לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3991039,910 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור שמלות כלה במחירים זולים'
שרשור שמלות כלה במחירים זולים
<< ההודעה הנוכחית
25/02/2013 | 02:59
8
3094
אתן מוזמנים להעלות תהיות, שאלות ותובנות
חתונות >>
לצפיה ב-'שמלות כלה עד 2,000 ש"ח - סקירה'
שמלות כלה עד 2,000 ש"ח - סקירה
22/02/2013 | 20:55
4
13559
היי לכן,
היום שלחתי לחברה שמתחתנת מייל שמפרט את כל חוויותיי מחיפושי השמלה. גם היא (כמוני) הגבילה את התקציב שלה ל-2,000 ש"ח. אחרי ששלחתי חשבתי - היי, זה יהיה נחמד להעלות את ההמלצות לפורום! אז הנה:
[אני רק אגיד שגם היא וגם אני בעניין של שמלות פשוטות, והיא אפילו שוקלת שמלה קצרה או שמלת ערב בצבע בהיר. אני לא ]
פישנדג- כיכר מסריק - החנות היחידה שהלכתי אליה שהיא לא בתקציב (השמלות שם עולות בערך 4,000-5,000). יש שם שמלות מאוד נחמדות ויפות, יש גם פשוטות. צריך לקבוע איתם פגישה מראש והמחיר הוא לקניה.
בכל שאר החנויות את לא צריכה לקבוע פגישה, רק לבוא ולראות, וברובן (אם לא בכולן) יש גם שמלות ערב. כל השמלות לקנייה:
מרסלה - דיזנגוף 181 - זו חנות קטנטונת וחמודה שיש בה גם שמלות כלה (ארוכות, קצרות, מה שתרצי) וגם שמלות ערב. לקנות מהקולב עולה סביבות 700-900 ש"ח לפי מה שאני זוכרת לשמלת כלה ארוכה, לתפור מחדש - בסביבות 1,500. ומרסלה עצמה ממש חמודה.
ורדית לאור - דיזנגוף 152 - חנות מאוד נעימה, המוכר מקסים ומאוד סבלני, יש שם גם שמלות כלה ארוכות, גם קצרות, גם שמלות ערב. יש שם דברים מאוד יפים ועדינים לדעתי (אני קניתי את השמלה שלי שם ).
ליד ורדית לאור יש את קארין ואת שולי - אני לא הייתי שם אבל אמרתי קראתי המלצות (בפורום הזה!).
sipa - דיזנגוף 223 - גם שם יש שמלות כלה ארוכות וקצרות וגם שמלות ערב. שמלות הכלה הארוכות הן פחות פשוטות מהחנויות שציינתי קודם, יש שם מחוכים, אבנים מנצנצות וכלמיני. חברה שלי, שבאה איתי לראות ממש אהבה את הבדים ואת איך שהשמלות ישבו על הגוף. היינו שם בזמן שהייתה שם מישהי שחיפשה שמלה לבנה קצרה ודווקא כאלה יש להם, מאוד פשוטות, יפות ונחמדות. מה שאני ראיתי שם (שמלות הכלה הארוכות) עלה 3,500 לתפירה מחדש אם אני זוכרת נכון. אבל צריך להגיד שהפנתה אותי לשם מישהי שאמרה שהיא תפרה שם שמלת כלה על בסיס דגם של שמלת ערב שהיא ראתה בחנות וביקשה בצבע בהיר, וזה עלה לה 2,000 ש"ח. אני לא בדקתי את שמלות הערב, אבל זו יכולה להיות אופציה.
מקום שנכנסנו אליו לגמרי במקרה הוא נטע - דיזנגוף 119. זו חנות של שמלות ערב ובגדי מעצבים, הם אמרו שהם מביאים בד"כ 3 שמלות כלה לבנות בשבוע, והדגמים כל הזמן מתחלפים. כשאנחנו היינו שם הייתה רק שמלת כלה אחת, היא הייתה חביבה (חברה שלי ממש אהבה אותה, אני פחות כי החלק העליון שלה היה תחרתי ואני לא אוהבת תחרה). הם רצו עליה 350 ש"ח (מבצע אחרי שהיא עלתה 700 ש"ח) והיו מוכנים גם לעשות לנו הנחה. בכל מקרה לדעתי ממש שווה לעבור ולראות אם במקרה יש להם משהו שמדבר אליך, ולו בגלל המחיר.
TANTI BECKY - בר-כוכבא 63 - גם שם מצאתי שמלה שמאוד אהבתי והתלבטתי אם לקנות. יש שם מספר מצומצם של דגמים, בין 1,000-4,000 ש"ח, והמוכרת שהייתה שם אמרה שהן לא מביאות יותר שמלות כלה, אבל עבר קצת זמן מאז כך שיכול להיות שהן התחילו להביא שוב. יש שם דברים מאוד מאוד פשוטים ועדינים וגם דברים קצת יותר כלתיים, עם תחרה וכו'. קונים מהמדף והם לא עושים תיקונים.
עינת ספרא - לא הייתי אצלה כי זה רחוק יחסית מהשאר וכבר מצאתי מה שרציתי, אבל היא עיצבה את השמלה שראיתי ואהבתי בטנטי בקי ובאתר שלה יש דברים מקסימים, והיא גם הייתה פשוט מקסימה כשדיברתי איתה בטלפון. השמלה שאהבתי בטנטי בקי עלתה 1,600 מהמדף, ועינת אמרה שתפירה מחדש עולה החל מ-3,000. לפי מה ששמעתי בחנות שלה יש עוד דגמים שאפשר לקנות מהמדף. מעצבת גם שמלות ערב.
הבנות בפורום (שוב אתן!) ממליצות מאוד גם על לימור רוזנברג-שחק, היא בהרצליה ואני לא יודעת מה המחירים. לא הייתי שם, אבל זו עוד אופציה.

