מקומות לאירועים קטנים 29/1/13

nino15

New member
מקום בלב (כאורחת)

הייתי שם פעמיים כאורחת בחתונות שישי. אחד היה אירוע קוקטייל ואחד עם ארוחה מלאה.

יתרונות: מקום יפה מאוד, אוכל מאוד טעים
חסרונות: לא כשר, המסעדה פועלת בזמן האירוע (למרות שזה מופרד), אי אפשר לשים מוזיקה, אין ממש מקום לחופה. כמו כן, באירוע קוקטייל לא היה מספיק אוכל (יצאנו רעבים והלכנו לאכול חומוס
).

Norma Desmond

New member
אוי את מספקת מידע ממש מועיל

גם על מקום בלב חשבתי
בעקרון הם אמרו לי שאם יש מספר אורחים דתיים (באמת משהו מאוד מצומצם ואפילו לא בטוח שהם יגיעו. בטח שלא סביבם אתכנן את האירוע) הם יכולים לדאוג למנות כשרות חיצוניות. לא אידאלי, אבל נותן פתרון מספק, לטעמי
אי אפשר לשים מוסיקה? בכלל? או שהכוונה היא למוסיקת ריקודים?
יש סיכוי שיש לך תמונות מאותם אירועים? משהו שיתן תמונה של המקום במהלך אירוע?

nino15

New member
כמה תשובות

בעיקרון רוב המקומות הלא כשרים מספקים איזשהו פתרון לאורחים דתיים (גם אנחנו שקלנו לקחת מנות מבחוץ). אבל קחי בחשבון שזה לא הכי נעים לאורחים - הם לא יכולים לאכול עם כולם ומקבלים מנה בנפרד.
אנחנו ביררנו מראש עם אנשים שחשבנו שהם שומרי כשרות אם זה בסדר איתם. בסוף הם בכלל לא באו :)

לגבי המוזיקה - זה אזור מגורים אז אי אפשר לשים מוזיקה עם הגברה. באירוע אחד לא היה בכלל ריקודים (אירוע הקוקטייל), ובאירוע השני הם ניסו לעקוף את זה ושמו מוזיקת ריקודים ממש שקטה. זה היה קצת מבאס... (לא היה די ג'יי, הם חיברו רמקולים ללפטופ)

Nooki80

New member
היה מקום לחופה

הייתי שם בחתונה שנערכה ביום שישי בערב (התחילה ב- 19:00 אם אני לא טועה, בסוף ספטמבר כשעוד היה שעון קיץ) ודווקא היה מקום לחופה...
מעין במה קטנה מוגבהת - היה מאוד יפה!
האוכל היה מאוד טעים, ולא זכור לי שהיה מחסור.
מבחינת מוסיקה היתה להקה שניגנה מוסיקה בלקנית בקבלת הפנים, בזמן האוכל וגם קצת אח"כ.
היתה מוזיקה לריקודים (שהזוג הכין על האייפוד והתחבר לרמקולים), אבל אכן בווליום חלש וזה קצת הזכיר מסיבת כיתה. לא אידיאלי.
מכיוון שהמקום בברוטו לא כ"כ קטן, ומורכב מכל מיני גומחות וחלקים, לא הרגישו שבזמן החתונה שאר המסעדה היתה פתוחה ושיש אנשים שאינם קשורים לאירוע.
אני חושבת שזה באמת מקום שמתאים יותר לאירועי יום - אבל אך ורק בגלל נושא המוסיקה והריקודים.

nino15

New member
הסתייגות קלה: הייתי שם ממש מזמן

לפני 5 שנים, אז יכול להיות שהרבה השתנה מאז.

ולגבי האוכל - זה היה באירוע קוקטייל והיו רק "מסתובבים" וממש קצת מהם. אבל אני מניחה שהרבה מזה קשור לבחירות של הזוג

Norma Desmond

New member
וואלה, נשמע מצוין בשבילנו, האמת

נראה לי שנלך לבדוק את המקום
אנחנו באמת מתכננים אירוע יום ובלי ריקודים, אבל עם להקה
זכור לך אם גם הלהקה הייתה צריכה לנגן בווליום חלש יחסית?
או שלא הורגש ווליום חריג מהבחינה הזו?

