לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3991039,910 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-'אירוח התקליטן פיני דקל בפורום חתונות'
אירוח התקליטן פיני דקל בפורום חתונות
<< ההודעה הנוכחית
04/11/2012 | 19:08
38
808
ביום רביעי, 07 בנובמבר 2012
בין השעות 18:00-19:30

פיני דקל הוא תקליטן ותיק מאוד בתחום החתונות (18 שנה). הידע והניסיון שהוא צבר בתחום המוסיקה והחתונות במרוצת השנים הוא אדיר. הוא מעולם לא היה חלק מחברת תקליטנים ועד היום הוא מסרב להיות חלק מדילים של גני אירועים.
בשנים האחרונות דבקו בו כינויים כמו "פיני עד הבוקר" ו"פיני שק שינה" בשל העובדה שהוא אף פעם לא יוזם את סיום האירוע.... "גם אם הזוג מבקש, הוא צריך לעבוד על זה קשה"....
פיני נחשב כיום לאחד התקליטנים הבולטים והמובילים בתחום החתונות.

בין הנושאים שניתן לשאול:
איך בוחרים תקליטן ולמה לשים לב בבחירתו
חלוקת זמנים נכונה באירוע עצמו
אקוסטיקה ועוצמה (ווליום)
שירים מומלצים לקבלת פנים, ריקוד ראשון ושבירת הכוס
רשימת מומלצים - טוב או רע
הבדלים בין חברות שמאגדות מספר תקליטנים לבין תקליטנים פרטיים
דגשים מסויימים בנוגע לחוזה מול תקליטן
וכל נושא אחר שקשור לאירוע מעיני התקליטן!

אתם מוזמנים להתחיל לשרשר שאלות כבר עכשיו

מענה לשאלות ודיונים יימחקו - זהו המקום להפנות שאלות לפיני בלבד
חתונות >>
לצפיה ב-'שיר לשבירת כוס'
שיר לשבירת כוס
04/11/2012 | 19:54
6
563
מבקשת המלצה לשיר שבירת כוס. רוצים משהו לועזי ושמח

תודה מראש
חתונות >>
לצפיה ב-'כמה הצעות'
כמה הצעות
05/11/2012 | 06:34
3
613
(אנחנו שמנו את השיר הזה )Blues Brothers - Everybody Needs Somebody
The Monkees - I'm a Believer
Beatles - She Loves You
Isley Brothers - Shout
חתונות >>
לצפיה ב-'בבקשה לא לענות ע"ג השרשור'
בבקשה לא לענות ע"ג השרשור
05/11/2012 | 17:23
1
403
השאלות מופנות לפיני בלבד
חתונות >>
לצפיה ב-'אופס, לא שמתי לב '
אופס, לא שמתי לב
05/11/2012 | 17:51
212
מצטערת!
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/11/2012 | 18:19
61
לצפיה ב-'שירים לשבירת כוס לועזי'
שירים לשבירת כוס לועזי
07/11/2012 | 18:27
1
698
ובכן בדרך כלל אני לא שולף הצעות לשירים החשובים ( שיר חופה , שבירה וסלאו ) בלי שאכיר את טעמו המוזיקלי של הזוג קודם..

אבל בכול זאת הנה כמה רעיונות מסגנונות שונים :

grease - we go together

jean rosh - can you feel it

wanted - glad you came

supergrass - alright

david guetta - when love takes ove

בהצלחה
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
07/11/2012 | 21:27
29
לצפיה ב-'להקה בחתונה '
להקה בחתונה
04/11/2012 | 21:27
7
532
בחו"ל זה מאד פופולרי ובארץ לא כ"כ... למה בעצם זה לא תפס בארץ לדעתך?
והאם לדעתך זה סיכון לקחת להקה (נניח משולבת עם דיג'יי כי הם לא מנגנים רצוף...) או שעדיף דיג'יי לכל האירוע??
חתונות >>
לצפיה ב-'למה לא תפס...'
למה לא תפס...
05/11/2012 | 18:22
5
367
אצל דתיים זה מאוד מאוד מקובל,כמעט בכל חתונה דתית יש להקה.

