צילום, מוזיקה ואטרקציות - 10.11.13

song4me

New member
פיתוח תמונות ומסגרות

היי לכולם!
החתונה כבר עברה ובינתיים החלטתי להכין קולאז'ים למשפחה הקרובה עם תמונות שלהם מהחתונה (לכל משפחה קולאז').
אני מתכננת להדפיס אותם בגודל של 30X45 ס"מ ולשים במסגרות בגודל המתאים.

שתי שאלות..
1. פיתוח התמונות - קיבלתי כמה הצעות מחיר, הנמוכה מביניהן הייתה 35 ש"ח לפיתוח תמונות בגודל הזה.
אשמח להמלצות על מקומות זולים יותר (אך איכותיים) באזור ת"א - ראשל"צ.

2. איפה כדאי לקנות מסגרות לתמונות? לא מחפשת יותר ממסגרת עץ פשוטה..

המון תודה!

shiwii

New member
יכולה לענות לך על שאלה שניה...

יש רשת של חנויות שקוראים להם מקס סטוק, יש שם מבחר יפה של מסגרות ממש בזול (10-20 ש"ח). לא סגורה על הגודל, אבל שווה לך לבדוק...

ממליצה לבדוק בוואלה שופס לגבי פיתוח

יש להם כל כמה זמן מבצעים שווים והאיכות סבבה לפי מה שניסיתי

yael rosen

New member
פיתוח ולא הדפסה?

הצעה - מה את אומרת פשוט להדפיס את התמונות? האיכות אומנם לא דומה לזו של פיתוח, אבל זולה בהרבה (3-5 שקלים לעמוד A3 עם כמה תמונות שנכנסות בתוכו).
זה מה שאני עושה בכל אופן, ואם ארגיש שצריך להחליף אותם בגלל בלאי (לא קרה לי עדיין), תמיד אפשר להדפיס עוד פעם.
אם תלכי לבית דפוס טוב, איכות התמונה תהיה מצוינת ותוכלי לבחור את סוג הנייר (פוטו, כרומו מט/מבריק וכו..)
בתל אביב יש את קולור-טאץ, קופי פרינט, y-פרינט ועוד מלא!

כמובן שתצטרכי להוסיף כסף על חיתוך, או שתחתכי עם סכין יפנית בעצמך.

song4me

New member
תודה

זה אכן רעיון שחשבתי עליו, אבל אני חוששת שההדפסה תהיה הרבה פחות עמידה מאשר תמונה.
אבל אולי שווה לשקול שוב :)

כובעים מבלונים

אהלן חבר'ה

לפני שבוע הייתי בחתונה של חברה ונחשפתי לאטרקציית כובעים מבלונים... אישית התלהבתי מהרעיון ורציתי להוסיף את זה לאירוע במקום האטרקציות הרגילות (מגנטים, שרשראות וכו') אבל המשפחות חושבות שזה ילדותי, מיותר ולא מתאים לחתונות (זה גם לא כ"כ זול..).
מישהו היה באירועים עם כובעים מבלונים? אני אשמח לשמוע חוות דעת :)

haych

New member
היה אצלי בחתונה

אנחנו לקחנו את גלבוע מ"אוטו בלון". בעיניי זה ממש לא ילדותי. כולם חבשו את הכובעים-צעירים ומבוגרים וזה הוסיף המון צבע לרחבה. המחיר של גלבוע יחסית סביר, אבל אני קיבלתי את הרעיון של בלונים אחרי שראיתי בחתונה את ברק דגן-הוא עולה הרבה יותר אבל עושה דברים מגניבים יותר (שרשראות, צמידים, לימבו...)
היו לנו גם קצת קשקושים לרחבה-מיותר לחלוטין. הם נעלמו באורח פלא ברגע שגלבוע התחיל לעבוד על הבלונים.

למעלה