אז יש תאריך

בומיה914

New member
אז יש תאריך

הוא יפה אבל רחוק...

14.9.14

סגרנו בפיין קלאב, מעט יקר, קיץ, יום ראשון- אבל אהבנו מאוד את המקום והיינו באירועים בעבר והאוכל מעולה והאווירה טובה ומזג אויר נוח בתקופה הזו.

מניחה שעכשיו זה תקופה של רק לחשוב ולתכנן אבל בלי יותר מדי עשייה כי יש עוד שנה עד החתונה.

היום קצת הבנתי יותר את ההבדל בין מעצב שמלות כלה לסלון כלות בו ניתן לעשות גם את האיפור והשיער- דבר שנראה לי מאוד חשוב ומקל.

האם מישהי התנסתה עם סלון כלות באזור חיפה? האם יש המלצות?
האם זה באמת קריטי כמו שזה נשמע? (היכולת לחזור אליהם אחרי הצילומים לנקיון שמלה, ותיקון התסרוקת והאיפור?)

אז מתרגשת אבל קצת יורדת ההתרגשות בגלל המרחק מהתאריך.

שיהיה בינתיים המשך חג שמח לכולנו

Bobbachka

New member
סלון כלות לעומת ספקים נפרדים...

ראשית, אני חושבת שהאיפור והתסרוקת שעושים כיום לכלות כל כך עמידים (אצל מרבית הספקים הטובים) שכלל אין צורך להטריח את עצמך ולחזור ל"תיקונים".
בדרך כלל את מצטיידת בערכת טאצ'-אפ קטנה עם שפתון ואולי קצת פודרה ויכולה בקלות לסדר את עצמך.

אני לא מתחברת לרעיון של סלון כלות- אני רוצה להתארגן לבד, בסביבה שבה מקדישים רק לי תשומת לב, שלא יהיו באיזור עוד כלות רעשניות/עצבניות/רוצות תשומי- כך שכל תשומת הלב של המאפר/ מעצב השיער תהיה מופנית אלי- זה יום החתונה שלי ומזה מגיע לי
!

בסלון כלות, גם אם יבטיחו לך שהם לוקחים רק X כלות ליום, אין לדעת באילו כלות מדובר ומה האווירה שתיווצר באותו היום.
לי היה מ-א-ו-ד חשוב להימצא באווירה וסביבה נעימה ורגועה, שרק אני אוכל לשלוט במה שקורה.

לסלון כלות יש כמה יתרונות בולטים:
1. לרב החבילה שכוללת שמלה+איפור+שיער יוצאת זולה יותר
2. כל הספקים נמצאים במקום אחד
3. אם יש לך שמלה מורכבת ללבישה (מחוך וכו'), יש מי שיעזור וילביש אותך באופן מקצועי.

אבל, כל היתרונות בעיני מתגמדים בגלל הסיטואציה שתיארתי בהתחלה.

iritki

New member
מסכימה ומוסיפה

לגבי טאץ' אפים של האיפור והשיער יש מאפרות שמציעות את השירות של להגיע לאולם ולעשות לך שם תיקונים לפני הקבלת פנים וגם לפני החופה ואחריה - אז זה אפשרות אם זו הסיבה היחידה לבחור בסלון כלות.

ולגבי לבישת השמלה אצלי המאפרת כבר הייתה מומחית בסגירת והלבשת שמלות אז היא עשתה את זה ובחתונות של אחיות שלי התופרת לימדה את אמא (וכמובן יכולה ללמד כל מלווה שתהייה איתך) איך לסגור ועל מה לשים דגש - אז גם כאן לא חייבים ללכת לסלון.

אני מסכימה לגמרי לגבי האווירה הכיפית בכך שכל תשומת הלב מופנית אליך ובאופן כללי ממליצה על מקום התארגנות שתרגישי בו לגמרי בבית. תרגישי חופשי להסתובב ולא תצטרכי לשאול איפה דברים נמצאים ושהמקלחת תהייה נוחה וכו'.

זה לא שיקול מרכזי אבל כאשר זה שטח בייתי ולא סטרילי כמו מלון או סלון יש לצלמים הרבה מקום ליצירתיות ויוצאות תמונות יותר אישיות ומגניבות.

מזל טוב !

עוד תוספת

קחי בחשבון שבנוסף ל X כלות שמתארגנות באותו היום, יש גם את המלוות שלהן, לפעמים אמהות ואפילו בנות שבאות רק לשיער ואיפור.