Nooki80

New member
היי!

לא זכור לי שהווליום של הלהקה היה חריג כלפי מטה או כלפי מעלה - היה נראה לי סביר לגמרי. יכולנו לדבר בנחת אחד עם השני, ומצד שני, המוזיקה לא היתה חרישית.
(זה גם לא היה באלקן ביט בוקס, אם את מבינה למה הכוונה - אלא מוזיקה בלקאנית די עדינה - נראה לי... לא כ"כ מבינה במוזיקה בלקאנית
)

בהצלחה!

Norma Desmond

New member
לצערי לא התחלתי עדיין לחפש

אין לי עדיין אולם סגור, כך שאין תאריך בינתיים. אני מנסה להתמקד בזה לפני הכל

איזה סגנון את מחפשת?

Grace612

New member
ערמונים בסגולה

המסעדה נמצאת במושב סגולה (ליד קרית גת) ובלי קשר לאירועים, היא אחת המסעדות המעולות באזור.

יתרונות: עיצוב מאוד יפה. יש חלל פנימי וחיצוני. החיצוני הוא גן מקסים עם מלא פינות נוי (ברווזים זו אחלה אטרקציה לילדים קטנים), סככות מוצלות וריהוט גן. חוץ מזה האוכל מעולה והשירות אחד הטובים.
חסרונות: רחבת הריקודים היא בתוך המסעדה כך שאם האירוע מתקיים בחוץ, זה לא תמיד נוח להיכנס פנימה כדי לרקוד.
טווח מחירים: לא שמעתי מחירים לחתונה אבל כאשר ערכנו אירוע קטן יותר, המחיר היה סביב 150 לאדם. אני בטוחה שלחתונה הם לוקחים יותר אבל מאמינה שזה מחיר שפוי.
אורחים/מארחים: הייתי שם כסוג-של-מארחת בברית של האחיין שלי, השירות היה מצוין ואדיב והצוות דאג לכל בקשה שלנו. בנוסף הייתי שם ביום הולדת בחדר VIP וגם שם האוכל היה מצוין, המלצרים התרוצצו סביבנו ודאגו להזרים את האוכל ועזרו מאוד בעניין הקרנת המצגת.
כמו שאמרתי, רחבת הריקודים בחתונה תהיה בתוך המסעדה עצמה, שם נמצא גם הבר. אם מדובר באירוע גדול- הם סוגרים את המסעדה. אני יודעת שמתחת לכמות מסויימת (לא יודעת כמה) המסעדה פתוחה (חלק ממנה שבו לא מתקיים האירוע).

Broom rider

New member
סקיצה אירועים, מושב רינתיה.

אחרי חיפושים רבים מאוד של מקום קטן בין רעננה לראשון (רינתיה נמצאת באזור צומת הטייסים), שהתאים לנו לתקציב, הגענו לסקיצה ובירכנו על כל רגע.

יתרונות:
מקום מאוד נעים!
אוכל מעולה!
אנשים אדיבים מאוד, שנותנים שירות מצויין!
אולם + גן מאוד יפה נעים לקבלת פנים ולחופה.

חסרונות:
פחות מתאים לדעתי לחתונת ערב.
|
עוד כמה דברים שאני לא יכולה למקם ביתרונות או חסרונות, כי זה מאוד אינדווידואלי:
בעיניי זה לא ממש חסרון, אבל בטוחה שיש אנשים שאולי המקום לא יהיה להם מפואר מקסים או משהו כזה בסגנון שבדר"כ מחפשים לחתונות.
אין צורך לשלם בסקיצה את כל התוספות המוכרות לכולנו, אפשר לבחור לעצמך את הספקים (אין צורך שתשלום על תאורה והגברה ואין חבילות עיצוב למיניהם). מאוד נהנתי לארגן לבד את מרכזי השולחן ואת כל התוספות הקטנות שבדר"כ לוקחים עליהם הרבה כסף. כמובן שבתור אולם אירועים הם מכירים כל מיני מעצבים ונותני שירות ויכולים להמליץ.

