הסיבה שאני לא מגיע מחר...

דורמורי

New member
הסיבה שאני לא מגיע מחר...

היא כי יש איזה חתונה שאני מוזמן אליה.

טוב נו, כחתן, האמת

זהו. פחות משלושה חודשים (זה הכל!) של ארגונים, חפירות מילוליות ואינטרנטיות, הרבה החלטות, הרבה סגירות מהירות יותר ופחות, קצת לחץ, קצת מחשבות שהפתיעו אותי על הזוגיות (הפתיעו כי היא לא חדשה, ועדיין, משהו באירוסין עושה את זה. מעלה הכל למעלה. וזה היה נצרך וטוב), הרבה חברים שהפתיעו לטובה ועשו המון שמח וגם כמה שנעלמו לי אבל זה גם בסדר גמור, אז זהו. אז מחר אני

עולה על חליפה
לא שוכח את הזר כלה
אוסף את היפה שלי, כשאחי נבחר כמלווה שיהיה לי הכי נוח איתו
מצטלמים תיק תק 'מקדימים' (מילה שלמדתי פה)
פוגשים את כולם בקבלת פנים ומקווים שבאמת מי שאמר - יגיע, וגם מי שאמר שלא - אהלן וסהלן יש מספיק רזרבה
מתרגשים אבל שומרים על פאסון כמובן (טוב נראה איך זה עובד לי כבר ;)),
מתחתנים (כן - יש את הקטע הזה מתישהוא ;))
רוקדים אפילו ששישי וצהריים וזה יהיה מוזר גם לי
(הכלה ממש רצתה שישי צהריים ומי אני שאתנגד לחתונה רגועה וקלילה)
האורחים - אוכלים משהו. עלק משהו, נבחר בקפידה בערבי טעימות ובדילמות לא פשוטות! ולא, אין חומוס. שיתמודדו, יש סלטים פגז.
מצטלמים עוד ותוך כדי,
נוסעים למלון לסופ"ש ארוך להרגע מהכל, עם ים כחול (וכנראה קצת גשם מעליו :)) ממולנו.
זהו, פחות או יותר אני מניח.

אז - אתם תהנו לכם שם בפארק הירקון! הייתם לי לעונג, פורום חמים ונעים שכמותכם. וזה לא שאני נעלם או משהו... רק נשוי. מילה גדולה לרווק קשישא, לא?

ronitvas

New member
מתרגשששששת!!!

יווווו שיהיה מלאנתאלפים מזל טובים והמון המון הצלחה!
שיהיה לכם מוי כיף ותהנו הכי בעולם.
אינשאללה שתצליחו לנצור את כל הרגעים, תתפסו את הכל בכל החושים!

שיהיה במה זה המון מזל!

מקווה שהדרך החדשה הזו תפתח בפניך אושר והצלחה עם כל הדברים הטובים הכרוכים בכך...
יהיה נהדר לשמוע איך היה שישי בסופו של יום על היתרונות והמגרעות שלו...

haych

New member
יאאאאא

צמררת אותי!!

שיהיה המון מזל טוב והלוואי שהחתונה תיהיה בדיוק כמו שדמיינתם.
ובאמת שלא תעיז לעלם אחרי זה!

Shmoops

New member
מזל טוב!

תיהנו מהיום המיוחד שלכם מחר, כי הוא באמת מיוחד ומייחד. תעצרו מדי פעם ותסתכלו מסביב באמצע כל ההכנות והבלגן - תזכרו ותנצחו את הרגעים האלה, הם מתגנבים ובורחים מהר ולא מספיקים ליהנות מכולם.

MineSweeper

New member
המון מזל טוב!! בדיוק שבועיים אחרינו

לא יודעת אם סגרתם בסוף איפה שדיברנו,
אם כן וגם אם לא אני בטוחה שיהיה מושלם, שמשי, נעים ומהמם.
העיקר שתהנו, היום הזה טס וקשה מאוד להתפקס בו ולהנות מהרגע. תנסו

lost in dreams

New member
שיהיה לכם יום מושלם!!!!!

שיענה על כל הציפיות ואף יותר, שתהנו מכל רגע, שלא יעבור לכם מהר מדי ושתנצרו כל רגע!!!

lanit

New member
אך תהיה כזה, תביא סלטים לפארק

סתם סתם,

שיהיה המון מזל טוב!
אל תשכחו לעצור רגע ולהגיד בקול רם "אנחנו רוקדים בחתונה שלנו! יום נישואין שמח!"

תהנו, תבלו, תנשקו, תחבקו, תשתו (גם מים), תאכלו איזה משהו ולא לשכוח לאהוב (ולשבור איזו כוס).

yael rosen

New member
יא חתן

מזל טוב, מקווה שאתם עדיין מרחפים אי שם על ענני האושר והאלכוהול
מזל טוב גם לכלה

מזל טוב!!!

מקווה שהיה לכם יום מקסים ומאושר, שהגשם הקצר שהיה לא הרס את התכניות (אחריו יצאה שמש מקסימה) ושהכול הלך בהתאם לתכניות!

דורמורי

New member
תודה לכולכם!

תודה רבה! היה מעולה. כן, למרות הגשם, שהפתיע אותנו בשלב הכי פחות מתאים - קבלת פנים שנערכה בחוץ. אבל... מנהל אירוע תותח, כלה רגועה (מקווה שגם חתן ;)), תרמו לזה שהכל היה בשליטה. מדובר בגן שיש בו גם אולם שבו תכננו את שאר האירוע, אז גם הקבלת פנים הועפה לשם תוך בערך 5 דקות, והאורחים הגיבו לזה בצורה מעולה, מי בפרגון ומי בנסיון הרגעה שלא היה בו צורך.

ההשלכה השלילית של הגשם - העיסוק בזה גם קצת הלחיץ וגם גזר אי זמן לצילומים כיפיים עם כולם, אז אני מניח שלא יהיו לי הרבה תמונות רגועות עם האורחים, רק בריקודים.
אה, והחופה לא הייתה במיקומה היוקרתי והמקורי 'על המים', אלא בתוך האולם. עם חופה מסורתית וארבעה מחבריי הטובים ביותר שהחזיקו אותה, והכל הפך מ'מעוצב ויוקרתי' למשפחתי ואינטימי וקרוב. רע? לא בטוח בכלל. חייכנו כל החופה וכולם נורא התרגשו והיה... נו, אתם יודעים. חתונה :)

המסיבה אחר כך? הפתיעה את כולנו. דיג'יי תותח (חכו לקרדיטים בשקט נו
), קהל מדהים, אורחים נפלאים משני הצדדים, לא ירדנו מהרחבה. לא אכלנו כלום. לא שמנו לב שהזמן טס. היה פשוט אחת החתונות השמחות, אנחנו לא מפסיקים לקבל פידבקים - שנשמעים די כנים.. ארגנו לחבר'ה איזה re-union שלא היה כמותו לרובם כמה שנים טובות מאוד... והיה נפלא.

ועכשיו בדיוק החזרתי את המטוס להאנגר, אחרי הנחיתה חזרה בשטח הקרוי 'שגרה'...

ronitvas

New member
כיף לשמוע!!!

לא כל כך מהר חוזרים לשגרה.... חכה חכה!
שמחה שהיה מדהים, למרות הבלתמ"ים.
מאחלת לך, עד הקרדיטים, חיים מאושרים ונהדרים

למעלה