רעיונות: שיר לשבירת הכוס- בעברית!

IMphoenix

New member
רעיונות: שיר לשבירת הכוס- בעברית!

היי חבר'ה, למי יש רעיון לשיר כיפי ומוצלח לשבירת הכוס, כשהכי חשוב שיהיה בעברית? :)

ayala221

New member
רעיון אדיר!

אני שוקלת לגנוב
השיר הושמע מתחילתו עם שבירת הכוס או מאיפשהו באמצע?

WEDDINGSONGS

New member
שירי שבירת כוס בעברית

יש מלא שירים בעברית שמתאימים לשבירת כוס יש כאלה שיעלו חיוך על הפנים כמו למשל - "נפלת חזק" או "אני ארקוד על מדרגות הרבנות" או "טמבל" של ארקדי דוכין ועוד רבים וטובים יש כאלה שיגרמו לאנשים לזוז לכיוון הרחבה כמו למשל "מזמינים אתכם לזוז" של הדג נחש או "הנה הנה אני בא לעשות פה מסיבה" יש סתם שירים ישראליים יפים שמתאימים כמו שיר מספר שמונה, אשה מהשמים, זה שיר אהבה פשוט וכו וכו וכו וכו תני כיוון , ונוכל לעזור עוד

IMphoenix

New member
אז ככה

פחות בגזרת המצחיקים, בייב מעדיף לקחת את החופה יותר ברצינות. וסתם אנקדוטה: "ארקוד על מדרגות הרבנות" מדבר על המאהבת שמחכה לגירושי אהובה... שירים מרקידים זה מעולה, הזכרת לי את תומר יוסף ו"אני רוצה לזוז". ואם כבר שירים ישראליים יפים- משהו קלאסי, לא איה כורם
קשה לי עם זה כי אני מוזיקאית והנטייה הטבעית שלי היא לכיוון הקלאסיקות הלועזיות, ומשום מה לא הולך לי להזכר בשירים ישראליים מספיק טובים...

WEDDINGSONGS

New member
הנה מספר הצעות, שבירת כוס ישראלי קצבי

הנה מספר רעיונות בשבילך, כולם מופיעים גם ביישום אפרים שמיר - הידעת את הדרך באלקן ביט בוקס - MOVE IT ברי סחרוף - אין קץ לילדות בנזין - חופשי זה לגמרי לבד (היתולי, אבל אחלה קצב...) גידי גוב - אני שוב מתאהב, גרסת הרמיקס גלעד שגב עם מטבוחה פרוג'קט - חנהלה התבלבלה דוד דאור - אני עף התקווה שש - אני אשיר לך שיר, גרסה מחודשת למקור הוותיק, אחלה קצב היי פייב - כולם רוקדים עכשיו. טוב נו, יש אנשים שאוהבים את זה... יהודה פוליקר - בכפיים, או משב רוח יש עוד מלאאאןןןן קטעים, רק לבחור בסוף כל אחד מוצא את מה שמתאים במיוחד עבורו בהצלחה צוות אינקה

רעיון מקורי שלי..

אבל בטח כבר עשו את זה: השיר" אם זה טוב ואם זה רע אין כבר דרך חזרה"... חחחח אותי זה נורא מצחיק כל פעם שאני חושבת על זה.

הנה כמה רעיונות....

כנסיית השכל-האביב הנצחי,בגירסת האלבום של האוטוביוגרפיה.כוונו את השיר ל2:27 וקיבלתם את הפיק של השיר אם ביצוע מדהים של השיר הזה. להקת שבע-שיר מספר שמונה פחות בית אחד,גירסה נהדרת לשירו של אריק איינשטיין. me and the gimme gimmes-hava nagila אמנם להקה אמריקאית,אבל גירסה מצחיקה לשיר הזה,סטייל גרין דיי,צריך לכוון אותו לאמצע וזה יכול להיות שוס נהדר, אילנית-אהבה היא שיר לשניים.דרך אגב השיר הזה קיים בהקלטה שלה גם בצרפתית. ליהי עטר-איתו לנצח,ביצוע מקסים לשיר של קרח 9. יורם אבל-אני אצבע את השלכת.מקסים. אהוד בנאי-קרליבך,מנגינה סופר שמחה מתוך ההופעה החיה שלו. אם כבר עסקינן בציניות זהו זה-מוסיקת המקור של הסידרה. אפשרים שמיר-אתה משגע אותי,מין הפוך על הפוך ברמה המוגזמת וסופר מצחיק. ואם כבר נפלת חזק,ואם כבר לראות מלא פרצופים נדהמים על עצם "המעשה","תעוזה" וכנראה לא מלא ב"טאקט",תוסיפו לחבילה את "תלוי על הצלב" של רמי פורטיס להשלמת המהומה(בצחוק ,כן?,אל תעשו את זה,אני ממש מתכוון לזה-אל תעשו את זה!). מקווה שזה יעזור ואם צריך עוד אפשר דרך המסר. אילן הניג

WEDDINGSONGS

New member
שירי תעוזה

תלוי על הצלב זה בהחלט מתכון בדוק לסימני הבעה לא ברורים אצל האורחים , אך בעיקר מתכון בדוק לכך שהרב תופס את הכתובה ובו במקום מחייב את החתן לתת לכלה מלוא סכום כתובתה. השיר שבינתיים השאיר הכי הרבה פרצופים הזויים על הפנים בחתונה בה נכחתי היה "כלבלב הו בידי בם בם" האלמותי, אנשים לא ידעו מה רוצים מהם בכלל. הזוג היה מבסוט מהקטע...

החבובות

אצלנו זה התחיל ב- when you wish upon a star - לכניסת ההרוים והמשפחות, המשיך לאתנחתא של שיר הפתיחה של החבובות - שהיה שוס אמיתי, וגרף השתוללות רבתי, והמשיך לכניסה שלנו - נעימת הנושא של מלחמת הכוכבים. חודש וחצי אחרי החתונה ועדיין מקבלת היי-פייב על הבחירה

רעיונות לשבירת הכוס

הי... אני הולך לתת כמה רעיונות מכול מיני סגנונות תהנה :) אריק סיני - סיבה טובה ממריאים - מוש בן ארי ברי סחרוף - לחץ......את זה לנגן מהפזמון "אולי הלילה את תהיהי שלי...." מקודשת לי בטבעת זו - שבטי ישראל...משהו בניחוח יהודי טוווווב אהוד בנאי - סימן טוב ומזל טוב קרליבך שלום חנוך - בגלגול הזה...בלוז מדהים....שלא לדבר על המילים..שלום חנוך לא מאכזב יוסי בנאי - שיכור ולא מיין...כיוון יותר קלאסי יהודה פוליקר - כפיים ...בקטע יותר אורינטאלי מגניב אני מקווה שיש פה כיוון מגניב אשמח לעמוד לשרותכם במייל האישי [email protected] www.fatcat.co.il צחי בר-און.

שרון ל 1

New member
"אם זה טוב ואם זה רע אין כבר דרך חזרה..."

השיר הכי גאוני ששמעתי בחתונה!!!

למעלה