לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3991039,910 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור המלצות- מנק' המבט של האורח 19.11'
שרשור המלצות- מנק' המבט של האורח 19.11
<< ההודעה הנוכחית
19/10/2011 | 15:55
72
812
לצפיה ב-'ארקה - נמל ת"א'
ארקה - נמל ת"א
19/10/2011 | 16:18
85
הייתי שם בחתונה לפני כמה ימים, ואשמח לתרום את החוו"ד שלי משם (כמובן שהכל הוא דעתי ונקודת מבטי בלבד!)

קבלת הפנים - הייתה במן גלריה ועל הגג - היו 2 עמדות אוכל ועוד 3-4 סוגים של מנות שהסתבבו עם מלצרים - כולן היו מאוד נחמדות, במיוחד עמדת המיני המבורגרים. בנוסף, היה בר בחוץ שהכין כמה 3-4 סוגי קוקטיילים. היה שם מאוד נעים, ולא הורגש לחץ בעמדות האוכל או בבר. בנוסף, המלצרים גם פינו צלחות\כוסות די מהר (לאיזה דברים שמים לב כשגם אתה עומד להתחתן )

חופה - האזור של החופה היה קצת קטן, מה שהיה קצת מוזר. הייתה חתונה של כ-200 איש והאזור היה יחסית מלא, אז מה קורה כשיש שם יותר אנשים?

העיצוב - אני אישית לא מאוד אהבתי את העיצוב. על השולחנות עמדו אגרטלי\פמוטי ענק (הם באמת היו ממש גדולים!), וכל העיצוב היה בצבעי שחור\כסף. אני לא ממש התחברתי לזה.

האוכל - האנטריקוט היה יבש לכל הדעות. היה חזה אווז שלא מאוד אהבתי, אבל ידיד שלי אהב אז אולי זו רק אני. היו משהו כמו 4 סלטים מאוד נחמדים, אבל התוספות החמות (תפו"א ומן גיוועץ' של ירקות) לא רשמו התלהבות מיוחדת.
הקינוחים היו טובים(חוץ מהקרם ברולה) והיה מבחר גדול שלהם.
הבר באזור המרכזי של האולם תפקד מעולה, וגם המלצרים דאגו לפנות כוסות\צלחות מהשולחן די מהר.
חתונות >>
לצפיה ב-'קסיופאה'
קסיופאה
19/10/2011 | 16:28
4
96
הייתי שם אתמול.
אז ככה:

בקבלת פנים היה קצת צפוף- היו כ200 מוזמנים. היו כ-4 עמדות אוכל- לדעתי זה היה קצת דל, אבל אני לא יודעת אם אני דוגמא, כי אני אוהבת שיש מבחר גדול.
גם השביל לחופה- אין הרבה מקום אז יצא שסידור הנרות קצת התבלגן.

האוכל- מעולה לדעתי. במנה העיקרית היו כמה סגי בשר, מלצרים עברו עם שיפודי מתכת וחילקו- הרעיון מגניב שאפשר לטעם מהכל...

היו סוכריות גומי במיקומים אסטרטגיים וזה נישנוש נחמד.

יצאנו מהחתונה באיזור חצות, ורוב היציאות לחניה כבר היו נעולות, כי זה קניון. היה מבעס לצאת מאיזה חור ולהתחיל לחפש את האוטו...

חתונות >>
לצפיה ב-'הייתי שם בשישי בצהריים'
הייתי שם בשישי בצהריים
19/10/2011 | 17:24
2
64
לאירועי ברית, בערך לפני שנתיים ושנה.
גם אני זוכרת שהיו מעט דוכנים בקבלת הפנים, אבל האוכל היה מאוד טעים, גם בשולחנות. אם אני זוכרת נכון לא היו 3 מנות בשולחנות, אלא מנה בשרית מסתובבת - שיפודים גדולים  שהמלצרים חילקו מנות.
לגבי האוכל - מאוד תלוי מה הזוג בוחר!!.
לגבי חניה - אני לא יודעת אם שינו את הנושא, אבל אני הייתי צריכה לשלם על החנייה בחניון, וזה מאוד מאוד עיצבן אותי , כי לדעתי זה חוסר התחשבות באורחים.
חתונות >>
לצפיה ב-'אנחנו לא שילמנו חניה'
אנחנו לא שילמנו חניה
20/10/2011 | 17:54
1
36
הגענו לחניון באיזור 7 וחצי בערב והכניסה היתה חופשית.
אני חושבת שמשעה מסויימת בערב החניה היא חינם, וזה מסתדר עם הסיפור שלך כי היית שם בשישי בצהריים...

שכחתי בהודעה הראשונית שלי לציין שהקבלת פנים היתה בפנים ולא בחוץ. בחוץ היה נראה שמאוד מרווח.

והלחם- איזה לחם!
חתונות >>
לצפיה ב-'החניה בקניון ארנה היא בחינם בימי א-ה''
החניה בקניון ארנה היא בחינם בימי א-ה'
20/10/2011 | 20:55
26
בימי שישי שבת היא בתשלום.