מחיר מאוד הוגן, לא יקר. בתור זוג שהחליט לממן את החתונה לבד באמת שיכולנו לישון בשקט.

המקום מתאים עד 250, למרות שכדי שיהיה מרווח יותר הייתי ממליצה עד כ-200 איש, תלוי בכמות האנשים לשולחן.

אנחנו עשינו בסקיצה חתונת שישי צהריים, בסוף מאי. אני לא יודעת איך המקום בחורף...

מומלץ בחום

מיכל

Nooki80

New member
זינגר'ס בורגתא (בתור אורחת במסעדה)

הייתי נוכחת במסעדה בעת שהתקיימה שם בריתה (אני חושבת) בשישי בצהריים, לא הייתי אורחת באירוע אבל היו תקופות שהיינו שורצים שם אחת לחודש לפחות.

אני לא כ"כ יודעת לגבי טווחי מחירים או מוזמנים ושאר נושאים של הפקת האירוע, רק יכולה להעיד שהאוכל טעים, שהמקום מעוצב מאוד יפה (כפרי לא מחייב), ושמתאים מאוד לחתונות קטנות ואינטימיות בצהריים. יש למקום המון פוטנציאל מבחינת עיצוב! (למי שאוהב להתעסק עם עיצוב הכוונה!)

מה שכן, לדעתי המקום קצת סובל מעייפות. יש הבדל בין דברים ששחוקים במכוון באופן כפרי, לבין דברים מרוטים ושחוקים בגלל פגעי הזמן ושלא התפנו לטפל בהם -
צבע/סיוד בחלק הפנימי (כל מיני כתמים כהים ולא ברורים על הקירות והתקרה)
בחלק הפנימי יש קורות שמחזיקות את הגג ועליהם מעין בד שכנראה אמור להיות לבן/שמנת, ובכן הוא ממש כבר ממש לא נראה במיטבו. מאובק ומרוט.
גינון/שיחים/דשא מסביב למתחם - היינו בפעם האחרונה בסוף הקיץ. היה נראה עייף קצת יבש (מעט הדשא שהיה שם) ולא מאוד מטופח. חבל. לא יודעת אם אפשר לעשות משהו עם הדשא כי מסביב יש עצים שמצילים (אשלים ואורנים נדמה לי) שקצת חוסמים אפשרות של דשא טבעי צפוף, מצד שני כך זה נראה קצת מוזנח.
אבל אולי זו רק דעתי?

Nooki80

New member
הקומה הרביעית - ת"א

הייתי אורחת במקום הן בחתונה והן באירוע חברה - לכמויות שונות של אנשים עם Lay out שונה של סידור השולחנות והלופט.

יתרונות
למי שאוהב עיצוב אורבני - מעוצב למשעי, לא צריך להוסיף אגורה על עיצוב - הכל כלול
קטן ואינטימי, אבל לא חנוק - מתאים לעד 280 איש אם אני לא טועה, בכפוף לסידורים שונים של השולחנות וההגשה.
אוכל מ ע ו ל ה! (הבעלים של הקומה הוא גם הבעלים של קפה נואר... יאמממ) ובר מאוד מקיף (אם כי תמיד אפשר לשדרג עוד...)
השירותים (כן כן! ובמיוחד התא שצופה לאיילון
)
חסרונות
המיקום, לא רחוק מהתחנה המרכזית ובאזור די איכסה לא נעים להסתבובב שם בלילה. העיצוב בחוץ מדכא ממש (אין עיצוב. זה מבנה תעשייתי ישן בדרום ת"א).
עישון מתבצע במדרגות (או מחוץ לבניין) ולכן כל הזמן מרחף שם ענן של ממש של סיגריות, מחניק וממש לא ידידותי.
חניה בתוספת תשלום לעד 60 רכבים.
יקר. מאוד.