נראה לי שזה מסכם פחות או יותר. אני ממש ממליצה להתחיל מהאזור בדיזנגוף שבו מרוכזים רוב הדברים, החוויות בחנויות האלה היו מאוד חיוביות.
בהצלחהההההההה!!!
חתונות >>
לצפיה ב-'כל הכבוד!!! תודה '
כל הכבוד!!! תודה
23/02/2013 | 00:42
299
לצפיה ב-'מוסיפה'
מוסיפה
24/02/2013 | 23:50
1040
לא הכל עד 2000 שקל, אבל בהחלט במחירים נמוכים מהממוצע.

רינה בהיר, רח' מונטיפיורי בתל אביב: שמלות להשכרה מהמלאי הקיים במחיר 3500-4000 ₪, כולל תיקונים. שמלות כלה במגוון מאוד רחב של סגנונות ומידות.

ורדית לאור, רח' דיזינגוף בתל אביב: יש לה חנות על דיזינגוף וסטודיו ברחוב שיר (פינת דיזינגוף). הסגנון מאוד רומנטי, השמלות עשויות לייקרה, תחרה ובדים "נוזלים". השמלות הן לקנייה במחירים שבין 2000-5000 ₪. יש עכשיו מבצע על שמלות באורך עד הברך: 600 ₪ במקום 1200. השמלות מאוד קלילות ונשפכות. אני חיפשתי בדים דווקא יותר "אוספים", אז לא התאים לי....

מרסלה, רח' דיזינגוף בתל אביב: מלאי מאוד מצומצם של שמלות בסגנון דומה לזה של ורדית לאור.

אאוטלט / נירית לבב, רח' דיזינגוף בתל אביב: מגוון רחב של סגנונות, מפשוט ועד מצועצע (עניין של טעם, כמובן) אבל המידות די קטנות וסטנדרטיות. 1500 ₪ להשכרה, 2000 ₪ לקניה. לא אהבתי שכל הזמן צועקים שם שאסור לצלם....

נעמה בצלאל, רח' דיזינגוף בתל אביב: אותן גזרות כמו של השמלות הרגילות שלה, רק בבדים לבנים ועם תחרה. בין 3000-4000 ₪ לקניה. עכשיו יש מבצע של 50% על כל שמלות הכלה. לטעמי יקר מדי ביחס לתמורה.

