אפשר שרשור הזמנות....?

arapax

New member
שלנו

אני צילמתי ועיצבתי. הדפסנו בפרי פרינט, שקל וחצי לגלויה דו"צ וקיבלנו גם מדבקות לסגירת המעטפה.

m e i t u l

New member
טוב אני חייבת להוסיף

שההזמנה הזו מוכיחה, שהזמנה יפה לא חייבת לעלות המון כסף, מספיק שיש יצירתיות וכשרון, וזה פשוט מושלם =)

arapax

New member
תודה רבה!

lanit

New member
לא יכולה להתאפק עם ההזמנה שעיצבת לנו...

אז אחרי שראיתי את ההזמנה המהממת של arapax, פניתי אליה בבקשה להשתמש ברעיון. היא הציעה לעזור לי, אמרתי תודה יפה והמשכתי. לאחר חיפוש ברשת הסתבר לי שלהפיק לבד יהיה קשה, ופניתי חזרה לקבלת עזרה. arapax המקסימה ישר נרתמה למשימה. שלחתי סקיצה קצרה של איך שאני רוצה שיראה (אצלנו לא היתה בריכה, רציתי חיתוך בגודל של סימניה, הבנזוג רצה קוארדינטות ולהוסיף שיגיעו בלבוש נוח- מה שאנשים בירכו עליו כי היה ממש חם).בעיקר לילה אינטנסיבי אחד של מיילים הלוך חזור, והתוצאה לפניכן...ההדפסה נעשתה דרך איריס מwedo בגלל הדיל באיזיווד (בעיקר כי אחרים שעושים הזמנת סימניה עושים בגודל גדול יותר).מעטפות- הזמנו באינטרנט מאנגליה, הגיעו מעטפות ממש יפות (עלה 18 פאונד כולל שילוח והכל) אבל לקח שבוע וחצי (הוזמן בשישי לפנות בוקר, הגיע בראשון או שני בדואר רשום) ולכן את רוב ההזמנות שלחנו בדואר במעטפות של איזיווד. אגב, היו כמה שהתפעלו גם מהמעטפה.קיבלנו תגובות ממש ממש טובות על ההזמנה.arapax- שוב תודה

siki18

New member
הזמנה ממש מקסימה!

אם אפשר לדעת, מאיפה הזמנתם את המעטפות?

lanit

New member
כמובן!- מעטפות

המעטפות הוזמנו באתר הזה
http://www.ideal-envelopes.co.uk/

שבעבר המליצו עליו כאן בפורום. Zabot הזמינה משם ולקח להן שבוע להגיע. אצלנו לקח, כאמור, קצת יותר.

Crazy Cat Girl

New member
פשוט מקסים, באמת

אחת ההזמנות הכי יפות שראיתי (וגם הבלוג שלך מקסים!!!)

Bobbachka

New member
מצחיק, אבל בדיוק חשבתי...

כמה חבל שאת לא פה- כי ההזמנה שלך היתה בעיני בלתי נשכחת וחבל שהיא לא תצטרף לרשימה.

simplicity83

New member
אין דברים כאלה...שתיכן ככה ברצף!!

את 2 ההזמנות שלכן, מיכלי (arapax) ונגה (pipidi) - שמרתי במחשב שלי, הרבה לפני שזה היה רלוונטי
ועכשיו גם פרסמתן אותן אחת אחרי השניה :)

מיכלי, כמו יתר הבחירות המדהימות שלך, הזמנה חו״לית מהממת
ונגה, טוב נו, אחרי שכמעט עשינו כאלו הזמנות, נראה לי שאת כבר יודעת כמה שאני אוהבת את הסגנון והטעם שלך.

וולשאר הבנות-
המלצה חמה על שתיהן!!

Nooki80

New member

נו, את מכירה את הדעות והטעם שלי
...
ואולי תעלי שוב גם את ה- save the date?

Bobbachka

New member
גמני!

על אף שההזמנה שלי מופיעה בקרדיטים, שמופיעים ממש בדף זה- אני אצרף אותה.
אהבנו את הקונספט כי הוא משלב מספרים (שנינו מהנדסים) ותורם להיכרות עם הזוג.

הרעיון- הזמנה אמריקאית שראיתי ברשת.
הביצוע- סטודיו פופאפ ה-

עלויות- מופיעות באתר של הסטודיו.

jewelstone

New member
ההזמנה שלנו

את הרעיון להזמנה אני הגיתי, רציתי לצייר מילים של שיר של אהוד בנאי ששנינו אוהבים, "יוצא לאור". ידיד שלי התחיל את העיצוב ואיריס מ-WEDO סיימה. היה חלק מהדיל עם איזיווד אז לא זוכרת בדיוק מה היה המחיר של ההזמנות, לקחה עוד סכום על העיצוב האישי, לא זוכרת כמה.

Discordi

New member
אז גם אני.

את ההזמנה עיצבה לנו חברה טובה והקונספט היה שלה. התחבר לנו מדהים למשפט שידענו שאנחנו רוצים לשים על ההזמנה - "בואי ותני לי חזק את היד ונצא למסע מסתורי ונחמד".

הדפסנו בפרי-פרינט והיינו מאוד מרוצים מהאיכות, מהמחיר וממהירות השירות.

למעלה