כשאנחנו התעניינו שם לגבי חתונה בדצמבר 2011 (קצת יותר משנה) המחיר כולל הכל היה משהו כמו 380 ש"ח לאדם ליום רביעי. ולמיטב הבנתי הם לא ממש גמישים במחיר.
אנחנו ביררנו הרבה זמן מראש, יכול להיות שאם מתכננים חתונה "בדקה ה- 90" וסוגרים להם חור, זה יעלה פחות.

כאורחים, נהנינו מכל רגע! החיסרון היחיד שנתקלנו בו היה שבגלל שזו היתה חתונה עם הרבה צעירים ויחסית גדולה למקום (250 איש) אז לא היה לנו מקום קבוע לשבת אלא ישבנו במן סידור אלטרנטיבי והיה קצת משחק כיסאות מוזיקליים. זה לא מאוד הפריע כי בכל זאת ישבנו חבורה גדולה של חברים שמכירים ממש טוב ביחד ולא יצא מצב שנתקענו "לבד".

יש להם רשימת מומלצים, ודילים איתם, אבל למיטב זכרוני אין שום בעיה להביא ספקים חיצוניים.

אני מתה להיות מוזמנת לעוד חתונה שם

עוד קצת על הקומה הרביעית

בהצעה שנתנו לנו החניה ל60 רכבים היתה כלולה במחיר, והיה עוד חניון שאפשר לשכור בתשלום נוסף אם יש צורך. ואגב, אם כבר בענייני חניון, אנחנו הגענו לראות אירוע וספרנו את הרכבים בחניון ונכנסו שם רק 48 רכבים, וגם זה בלחץ (וזה נחשב חניון מלא - הם לא נתנו לאף אחד להכנס יותר). שאלנו את האחראי על החניה והוא אמר שבאמת נכנסים בקושי 50 רכבים אבל שלא נספר להנהלה שהוא אמר לנו. ממש חוצפה לשקר ככה.

הם באמת ממש ממש לא גמישים עם המחיר.

העיצוב, כמו שנוקי אמרה, הוא אורבאני. כלומר, זה מגניב ואני דווקא ממש נדלקתי על זה, אבל זה מאוד לא חתונתי ולא מתאים לכל אחד.

simplicity83

New member
לא הייתי שם באירוע,

אבל אכלנו שם כמה פעמים והאוכל פשוט מדהים!!

L1CDISK

New member
גדות

החתונה בקרוב, אבל בנתיים תובנות:

יתרונות: תמורה טובה למחיר, מיקום טוב, אוכל טעים, קטן וירוק, אוכל טעים, עיצוב בסיסי יפה ומספיק לטעמי, לא עולה לי לראש עוד משהו בנתיים..
חסרונות: החופה בעיצוב הבסיסי - מסורתית - עמודים לא מגיעים עד הרצפה ולא אהבתי את החופה (ד"א עכשיו מחפשת פתרון לא יקר לחופה מסורתית אם למישהי יש הצעות :)), חניה - חינם לתושבי ת"א והשאר משלמים או מסובסד 14 לרכב ע"ח המארחים. יש מי שיפריע לו שזה ממש על הפארק ואנשים עוברים ויכולים לראות.. לי לא מפריע...

* האם הייתם כאורחים או כמארחים וחוות דעתכם ככאלה:
קרוב משפחה היה בבר מצווה ואמר שהיה טעים מאוד..

* כמות אנשים בחורף ובקיץ (אם ידוע) -
נראה לי שבקיץ הם אומרים עד 400, כשהכל סגור עדיף לדעתי עד 200, טוענים שאפשר עד כ300..

