עיצוב 30/10

pukka

New member
עיצוב 30/10

מקווה שעשיתי מה שצריך - פעם ראשונה פותחת שרשור..
רצינו לשדרג קצת את העיצוב הבסיסי - קיבלנו הצעת מחיר על עיצוב ממעצבת הבית של הקייטרינג וקצת נחנקתי.
מה נחשב סכום סביר? (כן, אני יודעת שהשמיים הם הגבול - לצערי מנהל הבנק לא מסכים איתי
)
ויש המלצות על מעצבים/ות במחירים שפויים??

הערות חשובות:
* רציתי לשדרג בעצמי - לקנות בזול עוד נרות/צנצנות/פרחים וכו'. המעצבת הודיעה חד משמעית שאי אפשר. רק דרכה (ורק בכסף כמובן).
יש לציין שאם אנחנו מביאים מישהו מבחוץ - חוץ ממפות ומפיות לא נקבל כלום (כלומר, לוקחים מאיתנו את החבילה הבסיסית)
החתונה בת"א- בינואר.

ronitvas

New member
איפה אתם מתחתנים ומה כוללת החבילה הבסיסית

הרבה פעמים לא צריך לשדרג, באמת.
ולאולם יש תמיד אינטרס שהאולם יראה יפה ולכם הוא פעמים רבות מוסיף.
אולי אם תצייני את שם המקום, זה יעזור לנו לייעץ לך

Bobbachka

New member
המעצבת חוצפנית!

מה זאת אומרת אי אפשר?! אני חושבת שאתם צריכים לדבר עם בעלי האולם... ואם נניח תרצו להביא עציצים למרכזי השולחן שיהיו מתנות לאורחים- גם זה אי אפשר?!

מה כוללת החבילה הבסיסית?

תראי, סכום סביר לעיצוב שהוא קצת אקסטרה הוא בסביבות ה-4000 עבור מרכזי שולחן, חופה, שביל, זרים על הבר ומשהו צנוע לקבלת פנים- עם פרחים חיים (שוב, יש מי שיגיד שזה בכלל לא סביר, אבל זה פחות או יותר מחיר שנחשב טוב לפרחים חיים).

pukka

New member
כן - אני מתוסכלת משהו..

אם יש לך המלצות על מישהו ספציפי אשמח לקבל

MineSweeper

New member
אנחנו שילמנו 2,200 על עיצוב בפרחים בלבד

העיצוב הבסיסי שכלול במנה היה פמוטים ונר או משהו כזה שממש לא מתאים לחתונת צהריים, ואני אוהבת פרחים.... לשמחתי הרבה המעצבת של המקום (שאגב לא חייבים לעבוד איתה אבל אין סיבה שלא) הייתה מאוד הוגנת והתאימה את העיצוב לתקציב שלי, ואני בטוחה שהיא לא יוצאת בהפסד... כך שלא יגידו לך שבתקציב סביר (יחסית) אי אפשר להוסיף עיצוב יפה.
אנחנו הוספנו סידורי פרחים קטנים לשולחנות קבלת הפנים, זרים גדולים לשולחן פתקים שאח"כ עבר לבר, שני זרים גדולים מצידי החופה, על חצי משולחנות האוכל סידור פרחים ועל החצי השני שלוש צנצנות דקות שבכל אחת פרח (כמובן כדי לחסוך). ביניי היה צנוע ויפה ומאוד מוסיף.. לא צריך להוציא הון על פרחים כשיש פרחים ממש לא יקרים ויפים באותה מידה...
מצורפת תמונה להמחשה

pukka

New member
החתונה בטראסק

העיצוב הבסיסי הוא יחסית בסדר, אבל לא התחברתי לפמוטים בכלל וזה נראה לא משהו. מה גם שבכל פעם שהייתי שם בפגישות והצצתי לארועים קיימים, הם תמיד תמיד היו משודרגים. אין לי מושג איך נראה שם עיצוב בסיסי בפועל ואם הוא מספיק.
בקיצור- רציתי קצת להוסיף.
הבעיה היא ששדרוג מזוג נרות/סידור פרחים קטן בצבע אחיד ונמוך לדרגה אחת מעל, עולה משהו כמו 7000 ש"ח - רק למרכזי שולחן. לא כולל חופה, זרים על הבר וכו'. אפילו שביל בד לבן הכי פשוט בעולם עולה 500 (לא כולל מע"מ כמובן).
רציתי לנסות להוזיל עלויות ולקנות חלק מהפרחים/עציצים/נרות/כלים בעצמי וזה ממש לא התקבל.
זה נראה לי סופר יקר.
משיטוטים נרחבים - שלא לומר אובססיביים- בפורום הנפלא הזה, קיבלתי רעיונות לשדרוג של DIY ע"ב נייר (פלייסמטים למשל) ואותם אוסיף.
השאלה אם זה יספיק או למצוא מעצבת אחרת.
כפי שציינתי - אם נלך על מעצבת חיצונית, אנחנו לא מקבלים את העיצוב הבסיסי ועליו מוסיפים, אלא צריך הכל מאפס. כלומר- מקבלים רק מפות ומפיות..

באןבאני

New member
כדאי לך לדבר עם הבעלים,

איך אפשר להגביל אתכם מלשלב דברים שאתם מביאים?

