סכמ"ש 17.10.13

haych

New member
סכמ"ש 17.10.13

אז איך עבר עליכן השבוע?

משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
מטרות לשבוע הבא:

מוזמנים להוסיף תמונה, שיר או קישור מעניין!

haych

New member
הסכמ"ש שלי+טיזרון מהחתונה

משהו טוב שקרה לי השבוע: שהוא היה קצר. חזרנו מחו"ל בשבת, לקחתי חופש בראשון ובשני הייתי חולה (ועל זה בהמשך...)
וגם....... הצלם שלח לנו טיזר של 500 תמונות דרך אתר אינטרנט. את הדיסק המלא הוא שלח בדואר ואני לא יכולה לחכות יותר!!
מצרפת את התמונה האהובה עלי עד כה.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: זה לא מאכזב, אלא מעצבן. הכנתי את הקרקע לזה שחזרתי חולה, ואפילו שלחו מישהי שתעשה את התפקיד שלי למקרה שלא אגיע. הגעתי לעבודה, אותה מחליפה ראתה איך אני נראית ואמרה לי ללכת הביתה. אז הסתמסתי עם המנהלת ואמרתי לה שאני רוצה לחתוך, ופתאום היא החליטה שזאת שאמורה להחליף אותי צריכה לעשות XYZ, ושהיא עצמה (המנהלת) צריכה לצאת לפגישות ולכן לא יכולה להחליף את המחליפה, וחתמה במילים "אין לי פתרון, סורי". 4 המילים האלה הביאו לי את הג'ננה ואמרתי לעצמי שעל אפה ועל חמתה היא תמצא פתרון... אחרי חילופי הודעות ושיחה מעצבנת אחת-שוחררתי הביתה בהרגשה שקצת נצחתי את המערכת... ועכשיו אני על אנטיביוטיקה, אבל מרגישה כמעט מצויין.

עוד דבר מעצבן - אנחנו משתמשים בעבודה במייל של אאוטלוק. התיבה נסתמת ממש מהר, ולכן יש לי תיבת גיבוי. המחליפה שלי כנראה ניסתה לפנות מקום בתיבה, ומחכה הכלללללללל כולל את כל מה שהיה בגיבוי - מיילים עם כל מיני הנחיות חשובות שלא רשומות בשום מקום ועם דגשים קטנים שהופכים את העבודה שלי למקצועית יותר. ואין. הכל ירד לטמיון :(
ביום א' אנסה את מזלי מול מערכות מידע, אולי הם יצליחו להציל משהו.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: הוצאתי מספיק כסף בזמן האחרון בכדי שאוכל להרשות לעצמי להתחדש...

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: אתמול בלילה ישבתי במחשב (בגבי לחלון המטבח). בעלי והכלבה ישנים. פתאום שמעתי את הכלבה מזנקת מהמקום. הסתובבתי והספקתי לראות טוסיק של חתול מזנק החוצה מהחלון. סיפרתי על זה היום לבעלי ואמרתי לו שאולי צריך להתחיל לסגור את חלון המטבח (תמיד עולים לשם חתולים, אבל עד עכשיו לא ניסו להכנס הביתה. לפחת לא שראינו...). הוא היה במצב רוח וכחני ואמר שלא צריך כי תמיד הכלבה תבריח אותם, וניסה לסתור כל מה שאמרתי. בסוף אמרתי: "ומה אם יכנס חתול בזמן שניהיה איתה בחוץ?!?" לא היה לו מה להגיד על זה והייתי צריכה לסיים את השיחה. כעבור פחות משעה הוא מסמס לי: "היה לנו חתול בבית, תקפידי לסגור את החלון. התקשרתי-ומסתבר שהוא ירד עם הכלבה, ובזמן הזה נכנס חתול...
למה לא ביקשתי מליון דולר?!

בילוי השבוע: פסטה בסטה. יאמי.

ספר/סרט/סדרת השבוע: אין לי זמן. או שאני ישנה כי אני לא מרגישה טוב, או שאני מתעסקת עם התמונות של ירח הדבש.