ואם כבר אני פה: אשמח לדעת:

אנחנו זוג דתי,החתונה שלנו היא בשישי בבוקר ולכן לא נראה לנו שלהקה תתאים לסוג אירוע שכזה,האם כל דיג׳יי שאבוא אליו יהיה לו שירים חסידיים והוא ידע פחות או יותר מה הולך או לא הולך מבחינת פופולרײַות של השירים וכ׳ו?

תודה.
חתונות >>
לצפיה ב-'חתונת שישי בבוקר'
חתונת שישי בבוקר
05/11/2012 | 21:16
1
379
לדעתי, להקה היא ה-דבר לחתונה בשישי בבוקר, אבל זו דעתי.

לגבי הדיג'יים, הייתי ממליצה לשאול משפחה, חברים דתיים על דיג'ים שהיו באירועים. לעניות דעתי כמו המוזיקה החסידית שתהיה לדיג'י שמתקלט בחתונות חילוניות לרב לא יהיה מספק- אבל אולי שווה לעשות טלפון לכמה נבחרים ולשאול.
חתונות >>
לצפיה ב-'אופס! '
אופס!
05/11/2012 | 21:17
245
לא שמתי לב לאיזה שרשור מקושר הפוסט.

סליחה, סליחה, סליחה.
חתונות >>
לצפיה ב-'טוב אז אצל חילונים לא ממש מקובל '
טוב אז אצל חילונים לא ממש מקובל
06/11/2012 | 08:14
2
274
והרבה מרימים גבה כשהם שומעים שתהיה להקה... עניין הדיג'יי כ"כ מושרש חזק...
חתונות >>
לצפיה ב-'לדעתי זה אחד המגניבים'
לדעתי זה אחד המגניבים
06/11/2012 | 10:09
1
163
ואני הכי חילונית שיש..
חתונות >>
לצפיה ב-'גם לדעתי :) ואני גם חילונית'
גם לדעתי :) ואני גם חילונית
06/11/2012 | 20:41
112
אבל אי אפשר להתווכח עם העובדה שזה לא ממש תפס כאן ו-99% מהחתונות החילוניות הן עם דיג'יי :)
חתונות >>
לצפיה ב-'להקה בחתונה'
להקה בחתונה
07/11/2012 | 11:07
285
ממה שאני יודע חתונות בחו"ל מאוד שונות מחתונות בארץ ( גם הקהל לא?!) בחו"ל החתונות הרבה יותר טקסיות והריקודים יותר מאופקים לכן יותר מתאימה להקה. בעברי יצא לי לעשות מספר חתונות שבתחילת הערב ניגנה להקה שאף הרקידה ואני המשכתי מאוחר יותר את המסיבה אל תוך הלילה . קונספקט כזה בהחלט יכול להצליח .
חתונות >>
לצפיה ב-'קשה לבחור די-ג'י...'
קשה לבחור די-ג'י...
04/11/2012 | 19:44
1
393
שלום לכולם,
קשה קשה לבחור די ג'י... למישהו יש עצות לאיך עושים את זה????
כמובן מישהו שנתחבר אליו בפגישה אבל קשה לפי זה לדעת עד כמה הוא יודע לקרוא את הקהל...
בנוסף ראיתי שהשרשור די ג'יים ומחירים היה לאחרונה ב- 2010, אז רציתי לשאול כמה הגיוני לשלם.
המון תודה!
חתונות >>
לצפיה ב-'בחירת דיג'יי'
בחירת דיג'יי
07/11/2012 | 09:54
162
היי dalkolom,

