אפשר שרשור הזמנות....?

barbinun

New member
אפשר שרשור הזמנות....?

שלום לכולם, אמנם אני לרוב סמויה כאן (בעיקר כי עוד לא ממש התחלנו להתארגן כמו שצריך ואני גם גרה בחו"ל),
אך בכל זאת אנסה את מזלי, אני מחפשת מידע על עיצוב הזמנות, רעיונות מקוריים, מעצבים, קריקטוריסים.. וכו'.. אשמח אם בא לכם לדבר על זה קצת.
אה ומחירים כמובן, פחות או יותר, לעיצוב בלבד. יש לי מי שידפיס מקצועית.

ronitvas

New member
אולי זה באמת רעיון טוב לעשות

שרשור הזמנות, כזה שיכנס למועדפים.....
שכל אחת/ד ישרשר את ההזמנה שלו עם כמה מילים על מי עיצב, עלות ובית דפוס, כך יהיה מאגר של רעיונות.

ההזמנה שלנו

שהופיעה כאן כמה פעמים בעבר.
עוצבה בהתבסס על רעיון שלנו על ידי איריס מ-We Do.

בגלל שהמקרר שלנו מלא במגנטים, תמונות וקשקושים הרעיון היה לקחת את הקונספט של מקרר מלא במגנטים ולעצב על בסיסו הזמנה.

TzutZ

New member
יאא בדיוק עכשיו חזרתי

מ"צבעים אמיתיים" ישבתי שם עם הגרפיקאית כמעט 3 שעות כדי לעצב את ההזמנה שלנו... יצא בדיוק כמו שרציתי

רק מחכה שהחצי יראה, יאשר ואז אני אתן אוקיי להדפסה.

בכל מקרה- הם ממש נחמדים שם ופתוחים לכל הרעיונות והשגעונות, כמובן שמדובר בגרפיקה ממוחשבת, אני לא יודעת לגבי קריקטורות וכו'.. הגרפיקאית שישבתי איתה היתה ממש נחמדה וסבלנית וחוצמזה שממש זול שם!

מומלץ ביותר.
גם אם לא עזרתי לך ספציפית אז למי שזה כן יתאים לה

adush21

New member
חבר טוב צייר

לנו היו 2 הנחיות:
1. ברוב התמונות שלנו לבעלי יש איזה מבט קבוע למצלמה ואותי זה תמיד מצחיק (מה גם שאם אני מסתכלת למצלמה אני לרוב עוצמת עיניים). ככה נראות רוב התמונות שלנו ורצינו שזה יבוא לידי ביטוי גם בהזמנה.
2. בחרנו משפט מקסים של הנס כריסטיאן אנדרסן - יש ובחיים מתרחשים דברים לא פחות יפים מאשר באגדות, ואז הופכים החיים לאגדה היפה ביותר. רצינו שגם זה יהיה מוחשי בקריקטורה.
אשתו (גם חברה ממש טובה) חשבה על הרעיון ויצא מקסים מקסים מקסים. לא יכל לקלוע יותר.
הוא עוסק בזה כתחביב, ומוכשר מאוד.

carrottop

New member
ההזמנה שלנו

אנחנו עשינו אצל לירון מסטודיו לירס אחרי שנדלקנו על אחד העיצובים שלה.
במקור זה היה הזמנה נפתחת אז היא שינתה זה לגלויה כדי שיתאים לנו למעטפות, הכניסה את הטקסט של הבן זוג ושינתה את מה שרצינו.
היא מאוד נחמדה וזריזה ואפילו הייתה פעם פעילה בפורום. העיצוב עלה 250 ש"ח.
זה הצד הקדמי (סליחה על הריבועים השחורים המכוערים, הסתרתי את השמות והתאריך. גם המסגרת האדומה לא צריכה להיות שם).

Bobbachka

New member
זה לגמרי היה הקונספט הראשוני של ההזמנה שלנו..

אבל בסופו של דבר איכשהו השתנה לחלוטין.

אהבתי מאוד!

האם הכינוי הוא כרמיזה לקומיקאי האדיר?!

carrottop

New member
תודה!