מאכל השבוע: מרק עדשים שהכנתי.

תכניות לסוף השבוע: פה אתם נכנסים לתמונה :) מחר - מפגש פורום ואם אספיק גם אפגוש חברה בת"א. בערב - ארוחה עם סבתא שרוצה לחגוג (שוב...) את נישואינו... בגלל שבעלי בצפון, הוחלט שהיא תחגוג עכשיו רק איתי ובעוד שבועיים נחגוג שוב יחד. אני בעד! בשבת אני נוסעת ליום הולדת+חנוכת בית של חברה.

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? שרדתי אמנם בקושי, אבל שרדתי, אז כן.

מטרות לשבוע הבא: להמשיך להתעסק עם התמונות. בנוסף, בשבוע הבא כנראה שנקבל בשורה שבמידה ותיהיה חיובית-החיים שלנו ישתנו לגמרי (ולא, אני לא מדברת על תינוק!) ונצרך להתחיל להתארגן בהתאם.

haych

New member
מחכה שהדיסק יגיע ואז יהיו קרדיטים כהלכתם |בלו

Norma Desmond

New member
יאאאא, תמונה מהממת!

איך אני אוהבת תמונות חתונה עם בעלי חיים

גם אנחנו קישטנו לכבוד המקדימים את הכלבה שלנו בסרט בד יפה על הקולר, אבל לא שמנו לב לכך שהסרט לבן והוא מונח על הצוואר הלבן שלה ובתמונה לא שמים לב שהיא מקושטת.
ורוד זה מ-ע-ו-ל-ה!

haych

New member
היא (הכלבה) כ"כ שדרגה את התמונות!

והסרט הורוד נקנה ברגע האחרון אחרי שדחיתי במשך כמה חודשים חיפושים אחרי סרט נורמלי... זה בעצם גומיית שיער קצת...מממ... נו, כמו בשטחים... אבל הצבעוניות באמת מוסיפה.

haych

New member
תשובה+תסכמ"שו גם אתם!!!

התארגנתי בעיר בה ההורים שלי גרים, ורציתי להצטלם איתה קצת ומיד להחזיר אותה הביתה (נסיעה ברכב לא באה בחשבון), אז עשינו כמה צילומים במרחק של 5 דקות מהבית, וברצי הצלם טשטש את כל הכיעור שמסביב

היא באמת שדרגה את התמונות, אני ממליצה בחום להצטלם עם הכלב. אם הוא לא מוזמן לצילומי משפחות באולם, אז לפחות שיהיה במקדימים :)

סכמ"ש!!!

חלק מכם אולי שמו לב שנעדרתי תקופה ארוכה מכאן- פשוט לא היה לי זמן לכלום... אז עכשיו אני כאן :)

משהו טוב שקרה לי השבוע: ההורים של החצי מוכרים את אחת הדירות שלהם ויש להם שם רהיטים שהם לא צריכים, אז הם נותנים לנו לבחור מה אנחנו רוצים מתוך זה וזה מסדר אותנו ממש טוב

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: המכללה שאני לומדת בה משגעת לי את השכל עם הרישום לקורסים... ביום ראשון מתחיל הסמסטר ויש קורסים שאני עוד לא יודעת אם אני לוקחת או לא!!
משהו שהתחדשתי בו השבוע: שום דבר מיוחד.
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: לא מצליחה לחשוב כרגע על משהו כזה.
בילוי השבוע: הכי קרוב לזה היה משחק מנצ'קין סוער עם אחותו של החצי. היה דווקא ממש כיף

ספר/סרט/סדרת השבוע:טיגאנה, מאת גאי גבריאל קיי. אני מתה עליו.
מאכל השבוע: אבוקדו! אני חולת אבוקדו, מסוגלת לאכול אותו עם כפית...
תכניות לסוף השבוע: לנוח הרבה. עבר עליי שבוע מעייף.
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא ממש- המכללה הארורה עוד לא נתנה לי תשובות...
מטרות לשבוע הבא: להתחיל את הסמסטר ברגל ימין, ולהתקדם עם אלבום הטיול שלנו בארה"ב

kolper

New member
אסכמ"ש גם אני ואצטרף באופן רשמי לפורום

משהו טוב שקרה לי השבוע: טוב, זה קרה לפני שבוע וחצי, אבל בכל זאת: הציעו לי נישואין