בחירת דיג'יי הוא אכן שלב לא פשוט בתהליך תכנון החתונה.
ישנו תהליך ברור בכל הנוגע לבחירת דיג'יי, אנו מציעים את התהליך הבא ואנו בטוחים שימצא הדיג'יי הנכון בשבילך.
1. סקר שוק - יש לבצע סקר שוק לבחירת התקליטן האידיאלי עבורכם. סקר השוק צריך לכלול בדיקה ראשונית באינטרנט ובעיקר המלצות מבני משפחה, חברים ומכרים.
2. פגישת היכרות – בפגישה הראשונה עם התקליטן, תוכלו לעמוד על טיבו ולבחון אם יש ביניכם כימיה, אשר הכרחית להמשך שיתוף פעולה ביניכם. אם תקלטו שהוא זורם איתכם ו"בראש" שלכם, תוכלו להמשיך איתו לשלב הבא.
3. הערכה מעשית – באם הפגישה הראשונה עברה "בשלום", תוכלו להמשיך לבחון את ביצועיו של התקליטן, הלכה למעשה. בקשו ממנו לצפות בקלטות של אירועים קודמים ובנוסף, הקפידו להגיע לאירוע בו הוא מתקלט, על מנת שתוכלו לצפות בו בלייב.
4. חוזה – חשוב שיהיה לכם הסכם עבודה כתוב, מתועד וחתום. וודאו שכל מה שהובטח לכם מצוין בחוזה ובדקו ביחד את כל הסעיפים, עד לפרטים הקטנים (שעת סיום, מה כלול במחיר, אלטרנטיבות במקרה של מחלה ועוד)
5. סגנון מוסיקה – חשוב לעדכן את התקליטן בסגנונות המוסיקה המועדפים עליכם ולתת לו רשימה של שירים אהובים במיוחד. יחד עם זאת, לא כדאי להלאות אותו ברשימה ארוכה ובלתי נדלית. זכרו! כמות השירים שניתן להשמיע באירוע היא מוגבלת וחשוב לתת לתקליטן את חופש היצירתיות לגוון את המוסיקה, בהתאם לידע ולניסיון המקצועי שלו.
6. התאמת מוסיקה לקהל האורחים - אירוע מוצלח הוא אירוע בו יש איזון בין סגנון המוסיקה שאתם אוהבים לסגנון המוסיקה שמתאים לקהל האורחים שלכם. אם תבחרו תקליטן טוב, הוא כבר ידע "לקרוא" את האורחים שלכם ולבחור את אותם שירים, שילהיבו ויקפיצו אותם עד לשעות הקטנות של הלילה.
7.  בחירת שירים לרגעי השיא בחתונה – ישנם כמה רגעי שיא מרגשים ביותר בחתונה. את השירים לאותם רגעים אתם צריכים לבחור ביחד על פי טעמכם האישי, חוויות שעברתם ביחד, נוסטלגיות וכו'. נקודות השיא האלו הן: כניסה לחופה, שבירת הכוס, ריקוד הסלואו הראשון ושיר הסיום של הערב.

בחירה של תקליטן טוב, איכותי ומנוסה ובחירה נכונה של שירים לחתונה, תבטיח לכם אירוע תוסס, אנרגטי ושמח, שייחרט בזיכרונכם לעד.

שיהיה המון מזל טוב!
צוות גן הפקאן
חתונות >>
לצפיה ב-'עוד שאלות '
עוד שאלות
06/11/2012 | 08:13
1
272
האם מקובל להכניס סעיפים לחוזה לגבי סגנון המוסיקה (למשל בלי מזרחית)?
כבר יצא לנו לשמוע על זוגות שביקשו מפורש בלי סגנון מסויים או בלי שיר מסויים אבל הדיג'יי החליט בשבילם שהוא מכיר את הקהל יותר טוב מהם ושזה מה שהקהל רוצה.... איך מונעים מצב כזה?

איך מתפעלים ריקודים בחתונת שישי בצהריים (חוץ מהרבה אלכוהול)? אני שומעת הרבה אנשים שאומרים שהם פחות מתחברים למסיבה בצהריים...

מה עושים עם כלה שלא כ"כ אוהבת לרקוד? אם הכלה לא רוקדת אז הרבה פעמים אף אחד לא רוקד וזה קצת מבאס, מצד שני לא כל כלה רוצה לפזז שעות על הרחבה....

