אתגר - מקום לחתונה קטנה ללא

PrincessAurora

New member
אתגר - מקום לחתונה קטנה ללא

היי,
אני אשמח אם תוכלו לתת לי רעיונות למקום לחתונתנו הצנועה אך השמחה.

אני מגיעה לכאן אחרי חרישות רציניות בפורום הזה ובאחרים, למעלה, למטה ומהצדדים...
אנחנו זוג די עסוק שלא דחוף לנו להתחתן מיד, וכעדות לכך, אנחנו כבר "מאורסים" די הרבה זמן.
אני רואה את החתונה שלנו כקטנה (120-150 איש בערך, אפילו פחות אם נמצא את המקום המתאים), ללא רבנות, רק חברים טובים ומשפחה קרובה. בן זוגי גם רוצה שיהיו ריקודים.
אני לא מתכוונת להוציא הרבה כסף על שמלה/חליפה, איפור, שיער, דיג'יי (אפשר להביא חבר), כנ"ל לגבי צילום. אני ממש מוכנה להתפשר על הכל כי אנחנו פשוט לא יכולים להוציא הרבה כסף, ואני מאמינה שזה גם לא נחוץ להוציא הרבה. אולי קצת נאיבי, אבל מילא

כמו כן, אנחנו גרים באיזור המרכז, ולא ניידים, דבר מגביל מאד.
כן חשוב לי לכבד את האורחים שלי עם אוכל טעים, נגישות למרכז, העיקר שיהיה ארוע קטן ושמח.
התקציב חושב בצורה פשוטה - 150*200 = 30,000. באמת שאי אפשר יותר מזה, פשוט אין לנו כסף, ואני לא מסתמכת על מתנות כתקציב כולל. אם לא ילך אז לא יהיה ארוע בכלל

אני מאמינה שהכל אפשרי עם קצת יצירתיות אבל בן זוגי מאד סקפטי... (אולי כי הוא רגיל מכל החתונות של החברים שהיו מאד יקרות? לא יודעת).
כבר חשבתי על הכל - וילה, פארק, מקומות בוטיק, הכל מאד יקר לנו. אפילו חצר של ההורים, אבל זה מאד רחוק ולכן לא ריאלי.
מה דעתכן? דעתכם?
איך אפשר לעשות זאת בכל זאת? אשמח לשמוע סיפורים וחוויות על מקומות ספציפיים, אם לא כאן אז גם במסר פרטי.

תודה שקראתם עד לכאן, ותודה רבה רבה על כל עצה

פיiנה

New member
אפשרי

המכשול העיקרי לתקציב שלכם, הוא המיקום הגאוגרפי. במרכז הכל הרבה יותר יקר.
תשקלו חתונת חורף, וחתונה בדקה ה-90 - זה יכול להוזיל משמעותית את העלויות.

תבדקו את קימבה בתל אביב - לא מהיכרות אישית, אבל באתר שלהם יש מחירים מאוד נוחים, וקראתי עליהם המלצות טובות.

אני מציעה שתחפשי גם באתרי דילים - מאורסים, חופונים.

PrincessAurora

New member
היי!

חתונת חורף וחתונה ברגע האחרון יוכלו להתקיים אולי בשנה הבאה, כי יש לנו מגבלות אקדמיות
... אבל אולי זה בסוף מה שיהיה ונדחה עוד.
לגבי קימבה - מכירה וראיתי גם את האתר שלהם. לפי מה שהתרשמתי אולי המקום מתאים קצת יותר לבר מצוות (קשה לי בדיוק להגיד למה התרשמתי ככה..? תחושה כללית) אבל אולי צריך ללכת פיזית בשביל לחוש. נדמה לי שאפילו קראתי קרדיטים על המקום וזה נראה לי קצת ככה. אני אחפש אותם.