אנחנו גם חשבנו בהתחלה על משהו שונה לגמרי, אבל זה פשוט התחבר לנו.
הכינוי שלי אכן קשור אליו. יפה שזיהית

יש לנו שיער מאוד דומה ואהבתי את השם שהוא הדביק לעצמו, אז אימצתי.

אגב, הקרדיטים שלך ממש מקסימים (במיוחד האיפור, השמלה, הזר, העיצוב ו... נו, הכל).

Broom rider

New member
ההזמנה שלנו - הזמנה רגילה

אנחנו עשינו הזמנה די רגילה, ידענו לאן ההזמנה עתידה להגיע, אז לא השקענו בעיצוב מיוחד ולא קונבנציונאלי (למרות שאני מאוד אוהבת לראות אחרים שעושים את זה).

אנחנו מאוד אוהבים את התמונה הזאת משום מה, חברה (שעוסקת בזה) עזרה לסדר את זה כמו שצריך והוסיפה את האנשים הקטנים והנחמדים בצד האחורי של ההזמנה

2 ש"ח לחתיכה - דף מבריק.

NetaSher

New member
סאגת ההזמנות

החלטנו שעושים את ההזמנות לבד, קונים חומרים לבד, מדפיסים, מרכיבים - מסקנה: כאב ראש

העיצוב נעשה על ידי תלמיד של ג'ון מהפיליפינים, אמרתי לו שאני רוצה שייראה כמו הזמנה לנשף סינדרלה או דף מספר אגדות עתיק. לקח המון זמן עד שהוא תפס את הראש ושהגענו לקונספט המתאים, אבל כשהגענו לזה זה היה שווה את הטרטור. בכלל לא רציתי תמונות שלנו על ההזמנה, אבל יצא כל כך מקסים ודומה לנו שלא יכולתי לסרב.
בעצת בנות הפורום שינינו את הפונט בעברית למשהו מתאים יותר.
אחר כך לקח לנו הרבה זמן למצוא מישהו שידפיס לנו על הנייר המיוחד שהבאנו מהפיליפינים...זה היה קצת מורט עצבים.
את המקלות בקצוות ג'ון הרכיב לבד, מילא חרוזים בדבק חם, הדביק הכל ביחד, ריסס בספריי כסף והדביק לנייר.
היינו קצת בלחץ עם זמנים וגם בגלל העיכוב בהדפסה, סדנת היצירה שהכנו והעובדה שזה לא נכנס במעטפה...אבל בסוף הכל הסתדר.

מקוה שהקטנתי את התמונה לגודל המתאים...

NetaSher

New member
וככה זה נראה סגור

בפועל חילקנו ביד או שלחנו במייל ואמא שלי שלחה במעטפה גדולה לבנה רגילה שהיא קנתה.

הצבעים של החתונה היו זהב וכסף (נשמע מצועצע אני יודעת...אבל זה היה יפה, באמת
) ולכן המקלות היו בכסף והסרט שג'ון קנה בפיליפינים מזהב. חייבת לציין שההזמנות היו פרוייקט שלו, אני רק נתתי הוראות עיצוב, חיפשתי בית דפוס שיהיה מוכן להדפיס לנו וגילגלתי את ההזמנות.

edens song

New member
זו אחת ההזמנות

הכי יפות ומקוריות שראיתי בחיים!

זו הזמנה שבאמת לא הייתי זורקת.. לעזאזל, אם היית מביאה לי אחת עכשיו, אחרי שנערכה החתונה, למרות העובדה שאני לא מכירה אותך אישית, גם אז לא הייתי זורקת אותה!

DAMN..

Bobbachka

New member
הזמנה מקסימה!

אם הזמנה כזו- לא היה מצב שהייתי מחמיצה את האירוע!

NetaSher

New member
כמו שאמא שלי אמרה:

"היו תגובות מאוד חיוביות מההזמנה"
שזה מצחיק, כי כשהראיתי את ההזמנה למשפחה התגובה שלהם הייתה: "מוזר", "שונה", "מעניין"...
(נא לקרוא את הכל בטון פולני
)

NetaSher

New member
תודה רבה

כאמור, זו הייתה *המון* עבודה...
וכן היו בנות שאמרו לבן זוג שלהם: "אתה רואה, כזו הזמנה לא זורקים!"
אנחנו עדיין מתכננים למסגר אחת, זה ברשימת הלעשות שלי

למעלה