תודה רבה!!!
חתונות >>
לצפיה ב-'צהריים אלכוהול וכל מיני'
צהריים אלכוהול וכל מיני
07/11/2012 | 18:12
214
לגבי סעיף בחוזה לגבי מזרחית - נראה לי שהדבר אינו מקובל ... אני בכל אופן לא מכניס סעיפים כאלה . אני חושב שכשבוחרים די ג'י , צריך לתת בו אמון שהוא יבצע את ההנחיות של החתן והכלה ... גם אני נתקל בחתונות שבהן נאסר עליי מזרחית או שהותר לי מספר שירים בודדים והקהל דורש עוד...לנצח אסרב לקהל ואלך אחר ההנחיות ...בכל שנותיי נתקלתי רק במקרה אחד שהרגשתי שסירוב לקהל יעלה בהצלחת ההרקדה ...גם במקרה זה ניגשתי אל הזוג וביקשתי רשות לעוד מספר שירים במזרחית ...( שכמובן הצילו את האירוע ) ...חפרתי...

לגבי חתונות צהריים ...הרבה אלכוהול ומוזיקה טובה זה המתכון...גם בשישי בצהריים יש מסיבות ( ואפילו חלקן מטורפות...)

לגבי כלה שלא רוקדת - יגידו לך רוב הדי ג'י  אני מאמין שזה יכול להקשות . אז לא חייבים לרקוד כל הזמן ...בהחלט אפשר לקחת הפסקות אבל כן להראות נוכחות ברחבה בייחוד בשעות היותר מאוחרות  ( כלה שמתיישבת בצד נניח בשעה 01:00 בלילה יכולה להוריד מאוד את האנרגיה ברחבה ..)

מזל טוב
חתונות >>
לצפיה ב-'בבקשה המלצות לשיר סלואו ושיר כניסה לחופה'
בבקשה המלצות לשיר סלואו ושיר כניסה לחופה
06/11/2012 | 10:53
3
279
אפשר בעברית ובאנגלית אבל אני אישית לא מעוניינת במזרחית (אוליי אחרים בפורום כן...)
חתונות >>
לצפיה ב-'וואו יש מלא יפים...'
וואו יש מלא יפים...
06/11/2012 | 14:27
1
269
השירים שאהבתי במיוחד: גיטרה וכינור בביצוע אריק איינשטיין, אהבה ממבט ראשון של אריק איינשטיין, ברית עולם של מתי כספי, נהדרת של יציאת חירום, אצלך בעולם.. יש עוד מלא אבל את אלה אני זוכרת במיוחד..
חתונות >>
לצפיה ב-'אופס, לא ראיתי שביקשתן לא לענות :('
אופס, לא ראיתי שביקשתן לא לענות :(
06/11/2012 | 14:28
75
לצפיה ב-'שיר סלאו וכניסה לחופה '
שיר סלאו וכניסה לחופה
07/11/2012 | 18:43
237
אז האמת שיש דימיון רב בין השיר שמוביל לחופה לבין שיר הסלאו ...

הנה לך רשימה קטנה שתתאים לשני המקרים :

beyonce - halo (hope for haiti version)

etta james -at last

celine dion - new day has come)slow version

t.v. carpio - i wanna hold your hand

david gray - sail away

nicole kidman & ewan - come what may

u2- unchain melody

bright eyes - first day of my life

liel & scorpions - send me an angel

chantell - feels like home

eros ramazotti & cher - piu che poui

eva cassidi - fields of gold

מזל טוב
חתונות >>
לצפיה ב-'פיני דקל המלך !!! '
פיני דקל המלך !!!
07/11/2012 | 11:41
1
628
כמה שאלות לפיני אחרי אירוע בלתי נשכח (ושהיה לנו הכבוד שהוא יהיה התקליטן בחתונה שלנו ... הרי לא כל יום פוגשים מלך !!!! )
1.איך אתה מביא את האנרגיות המטורפות שלך לרחבות הריקודים שוב ושוב בכל חתונה ?
2.איך זה להיות נערץ ע"י כל כך הרבה זוגות (או בניסוח יותר נכון -  איך ההרגשה להיות מלך ? ? ? )  והגורם המרכזי בהצלחת האירוע ? (אנחנו היינו מוכנים להתחתן שוב רק בשביל עוד סט שלך)
3.איך אתה מצליח להחזיק רחבות עד הבוקר ? ? ? ( רמז : בחירות שירים ומיקסים בלתי נשכחים !! )

חולים עליך ומעריצים ...
E&S 6.9

חתונות >>
לצפיה ב-'E&S היקרים !'
E&S היקרים !
07/11/2012 | 12:55
306

הצלחתם להביך אותי בענק ...תודה !!!
חתונות >>
לצפיה ב-'הכנה לחתונה '
הכנה לחתונה
07/11/2012 | 18:35
227
איך אני מתכונן לחתונה ?