פגנקה, רח' דיזינגוף בתל אביב: שמלות פשוטות (מדי) בבדים נשפכים. מי שאוהבת DIY, שווה לקנות ולהוסיף לבד תחרה / סיכה יפה / אפליקציות / חגורת סאטן ולשדרג את השמלות. בין 550-700 ₪ לקניה.

חנה פרנקו, בכפר סבא: מעצבת מקסימה עם טעם מאוד טוב. שמלות מאוד "כלתיות", אבל בסגנון מעודן ומאוד מחמיא. יודעת בדיוק מה מתאים למבנה הגוף וקולעת לטעם של הכלה. ראיתי שם שמלות להשכרה במחירים של 2000-3000 ₪, לא יודעת אם זה הטווח של כל השמלות אצלה. יש אאוטלט של שמלות עודפים לקניה החל מ- 500 ₪, ללא תיקונים. מומלצת מאוד.

לטיציה דלה רוקה, ברחובות: שמלות להשכרה בטווח של 1500-2500 ש"ח. מתאים גם לדתיות.

ליאת ברש "בראשית", מרום נווה ברמת גן: עכשיו יש מבצע החל מ- 1500 ש"ח לקניה.

חתונות >>
לצפיה ב-'גם אני קניתי את השמלה שלי אצל ורדית לאור'
גם אני קניתי את השמלה שלי אצל ורדית לאור
25/02/2013 | 21:12
1
809
בינתיים אני מרוצה ממנה . 2500 ש"ח לקניה, ונראה שיש לה סבלנות והיא זורמת עם כל ההתלבטויות והשינויים שאני מבקשת
חתונות >>
לצפיה ב-'כיף לשמוע!'
כיף לשמוע!
25/02/2013 | 21:37
426
אני הולכת למדידות ותיקונים בפעם הראשונה השבוע, מקווה שיעבור טוב!
חתונות >>
לצפיה ב-'פתרון לא יקר (כנראה) לשמלות כלה'
פתרון לא יקר (כנראה) לשמלות כלה
24/02/2013 | 15:22
1
1460
היי
לינק שנתקלתי בו היום - שמלות כלה אקולוגיות -
https://www.facebook.com/pages/%D7%91%D7%94%D7%93%...

לא יודעת לגבי מחירים, אבל ע"פ המתואר ניתן ליצור שמלת כלה במחיר שפוי ובעיצוב אישי וייחודי - כל שעלייך לעשות הוא להביא איתך לסטודיו שמלה לבנה, שם המעצבת תהפוך אותה לשמלת
כלה!

יש המון תמונות בקישור אז תוכלו להתרשם.
חתונות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אני עושה אצלה שמלה'
אני עושה אצלה שמלה
25/02/2013 | 20:47
750
רק עוד חודשיים תהיה תוצאה אבל הפגישה הראשונה איתה היתה מאוד נעימה והמחיר שפוי באופן יחסי לשוק.
חתונות >>
לצפיה ב-'ממליצה על שלי '
ממליצה על שלי
25/02/2013 | 18:19
904
(למרות שהמחיר לא 2000 ש"ח אבל עדיין זול יותר ביחס למקומות אחרים)
את השמלה תפרתי אצל איילה מרסר ווד, שם הסטודיו שלה "איב שמלות כלה".
היא יושבת בגבעתיים.
אני קניתי את השמלה ב 4600 ש"ח.
אני במידה גדולה והיא אכן מאוד מחמיאה לגוף - קישור לקרדיטים שלי

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

דרך אגב - אם מישהי מעוניינת לקנות אותה (בסכום פחות ממה שקניתי) אז תשאירו לי מסר.
(השמלה נמצאת באזור ב"ש אצל אמא כי אין אצלי מקום בשבילה :)  )
דרך אגב - דניאל, אם את קוראת את זה אז נחמד לראות שאת עכשיו מנהלת את הפורום... תמיד אהבתי לקרוא את ההודעות שלך   :)
חתונות >>

הודעות אחרונות

11:33 | 03.09.19 RonaSasson
18:41 | 22.08.19 orialon11
17:59 | 22.08.19 היורש לכתר
18:19 | 31.03.19 alex02
16:44 | 20.03.19 vered305
09:40 | 12.03.19 noa054
15:29 | 10.03.19 שלי גרינשטיין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