* האם אפשר להביא ספקים חיצוניים: כן

ההתנהלות מולם נחמדה בנתיים ועשו לנו דיל טוב לבר חוץ..

noya66

New member
רשימה של מקומות קטנים שלא הוזכרו עד עכשיו

היי,
אז בתור מישהי שמארגנת חתונה יחסית קטנה והתקשתה בהתחלה למצוא מקומות, הנה רשימת מקומות שאנחנו עשינו. לא את כולם ראינו ולא על כל המקומות אני יודעת או זוכרת את כל הפרטים. אבל לפני שהשרשור נעלם מהתודעה הכללית של הפורום, וכדי שאם מישהי תעשה חיפוש בעתיד לרשימה של מקומות קטנים, אז לפחות שיהיו את השמות ושהם יוכלו להתרשם מהם:

אלה המקומות שאני מצאתי (ולא הוזכרו עד עכשיו)

בית אנדרומדה ביפו:
המקום נמצא בתוך יפו העתיקה עם נוף לים. המקום עצמו עם גינה קטנה, דרכה נכנסים ואפשר להושיב שם את חלק מהאורחים, וממנה נכנסים לקומה האמצעים - שם לרוב מושיבים את האורחים ושם גם רחבת הריקודים. בקומה העליונה יש מרפסת, שם לרוב נערך החופה, וגם יש קומה תחתונה שדרכה גם נכנסים מהרחוב עצמו, וגם שם אפשר לערוך את הרחבה או להושיב עוד אורחים. אפשר לשריין לאורחים חניה שהיא קצת מרוחקת ואז נהוג לקחת הסעה שכל הזמן נוסעת הלוך חזור מהחניה אל הארוע וחזרה ומובילה את האורחים הלוך חזור.
ניתן לבחור שהמטבח יהיה לא כשר, כשר ללא תעודה או כשר עם תעודה (האחרון, בתוספת תשלום). בשישי בצהריים אין מגבלה של שעות (בשונה ממקומות כשרים שדורשים שהמסיבה תסתיים שעה לפני כניסת השבת).

חמאם ביפו:
מקום מאד מיוחד, גם ביפו העתיקה. החופה נערכת על הגג עם נוף לים. שאר החתונה נערכת בשני חללים בתוך חלל עם קשתות גבוהות (איפה שפעם היה החמאם וגם תאתרון כשלהו).

בית על הים בתל-אביב
יש להם מינימום של 200, שזה עדיין בקטגוריה של חתונה יחסית קטנה.
שווה לחפש את הקרדיטים של Nooki לפרטים נוספים.

גן גילי:
המקום שייך לכוכב-ים שליד קיסריה. המקום לא כשר וצמוד לכוכב ים. אם רוצים לשריין רק אותו לאמצע שבוע יש לשלם המוווון כסף (כי אי אפשר שיהיו שני ארועים במקביל בשני המקומות) אך אם מישהו הולך על חתונה בשבת שאינה כשרה - זו יכולה להיות אופציה נהדרת.

מסעדת כרמים בסגולה:
אז לא הייתי שם בחתונה, אבל אכלתי במסעדה עצמה וגם הייתי שם בבר מצווה. יש אזור פנימי ואזור חיצוני שמחולק לפרגולות. יש שם דשא ואם אני זוכרת נכון אז גם פינה עם חיות. האוכל היה מעולה וגם השירות. שווה נסיעה לדרומיים שביננו.

מקומות נוספים:
תפוז ברשפון
white
חגיגה בכפר (מינימום 200 אנשים)
מלון אפנדי בעכו
חצר הבאר בזכרון יעקוב

בטוח בטוח יש עוד מקומות ששכחתי /שאני לא מכירה :) שיהיה בהצלחה לכולן.