אחרי שישבתי עם הזוג כחודש לפני החתונה על הפלייליסט הרצוי לו אני מתחיל להכין קבלת פנים כמה ימים לפני החתונה .

לכל זוג אני מכין קבלת פנים במיוחד על פי הבקשות והסגנון שניתנו לי . ( ואני משקיע בזה לא מעט...)

ביום של החתונה אני אעבור על כל הסגנונות והשירים שניתנו לי לרחבת הריקודים ואפילו יכין לי איזו סקיצה מאוד כללית ...ברור שבסופו של יום הרחבה תכתיב את שינוגן במסיבה אבל אותה סקציה מחדדת אותי לאותו ערב כך שאין סיכוי שאתבלבל בסגנון או בשירים שנאסרו עלי למשל.

בתחילת אוקטובר ניגנתי בחתונה אחת בלי אף שיר מזרחית ( עד ארבע בבוקר ולמרות שניסו לשבור אותי זה לא להצליח ) ולמחרת חתונה שמחה ביותר עם 40% מזרחית .רק עבודה רבה בבית לפני היציאה לחתונה משאירה אותי חד ונטול טעויות ( כן קל מאוד ליפול לכאלה....)
חתונות >>
לצפיה ב-'טיפים למציאת דיג'יי'
טיפים למציאת דיג'יי
07/11/2012 | 18:40
1
142
היי,
אנחנו בידיוק בשלב של חיפוש דיג'י לחתונה שלנו ורציתי לדעת מה כדאי לשאול בפגישה עם דיג'י? למה לשים לב? ואילו סעיפים צריכים להיות בחוזה?
וכמובן  - do's and don't בזמן החתונה :)
חתונות >>
לצפיה ב-'טיפים למציאת די ג'י'
טיפים למציאת די ג'י
07/11/2012 | 18:52
207
אוקי

בהנחה שהגעתם אל הדי ג'י מחתונה או המלצה  - קודם כל לדעתי החיבור בין הזוג אליו זה הדבר החשוב מכול ! אם יש כימיה והפגישה קולחת - 50 % מאחוריכם ...

הדברים הנוספים החשובים הם כמובן ותק ומכך הניסיון בחתונות ( ואני מדגיש חתונות ...זה עולם אחר לגמרי ממועדונים או מסיבות )

שעות הגבלה אם יש ( חשוב מאוד שהדי ג'י לא יסגור לכם את החתונה מוקדם מידי...)

מחליף למקרה ונבצר מהד ג'י להגיע ( סעיף שהייתי מכניס להסכם בניכם)

גיבוי טכני ( אם חלילה ישנה תקלה באחד המכשירים ...חשוב מאוד !!!)

התנהלות מול הקהל ( אחד הדברים הלא פשוטים בחתונה ואני מדבר על דודות שמבקשות באמצע המסיבה מיקרופון , להודי מזל טוב או סתם שיר שיחריב את הרחבה ( מצד שני כן להיות חיובי לכאלה שבאים ומבקשים שירים _ חשוב מאוד !!!

אני מאמין שאם תתנו אמון בדי ג'י ולאחר שהסברתם לו מה מותר ומה אסור - לא תצטרכו לעשות דבר בערב ...רק להנות !!!

