סקר שמלות כלה

אלפאבה

New member
מדהימה!

ממש ממש לטעמי.

החגורה מוצלחת- אני מחפשת בנרות משהו כזה- יש סיכוי ללינק מאי-ביי? כמה זמן לקח לה להגיע? (החתונה שלי עוד שבוע ואין לי עוד חגורה משביעת רצון
)

ראית אולי חגורות דומות במקומות שאינם אי-ביי?

Zorikit

New member
תודה!

אני יכולה לתת לך לינק אבל היא לא תגיע תוך שבוע :/
לא ראיתי חגורות כאלו, ראיתי חגורה שהייתה מאוד לטעמי באפרת קסוטו אבל עלתה כמו כליה אז וויתרתי.

lanit

New member
תבדקי אולי במכופתרות

אבישג מאוד מוכשרת ונענית בשמחה לאתגרים בעיצוב אישי.

Nooki80

New member
ממליצה לשוטט בנחלת בנימין

וגם בדנטל דידייה (אלנבי 56)

יש גומי וסרטים לחגורות למכביר, וכן גם תופסנים יפים ומיוחדים שאפשר לתפור לבד' גומי שאת רוצה.
לחילופין - חפשי את my secret face - יש להן חגורות ואביזרים יפים ומנסיוני האישי גם פתיחות להתאמה אישית.
קניתי אצלה חגורה ששימשה אותי לפני החתונה וגם אחריה ב- משהו כמו 90 ש"ח.
עוד הצעה- לבדוק מתי בפעם הבאה יש יריד אקססוריז בבית ציוני אמריקה ו גם לבקר על הדוכנים שעל דיזינגוך כל שישי בצהריים - יש מצב שתמצאי את מה שאת מחפשת שם.

אלפאבה

New member
תודה על כל הטיפים! אתן אדירות

סוף טוב הכל טוב-
בסוף מצאתי חגורה ממש יפה (בבסיס מגומי ולכן אלסטית- אבל תפורה מעליה תחרה שנראית ממש טוב, והאבזם גם מיוחד)- אם אני לא טועה, של המעצבת שלומית אופיר (קניתי גם שרשרת שלה, וכך נסגרה גם הפינה הזו).

hp1986

New member
איך אני מעלה תמונה?

זה לא נותן לי להעלות תמונה מהחתונה.... זה אומר לי שהקובץ גדול מדיי... איך אני מעלה?

arapax

New member
שלי

זו לא השמלה שתמיד חלמתי עליה, כי לא חלמתי על שמלת חתונה
או על כל אספקט אחר בחתונה. מצד שני, היא בסגנון שחשבתי עליו לפני המדידות - לא נפוחה, עם תחרה לא צפופה, צמודה למעלה ויותר נשפכת למטה.

סגנון - המעצב קרא לה וינטג', אז נלך איתו.

השמלה היתה בהשכרה מארז עובדיה, עליו יש לי רק מילים טובות להגיד, והרבה.

ללא מחוך.

לסיבוב הראשוני התלוו אליי אמא וחברה מאד טובה, פרשתי אותו על יומיים (ביקרתי ב- 4 מקומות בסה"כ), ביום השני גם אחותי הקטנה הצטרפה.

מצרפת חצי מדף האלבום של השמלה, שכולל גם את השרטוט שקיבלתי מארז כשבאתי לאסוף את השמלה לפני החתונה

המפתח ממש מיוחד

אפשר לשאול של מי היה הרעיון להשתמש בשרטוט לדף השמלה באלבום? ממש אהבתי את השילוב!

ואהבתי מאוד את ה"סיכה" - איפה מוצאים כאלה?

אני רוצה לשלב כזו בשמלה שלי אם אתפור אצל תופרת ואני לא יודעת איפה להתחיל לחפש.

arapax

New member
עשיתי את האלבום לבד

אז הרעיון היה שלי

תכננתי לבקש מארז את השרטוט כשאבוא לאסוף את השמלה כי ידעתי שארצה לשלב אותו באלבום, אבל הוא חשב על זה בעצמו, וכשבאתי הוא הגיש לי את השרטוט עם הקדשה (אני חושבת שאמא שלי סיפרה לו באחת המדידות שאני מתכננת לעצב את האלבום לבד).