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: ההורים משני הצדדים אכזבו עם בשורה על כסף... גילינו שנצטרך לשלם על הכל לבד.
משהו שהתחדשתי בו השבוע: חוץ מטבעת?? לא, אין...
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: הלכתי לחנות שבה נקנתה הטבעת בשביל להצר אותה, וגיליתי שזאת החנות של המשפחה של האקס! ומסתבר גם שהם עשו לו מחיר, כי הם מכירים את ההורים שלו... כמה העולם קטן?
בילוי השבוע: צימר בצפון בסופ"ש האחרון. היה מדהים מדהים ואחלה דרך לחגוג :)
ספר/סרט/סדרת השבוע: "אשמת הכוכבים" (ספר), אני מנסה להתחיל לקרוא אותו כבר כמה ימים ולא מצליחה מפאת חוסר זמן, אבל הוא נראה מבטיח.
מאכל השבוע: לפני כמה ימים הכנתי פירה בכמויות מסחריות, ומאז אנחנו אוכלים רק את זה בכל יום

תכניות לסוף השבוע: לבקר את ההורים, לכתוב עבודה אחרונה ללימודים
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא היו לי מטרות עד עכשיו...
מטרות לשבוע הבא: להכין לעצמנו תקציב ולהיסגר על מקום, או לפחות על אופי של מקום

באןבאני

New member
סכמ"ש של שבוע ארווווך...

משהו טוב שקרה לי השבוע:
שהסופ"ש הגיע?! ואולי גם שהצלחתי ללכת לשיעורי התעמלות שלוש פעמים השבוע! גאווה!

משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
קבענו טעימות השלמה עם הקייטרינג ליום רביעי, וביטלו לנו בלילה שלפני! מאד התאכזבתי, אבל מבינה שיש גם אילוצים שלא תלויים בהם לפעמיים, אחרת הם לא היו דוחים את הפגישה. קבענו לעוד שבוע וחצי.

משהו שהתחדשתי בו השבוע:
קניתי נעליים להחלפה לחתונה! אני מתרגשת מהן מאד ובא לי ללכת איתן כבר..
- התחלתי עם טיזרים!

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
קלטתי שיש קטעים במהלך השבוע כשאני צוחקת שאני חושבת לעצמי שאני רוצה לזכור את הרגע הזה כדי לכתוב בסכמ"ש!
ועכשיו כמובן שלא עולה לי כלום.. אוקיי, חשבתי על משהו הזוי! ההורים שלו העלו הצעה שנעשה שבת חתן-כלה (רפורמי) ואח"כ מפגש משפחות. חלמתי בלילה בין חמישי לשישי שאחותי ממש מתווכחת איתי שהיא מזמינה את ההורים של בעלה למפגש ואני משתוללת מכעס שהיא ממש לא! ושיש רשימה מאד מצומצמת של מי שמוזמן.. והיא ממשיכה בשלווה להסביר לי שהיא כן תזמין בזמן שאני צועקת מתסכול.. מאד כעסתי!
הלילה חלמתי שאחותי השנייה מתחתנת! והיא מתעכבת מאד בהתארגנות וביציאה מהבית לאולם, ואני אומרת לה "את זוכרת כמה זה עובר מהר?? בואי תתחילי להתארגן" והיא מתחילה לבכות..

בילוי השבוע:
ללא ספק הזמן עם האחיות שלי והאחיינים האהובים שלי - שלא משנה כמה אני בלחץ, אליהם אי אפשר להישאר אדישים!

ספר/סרט/סדרת השבוע:
מתי אני אכתוב פה ספר?! כנראה בירח דבש.. התחלנו את העונה החדשה של הומלנד השבוע!