מזל טוב
חתונות >>
לצפיה ב-'כמה שאלות שעולות כאן הרבה'
כמה שאלות שעולות כאן הרבה
07/11/2012 | 18:52
2
202
מהו היחס לזוג שרוצה לתת רשימה סגורה של שירים? איך אפשר לחבר בין זוג שלא רוצה מיינסטרים לקהל מיינסטרים ולדרישות האורחים?
על איזה ציוד גיבוי כדאי להתעקש שיהיה לדי ג׳יי?
איכות מערכת ההגברה- כיצד זוג יכול לבחון את האקוסטיקה ואת טיב מערכת ההגברה בסגירת מקום? איזה שאלות כדאי לשאול את המקום על מערכת ההגברה לפני שסןגרים?
איך גורמים גם לקהל המבוגר יותר להצטרף לחגיגה (לפחות בהתחלה) ולבוא לרקוד?
איך שומרים על רחבה מלאה גם בחתונה קטנה? טיפים והמלצות!
חתונות >>
לצפיה ב-'תשובות לשאלות שחוזרות'
תשובות לשאלות שחוזרות
07/11/2012 | 19:20
1
259
1. לדעתי זוג שרוצה להביא לדי ג'י רשימה סגורה עושה טעות ! מעולם אין לדעת מה הקהל ירצה לרקוד ולאן הערב יזרום. אני מאפשר לזוגות שלי להביא לי רשימה ( לפעמים אפילו רשימה גדולה ) ובודק אתם מה אסור לי לנגן באותו ערב ... לפני כשלש שנים יצא לי לנגן בחתונה שניתנה לי רשימה סגורה ...החתונה הייתה מוצלחת אבל היא הייתה יכולה להיות יותר מוצלחת לולא הייתי מוגבל !

2. זוג שאינו חובב מיינסטרים , קודם כל יכול להביע את טעמו המוזיקלי בקבלת הפנים ( הוא כבר מסמן שהערב קצת שונה מוזיקלית ) לגבי רחבת הריקודים אני חושב שחייבים מיינסטרים בתחילת הערב ( בשילוב דברים קצת אחרים ) אם רוצים שבאמת הרחבה תהיה מפוצצת ולאחר מכן ( אחרי שעה- שעתיים) אפשר בהחלט לעבור למוזיקה שהיא לא מיינסטרים , אם זה רוק אלטרנטיבי , מוזיקת טראנס , או מסיבה ישראלית .

3. ציוד גיבוי שנדרש מה די ג'י - מיקסר חלופי , מחשב חלופי , מיקרופון חלופי.

4. רק די ג'י יכולים לדעת באמת את איכות מערכת ההגברה בגנים , אלא שלדי ג'י לרוב מגיעים אחרי שסגרו כבר גן. דרך נוספת היא להיכנס לאתר של איגוד הdj's שם ישנה טבלה המדרגת את איכות מערכות ההגברה בגנים ( על פי סקר די ג'י)

5. לגבי מערכות הגברה בגנים כדאי לשאול האם המערכת מוגבלת בעצמתה והאם מתי שהוא והעצמה יורדת... ( נדהמתי לתקלט בגן אירועים בקיץ שעבר כשהחל מחצות והעצמה ירדה פלאים מה שהקשה מאוד על הרוקדים והביא אלי המון תלונות

6.על מנת לגרום לקהל המבוגר להצטרף לחגיגה צריך באמת די ג'י טוב...חחח... אני ממליץ לכאלה שמעוניינים לנגן בשעה הראשונה גם מוזיקה שתתאים לקהל המבוגר ולא חסר....שירים ישראליים , נגיעת 60 , דיסקו מה 70 80 וכמובן לטיני . כמובן שהכול משולב בסגנונות אחרים ובמוזיקה עכשווית

7. על מנת לשמור על רחבה מלאה בחתונה קטנה צריך לאפשר לדי ג'י יד חופשית ומגוון סגנונות רב ביותר כמו כן להקטין את הרחבה ולגרום אינטימיות ברחבה על ידי ריהוט אלטרנטיבי ותאורה נכונה

מקווה שעזרתי במשהו...
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה רבה, תשובות מצוינות!'
תודה רבה, תשובות מצוינות!
07/11/2012 | 19:41
86
אני בטוחה שזה יהיה שימושי עבור הזוגות.
חתונות >>
לצפיה ב-'אני כבר אחרי, אבל שאלה שמעניינת אותי'
אני כבר אחרי, אבל שאלה שמעניינת אותי
07/11/2012 | 19:21
4
256
אם זוג מבקש שיר מסויים לאחד מהחלקים החשובים (כניסה/שבירה/סלואו) ואתה מודע לכך שהקונוטציה של השיר היא שלילית או שהוא נכתב על אירוע שלילי - האם תיידע אותם על כך? האם אתה בודק דברים כאלה?