הסיכה מאטסי, יש שם המון דברים מיוחדים ויפים, החלק הכי קשה הוא לבחור

Nooki80

New member
שלי

השמלה שהייתה לכן/תהיה לכן (למי שכבר יש שמלה מוכנה אך טרם התחתנה), היא בדיוק מה שתמיד חלמתן ? או שאחרי שממדתן שיניתן את דעתכן ?
לא ממש חלמתי על שמלה. עד שהכרתי את בייב חתונה בכלל לא היתה אופציה או משהו שהגיתי בו.
כשהגיעה לבסוף החתונה, כן רציתי משהו אלגנטי עם הרגשה של וינטאג'/רטרו כי זה הסגנון שלי ביום יום, אבל לא היה לי שום רעיון מדויק. יום אחד זה היה שמלה סטייל שנות ה- 50, וביום אחר משהו יותר ויקטוריאני.
בעיקר ידעתי מה לא: חלילה לא נצנוצים, קריסטלים, מחשוף עמוק שרואים לי את הפופיק דרכו, לא הררי בד, ובטח שלא בדים מבריקים.
עשיתי כמה סיבובים בדיזינגוף, הבנתי אילו גזרות מתאימות לי ואילו לא, ואז ראיתי שמלה של פלורה שמאוד אהבתי את הצבעים שלה, לא לבן/שמנת! מאוד אהבתי את השילוב ולכן בסופו של דבר (אחרי שכמעט סגרתי בליליום) החלטתי ללכת לתופרת ולנסות לעשות משהו על בסיס הצבעים והגזרה הכוללת, כלומר מחוך קצר, שילוב צבעים, וחגורה. את האלמנטים, הבדים, העיטורים בחרתי לבד בעזרתה של התופרת.
אז היה מחוך, היתה שמלה שמשום מה כל מי שראה אמר לי שאני ממש נסיכה (וממש ממש לא כיוונתי לשם, לא היתה לי שום כוונה להיות נסיכה), אני בעיקר חושבת שהיא די קלאסית, היא לא ממש רטרו מבחינת הגזרה, (ובטח שלא ויטנטאג', אם מדקדקים בהגדרות) אבל הצבעים בהחלט נותנים לה תחושה של שמלה מתקופה אחרת.
איזה סגנון השמלה ? נסיכותית / וינטאג' / קלאסית / משהו אחר
את הסיבובים הראשונים בדיזינגוף עשיתי לבד או אם חברה, לליליום הלכתי עם חברה ואח"כ עם בייב. ומרגע שהוחלט על התופרת, בייב היה איתי כמעט בכל המדידות.
התמונה קולאג' תמונות של השמלה וחלק מהאלמנטים שבה + תמונה של השמלה השנייה.

Bobbachka

New member
השמלה שלי

השמלה שהייתה לכן/תהיה לכן היא בדיוק מה שתמיד חלמתן ? או שאחרי שממדתן שיניתן את דעתכן ?
לא ממש חלמתי על שמלות חתונה לפני החתונה, אבל כשהגיע הרגע ידעתי שאני רוצה שמלה צמודה לגוף, "פשוטה" עם אלמנט מיוחד בגב. הסטודיו ששכרתי ממנו את השמלה מצטיין בדיוק בסוג השמלות הזה וידעתי כבר בהתבוננות באינטרנט שזו השמלה שלי. למזלי היא עמדה בתקציב ובמראה על הגוף.

איזה סגנון השמלה ?
תחליטו אתן, נראה לי בין קלאסי לוינטאג'י

מאיפה השמלה ?
השכרתי אותה מסטודיו סיגנוריה בתל אביב.

עם מחוך או בלי מחוך ?
ללא מחוך.

עם מי הלכתן לבחור את השמלה ?
עם אמא שלי. יש לנו טעם מאוד דומה והיא מסוגלת להגיד לי את דעתה אבל לא לכפות עלי. אם לא הייתי הולכת עם אמא, הייתי הולכת לבד כי אני מאמינה במוטו- כשאת מרגישה יפה, את נראית יפה.

למעלה