תודה על האופטימיות

song4me

New member
לחלוטין אפשרי

אנחנו התחתנו באירוע עם תקציב נמוך יותר מזה
פיצלנו לאירוע עם המשפחה ואירוע עם החברים. סביבות 60-70 איש בכל אירוע בנפרד.
לחברים עשינו אירוע בפארק בתל אביב. הבאנו אוכל, שתייה כמה אטרקציות והיה מעולה..
עם המשפחה חגגנו באירוע במסעדה.

אם זה משהו שיכול להתאים לכם אשמח לייעץ יותר.
בכל מקרה, שווה לבדוק עם מסעדות שמקיימות אירועים.. אם כי כמו שכבר אמרו לך, המחירים במרכז יקרים יותר...

butwhy

New member
גם אנחנו

עשינו אירוע לחברים בפארק הירקון ובמסעדה בצפון (אז נראה לי שפחות רלוונטי). האירוע בפארק היה ממש ממש כיף

מוזמנת לפנות בכל שאלה. אני באמת מאמינה שעם קצת יצירתיות תצליחו למצוא דרך להתחתן בתקציב שציינת.
ובהצלחה!

m a y a n a

New member
אל יאוש - הפורום בא להציע רעיונות

עשיתי חיפוש דומה.
וילה דוצה הגיעה למקום שני אצלנו
http://www.duce.co.il/

זה בתל אביב, זה יפיפיה ונעים לחתונה קטנה, האוכל טעים, ואני מאמינה שתוכלי למצוא תאריך בתקציב שלנו מול בעל העסק - הוא ממש אחלה.

לנו לא היתה מגבלת ניידות, והתקציב היה טיפה יותר גבוה (250 לאדם) -אז הלכנו על פיצ'ונקה, אבל יש אווירה ממש כיפית ואלגנטית בדוצ'ה, יותר מתאימה לריקודים (אני דמיינתי שהעמיד כמה נגני גאז על הבמה שם - כי הכל שם מחופה עץ פרקט כזה יפה).

בהצלחה!

מ

PrincessAurora

New member
היי לך

כן, דוצ'ה גם ברשימה שלי (חרשתי, כאמור).
מתוך ביקורות ראיתי שהמחיר הוא סביב 300 לאדם, שזה הרבה.
שאלה נוספת היא אם אמא שלי תסכים להביא אורחים לאיזור כזה ואני אצא מזה בחיים
.
את חושבת שכדאי להגיד לאיש המכירות שאני לא יכולה לשלם יותר מ-X? זה הגיוני?

תודה

m a y a n a

New member
לי נתנו מחיר גם של 185 או 200 לאדם

תלוי ביום ובסוג האירוע (ולי היו רק כ-100 מוזמנים אולי 120)
היו אפשרויות גם ליותר

(ככל שעולים בסוג האירוע)

אני חשבתי על אירוע קוקטיל (בלי עמדות בכלל) שבו כל האירוע הוא מנות מסתובבות - ואיש המכירות אמר שזה דווקא מוזיל.

אני בטוחה שבנוסף חורף מוזיל עוד (אני זוכרת שלא היתה עליית מחיר עקב יום חמישי) - הם ממש מקסימים שם.

lanit

New member
את בהחלט יכולה להגיד לאיש מכירות

שזה יקר לך, ואת לא חורגת מX לאדם, כולל הכל (תעשי שיעורי בית, שלא יגידו לך שזה לא כולל הגברה, תאורה, בר ושכר מלצרים...).

יש לי חברה שעשתה בדיוק את זה, עברה בין האולמות ומצאה מקום בפחות מ-200 ש"ח לאדם (זה היה לפני 4 שנים, אז המקום פחות רלוונטי). אבל כמו שהיא מספרת- היא פשוט סיננה בטלפון, וכשהגיעה לפגישה חזרה על המחיר כמו מנטרה עד שהאיש מכירות מולה הבין שהיא לא תזוז.

שאלות נוספות...

200 שקלים לאדם זה כולל הכל? או רק לאוכל ולמקום?

האם ניתן לשחק קצת עם התקציב? נגיד להזמין 120 ואז יש יותר פר אדם?