מאכל השבוע:
שאריות של הלזניה המעווולה שבן זוגי הכין (לזנייה צמחונית עם אנטי-פסטי וסוגי גבינות).

תכניות לסוף השבוע:
בן זוגי אמון על האלכוהול לחתונה - אתמול עשינו
גדול על זה! הבית הקטן שלנו מתמלא אט אט במיליוני ארגזים של כל מיני עניינים לחתונה..ואני בעיקר ניקיתי את הבית..

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
חושבת שכן

מטרות לשבוע הבא:
להעביר ההזמנות להורים, לאסוף את החליפה של החתן המיועד ולחפש לנו נעליים. ובעיקר לצאת מהלחץ, כי אין לי מה להלחץ.. וזה עושה לי מיגרנות

shiwii

New member
טוב נו, גם אני אסכמ"ש...

משהו טוב שקרה לי השבוע: היה לי שבוע מצוין בעבודה! הלוואי שימשיך ככה...
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: לא בדיוק מאכזב, אבל ההורים של בנזוגי כעסו עליו שהוא לא משתף אותם בהכנות אז ישבנו הוא ואני והחלטנו אלו מטלות אנחנו נותנים להם שיהיו אחראים (להעסיק אותם מה שנקרא...). עשינו איתם שיחה והם שמחו מאוד שהבאנו להם מה לעשות...
משהו שהתחדשתי בו השבוע: וואו, הרבה דברים (וכולם קשורים בחתונה...): סגרנו דיג'יי, צלם, חליפת חתן ומאפרת ומעצבת שיער וגם פתחנו תיק ברבנות. והכל השבוע!
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: האמת שהפגישה ברבנות היתה מצחיקה מאוד. התקשרנו לאבא שלי שיגיד את תאריך הנישואין שלהם והוא אמר לשאול את אמא שלי. התקשרנו לאמא שלי והיא אמרה לשאול את אבא שלי... היו עוד הרבה קטעים...
בילוי השבוע: להישפך במיטה אחרי יום ארוך..
ספר/סרט/סדרת השבוע: באמצע הספר: שירו של הלב/ ג'ודי פיקו. בנתיים מעניין מאוד!
מאכל השבוע: פיתה פיצה...
תכניות לסוף השבוע: לנוח ולהכין לעצמי צמיד פנינים

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? בהחלט!
מטרות לשבוע הבא: למצוא כבר נעליים לחתונה!!

JewelStone88

New member
שאני אסכמ"ש פעם ראשונה?

משהו טוב שקרה לי השבוע: וואו הרבה... התחלנו לראות סופסוף מקומות. אע"פ שהבנזוג עדיין לא הציע באופן רשמי ואפילו עוד אין טבעת אנחנו קצת בלחץ של זמן בגלל שבסוף החודש אני כנראה טסה לחו"ל ל3 חודשים מטעם העבודה. וגם.... עד יום ראשון היינו באילת עם זוג חברים/משפחה אהובים והדובדבן שבקצפת היה שמדדתי שתי טבעות אירוסין מעלפות.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: המקום הראשון שהיינו בו היה זה שאני כבר שנים חולמת להתחתן בו ולא הייתה גבול לאכזבה שלי. גם מהמקום וגם מהמחיר.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: תיק חדש גדול בהרבה מזה שהיה לי.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: ממממממ לא שאני מצליחה להזכר...

בילוי השבוע: הים באילת... אפילו שינרקלתי פעם ראשונה בחיים!

ספר/סרט/סדרת השבוע: השיבה הביתה בויוה... לא ראיתי ויוה שנים, חג אחד אצל הדודים והתמכרתי.

מאכל השבוע: המבורגר, דפנטלי! אה וטארט אגסים שהבנזוג הביא מלחמנינה... לא זול אבל יאמיייי

תכניות לסוף השבוע: עבר, נגמר

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לגמרי!

מטרות לשבוע הבא: להפגש עם הקייטרינג ואולי אולי לחתום על חוזה

למעלה