נעליים

שרשורים ממש כיפים לאחרונה

הנעל המטריפה שלי

אני מידה 42 -לא ניתן למצוא נעליים במידה שלי (!!!)
אז קניתי ב"שופרא" נעליים זהובות של "אירגיולאר צ'וייס"..
מתההההה עליהן, ובנות מנסות לקנות אותן ממני ברחוב

אז הנה התמונה
ומצרפת לינק לכתבה שהשתתפתי בערוץ 10 על נעליים במידות גדולות

כתבה על נעליים

moshavnikit

New member
שלי ורודות מרוני קנטור

גם השמלה הייתה אמורה להיות קצת ורודה אבל בסוף היא לא. הנעליים נשארו ורודותת וזה אחלה מבחינתי

אני קניתי את

אלה לריקודים.
להסתובב, קבלת פנים וחופה קניתי פלטפורמה גבוהה, עם רצועות בצבע קם ותחתית בצבע שעם בהיר.

מצטרפת

מידה 40 (ברוב הנעלים לפחות...)
מצאתי אותן באיזו חנות נחמדה במרכז פתח תקווה.

המרחפת

New member
נעליים בצבע פודרה, בהזמנה אישית

אני מידה קטנה מאד, 35 צר, ובמהלך חיפושי הנעליים הסתבר שאפילו פחות, 34.5.
אחרי חיפושים רבים הגעתי למסקנה שאין מנוס מלב נעליים בהזמנה אישית, ועשיתי את שלי בנעלי אלינור ביפו.

המחיר הוא 450 ש"ח, השירות מאד טוב, אבל הנעליים היו מכאיבות ולא נוחות, ולא יכולתי לדעת עד לרגע שמדדתי (ואז הן כבר היו שלי ושילמתי עליהן). כרגע הן פיל לבן בארון הנעליים שלי.

אין כאן משום ביקורת על החנות הספציפית, רבות יצאו ממנה מרוצות מאד, אבל אני לא קונה יותר נעליים בלי למדוד מראש. "נעליים לפי מידה" פירושו שהם מדדו את המידה, קבעו שזה 34 והכינו לפי אימום קבוע, לא לפי מבנה הרגל האישית שלי.

המרחפת

New member
חצי נחמה?

הלוואי והיו נוחות, מאד אהבתי את המראה וחשבתי שסוף סוף יהיו לי נעליים אלגנטיות במידתי.

ע נ ב ר 20

New member
אתמול הסתובבתי ברחוב ביאליק ברמת גן

יש שם מלא מלא חנויות נעליים...
אם את מחפשת סנדל - תוכלי למצוא עכשיו דברים ממש נחמדים במחירים מצחיקים. נעל סגורה - צריך לחכות עוד כמה שבועות...

אני אתמול קניתי סנדל להחלפה לריקודים בצבע שמנת ב100 שקל! הוא ממש ממש נח, והלכתי איתו אתמול לערב חג והייתי ממש מרוצה.

את הנעליים הראשונות קניתי בנעלי נעורים בחולון, שם הם עושים נעל בהתאמה אישית. החתונה עוד כחודש, בינתיים אני מסתובבת איתן בדירה קצת, מקווה שהן יהיו נוחות בחתונה, אבל עכשיו כשיש לי נעלי החלפה בערך באותו גובה - אני רגועה יותר

נעליים ראשונות: http://www.neurimshoes.co.il/he/shoe/9080350-Neurim's-לבן-עקב 3.5 סמ_נעלי כלה-1588
(עקב בגובה 3.5 ס"מ)

Natalila

New member
מצחיק שאת אומרת ביאליק

הסתובבתי שם ואכן מצאתי נעליים. בליידי קומפורט (זה לא של זקנות
)
יפות ואלגנטיות לפי דעתי אבל הכי חשוב - נוחות.

תודה לכולן. השרשור נתן לי פרופורציות.

אה כן והן לא לבנות, הם בצבע אבן שמנת כזה... זה בסדר
או שהמעצב שמלה יצעק עליי

ע נ ב ר 20

New member
איזה יופי שמצאת!!!

גם חבר שלי צחק עלי שאני נכנסת לחנויות של זקנות - אבל אני בעד נוחות, ויש שם גם דברים שנראים ממש סבבה. אני לא קניתי בליידי קומפורט כי חיפשתי משהו יחסית זול...

איזה צבע השמלה שלך? לבנה או שמנת?
(ואם, במקרה, המעצב צועק עלייך - תצעקי עליו בחזרה, תרגיעי אותו, ותשאלי אותו מה הוא ממליץ לעשות עכשיו
)

orugasan

New member
סתם שאלה, אולי אפשר לארגן איזו רכישה קבוצתית

או משהו בסגנון?

למעלה