PrincessAurora

New member
אלו שאלות ששאלתי את עצמנו

אני חושבת ש - 200 לאדם כולל הכל - אם המחשבה הפרועה של להביא חבר שיהיה אחראי על המוזיקה ריאלית, נגיד, או מקום שלא דורש תשלום על הגברה ותאורה בנפרד (לעולם לא אבין את זה). סטיה קטנה מכך גם תהיה בסדר (210 אולי).
לרדת מ- 150 מוזמנים זה עניין של החלטה עקרונית שצריך לקבל לגבי השארת חוגי חברים מסויימים בחוץ. לא פשוט
, אבל אפשרי.
אגב, אני חושבת שהמקרה שלך דומה לשלי מבחינת דרישות המקום לא?

תודה

אז איפה מתחילים?

אם מדובר בכולל הכל.... נצטרך לעבוד הפוך...

את צריכה לראות כמה מזה "יורד" על שאר הדברים קרי שמלה, איפור, שיער
ולהחליט כמה יוקצה רק "למנה"

toxic babe

New member
אם אתם רוצים משהו ממש זול

אז תתחתנו ליד בית כנסת כלשהו, יש בדרך כלל מן אולמות קטנים כאלה לא מפוארים במיוחד שנראה לי שפשוט אפשר להשכיר אותם באיזה סכום סמלי. תקחו קייטרינג לפי התקציב שלכם וכל השאר תארגנו לפי מה שנשאר. אם זה שמלה יחסית זולה באחת מהחנויות הרגילות או מהאינטרנט וכו'.
אני מצטערת אבל אני באמת לא מאמינה שאפשר לארגן ארוע בסדר גודל כזה (ודווקא כשזאת חתונה קטנה ההוצאות יותר גדולות עבורכם) בסכום הנ"ל.
אנחנו למשל עושים ארוע בערך כמו כמות האורחים שלכם, בחורף, באולם, מחיר המנה שלנו הוא מתחת ל200 ש"ח ועם זאת החתונה שלנו תעלה סביב ה-60,000 במקרה הטוב.
אנחנו האמת כן השקענו בשמלה וחליפה יקרים יחסית, כל הספקים שלנו בתשלום אבל ברף התחתון יחסית. עם זאת אני חושבת שהחתונה שלנו יחסית צנועה (כי חתונה ממוצעת עולה בסביבות ה-100,000 ש"ח).

PrincessAurora

New member
תודה על הכנות

אין לנו צורך בבית כנסת, כאמור.
אם המקום שלכם באיזור המרכז אשמח לדעת מה שמו.

תודה!

זה לא בלתי אפשרי...

אנחנו בחרנו הכל בסקאלה לא נמוכה...
ונגיע ל55,000.... לאחד תקציב של 30,000 נראה לא מספיק ולאחר תקציב של 80,000...

נעזור לך למצוא... אבל את צריכה לראות כמה את מקציבה לשאר הסעיפים...

PrincessAurora

New member
אני חושבת

שננסה להגיע ל 30K כולל הכל.
מבחינתי, כל סעיפי האיפור-שיער-שמלה-חליפה לא יעלו סכום משמעותי.
כמו כן, אם דיג'יי וצלם מוצעים מהמקום בחריגה לא גדולה מהסכום לעיל, אז בסדר. אם כן, נדאג להם בעצמנו (חברים).
בגלל זה זה אתגר, כי אנחנו מורגלים להפריד את כל הדברים כפי שהאולמות מכתיבים לנו... אני מנסה לחשוב אחרת, אולי יעבוד, אולי לא, אבל אני חייבת לנסות

תודה!

תנסי במול השדה...

מקום נחמד... בהוד השרון/כפ"ס...

בזמנו קיבלתי הצעה עבור 100 אנשים בשישי צהריים
בין 145-180 שקלים תלוי בתפריט.

m a y a n a

New member
בדקתי אותם - והם נראים רע...

ממש התלהבתי מהמם גם מהתמונות, אבל אחרי ביקור אחד לבראנצ בשישי - אני מזהירה אותך לאכול את האוכל שם לפני שאת סוגרת...

למעלה