גודל של הזמנה סטנדרטית לחתונה

marinaghost

New member
להערכתי רשמי 8 ליתר ביטחון

בכל החתונות שהלכתי אליהן, רשמו תמיד חצי שעה לפחות לפני שמתחילה החופה (וככה גם אנשים מתכננים את ההגעה שלהם).
גם אצלנו זה היה ככה..

lanit

New member
לדעתי

יש כמובן את נושא המאחרים, ורוצים שכמה שיותר אנשים יגיעו בזמן לחופה.
מאידך, חשוב לזכור שיש כמות נכבדת של אורחים שכן הגיעו לשעה בה הם הוזמנו, ויוצא שהם מתייבשים משהו כמו שעתיים עד לטקס (שלא לדבר על זה שלפעמים כורזים לכולם לצאת החוצה בקור או בחום, וממתינים שם איזו חצי שעה עד שהזוג מגיע והטקס מתחיל- דבר שמעצבן אותנו כל פעם מחדש).
בקיצור, לדעתי תרשמו שקבלת הפנים היא בשבע, חופה בשמונה, כאשר ההתכווננות תהיה להתחיל את הטקס לא יאוחר משמונה וחצי.

מסכימה מאד

זה מה שאנחנו עשינו כאשר בשמונה וחצי כבר צעדנו לכיוון החופה.
באיזור השעה 20:15 כבר התארגנו לצאת לכיוון החופה בחדר חתן-כלה.

בעיני, יש יתרון מאד גדול לחופה מוקדמת - במיוחד בחתונות אמצ"ש.
כשיש חופה מוקדמת הריקודים מתחילים מוקדם ואז גם אנשים שתכננו ממילא ללכת מוקדם בגלל עבודה למחרת יכולים להספיק ליהנות מהריקודים, לאכול בשעה מוקדמת ולהגיע גם לקינוח.

נקודה למחשבה - מה תעשי עם אלה שיגיעו ב- 19:00

למה להביא אותם כל כך מוקדם?
אנחנו הצחצנו בינואר,
רשמנו 19:30 ו- 20:30
החופה היתה ב- 20:45.
(לא פשוט אבל הצלחנו)

אבל קחי בחשבון שיש אנשים שבאים לפי השעה הזאת (בעיקר מבוגרים)
מי יהיה שם ב- 19:00 לקבל אותם?

אנחנו והמשפחה כמובן

שהרי אנחנו מגיעים לצילומי משפחה לפני כן לאזור, ובהחלט יהיה מי שיקבל את מי שיגיע ב-7.
אם אני מתכוונת לעשות חופה ב20:30, זה כמו מי שמזמין לשעה 19:30 לקבלת פנים, ובסוף עושה את החופה ב21:00.

אי אפשר לעשות צילומי משפחות כשיש אורחים

לצערי זה לא עובד ולכן יש לי רק חצי צילומי משפחה
(המאחרים הפסידו).

את יכולה לרשום קבלת פנים ב- 16:00 זה לא קשור לחופה.
המאחרים יאחרו בכל מקרה
כי "גם ככה החופה לא מתחילה לפני 21:00"

כשתעשו אישורי הגעה תציינו שהחופה היא ב20:30 בדיוק.

זו החתונה שלך וברור שתרשמי מה שאת רוצה.

ידוע לי,

בגלל זה המשפחה תגיע בסביבות 18 וככה יהיה זמן להכל.

בחתונות אחרות שבהן הייתי גם כשהאורחים הגיעו התאפשר להשלים את צילומי המשפחה. האורחים כיבדו ולא הפריעו.

lanit

New member
אנחנו איחרנו להגיע לאולם,

ועשינו צילומי משפחות אחרי שאמרנו שלום לכל מי שנכח.
לצערי אחותי איחרה ממש, ולכן נאלצנו לעשות צילומי משפחות גם במהלך הכריקודים, כשכל החברים לוחצים עלינו לחזור לרחבה.
מבחינתי זו היתה רבע שעה נוראית באירוע ומאוד מלחיצה, אבל מצד שני לא הייתי מוותרת על הצילומים הללו עם המשפחה (כי כמה הזדמנויות יש לאסוף את כולם כשהם במיטבם מול צלם מקצועי?)

אספר מה עשינו אצלי

הזמנתי את האורחים לשעה 19:00.
היו מעטים שהגיעו ב-19:00 ואנחנו בשלב זה כבר היינו אחרי צילומי המשפחה כך שהיינו פנויים לקבל אותם.
גם העמדות של המזנונים היו פתוחות כמובן. אצלנו, דווקא היו צעירים שהגיעו מוקדם...

אצלנו, החל מהשעה 20:15 התחילו לאסוף אנשים לחופה וכבר בשעה 20:30 צעדנו לכיוון החופה.
היה לי מאד חשוב שהחופה תהיה בזמן ושהחתונה תתחיל מוקדם - כי זה היה יום ראשון באמצ"ש בחורף.

דווקא אצלנו כל החברים של סבתא שלי באו עם הסעה שסבתא ארגנה להם (הם לא נוהגים) - והם מכסים בערך את הקהל המבוגר יותר שהיה - ואמרתי לה שתתאם עם ההסעה שתגיע למקום באיזור השעה 19:30-19:45 - כדי שיהיו בזמן לחופה אבל לא ימתינו יותר מדי.

למעלה