אם יש אפשרות להביא מעצבת חיצונית, כדאי לך לקבל כמה הצעות מחיר...
לנו עיצוב חשוב מאד ולכן לקחנו עיצוב חיצוני (למרות שזה כאילו כרוך בקנס מצד האולם, שזה גם מרגיז, וגם לא נותנים כלום חוץ ממפות ומפיות).
אנחנו בחרנו את MOOD - בנות מקסימות עם רעיונות נפלאים ואני מחכה לחתונה כבר לראות איך הן יתנו חיים לכל התכנונים שלנו. תעשי חיפוש בפייסבוק - שווה לדבר איתן. בהצלחה!

pukka

New member
יש לנו פגישה שבוע הבא

עם מנהל האירוע ואחרי ההערות וההמלצות כאן אבדוק ה-כ-ל. ואבדוק גם את מוד. תודה רבה!

דורמורי

New member
ההגיון שלו -

א. קהל שבוי. מכיוון שלא מפרים חוזה על פרחים, הוא נותן למעצבת הבית לשלוט לגמרי על החתן/כלה 'ולאסור' על הבאת מרכזי שולחן בעצמם.

ב. הסבר פחות דרמטי: האולם שלו זה גם הפרסומת שלו. אורחים שבאים לאירוע גם רואים את המקום, ולצורך העניין אם החתן והכלה ישימו משהו לא יפה במרכז השולחן, האולם נראה פחות טוב.
זה כמו שהקייטרינג למשל לא ירצה שיתערבו לו במטבח ויסכנו את התוצאה בעודף מלח מרוב אהבה

ג. בעיניי כל זה עדיין ממש לא מקובל כבעל האירוע. לפגישה אני ממליץ שתבואו עם רעיון מגובש של מה אתם רוצים לשים, תראו לו (תמונה, דוגמא) ותבהירו שאתם יודעים מה אתם עושים ושזה יהיה יפה. ושלא מקובל עליכם להוציא על משהו 4,000 שקל שאפשר להשיג אותו ב-400, בלי חותמת מעצבת הבית.

pukka

New member
צודק - ההסבר הרשמי שהוא נתן

הוא הסבר ב', אבל אני מניחה שהראשון נכון באותה מידה..
עצה טובה - נבוא עם ויז'ן ברור ונקווה לטוב.
הבעיה היא שהמעצבת היא מטעם הקייטרינג לא מטעם האולם, כך שאני לא יודעת עד כמה הוא יכול להשפיע שם.
הם הציעו לנו מעצבים נוספים מטעמם - כולם יקרים עוד יותר - "איה צאלים" וכו'.

pukka

New member
תודה על ההמלצה

פניתי אליהן, הן אמורות לחזור אלי הערב. נקווה לטוב :)

ronitvas

New member
מה שצריך לבדוק טוב

זה אם יש "קנסות" נוספים באם מביאים מעצב חיצוני - גם בכסף וגם בפריטים.
כמו כן, לפני הכל, תבדקו עלות של מעצב חיצוני. יכול להיות שזה בכלל לא יהיה שווה כלכלית להביא מישהו נוסף.

pukka

New member
קנסות

לפי מיטב הבנתי, המשמעות של להביא מישהו חיצוני היא להתחיל איתו מאפס - לא מקבלים את העיצוב הבסיסי אלא רק מפות ומפיות.

באןבאני

New member
אצלינו זה כולל קנס של 700 ש"ח,

תבדקי את זה..
(כמובן להתחיל מאפס - לא מקבלים כלום מהעיצוב של האולם)

Norma Desmond

New member
עיצוב קיר תמונות מהחתונה

טוב.... עבר יותר מידי זמן מאז החתונה ועדיין לא פיתחתי את התמונות
הרעיון בעקרון הוא ליצור מעין "קיר תמונות" עם מסגרות בגדלים שונים ועליו לתלות תמונות אהובות מהחתונה
יש המון רעיונות בפינטרסט, אני יודעת, אבל דווקא כשאני מנסה לחפש אני לא מצליחה למצוא רעיונות לתליית וארגון המסגרות באופן שיתן לי השראה ויעשה לי חשק להתחיל במשימה
אז בנות הפורום המוכשרות- למי יצא להתקל בתמונות יפות מפינטרסט/ עיצבה בעצמה קיר כזה ובא לה לחלוק? (גם גברברי הפורום מוזמנים כמובן!)

קיר המסדרון הריק והבודד בדירתנו מודה לכם מראש!

מצטרפת לרעיון!

בשמחה ובששון עברתי לדירה ענקית ויש לי קיר במיוחד בשביל הפרויקט הזה
אשמח גם לקבל המלצה למסגרות מעניינות... מכירים משהו באיביי?

וגם- אני מחפשת גלויה של גינס (הבירה) לשים בין התמונות האלה כי זה מסמל אותי ואת ג'ינג'י (יחד עם עוד תמונות סימליות שיהיו בערבובייה) מישהו יודע איפה יש להשיג?

Norma Desmond

New member
באיביי הייתי פשוט עורכת חיפוש פשוט

וממיינת לפי מחירים ומי שעושה משלוחים לארץ
ואז כמובן- בודקת שיש למוכר ציוני שביעות רצון גבוהים.

את יכולה גם לחפש בשוק הפשפשים מציאות חמודות, או ברחוב אילת, שהבנתי שהוא רחוב התמונות/מסגרות/מראות
לי לא יצא להגיע לרחוב אילת בשעות שבהן החנויות היו עדיין פתוחות אבל אני בהחלט מתכננת

למעלה