קרדיטים... יש ביקוש? :)

פיiנה

New member
יפה! אפשר תמונה גם מהחזית?

oritdar1983

New member
תכשיטים

אני מעצבת תכשיטים אז את העגילים הכנתי בעצמי ואת הצמיד קיבלתי מתנה ממעצבת תכשיטים מדהימה בשם שרה שחק

oritdar1983

New member
טבעות נישואין

בכל זאת חתונה בחודש...אז למרות שמאוד רציתי לא הכנתי את הטבעות אלא קניתי מג'קסון את הטבעת נישואין, עלה לי יותר זול מלהכין בעצמי...
בן זוגי קנה את הטבעת נישואין שלו ממעצב בשם YOYO32

oritdar1983

New member
DJ וצלם

הדי ג'יי שלנו היה מורן קריב והצלם קובי מהגר – שניהם ממוזיקה פלוס

היינו בחתונה לפני כמה חודשים וממש התבאסנו מהצלם שהיה שם בחתונה...הוא כל כמה דק' עצר את הטקס בכדי לצלם את החתן והכלה, כשהכלה עמדה וחיכתה לחתן שיבוא לכסות אותה, הצלם פשוט נעמד מולה וצילם, חסם את הגישה לחתן ופשוט עצר את כל הזרימה של הטקס, וככה גם היה במהלך כל החתונה...
לנו היה ברור שהצלם צריך לזרום איתנו ולהיות מעין צופה מהצד...כשישבנו עם קובי הוא היה מקסים, זרם איתנו והבין מה אנחנו מצפים ורוצים וככה בדיוק היה...ואפילו יותר מזה, כשהגענו לאולם עצמו הוא אמר לנו שהוא כתב לעצמו תזכורת עם כל הדברים שרצינו בכדי שהוא לא ישכח...אין דברים כאלו! הוא באמת היה מדהים, מקצועי ואנחנו סופר מרוצים מהתמונות...יצא מהמם 

הדי ג'' שלנו היה מורן קריב, ממוזיקה פלוס, קיבלנו מלא המלצות עליו ובאמת היינו מאוד מרוצים. לבן זוג שלי ולי יש טעם מאוד שונה במוזיקה אבל הוא הצליח לשלב בין הסגנונות בצורה טובה ובעיקר הוא יודע ( שזה הכי חשוב בעייני ) "לקרוא" את האורחים ולהבין איזה מוזיקה תגרום להם להישאר יותר זמן על הרחבה ( לנו היה בערך 50 צעירים ) והייתי בסטרס שהרחבה תהיה ריקה אבל בסוף הכל היה סבבה

oritdar1983

New member
זר כלה ב- 60 ש"ח

כעיקרון מעצבן אותי הסכום המופרז שדורשים עבור זר כלה רק כי אני כלה..., אז הגעתי למשתלה בכפר עזר ויש שם חנות פרחים שמכינה זרים קטנים, הזמנתי זר קטן, עם הצבעים שרציתי ואחרי ששילמתי ציינתי שזה זר כלה בכדי שלא יעלו לי את המחיר...הזר יצא אחלה והייתי ממש מרוצה

oritdar1983

New member
מגנטים (מתנות לאורחים) – הדובדבן שבקצפת |פטרי

כמו שכבר ציינתי אני מעצבת תכשיטים והמתנות לחתונה הן למעשה חלק ממותג תכשיטים שלנו ( של שותפה ושלי ) שהושק לאחרונה...אז למעשה המתנות שחילקנו לאורחים היו מגנטים שהכנו בעבודת יד עם הכיתוב "All of my love" , ואני חייבת לציין שהיה לי מאוד כייף לתת לאורחים שלי מתנה שאני עשיתי והבונוס הנוסף הוא שהאורחים קיבלו מתנה מיוחדת ומושקעת...והכי חשוב אחרת :)

Raspail

New member
זה מ-ה-מ-ם-!

מהמם בפני עצמו ואפילו עוד יותר בגלל שאת הכנת! ממש ממש מתנה מקסימה!

FayeV

New member
איזה יופי!

ד"א, מאוד אהבתי את תמונות המקדימים. אני גם חושבת שהשמלה נראית עלייך טו ביותר מעל הדוגמנית.

Norma Desmond

New member
אה, זהו?

ואני חיכיתי להמשך כדי להגיב בסיום.

חבל.... התמונות נראות מקסימות. בטוחה שלא תעלי עוד קצת?
(מכורת קרדיטים פה)

אגב- מי הצלם?

oritdar1983

New member
האמת ש...

אני לא כל כך חזקה בעניין הקרדיטים...וכל מה שהעלתי עד עכשיו נחשב מושקע מבחינתי :)

הצלם הוא קובי מהגר ממוזיקה פלוס

אם יש עוד דברים ששכחתי אני אעלה פשוט נראה לי שסיכמתי די הכל...לא?

למעלה