סקר שמלות כלה

שמלות מהממות

ואיזה הזייה, אני מכירה את שביט ממש ממש ממש ממזמן
מימי השברולט בחולון
כשעוד היה לו שיער ארוך והוא היה מקפץ לצלילי להקות רוק למיניהן :)

karnikova1

New member
תודה :)

עכשיו הוא לא מקפצץ בכלל...גג כששהוא ממש רוצה לאכול :) אה ורוקד וואלסים...

nino15

New member
איזה כיף!

מזמן לא כתבתי פה :) החלטתי לחזור לפעילות

השמלה שהייתה לכן/תהיה לכן (למי שכבר יש שמלה מוכנה אך טרם התחתנה), היא בדיוק מה שתמיד חלמתן ? או שאחרי שממדתן שיניתן את דעתכן ?
הייתה לי שמלה של בירנצוויג. קשה לי להגיד אם זה מה "שחלמתי" עליו כי לא ממש חלמתי על שמלה, אבל ממש אהבתי את הסגנון שלה. לא שיניתי את דעתי ואני שמחה על כך.

איזה סגנון השמלה ? נסיכותית / וינטאג' / קלאסית / משהו אחר
סגנון וינטג'

מאיפה השמלה ? (מעצב / השכרה / השאלה / קניה ממקום לא מוכר / אינטרנט וכו'...)
מבירנצוויג
עם מחוך או בלי מחוך ?
בלי מחוך וטוב שכך

עם מי הלכתן לבחור את השמלה ?
את הסיבוב הראשוני עשיתי לבד כדי לסדר לי בראש מה אני אוהבת. אחרי זה עשיתי סיבוב שני עם ההורים ואז אישור סופי עם חברות

השמלה הייתה מורכבת בעצם משני חלקים - השמלה עצמה ומעין עליונית תחרה שאמורה לספק פתרון לחופה. אבל כ"כ אהבתי את המראה של העליונית שהחלטתי להישאר איתה כמעט כל הערב, ובריקודים כשכבר היה לי חם הורדתי אותה.

nino15

New member
ובלי העליונית

התמונה הזאת צולמה כשהתלבשתי, אז אני בלי החגורה והעקבים

שרשור כיפיייייי

-מאז נעוריי
(גיל 16 בערך) חלמתי שהשמלה שלי תהיה מורכבת משני חלקי ,מחוך מחנות שנקראת "נוקס" ,אלו לא מחוכים רגילי והם פשוט מרהיבים בצורה שלהם...וחצאית טול עם שוליים שחורים (מתה על השילוב!!!)
בסופו של דבר כפי שניתן לראות ,לא מחוך ולא נעליים...(טוב ,קצת נעלייים

-לגבי הסגנון תחליטו לבד ותשתפו אותי

-את השמלה תפר רן צוריאל ,קניתי אותה מוכנה במכירה מיוחדת שהוא עשה והיא עלתה לי 2300 שח והם השאילו לי הינומה ופרווה כי התחתנו בחורף...

--כמו שאמרתי ,ללא מחוך..

הלכתי לבד לבחור את השמלה כי זה היה הכי פשוט ,אבל חייבת להודות שכשמדדתי את ה"אחת" ישר הרמתי טלפון לאמא והקפצתי אותה ישר מנתניה לתל אביב לבוא לראות

תמונות תמונות תמונות

וללא השכבה העליונה ...

כאילו בלי השרוולים ובלי הקומות למטה...

בעיקרון הגב פתוח אבל אני לא אלאה אתכן בתמונות

ronitvas

New member
איזה שרשור כייפי

גם בגלל שאתן מעלות שמלות מהממות
וגם בגלל שהנשואות כבר מגיחות שוב
ברוכות השבות

FalseAngel

New member
שלי

שמלה שהייתה לכן/תהיה לכן (למי שכבר יש שמלה מוכנה אך טרם התחתנה), היא בדיוק מה שתמיד חלמתן ? או שאחרי שממדתן שיניתן את דעתכן ?
לא חלמתי על שמלת הכלה שלי בשום שלב.. אבל ידעתי שהיא לא תהייה קצפת.. תמיד אהבתי יותר את הכלות הרומנטיות..
איזה סגנון השמלה ? נסיכותית / וינטאג' / קלאסית / משהו אחר
נראה לי שאפשר לומר סגנון רומנטי, עדין, אני אוהבת שמלות שבהן את נעה והשמלה נעה איתך וכשאת עושה סיבוב יש קלוש מלא

מאיפה השמלה ? (מעצב / השכרה / השאלה / קניה ממקום לא מוכר / אינטרנט וכו'...)
השמלה של ואדים מרגולין, השכרה עם תכשיטים ושאל
עם מחוך או בלי מחוך ?
עם מחוך פנימי נוח
עם מי הלכתן לבחור את השמלה ?
הלכתי לבחור עם חברה ואישור סופי הבאתי את אמא.

במבט לאחור יכול להיות שהייתי שמחה להוסיף איזו חצאית קצת יותר נפוחה ואז להוריד אבל אהבתי מאוד את השמלה שלי בזמנו

למעלה