מקומות לאירועים קטנים 29/1/13

ronitvas

New member
מקומות לאירועים קטנים 29/1/13

נשמח אם תעלו פה מקומות שמתאימים לאירועים קטנים.
נא ציינו יתרונות וחסרונות
אם אתם יודעים טווח מחירים, מה טוב.
האם הייתם כאורחים או כמארחים וחוות דעתכם ככאלה.
האם יש דברים שחשוב לדעת עליהם ולקחת אותם בחשבון בבחירת המקום (בנוי מכמה מתחמים, מסעדה שלא סוגרת לאירוע בלבד וכדומה)
כמות אנשים בחורף ובקיץ (אם ידוע)
האם יש מינימום לתשלום
האם אפשר להביא ספקים חיצוניים
פירוט נוסף

השרשור יכנס להודעות הנבחרות

ronitvas

New member
וילה סוקה

נא ציינו יתרונות וחסרונות - החסרון היחיד שאני מצאתי זה הנושא של שכר מלצרים. מעצבן אותי שהם לא מוסיפים את זה לעלות הכוללת. מה גם שלא ברור לי למה אני צריכה לשלם להם שכר....
כמו כן, אין להם רישיון עסק. הם יושבים על קרקע חקלאית. האוכל מעולה!!! יש להם מטבח וקייטרינג משלהם. המקום מאוד יפה, בעיני, כך שאין צורך להוסיף עיצוב חיצוני. מספיק לקחת את העיצוב שהם מציעים ושכלול במחיר.
אם אתם יודעים טווח מחירים, מה טוב: העלות נעה בסביבות 260 ש"ח ולילדים יש מחיר נמוך יותר.
האם הייתם כאורחים או כמארחים וחוות דעתכם ככאלה. הפקתי שם אירוע בקיץ האחרון. יאמר לזכותם שהם יודעים את עבודתם. ההתנהלות מולם הייתה מצויינת.
האם יש דברים שחשוב לדעת עליהם ולקחת אותם בחשבון בבחירת המקום (בנוי מכמה מתחמים, מסעדה שלא סוגרת לאירוע בלבד וכדומה) - רחבת הריקודים מופרדת. מי שחשוב לו/ה שהריקודים יהוו מרכז, שווה לעשות על זה חשיבה מחודשת. יש בזה יתרון שכן האורחים שלא רוקדים יכולים לדבר ולהינות ממקום מקסים ואוכל מעולה....
כמות אנשים בחורף ובקיץ (אם ידוע) - נראה לי שעד 200.
האם יש מינימום לתשלום - אני חושבת שהמינימום זה 100, אבל המחיר גבוה יותר כשכמות האנשים יורדת.
האם אפשר להביא ספקים חיצוניים - יש רשימת מומלצים. עד כמה שאני זוכרת, אפשר להביא ספקים חיצוניים. אנחנו גם ככה רצינו ספקים שהיו בתוך הרשימה, כך שלא עלתה השאלה.
פירוט נוסף - באופן כללי החוויה הייתה מצויינת והיינו מאוד מרוצים. אין להם חשבון דולרי (שעבורי זה היווה קצת בעיה), אבל הייתה גמישות בכל מה שצריך.

Norma Desmond

New member
זה בדיוק מה שחשבתי לעצמי כששמעתי את השם

בהתחלה תהיתי אם מבטאים את זה כמו שנראה לי שמבטאים את זה...

מעניין אם אף אחד לא הזהיר אותם במהלך הפתיחה ובחירת השם לגבי ההשלכות על מגזר מסוים...

enigma80

New member
הם רושמים ומבטאים את זה כ- villa-socca

ולא באופציה שחשבתם

incognito1980

New member
לקח לי חמש דקות להבין למה את מתכוונת

אני גרה ליד, ומעולם לא חשבתי על האופציה שאת מעלה.

