רעיון
תמונות של מקומות מומלצים לצילום

Lana678

New member
רעיון
תמונות של מקומות מומלצים לצילום

מבוא: אני יודעת שמה שחשוב בצילום הוא אנחנו (החתן והכלה), אבל ממש בא לנו גם להצטלם במקומות יפים
כל אחד והיפה בעיניו. אשמח לסיוע מהפורום (עדיף עם תמונות) למקומות מומלצים בתל אביב ובדרך מתל אביב עד מחלף זכרון... המון תודה כמוכן, ניתן לשים גם תמונות אחרות מאיזורים אחרים כה שכולנו נוכל להיעזר... תודה

Pixelss

New member
דבר ראשון אני ממש ממליצה להתייעץ עם הצלם

לרוב צלמים יודעים הכי טוב, הם יודעים איזה איזה אזור הכי טוב לאיזה עונה מכירים פינות חמד קטנות ויפות, ומה לעשות צלם תמיד ידע לקחת למקומות שהוא מרגיש בהם יותר בטוח. ובנימה אחרת למרות שאני לא בטוחה שזה מה שאת רוצה לשמוע, בתור בעלת תואר בצילום וניסיון של לא מעט שנים (אומנם לא בתחום החתונות אבל זה לא משנה), כמעט בכל פינה אפשר לצלם זה הכל שאלה של זווית אור ופרספרטיבה צילומית לא נעים לי להגיד אבל גם בחירייה אפשר להוציא תמונות מדהימות. גם ככה צילומי זוגות הם לרוב (או לפחות רוב התמונות) יותר תקריביות, זה לא תמונות נוף פתוחות שרואים הרים וגבהות, ככה שהרקע באמת קצת פחות חשוב. אבל אם עדיין חשוב לך בשביל ההרגשה הטובה, ההמךצה הכי טובה שלי היא כשבוע שבועיים לפני האירוע לקחת אוטו ולעשות סיבוב בדרך, להיכנס לשבילים קטנים לחפש גינות נחמדות. יש לקחת בחשבון את השעה והעונה (אזורים בלי צל בשעות אחרי הצהריים בקיץ הם פשוט לא באים בחשבון).

Lana678

New member
תודה רבה על התשובה המפורטת

כמובן, שנתייעץ עם הצלם, וברור לנו שרוב התמונות הן תמונות של שנינו - וטוב שכך... פשוט מחפשת כמה מקומות יפים... זה הכל

Pixelss

New member
קצת קשה להסביר למי שלא מבין את הצד

הטכני של הצילום, אבל בעיקרון הרקע לא תמיד משנה, יש בצילום דבר שנקרא בוקה שגורם לרגע להיות "מטושטש" ויכול לגרום גם לרקע הכי מכוער להיות יפה (כמובן שזה תלוי בצלם). וגם אי תנועה עם קצת עצים בזוית נכונה יכול להראות כמו יער...

המרחפת

New member
דוגמה לא כל כך טובה,

כי בחיריה יש פינות ממש יפות ומעוצבות עם המרכז לחינוך סביבתי, יש שם אגני מים עם צמחי מים ענקיים ומדהימים. אבל נו, שוין, הפואנטה
...

Pixelss

New member
טוב נו דיברתי על החרייה של פעם

שכחתי שהפכו את המקום למרכז מבקרים

בניין העירייה הישן

בניין העירייה הישן בתא מקום מהמםםםםם להצטלם... כבר ראיתי לא מעט שהצטלמו שם... :)

אני ממליצה על נחל תנינים יש שם גשר מהמם.

אם בא לך אני מדריכת טיולים אז תגידי איזה נוף את אוהבת ואפנה אותך בשמחה

נכון!! איך שכחתי

היינו שם בפיקניק לא מזמן ויש שם כ"כ הרבה פינות חמד מושלמות לצילומים. בתקופה הזו גם הרבה ירוק, עצים, נחל מהמם, ים אם רוצים, הגשר באמת ועוד... צלם יצירתי יוציא מטעמים מהמקום הזה.

נועיק

New member
קודם כל בלי בוץ!!!

אני מכירה שני מקומות טוב, אז יכולה להמליץ בחום שם- נחשולים: המוזיאון בנחשולים מדליק. מבנה עתיק, בפנים אוצרות שהוציאו מהים, מטבעות עתיקים, כדים, תותחים... מקסים ורומנטי (עבדתי שם פעם, חלק מהכדים אני חיברתי...) (אם תבקשו יפה אולי יסכימו לפתוח לכם את העליה לקומה השניה, עם תמונות של ים ברקע החלון - מטריף!). בנחשולים יש כמובן חוף ים. מצרפת תמונה של הים ביום מיוחד ביותר, אבל תמיד יפה שם (אני משוחדת
) יש גם שדות, כמו כל קיבוץ, יש בתים של קיבוץ, כל מיני פינות חמד, מגרשי משחקים, ויש בית הארחה שפעם היה שם משחק שח גדול על המדרכה, צמחים יפיפיים, ונוף... אין כמו נוף ים.

נועיק

New member
טבע ליד טבעון

גשר מעל הקישון, מסודר, נגיש, רומנטי. אקליפטוסים על המים, נוף של הכרמל מאחור. ממש ליד יש גם מעין חמוד (בתמונה) ובהמשך המעין יש את רכבת העמק הישנה המפורסמת - למרגלות אלרואי.

רעיון משובח!

אני מתחברת יותר למקומות הפתוחים ולירוק. כמובן שבחורף צריך להכין גם אלטרנטיבות. בכל מקרה, אנחנו הצטלמנו בפארק אנטיפטרוס ליד ראש העין. (צילום: תות בננה) צריך לקחת בחשבון שזה גן לאומי וצריך לשלם בכניסה או לבוא עם מנוי. לגבי מקומות נוספים באזור כביש החוף וכו': 1. קודם כל שווה לדבר עם הצלם - כי הרבה פעמים יש לצלמים פינות חמד שהם אוהבים לחזור אליהם ועושים שם מטעמים. 2. כמעט כל מושב על הדרך יעשה את העבודה מבחינת שדות, צמחייה, ירוק, מבנים ישנים וכו'. 3. מי שאוהבת ים - אפשר להיכנס לעתיקות קיסריה. גם זה פארק לאומי, אבל אפשר לעשות שם צילומים יפים כי יש שילוב בין, מזח, אבן, פארק ירוק, גלריות אומנות ומסעדות.

יש גם את מגדל צדק ליד ראש העין

מדהים שם ואחלה תמונות יוצאות. ונחשי מה...הכניסה חינם אין כסף!!!

Lana678

New member
תודה רבה לכולן
ואוסיף כמה רעיונות משלי...

אוניברסיטה - כמעט כל אוניברסיטה בארץ, יש בה גם נופים פים וגם סביבה ירוקה וגם, משהו שאני זוממת עליו - ספריה!!! גם גג עזריאלי הנדוש, אבל מה אכפת לי
...

kukim17

New member
אנחנו הצטלמנו באזור זכרון

בפארק הברון רוטשילד וגם במדרחוב בזכרון יעקב. יצאו תמונות יפות מאוד.

למעלה