירוע והנציג כדי לראות שלכולם יש מקום יתארך).

בכל מקרה, לא בחרנו שיר "להיכנס" אתו לאולם כי לא חשבנו על זה. בסוף, ה-DJ בחר שיר שלא היה לטעמנו וזה קצת ביאס אותנו... מלבד השיר הזה היינו מאד מרוצים ממנו - אבל חבל לנו שדווקא השיר הראשון שאמור לתת אנרגיה להמשך קצת ביאס אותנו...

coffeetoffy

New member
לא בחרנו ספציפית, אבל עצה

היו לנו כמה אורחים דתיים באירוע, לא דוסים דוסים, אבל דתיים לאומיים שרצינו לכבד במחרוזת שירים "של דוסים" כמו למשל "אנחנו מאמינים בני מאמינים" וכאלה. מכיוון שידענו שיתכן שמחרוזת כזו תתפתח לריקודי מעגלים החלטנו לפתוח איתה את המסיבה וההחלטה אכן השתלמה לנו. כל האורחות הדתיות תפסו אותי באותו רגע והתחילו לרקוד, כולל אמא של גיסתי (!!) וזה היה ממש כיף- גם ל"כופרת" כמוני, כפי שהספקתם להכיר אותי משרשורים קודמים. כמובן לא הייתה מחיצה חלילה, פשוט שני מעגלים נפרדים.
זה התחיל במעגל בנות והבנים קינאו אז הם פתחו מעגל נוסף,
בסוף המחרוזת שמנו קצת מזרחית כדי לסמן V- הDJ קרא לזה "מחרוזת שירי חבורת הזבל"
כדי לשבור את המעגלים שלחתי את החברות הקרובות להתערבב עם הבנים, התקרבתי לחתן, וחזרנו להיות חתונה רגילה.
נתן קיק מטורף לפתיחת המסיבה והיה נהדר :)

רגע33

New member
אהבתי ממש!

גם התחשבתם באורחים הדתיים, גם נהנתם בעצמכם, גם הבאתם לידי ביטוי את מי שאתם. ממש כיף לשמוע שאפשר גם אחרת.

FayeV

New member
Elvis Presley- All Shook Up

רצינו מסיבת oldies, לכן אחרי הסלואו ה-DJ שם את השיר הזה, רק בגרסה קצבית יותר (שלא הצלחתי למצוא ביוטיוב). זה היה שיר מעבר מעלה, כי השיר הבא היה מהיר יותר והשיר הזה נתן לכולם הזדמנות לקום ולבוא לרקוד.

Zohar 01

New member
אפשר לזרוק רעיונות באופן כללי?

אני לא מתחתנת (נכנסתי לפה כמה פעמים לפני החתונה של אחי), אבל אני מאוד אוהבת להרכיב פלייליסטים ויש לי כמה רעיונות לשירים.

למעלה