נעליים

Natalila

New member
נעליים

אז הגעתי למשימה הבלתי אפשרית לכל כלה.. למצוא נעליים

אני בעייתית.
מידה 40, רגל יחסית רחבה.
בא לכם שרשור נעליים
שאוכל לקבל פרופורציות

ונכון שלא חייב בלבן?|

יאללה תתחילו להעלות תמונות

תודה

Bobbachka

New member
הנעליים שלי

נקנו בארו בדיזינגוף ב350 ש"ח.
גוון פנינה, עקב 4 ס"מ.
אלו היו למעשה הנעליים הראשונות שמדדתי (אחרי סיבוב השמלות), אבל אלה שמדדתי היו בלבן בוהק (ועלו 450) ואני הרגשתי שיותר יתאים לשמלה פנינה או צבע אחר לגמרי.
חיפשתי נעליים בצבעים (לשאלתך- אני ממש ממש בעד!) אבל לא מצאתי שום דבר שהוא מספיק נח/מתאים לשמלה/ בעלות סבירה.
איכשהו נקלעתי שוב לאיזור של ארו וראיתי את אותה הנעל שמדדתי בצבע פנינה ובמבצע (זוג אחרון) ב350, מאחר שגם המידה הייתה שלי בדיוק החלטתי שזה גורל.
הנעליים היו הצלחה גדולה והיו נוחות מאוד מאוד לאורך כל היום, אפילו לא השתמשתי בנעלי הכלה להחלפה המתוקות שהכנתי במו ידי.

אותה הנעל וסיפור ממש דומה

אני בעייתית בדרך כלל הנעליים אבל אלו הנעליים הראשונות שנמדדו עוד לפני שהייתה שמלה...בעצם היה רק אולם ותאריך...מידה 40 (והרגל רחבה) - ישבה בצורה מושלמת על הרגל...הייתי איתם עד שכיבו את האורות באירוע...נקנו הארו ב350 ש"ח היו במבצע

orugasan

New member
יפיפיות!

את מחליפה אח"כ? או נשארת איתם לאורך כל החתונה

talya26

New member
רוני קנטור

יש לה אתר בפייסבוק עם קולקציית נעלי הכלה שלה, אני קניתי משם בשמנת

yael rosen

New member
הן נוחות?

גם אני חושבת לקנות אצלה - אני רק חוששת מעניין הנוחות..

talya26

New member
שלי היו נוחות (היה עקב קטן)

שימי לב שיש גם נעליים שטוחות

Meirav Flum

New member
לי יש נעלי כלה לא שגרתיות

עשיתי סיבוב ביפו ובדיזנגוף, נדהמתי מהמחירים ובחלק מהמקומות מהאיכות הירודה. מאחר והשמלה שלי גם לא בצבע שגרתי (לא לבן אלא צבע ממש בהיר ועם עיטור בצבע) אז נעל לבנה לא באה בחשבון. בסוף מצאתי בחשמל 15 נעלים מושלמות והן אפילו היו במבצע:
http://www.facebook.com/photo.php?f...8677337.-2207520000.1347621409&type=1&theater
שווה לקפוץ לשם- המבצע עוד בתוקף ויש כמה נעלי עקב בצבע שמנת עם או בלי עיטורים ממש יפות.

yoli

New member
שלי

נקנו בחיפה בגרנד קניון ביוניק. 2 ב300 הייתי מרוצה אף על פי שבסוף הייתי יחפה :)

אפפ

New member
שלי :)

אני מידה 41
הנעל עלתה 150 שקלים והיא של אש פפיס
מאו נוחות וסגנון שאני אוהבת
ואני ללא ספק אלך איתם גם אחרי החתונה

אלפאבה

New member
ברור שלא חייב בלבן!

גם אני מידה 40, והרגל שלי גם רחבה באופן יחסי.

את הנעליים קניתי ב-Big Tom (יש להם כמה סניפים).
הן עלו לי בערך 240 (לא זוכרת בדיוק) והיו נוחות מאוד. רק בשלב מאוד מאוד מאוחר (בערך ב-1:00 בלילה) עברתי לכפכפים.
אציין שביום-יום אני אף פעם לא על עקבים, והשטח שבו נערכה החתונה לא היה אידיאלי מבחינת נוחות (חצר של בית, דק של מרפסת)- עם כל זה, הן היו נפלאות.

השמלה שלי הייתה קצרה (עד הברך) כך שראו אותן מאוד (ולכן במיוחד חיפשתי נעליים עם צבע ונוכחות).

פאסי86

New member
הנעליים שלי :)

נקנו בטבע נאות,
היו מאוד נוחות ומאוד אהבתי אותן,
נעלתי אותן פעם אחת אחרי החתונה והן הרגו לי את הרגליים, אז יכול להיות שלא הכאיבו לי בחתונה רק בגלל ההיי שהייתי בו.
אבל יפייפיות לדעתי..

2zodiac6

New member
אני לא יודעת מאיזה אזור בארץ את אבל...

בקניון הזהב בראשל"צ יש שדרה של נעליים...מעבר לזה קניתי שם נעליים בחנות (קטריז או משהו כזה..), ויש להם מבחר יחסית גדול של נעלי כלה באיכות טובה...:)
המחירים....בסביבות ה300 ש"ח...

FayeV

New member
גם אני במידה דומה

אני מידה 40 ועם רגל רחבה, את הנעליים קניתי ב-NEWS במשהו כמו 230 ש"ח (כבר לא זוכרת), וברור שלא חייב לבן!

מה שטוב ב-NEWS היא שבגלל שהנעליים מיוצרות בארץ, אפשר להזמין במגוון של צבעים.

למעלה