nino15

New member
הזכרת לי עוד כמה מקומות

כליף - הייתי כאורחת פעם אחת. יתרונות: המקום מהמם לדעתי, נמצא בת"א, מאוד מודולרי ויכול להתאים גם לחתונה קטנה וגם לקצת גדולה יותר, האוכל היה מאוד טעים. חסרונות: צריך לעלות כמה קומות לחופה ולמפלס העליון. זה היה קשה לחלק מהמבוגרים (למרות שיש מעלית, אבל היא קטנה).
הקומה הרביעית - הייתי שם פעמיים באירוע של העבודה, לא בחתונה. יתרונות: טוב, יש שם את האוכל הכי טעים שאכלתי באירוע ביי פאר. המקום מאוד מעוצב ויפה ומתוקתק. חסרונות: מדובר באזור התחנה המרכזית שלא הכי נעים להסתובב בו בלילה (או ביום..), לדעתי יכולה להיות גם בעיית חנייה, בחוץ המקום נראה מאוד לא מרשים (בניין משרדים קצת מוזנח). המקום בנוי כך שרובו הוא ישיבה אלטרנטיבית ואני כאורחת פחות אוהבת (באירוע של העבודה זה עוד בסדר, אבל קרה מצב שלא היה איפה לשים את הצלחת שלי או את כוס השתייה ואכלתי עם הצלחת על הברכיים בצפיפות על הספה).
וויט (הייתי ממש ממש ממש מזמן בחתונה של חברה) - יתרונות: המקום ממש מעוצב חמוד וביתי. זה ממש מרגיש כמו חתונה בבית של מישהו. האוכל היה טעים אבל בלי הרבה מבחר. חסרונות: הרחבה נמצאת רחוק והיא קטנה יחסית. ישיבה אלטרנטיבית לחלק מהאורחים.

לא הייתי כאורחת, אבל ביררתי לחתונה שלי:
מול השדה: יש להם אולם וגם גן בחוץ. מדובר במסעדה לא כשרה. יתרונות: הגן שלהם מאוד יפה לדעתי, מחיר זול. חסרונות: המסעדה פתוחה בזמן האירוע, אי אפשר לשים מוזיקה בגן, רק באולם.

ריברסייד: נמצא ממש על פארק הירקון. יתרונות: המקום עצמו מאוד מאוד יפה לדעתי ומעוצב. הנוף משגע לפארק. חסרונות: המחיר מאוד גבוה ולא גמיש, המקום די קטן ומוגבל לכמות אנשים יחסית קטנה (לדעתי רק עד 170 איש), החנייה מאוד רחוקה.

הבאר של סבא: לאו דווקא לחתונות קטנות כי זה מקום מאוד גדול, אבל בגלל שהוא מהמם ראיתי אותו ראשון. יתרונות: אחד המקומות היפים בארץ (לדעתי) לחתונה. מעוצב ממש יפה, עם מחשבה על הפרטים הכי קטנים. שמעתי שהאוכל טוב אבל לא הייתי כאורחת. חסרונות: מאוד יקר. איש המכירות התנהג אלינו בצורה מאוד מתנשאת. פחות מתאים לחתונות חורף.

חמאם: נמצא ביפו. מבנה עתיק עם קשתות. יתרונות: מאוד יפה ומעוצב. חסרונות: הריקודים בחלל נפרד לחלוטין, היה קצת קטן בשבילנו (180 איש), בשביל השירותים צריכים לעלות במדרגות ואין נגישות לשירותי נכים.

מסי: נמצא באזור דרום ת"א. יתרונות: מחיר נוח, עיצוב נחמד, מאוד גמישים. חסרונות: המיקום קצת בעייתי, במיוחד בלילה (זה ליד התחנה המרכזית), המקום מחולק להמון מפלסים שממש מופרדים אחד מהשני.

וילה דוצ'ה: ממש צמוד למסי. יתרונות: מחיר נוח, עיצוב ממש חמוד ונחמד, שמעתי ביקורות טובות על האוכל אבל לא אכלתי שם, מאוד מאוד גמישים ונחמדים. חסרונות: כמו מסי, המיקום קצת בעיתי. המקום קצת קטן ומחולק למפלסים כך שבכמות מוזמנים שלנו הייתה (180) זה היה קצת צפוף וגם הריקודים היו צריכים להיות בקומה נפרדת.

סטוקו - באזור פארק הירקון. יתרונות: העיצוב חמוד, שמעתי שהאוכל נחמד. מאוד מודולרי. חסרונות: המקום צופה למגרשי הטניס והחופה נערכת באזור ציבורי (או בתוך האולם עצמו), היו קצת לא נחמדים אלינו ולא גמישים, המחיר קצת גבוה.

ועוד כמה שמתאימים לחתונה קטנה אבל לא ראינו:
הנחלה
האחוזה
בית אלנבי
ביאנקה
אחוזת מרגו

למעלה