מקומות לאירועים קטנים 29/1/13

לולית23

New member
גם אני ביקרתי שם

כשחיפשנו מקום להתחתן בו
האם 270ש"ח זאת הצעה ליום חמישי? כי אם כן אז זה לא מחיר מאוד גבוה, אם לא אז לדעתי זה גבוה מידי
אני לא זוכרת מה היתה ההצעת מחיר שהם נתנו לנו, אבל בזמנו הם אמרו שאם מאוד קשה לנו עם המחירים אז אפשר למצוא תאריך שנחשב חורף אבל הוא ממש על קו התפר עם הקיץ ואז המחיר יותר זול...
לצערי כמעט כל מקום לא כולל תאורה והגברה שהם בדרך כלל עוד 4000-5000 ₪ שאני קוראת להם ארנונה, כי אני לא מבינה למה צריך לשלם על זה בכלל! וזה מרגיז אותי
תמיד כדאי לנסות להתמקח קצת, כמובן בצורה מכובדת ויפה...
גיסתי התמקחה עם המקום בו היא התחתנה והם לא הורידו להם את המחיר אבל הוסיפו להם עוד מנה בקבלת פנים ועיצוב של החופה והשולחנות בלי תשלום נוסף

מזל טוב!

Virginia Gal

New member
אז המחיר גבוה

כי מדובר על יום שני.
ימי חמישי יש להם מינימום של 350 מוזמנים ואנחנו לא נגיע אפילו ל 230...

הבעיה שלא מצאנו שום מקום אחר (לפחות באינטרנט) שנראה לנו מתאים כמו המקום הזה ואני לא רוצה בסופו של דבר לצאת מופסדת מהחתונה.
אם יוצא לנו 58 אלף רק על המקום (כולל תאורה וזה) זה כבר 290 שקל בממוצע לכל מוזמן :(
ולצערי ההוצאות לא מסתכמות בזה.

miriti83

New member
בדקתם בבקתה ביער בבית אורן?

אני חושבת שהם קצת יותר נוחים.
אגב, אני מציעה לבדוק את שמורתה. הם טיפה יותר צפוניים (באזור הקריות), אבל כל כך כל כך יפה שם שזה לא יאומן. נורא אהבתי את המקום ועד כמה שאני זוכרת- המחיר היה הרבה יותר נוח.
יש כמובן גם את יגור, אבל ממש חם שם בספטמבר

miriti83

New member
שמורתה

אני כל כך אהבתי את המקום, שהייתי חייבת להוסיף עליו עוד כמה מילים.
מעבר לעיצוב המקסים של המקום, המחיר כולל בתוכו הרבה דברים שלא כלולים במקומות אחרים, כמו עיצוב ועוד כמה שאני לא זוכרת.
עכשיו, עם כביש עוקף קריות, זה ממש רבע שעה נסיעה.
קבלי קישור לאתר של המקום

לולית23

New member
תמיד כדאי לראות עוד מקומות

גם אם באינטרנט לא מצאתם המקום עצמו יכול להראות מאוד שונה מבתמונות
יש את יער הפקאן בחדרה אם אתם רוצים להדרים, חברה שלי אמרה שהוא מוצלח
יש בבית אורן גם מקום שנקרא יער הפיות, הוא באמת מדהים
אני אישית לא אהבתי את ביקתה ביער בככל, אז לא ממליצה.
אם את רוצה להצפין אני יכולה להמליץ לך על עוד כמה מקומות...

אבל אם ממש אהבתם את פיין קלאב, אז אני מציעה שתקבעו איתם עוד פגישה ותנסו למצוא יום ועונה בשנה שכן תתאים לתקציב שלכם
אני בטוחה שהם יוכלו להתגמש איתכם

Bergi1984

New member
את מתכוונת ליער חדרה

גן הפקאן נמצא סמוך לכפ"ס וזה אולם אחר לגמרי...
virginia girl, אני חיפאית במקור והחבר שלי תל-אביבי. עד שסגרנו (ביפו, בסופו של דבר...) עברנו כמה וכמה מקומות.
את מציינת שיש לך מספר אורחים מועט ותקציב מצומצם יחסית. ניסיתם לבדוק את יקבי קיסריה? הוא לא מוכר כל כך. נראה לי שיוכל להתאים לכם.
זה גן אירועים לכל דבר ולא יקב, כפי שהיה יכול להשתמע מהשם. התרשמנו שהם מאוד נחמדים והחצר, שבה נערכים האירועים, מנוקדת בדקלים ובעתיקות (החופה נערכת בתוך העתיקות).
לא סגרנו איתם בסוף כי בן זוגי פחות מתחבר לקונספט העתיקות וגם כי רצינו חתונת שישי צהריים ושם מומלץ לערוך את כל האירוע בחוץ.

