איפור, שיער וטיפוח 11/10/13

מעצב שיער - המלצות?

ניסינו ללכת על איפור + שיער ביחד...

אבל קיבלנו מחיר מעולה ממאפרת עם המלצות טובות ולטעמה של זוגתי...
אז מה יש המלצות על מעצב שיער? צריך שיעשה משהו שלא יראה קרמי מדי. בגדול לא צריך גם כי אנחנו חוגגים בחתונת שישי צהריים ללא ריקודים...

josie1986

New member
רועי חמו

מומלץ בחום! השיער נראה טבעי, אבל החזיק עד הרגע האחרון (למעשה אם לא הייתי מפרקת נראה לי שהיה מחזיק עוד).

הוא גם מאפר, אם תרצו להתעניין בזה (אם כי לגבי זה אין לי המלצה, הוא לא איפר אותי).

Shmutzi

New member
קוסטה וינו מת"א

חמוד, מקסים ונעים, מוכשר מאוד ולוקח 800 + נסיעות.
מומלץ בחום!

His sister Pam

New member
נראה לי שהוא העלה קצת את המחיר

כשצלצתי אליו הוא אמר לי 1000 לא כולל נסיעות (מחיר מונית ממרכז ת"א- לאן שאת מתארגנת).
אולי הייתי אמורה להתמקח כדי להגיע ל-800
אבל לא עשיתי את זה...

Shmoops

New member
קארמה סמוראי!

מקסימה מקסימה. אנחנו גם התחתנו בשישי בצהריים, האיפור היה מושלם ובדיוק כמו שתכננו מראש. היא לא עושה איפור ניסיון אלא רק שיער, אבל סמכתי עליה. היא מאוד מרגיעה ונחמדה והגיעה בול בזמן! (6 וחצי בבוקר....) עשתה גם לשתי המלוות שלי את האיפור והשיער ויצא מושלם.
השיער - עשיתי מעין אסוף מרושל כזה, היה אחלה והיא זורמת כמובן בכל מיני סגנונות.

אשמח לתת את פרטי הקשר שלה אם תרצו.

בסוף כנראה נלך על עומר שמעוני...

ביקורות מעולות ב mit4mit...
ובנוסף הכל יוצא לנו יותר זול.... מי אמר לקחת הכל ביחד בגלל המחיר :)

lanit

New member
הכלה מתארגנת אצלו?

אני זוכרת שבזמנו היתה אפשרות לקחת אותו דרך איזיווד, אבל אמרו לנו שאם הוא מגיע אלינו יש תוספת תשלום על כך שהוא צריך לסגור את העסק שלו באותו זמן. יכול להיות שדברים השתנו מאז. בכל מקרה, ראיתי עבודה שלו והוא עושה דברים מקסימים.

mn27

New member
מבקשת המלצה על איפור+שיער בראשון לציון

האם מישהו מכיר את עוז שקרוב?
שוקלת לסגור אצלו אבל עדיין מתלבטת...

השני הוא אבי ניר מוטולה מסטודיו ידברו עלייך
עוד לא ביקרתי במספרה אבל דיברתי איתו והוא עושה רושם מאוד נחמד..

מישהו התנסה עם שניהם ויכול לתת חוו"ד ממקור ראשון?

shirleeey

New member
לצבוע או לא ואם כן - מתי?

יש לי התלבטות קשה ביותר בעניין צביעת השיער.... יש לי כבר שיערות לבנות פה ושם (לא מעט) ואני די מתבאסת להיות ככה בחתונה. מצד שני, אם לא הייתה את החתונה, לא הייתי ממהרת עדיין לצבוע כי זה לא בולט וכולן אומרות לי לחכות עם זה כמה שרק אפשר. ובכל זאת, יש חתונה...
אני לא רוצה לעשות גוונים או משהו כזה, שתי האופציות מבחינתי זה להשאיר ככה או לצבוע (לא לצבע הטבעי שלי).

ואם כבר צובעים, כמה זמן לפני החתונה רצוי לצבוע?

יש מישהי שהייתה בסיטואציה דומה או שסתם יכולה לייעץ ולשתף מה הייתה עושה?

