מה הקשר בין צילומי החתונה שלכם למשכנתא?

תותית1212

New member
הקישור שבור

ani4ka4

New member
קישור

אגב זה בלוג נהדר ומאוד אינפורמטיבי ומסביר בצורה ברורה ולא משעממת לגבי כל מה שקשור למשכנתא
מומלץ מאוד
(זה קצת רלוונטי לפורום המתחתנים הטריים)

קישור

ani4ka4

New member
שוב לא עובד. פשוט חפשו בגוגל משכנתאמן, המאמר

מופיע מיד

toxic babe

New member
אני די מסכימה איתו

בסך הכל באמת שכל אחד יעשה מה שנראה לו.
אנחנו למשל לא עושים טראש דה דרס, מצד שני עשינו חתונה בחו"ל גם וזאת הוצאה לא קטנה.
כמובן שבהתאם לזה אנחנו מארגנים את החתונה כאן. אני בטוחה שהיא תהיה שמחה וכייפית גם אם לא יהיו אי אילו דברים, כמו למשל כל השטויות לרחבה שאנחנו פשוט לא בקטע.
גם אנחנו מנסים לצאת מאותה תבנית שכל ארוע מתבסס עליה וגם על הדרך חוסכים על זה כסף (נכון זה לא כסף גדול, אבל עוד משהו ועוד משהו זה בסוף מצטבר לאלפי שקלים).
עכשיו, מצד שני אני יודעת שאנשים נורא אוהבים מגנטים אז בסוף החלטתי כן לעשות את זה. יכול להיות שזה גם מיותר, אבל שיהיה אני כבר נעשית קצת אמביוולנטית, ככה זה חודש לפני החתונה.

NoFi M

New member

מסכימה איתך ועם המאמר.
אני חושבת שזה לא ״אל תבזבזו״, כמו לחשוב טוב על כל הוצאה, ולבחור את ההוצאות (על משקל פיק יור פייטס?
)

אצלינו, למשל, הבנו שבעקבות כמה דרישות שיש לנו (חתונה בצפון עם הרבה טבע, ובעיקר לא באולמות הצפוניים שאנחנו מאד לא אוהבים), נאלץ להוציא הרבה כסף על המנות. אז מה עכשיו? לחסוך במקומות אחרים. כמו שאמרת - כל דבר שחוסכים עליו (1000 פחות על צלם, 1000 פחות על דיג׳יי וכו׳) מצטבר בסוף.

בקיצור - לא תקציב סגפני, אלא תקציב חכם, שמתאים לכל זוג. :)

למעלה