Bergi1984

New member
ועוד

יער חדרה זה אולם עצום. פחות מתאים, לדעתי, לכמות המוזמנים שיהיו לכם.

Shir Rose

New member
בתור אורחת

האוכל שם היה טעים לי, אבל לא אהבתי את האוכל בקבלת פנים בכלל.
האפור פרטי שלהם היה כיפי מלא פנקייקים, גלידות ועוגיות שוקולד ימות טעימות!

מבחינתי המינוסים שם הם: תלוי מאוד מזג אויר, כי הזעתי ממש והיה אוקטובר וגם, הדרך לשם מאוד מאוד לא סינופטית לדתי והיה לי לא נעים לנהוג לשם.

ובעיני 270 למנה במקום הספציפי הזה ממש יקר!!

nino15

New member
גורדו

התחתנתי שם בעצמי אז אני קצת משוחדת

יתרונות וחסרונות:
- יתרון שהוא גם חסרון: זו מסעדה לא כשרה. היתרון הוא שאירועי שישי לא חייבים להסתיים ב-5. החיסרון הוא שאם יש אנשים שומרי מסורת זה יכול להיות בעייתי (למרות שהם מביאים מנות כשרות מבחוץ אבל כמובן שזה לא אידאלי).
- חסרון/יתרון: מדובר במסעדה במרכז ת"א ולא באולם אירועים. אז אין חנייה צמודה (החנייה בתשלום נוסף וקצת רחוקה).
- האזור של הריקודים קצת מופרד משאר המסעדה
- כשאנחנו חגגנו שם הייתה בעיה עם הרמקולים והם צרמו קצת.
- מקום קצת קטן (מתאים רק לעד 180 איש לדעתי)

יתרונות:
- אוכל מעולה
- הכל כלול במחיר המקורי (אין סעיפים שונים לכל מיני דברים כמו הגברה וכו' וגם כל האלכוהול האיכותי כלול).
- מנהלת אירוע תקתקנית שאפשר לסמוך עליה
- עיצוב חמוד (לא בשטנץ הרגיל)
- זול יחסית
- לא תוקעים מחיר על "עיצוב" ו"מעצבת הבית" ושטויות כאלה.

טווח מחירים נכון ללפני שנה בערך: 190-280 (תלוי בתפריט שאתם לוקחים)

היינו כמארחים. אנחנו מאוד היינו מרוצים כי היה לנו תקציב מוגבל וכל שאר המקומות הקטנים במרכז עלו 300 ומעלה.

מדובר במסעדה. היא סגורה לאנשים מבחוץ בזמן האירוע. האזור של הריקודים קצת מופרד.

אפשר להביא ספקים חיצוניים, אבל יש להם "רשימת מומלצים" כמו די ג'יי וצלם במחירים מאוד זולים יחסית לשוק. (הציעו לנו די ג'יי ב-2000 ש"ח)

יאנהלה

New member
תצפית בהרצליה

אני התחתנתי שם, היו לנו כ170 אורחים.

היתרונות העיקריים לדעתי הם המיקום והמחיר. לנו מאד היה חשוב להישאר באזור המרכז והאולם נמצא קרוב לשבעת הכוכבים כך שהוא מאד נגיש.
מבחינת חסרונות האולם לא נורא מיוחד או יוצא דופן אלא די בסיסי. עוד משהו שכדאי לשים לב אליו זה שחסר שלט הכוונה בפניה אליו. התכוונו לתלות בעצמינו משהו יום לפני אבל בין שאר הסידורים זה התפספס ובאמת היו אנשים שקצת הסתבכו בגלל זה.

יש שם גן שמיועד לחתונות גדולות יותר ואולם של עד 200 אנשים. שני החלקים מופרדים. הגן מאד מאד יפה לדעתי ובתקופות מעבר לפעמים אפשר לעשות ארוע משולב ולהשתמש בגן לקבלת פנים וחופה גם לחתונה קטנה. אנחנו התחתנו בספירת העומר כך שהאופציה הזאת התאימה לנו. בין הגן לאולם צריך לעלות במדרגות, ישנה גישה לנכים אבל היא טיפטיפונת מסורבלת (צריך לעבור מסביב כדי להגיע למעלית).