את יכולה לעשות שטיפה

שזה כמו צבע אבל פחות הרסני וקבוע
(זה בעצם יורד עם השטיפות).

צריך לעשות בערך 10 ימים לפני חתונה כי לוקח לצבע להיות בשיאו כמה ימים.
אני התיעצתי עם הספר.

לצבוע או לא לצבוע - זו השאלה...

אם יש לך מעט שער לבן שלא יבלוט בתמונות ושאנשים אחרים מלבדך לא רואים - את לא חייבת לצבוע.
אני באופן אישי צובעת את השער - יש לי קצת לבן כבר ולמרות שלא מדובר במשהו בולט מדי - לי זה מפריע.
לפני שצבעתי את השער עם צבע- השתמשתי בחינה שקונים ברשתות הפארם - יש חינה בצבע טבעי שרק מחזקת את הצבע הקיים (בלי לשנות את צבע השער שלך) ויכולה להסתיר את הלבן (זה גם מאד בריא). אבל... לא עושים ניסויים כאלה בשער סמוך מדי לחתונה!!! אם את בכל זאת שוקלת את זה- ממליצה להתייעץ עם מעצב השער שלך.

לגבי צביעה- אני חושבת שזה ממש לא נורא לצבוע, במיוחד לצבע שקרוב לצבע הטבעי שלך.
מומלץ לעשות ניסיון מספיק זמן לפני החתונה (כמה חודשים) כדי שאפשר יהיה להתחרט ולשנות ואז, לצבוע שוב, כשבועיים לפני החתונה. בפרק זמן של שבועיים הצבע "מתיישב" על השער ונראה טוב יותר מאשר צביעה טרייה.

אני צובעת באופן קבוע כבר שלוש שנים ונהנית מאד בכל פעם שאני עושה שינוי קטן בגוון.

תותית1212

New member
אני בדיוק כמוך

השיער שלי בצבע חום כהה מאוד ויש לי די הרבה שיער לבן (למרות שתמיד יגידו שלא, אבל זאת ההרגשה שלי).
בחיים לא צבעתי, ולא התכוונתי, וחששתי מאוד מה יהיו התוצאות של צביעה חד פעמית מבחינת הצבע עצמו ומבחינת הנזק לשיער.
מעצב השיער המליץ מאוד לצבוע, אז בסוף צבעתי- לצבע הטבעי שלי בלי גוונים צבעוניים ובלי שטויות. רוב האנשים לא שמו לב שצבעתי בכלל.
התסרוקת שלי הייתה אסופה גבוה, אבל בכל זאת המעצב עבר עם פן על השיער שלי ושיערות לבנות מאוד בולטות על שיער חלק (אני מתולתלת כך שברגיל זה פחות בולט).
צבעתי שבועיים לפני החתונה וזה היה גבולי- השיער שלי צומח מהר וכבר אחרי 3 שבועות מהצביעה הופיעו שורשים לבנים מנצנצים.

לא צבעתי שוב מאז, אז חזרתי להלבין

לגביך- פשוט תלוי איזה תסרוקת תעשי.

ronitvas

New member
אם את מחליטה לצבוע או לעשות שטיפה

ממליצה לך לעשות את זה מספיק זמן מראש.
לאחרונה, עשיתי שטיפה וממש, אבל ממש התבאסתי מהצבע
כי למרות שהוא היה קרוב בגוון דומה, הוא עדיין היה כהה יותר ועכשיו כשהשיער שלי צומח בנחת יחד עם הלבנות המעצבנות שצצו לאחרונה, אני נראית כמו שחורדינית רק הפוך.
זה ממש לא מראה מלבב

shirleeey

New member
כנראה שאצבע רק את השערות הסוררות

עוד לא מוכנה נפשית לצביעה של כל השיער...!!! תודה לכולן :)

תותית1212

New member
זה אפשרי?

אני האחרונה שמבינה בצביעת שיער...
לא צריך לעשות גוון אחיד לכל הראש?

shirleeey

New member
האמת שלא בדקתי

אבל אם אפשר לצבוע רק שורשים, אז למה לא את השערות הסוררות? כמובן שצריך לוודא שזה אותו גוון של השיער....

למעלה