לחתונה של אח של בן הזוג שלי עשיתי שיער ואיפור בסלון כלות בלית ברירה. היו שם בערך שמונה כלות, לחלקן היו אפילו שלוש מלוות. בשלב כלשהו הגיעו הצלמים של כל כלה וכמות האנשים שהייתה שם הייתה עצומה, למרות שהכל תקתק ולא היה באלגן. כך שאת צריכה לחשוב האם הסביבה הזו מתאימה לך.

אגב, גם העובדה שבסלון המחיר הוא זול יותר היא הרבה פעמים כבר לא נכונה וצריך לבדוק את זה פרטנית.

His sister Pam

New member
לא התייחסתן לניקיון השמלה

האם משמעותי? איך מנקים לבד אם היא מתלכלכת?
(אני כבר רואה את עצמי כותבת פה בהיסטריה ביום החתונה כי לכלכתי את השמלה...
)

Bobbachka

New member
מה זאת אומרת?!

גם אם מתארגנת בסלון והשמלה שלך מתלכלכת זה לא אומר שיש להן פתרון פלא...
אני ממליצה בחום להצטייד במגבוני קלייה (ניתן לקנות בסופר פארם ודומיו), מוריד כתמים ועושה פלאים.
אגב בנתיים, בפורום לא נשמעה אף זעקה על שמלה שהתלכלכה- אני מניחה שבתור כלה את מאוד זהירה.

His sister Pam

New member
הלוואי ואני לא אהיה הראשונה

אני פשוט ממש רוצה להצטלם עם הכלבים שלי אבל מצד שני חוששת לשמלה...

Bobbachka

New member
אם הכלבים שלך לא קופצניים במיוחד

ויפתיעו אותך עם איזה זינוק, אני לא חושבת שצריכה להיות בעיה.

בומיה914

New member
תודה על החוות דעת

אקח זאת בחשבון ואולי בכל זאת אבדוק גם את הדברים בנפרד (שמלה,איפור ושיער)

shirleeey

New member
יש לי חברה שהצטלמה עם הכלבה שלה

לא נרשם נזק, אבל צריך להכיר את אופי הכלב שלך... אני מניחה שיש כאלה שיעשו "צרות".

His sister Pam

New member
כן, נכון

האמת שהם לא הכלבים האידיאליים בשביל זה (הם לא קופצים עליי אבל הם משתוללים ביניהם). אני מקווה בכל זאת שזה ייצא לפועל

בהצלחה! הכלבה שלנו הולכת ללוות אותנו

במשך כל החתונה, ומכיוון שהיא כלבה שושבינה, כבר הזמנתי לה סידור פרחים מיוחד תואם לזר שלי, שיודבק על הקולר שלה

His sister Pam

New member
איזה רעיון חמוד! שמלה יש??

חבל שהכלבים שלי ממש לא מתאימים לזה, מכל הבחינות

lol שמלה אין,

למרות שלא נראה לי שהיתה מתנגדת לזה... ונו, שיהיה בהצלחה עם התמונות, מקסימום תצטלמי איתם אחרי החתונה, כשכבר לא משנה אם השמלה תתלכלך או לא...

His sister Pam

New member
זה רעיון טוב, אבל

אז כבר לא יהיה לי צלם... זה יותר קשה לתפוס תמונות טובות של כלבים במצלמה רגילה (לעומת מקצועית)

Bobbachka

New member
היוש!

אני לא מכירה את אופי הכלבה שלך ולא רוצה להיות פארטי פופר, אבל את בטוחה שהכלה תוכל לשרוד בנינוחות קהל של כמה עשרות אם לא מאות אנשים?

כלומר, זה רעיון מאוד נחמד להיות מלווה ע"י בעל חיים אהוב, אבל אני לא יודעת עד כמה זה ידידותי עבורו.

His sister Pam

New member
זו באמת אחת הסיבות שהכלב שלי היה סובל

הוא לא רגיל לכל כך הרבה אנשים, ולוקח לו זמן להתרגל לאנשים שהוא לא מכיר...

תודה על הדאגה,

כמובן שלא הייתי מביאה את הכלבה לחתונה גדולה. מדובר על חתונה קטנה בחו״ל (אנחנו גרים בחו״ל), של 25 איש שאת רובם היא מכירה. למסיבת החתונה היותר גדולה, אחר כך בארץ היא כבר לא תגיע...

Rainbow syrup

New member
אצלי בחתונה נשפך יין אדום על השמלה

זה היה בזמן הריקודים.. ושמתי לב לזה כי קבוצה של 5 בנות התנפלה לי על השמלה, ותוך כדי שאני רוקדת כל אחת ניסתה להוריד את זה עם חומר אחר

לאחר ניקוי יבש כבר לא נשאר כלום, אגב..

למעלה