מחיר- החל מ155 ש"ח (יום חמישי בספירת העומר), ישנם מנות שלא כלולות במחיר הזה כמו סושי וסטייק אבל יש מבחר די גדול והרבה סלטים מיוחדים (לי בתור צמחונית זה היה חשוב). אני לא אכלתי יותר מדי אבל אנשים אמרו סה"כ דברים טובים על האוכל. זה כולל בר בסיסי, אין אופציה לשדרג דרכם את הבר אלא רק להביא משקאות לבד (בלי כל מיני תוספות תשלום על מזיגות וכוסות ודברים כאלה)
תוספת על אירוע משולב (קבלת פנים בגן) 3000 שח, הגברה ותאורה 1500 שח.

הם מספקים עיצוב בסיסי שבעינינו היה בסדר גמור (וגם אמרו שרוב האנשים לוקחים אותו) והוספנו עיצוב חופה ב1800 שח (ניתן לעשות רק דרך המעצב שהם עובדים איתו, אפשר לקחת גם חופה מסורתית שזה מה שחשבתי שאני אעשה במקור אך בגן יש אזור יפה מעל מים שמיועד לחופה והרגשנו שיהיה קצת ריק שם חופה מסורתית).

nof85

New member
היי, אני ביררתי שם פני כחודשיים

המקום סגור לרגל שיפוצים כך שעד הקיץ לא ניתן לעשות שם אירועים - כך לפחות נאמר לי

nino15

New member
קימבה (בתור אורחת)

יתרונות: במרכז ת"א, הבנתי שדי זול, אוכל נחמד, מרפסת יפה שצופה לעזריאלי
חסרונות: העיצוב לא היה הכי לטעמי (אבל עניין של טעם), הרחבה ממש קטנה, לא היה הרבה גיוון באוכל (הבחור צמחוני ולא היה לו מה לאכול חוץ מקצת סלט)

טווח מחירים - די זול. הבנתי שבאזור 180-230

כל השאר אני לא בטוחה כי הייתי כאורחת

Norma Desmond

New member
יש שם גן או משהו שמזכיר גן?

השם שלהם עלה לי כמה פעמים בחיפושים, אבל אני נורא רוצה חופה וקבלת פנים בגן או במקום כלשהו בחוץ עם אווירה טבעית יותר
על פי התמונות קיבלתי תחושה של אולם עם מרפסת בסגנון מגדלי ההייטק הסטנדרטים
פספסתי משהו, או שמדובר באמת על סגנון יותר אורבני?

nino15

New member
לא, אין שם גן

זה באמת מאוד "היי-טקי" - זה נמצא בתוך בניין משרדים ברחוב הארבעה בת"א. אם את מחפשת משהו כפרי ואווירה טבעית אני חוששת שזה לא יתאים לך...

יאנהלה

New member
עוד כמה דברים קטנים על המקום

הלכנו לראות אותו בסבב חיפושים שלנו.
מבחינת המחירים באמת הטווח הוא משהו כמו החל מ180 ומעלה, הם מאד פתוחים לדבר על התפריט ולשנות אותו. אנחנו שקלנו לעשות ארוע חלבי ואמרו שמוכנים לבנות איתנו תפריט.
אנחנו דווקא אהבנו את העיצוב אבל הרחבה באמת מאד קטנה. המקום מתאים לעד 150 אנשים לדעתי גג.
אפשר להוסיף משהו כמו 10-15 שקל לחניה לאורחים.

DIVUNE

New member
אח שלי עשה שם בריתה

המקום מאוד פשוט אבל מיקום פצצה וחניה צמודה (אני חושבת שחניה זה בתוספת תשלום).

נכון, אין הרבה מקום ברחבה, אבל אפשר לעשות את הריקודים בחוץ - עם נוף תל אביבי מעולה. באירוע של אחי אמנם לא היו ריקודים אבל המקום סיפק להם בתוספת קטנה של תשלום משחקים לילדים - ויצא בסוף שכל המבוגרים והצעירים שיחקו (משחקי שולחן, משחקי וידאו). היה ממש נחמד.

האוכל - לא להתעלף... אבל ברמה מאוד גבוה. מטבח נקי, מתחשבים ברגישויות (לקטוז, צליאק, צמחונות).

דווקא נראה לי אחלה בשביל חתונה קטנה תל-אביבית מוגבלת בתקציב

LoliLoli

New member
חברה שלי התחתנה שם

אני יודעת ש- מחיר מנה עלתה לה כ250 שח
90 איש
האוכל היה טעים
כולם במוזמנים היו צעירים - אז די הצטופפנו בריקודים
המסעדה עצמה בנויה מאוד יפה, שני מפלסים (המפלס השני זה עליה ב2 מדרגות)
יש יציאה לגג- אפשר לשבת בחוץ
חיבבתי מאוד את המקום. לדעתי מתאים רק לכמות מעטה של אנשים או לפחות שמחציתם לא ירקדו

למעלה