אצלי הסתבר ששיר הסלואו שבחרנו, שהיה נשמע לנו מאד יפה, חיובי ורומנטי הוא בכלל על משהו אחר... שמקושר לשואה .
התייעצנו עם הדיג'יי, לא עלינו על העניין הזה, ורק אחרי זה גיליתי את זה במקרה בפורום. אני אמנם לא מתחרטת, כי בד"כ יש לי דרך עקומה להבין מילים של שירים ואני עדיין חושבת שהוא רומנטי.
חתונות >>
לצפיה ב-'שאלה של אחרי'
שאלה של אחרי
07/11/2012 | 19:29
3
267
אני בהחלט מיידע את הזוג אם אני יודע שהשיר שהם בחרו לא מתאים מבחינת המילים או הקונוטציה שלו שלילית וכבר קרו לי לא מעט מקרים .

דרך אגב לפני הרבה שנים היה השיר של אחינעם ניני - בואי כלה מאוד פופולרי וכל זוג שהיה מגיע אליי הייתי מסב את תשומת ליבו שהמילים לא מתאימות בלשון המעטה.

נ.ב. - איזה שיר בחרתם ? אחינעם ניני - החיים יפים ? סתם ניחוש....
חתונות >>
לצפיה ב-'לא - היה מדובר בשיר הסלואו שלנו '
לא - היה מדובר בשיר הסלואו שלנו
07/11/2012 | 19:31
2
252
"Dance Me To The End of Love" Leonard Cohen
חתונות >>
לצפיה ב-'מתה על השיר הזה! איך הוא מקושר לשואה?'
מתה על השיר הזה! איך הוא מקושר לשואה?
07/11/2012 | 23:16
1
141
מעולם לא שמעתי על זה ואני מתה על לאונרד כהן ומכירה לא מעט שירים וסיפורים על שירים שלו...
ובאמת אחד השירים היפים שיש, וגם בעיני הוא מאד מאד רומנטי.
חתונות >>
לצפיה ב-'גיליתי את זה בפורום, מישהי ציינה את זה '
גיליתי את זה בפורום, מישהי ציינה את זה
08/11/2012 | 08:10
141
ניתן לראות שגם בתיאור של השיר בסרטון ביו טיוב כתוב על זה משהו. כתוב שם, שלאונרד כהן בעצמו סיפר שהמקור לשיר נולד מכך שבאחד ממחנות ההשמדה ליד המשרפות, הכריחו קבוצה של נגני מיתר יהודים לנגן ולרקוד בזמן שהזוועה מתחוללת, זה היה הזוועה האישית שלהם לנגן ולחיות בזמן שהם מלווים במוזיקה קלאסית את חבריהם למוות.
חתונות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'זכויות יוצרים ואקו"ם. '
זכויות יוצרים ואקו"ם.
07/11/2012 | 19:37
188
שלום פיני.
מה בעצם ההתנהלות מול אקו"ם בנוגע לזכויות יוצרים על המוזיקה אותה אתה משמיע?
איך כל זה עובד?

חתונות >>
לצפיה ב-'האירוח הסתיים'
האירוח הסתיים
07/11/2012 | 20:56
142
אנו מודות לפיני דקל על השתתפותו המועילה והתורמת ובטוחות שהעצות והטיפים שלו ישמשו את משתתפות ומשתתפי הפורום בהמשך.

השרשור של האירוח יתווסף להודעות הנבחרות.
חתונות >>

הודעות אחרונות

11:33 | 03.09.19 RonaSasson
18:41 | 22.08.19 orialon11
17:59 | 22.08.19 היורש לכתר
18:19 | 31.03.19 alex02
16:44 | 20.03.19 vered305
09:40 | 12.03.19 noa054
15:29 | 10.03.19 שלי גרינשטיין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