יאנהלה

New member
רושם שלי בוילה סוקה בתור אורחת שם

יתרונות וחסרונות: הייתי שם בחתונה בחורף עם לא יותר מ150 אורחים. כל העמדות היו מכוונות פנימה כך שלמרות שאזור הכניסה היה יפה (מקורה, אולי לא מחומם אבל עם אנשים היה יכול להיות בסדר) עם אזורי ישיבה יפים, בפועל ישר נכנסנו לשולחנות ובנוסף הסידור יצר אזור מסוים שהיה מאד צר וכל הזמן נוצרו בו פקקים. זו הייתה חתונה משפחתית וגם סבתא שלי שלא הולכת כבר כל כך בקלות לבד הייתה ואיתה היה מאד קשה לעבור שם.
מבחינת יתרונות הייתה התנהלות שנראתה מקצועית, אנשי צוות נחמדים, אומנם המלצרים לא ידעו להגיד לי על רכיבים מסוימים באוכל אבל יש שם חלון פתוח למטבח ויכולתי לשאול את השף. שירותים נקיים ונוחים.
טווח מחירים: למיטב ידיעתי נחשב די יקר אבל אני לא באמת ביררתי.

השאר לא ממש רלוונטי. אני רק אוסיף שלפני שהלכנו לארוע שמענו מחברים הרבה הלל על המקום ויכול להיות שבגלל הציפיות הגבוהות הייתה קצת אכזבה.

עקשנית25

New member
המחיר שם גבוה הרבה יותר

לאירועי קייץ, או שאנחנו פרייארים :)

אבל גם באתר MIT מצויינים מחירים של 300+ למנה.

אבל אפשר לסגור דילים שכוללים גם שכר מלצרים וגם די ג'יי ועוד.

עוד לא הייתה החתונה אבל בנתיים השירות שלהם מצויין.

Norma Desmond

New member
זה לא קרוב למחיר שדיברו איתי עליו

לא הייתי במקום עצמו כך שאין לי התרשמות ממנו, אבל בשיחת טלפון איתם, דיברו איתי על אירוע של שישי בצהריים, באביב, בסכום של 32,000 לכמות של עד 80 איש (!!!!) (תוספת על כל אדם מעבר- 345 לאדם)
המחיר אמנם כולל מע"מ ושירות, אבל אין סיכוי שאבחר במקום שמבקש סכומים כאלה (זה יוצא 400 לאדם!)
מבחינתי- נמחקו מיד מרשימת האופציות. נראה לי שעלויות של מקומות מאוד תלויות תאריך, יום ומספר מוזמנים. יש פערים עצומים...

nino15

New member
כן, המחיר הרבה יותר גבוה ממה שצוין

כשאנחנו היינו שם הם רצו בערך 415 ש"ח למנה כולל שכר מלצרים וכו'

עקשנית25

New member
את צודקת

כי קרוב משפחה אחר שלי שלא ידעתי שמתחתן שם גם,
מתחתן עכשיו, בעלות של 270 ש"ח למנה שם.

אני משלמת הרבה יותר בקיץ.

הייתי מופתעת :)

nino15

New member
ואוו איזה הבדל

אני בהלם. אגב, כשאנחנו ביררנו זה גם היה לתאריך בחורף (מרץ).

nino15

New member
גם ככה אי אפשר להכניס שם יותר מ-200 איש

ואנחנו ביררנו על 180

FayeV

New member
לא היה שם כל כך הבדל בין מחיר חורף וקיץ

בזמנו, כשאנחנו חיפשנו מקום לנובמבר, המחיר היה משהו כמו 350 ש"ח למנה, מעניין אם הם באמת הורידו מחירים.

ronitvas

New member
messi בתל אביב

נא ציינו יתרונות וחסרונות: השירות מעולה (אחד הטובים!), הגמישות, הנכונות, האיכפתיות - פשוט תענוג! החיסרון היחיד לדעתי זה המיקום - נמצא בדרום תל אביב, כך שבערב האזור לא מאוד סימפטי. כשנכנסים לתוך האולם שוכחים הכל, אבל צריך לקחת את זה בחשבון.
אם אתם יודעים טווח מחירים, מה טוב: העלות נעה סביב ה- 230 ש"ח (אם אני לא טועה, נכון ללפני שנה) ואין יותר מידי תוספות מעצבנות.
האם הייתם כאורחים או כמארחים וחוות דעתכם ככאלה: עשיתי שם אירוע לפני שנתיים. 150 איש. מאוד נהניתי לעבוד מול שלי, נציגת השירות שלהם.
האם יש דברים שחשוב לדעת עליהם ולקחת אותם בחשבון בבחירת המקום (בנוי מכמה מתחמים, מסעדה שלא סוגרת לאירוע בלבד וכדומה). יש קומות במקום, כך שזה "מחלק" את האירוע. אבל אם רוצים לעשות פינת נחמדה ולא קונבנציונאלית בחלק העליון זה ממש מתאים.
כמות אנשים בחורף ובקיץ (אם ידוע) - לא יודעת מה המינימום. לנו היו 150 אורחים.
האם יש מינימום לתשלום - לא זכור לי, אבל הייתה גמישות גדולה במחירים ובתוספות.
האם אפשר להביא ספקים חיצוניים - כן, אבל הדילים שלהם ממש משתלמים.
פירוט נוסף - סה"כ מקום מאוד מומלץ מבחינתי. רק בשביל חוויית השירות היה שווה. שוב, המיקום הוא בעייתי, אבל אם עושים אירוע צהריים, או דואגים לאבטחה בחוץ באירוע ערב (רק בשביל השקט הנפשי), אז הבעיה נפתרת.

ronitvas

New member
גלריית מאירהוף בתל אביב

נא ציינו יתרונות וחסרונות - המקום יפהפה!!! מאוד מאוד אוהבת את הגלריה בפנים. ראיתי את המקום בחורף, אבל אני בטוחה שגם בחוץ, בתקופת האירועים הגינה מטופחת. החיסרון היחיד מבחינתי הוא השירותים. זה נראה כאילו המקום הוא חלק ממתנ"ס. וזה קצת מבאס, כי גם קבלת הפנים מתקיימת בתוך ה"מבנה" הזה. אפשר לפתור את העניין עם עיצוב או להעביר את קבלת הפנים החוצה - לחלק האחורי.
אם אתם יודעים טווח מחירים, מה טוב. לפני שנה קיבלתי הצעה של 320 ש"ח + מע"מ לא כולל המווווון תוספות (תוספת יום חמישי, תאורה, הגברה, הקרנה, מלצרים, ברמנים, מנהל אירוע...........). הקייטרינג שהם עבדו בזמנו היה "מעשייה", תפריט מזנונים.
האם הייתם כאורחים או כמארחים וחוות דעתכם ככאלה: לא סגרתי שם את האירוע שביקשתי הצעה בשבילו בגלל המחיר הגבוה. אבל אין ספק שהמקום מהמם והתגובות ששמעתי על ההתנהלות והאוכל היו מצויינות.
האם יש דברים שחשוב לדעת עליהם ולקחת אותם בחשבון בבחירת המקום (בנוי מכמה מתחמים, מסעדה שלא סוגרת לאירוע בלבד וכדומה) - לאירועים קטנים אני חושבת שהמקום מאוד מוצלח.
כמות אנשים בחורף ובקיץ (אם ידוע) - האירוע שבשבילו ביקשתי הצעה היה 120 אורחים, וזה גם המינימום שהם כתבו על ההצעה.
האם יש מינימום לתשלום - לא יודעת...
האם אפשר להביא ספקים חיצוניים - לא הגעתי לשלב של בחירת ספקים....
פירוט נוסף - המקום מספק חנייה ל- 50 רכבים. השאר אמורים לשלם חניה, אבל יש כמה חניונים מסודרים במקום. לא זולים במיוחד, שכן זה באיזור בתי המשפט, אבל לפחות יש חניונים

למעלה