מוזר שהזוג לא הגיע להסדר עם החניה לאורחים שלו... בדר"כ האורחים לא אמורים לשלם...
חתונות >>
לצפיה ב-'מצטרפת לחווד על המקום'
מצטרפת לחווד על המקום
19/10/2011 | 18:04
39
מאוד התלהבתי מהקונספט של אירוע בנוף לים, אך מאוד התאכזבתי מהמקום.
יחסית מרוחק מהים מה גם שזה רלוונטי רק לחופה ולקבלת הפנים בלבד. מה שהכי הפריע לנו היה שהשביל של הולכי הרגל על הטיילת צמוד למקום, כך שרק גדר
נמוכה עם צמחייה עליה מפרידה בינינו!!
מה גם שהיו צופרים של רכבי אמבולנס גם באמצע החופה מהכביש הסמוך. נראה כי הרעיון היה יפה אך לא חשבו עליו עד הסוף כשבנו את המקום.
עוד משהו מאוד מאוד מאכזב היה קבלת הפניםץ אולמות רבים לא מאמינים בהגשה מרובה של אוכל בקבלת הפנים כדי שהאורחים לא יתמלאו, אבל זה היה
פשוט ביזיוני. היו למיטב זכרוני 2 דוכנים וזהו. אנשים מאוד אוהבים את האוכל בכניסה.

מבפנים האולם מאוד יפה אבל חשוב להתחבר לאופי המקום- דודים שלי לא אהבו את אוכל הגורמה שהוגש שם ולא התחברו אליו.
חתונות >>
לצפיה ב-'טרויה והרמוניה בגן'
טרויה והרמוניה בגן
19/10/2011 | 16:32
2
82
הייתי בשניהם החודש, ויש לי הערה שרלוונטית בשניהם:
האקוסטיקה באולמות- לא יודעת מה הסיבה אבל היה ממש ממש רועש. לא נעים לשבת בשולחן ולנסות לדבר עם מי שיושב לידך, ללא הצלחה...

לגבי הרמוניה בגן- נכנסתי לשירותים באחת בלילה, והיתה מלצרית שעישנה בשירותים... גרוע מאוד. חובה להגיד למנהל האירוע שידאג שלא יקרו דברים כאלה.
האוכל היה מעולה, במיוחד בקבלת פנים...
חתונות >>
לצפיה ב-'טרויה- אולם נהדר'
טרויה- אולם נהדר
19/10/2011 | 18:09
72
בתור אורחת הייתי שם מספר פעמים.
אוהבת את העיצוב של המקום והאוכל שם מאוד טעים.
בעיה קריטית שהייתה בחתונה אחת שהתרחשה ביולי- היה חום אימים בחוץ ובאולם (!!!) ובחופה היו אורות גדולים שהאירו על החופה ועלינו וכולנו פשוט נטפנו מזיעה.
בתוך האולם היה חם, והיו אורות שהאירו על השולחנות וחיממו עוד יותר.
מאוד סבלנו מבחינה זו אבל היתר היה נהדר.
חתונות >>
לצפיה ב-'אנחנו היינו בטרויה כשהלכנו לראות רב'
אנחנו היינו בטרויה כשהלכנו לראות רב
20/10/2011 | 19:00
42
התרשמנו מאוד מהמקום.. מרשים ויפה..
האוכל בקבלת פנים היה טעים ומגוון.. מעבר לזה אני לא יודעת
חתונות >>
לצפיה ב-'חצר נצר'
חצר נצר
19/10/2011 | 16:36
8
145
כבר כתבתי ביקורת שלילית ואני חוזרת עליה שוב- כי המקום מאוד יפה אבל האכזבה מהאוכל הייתה גדולה וזה ניתן לשינוי:

לא הוגשה מנה צמחונית- במקומה קיבלתי פלטת ירקות- שהיו לא שטופים ולא טריים.
על השולחנות הונחו סלטים אך דווקא פלטת ירקות גדולה או סלט ירקות גדול לא היה ואנשים טעמו מהמנה ה"אישית" שלי.
חתונות >>
לצפיה ב-'פלטת ירקות??? באמת??? ביזיון'
פלטת ירקות??? באמת??? ביזיון
19/10/2011 | 16:44
4
86
האמת גם אני די התאכזבתי מהאוכל שם. זכור לי שהם הגישו בקבלת הפנים מנה עם טוסטעים. גם המנות הראשונות והעיקריות היו לא משהו בכלל.
חתונות >>
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
19/10/2011 | 16:47
2
51
תדמייני על מגש:
גזר שנחתך לפני 7 שעות, עגבניות שרי לא שטופות, מלפפון רקוב ותירס גמדי. בתאבוןןן
חתונות >>
לצפיה ב-' אוי לא'
אוי לא
20/10/2011 | 09:55
34
זה נשמע ממש נורא, ומזלזל. אני חושבת שטיב האוכל במקום נמדד (בין השאר) בהתייחסות שלו לצמחונים.
חתונות >>
לצפיה ב-'אני חושבת שזה מה שהזוג הזמין'
אני חושבת שזה מה שהזוג הזמין
20/10/2011 | 18:55
47
לא שזה מצדיק את הירקות הלא טריים אבל כשאני הייתי באירוע ברית (!) בחצר נצר המנה הצמחונית הייתה בין היתר שיפודי טופו מושרים במרינדה כלשהי וירקות והמנה העיקרית הייתה רביולי. לא רע וסביר יחסית.

בדרך כלל האוכל הכי ידידותי לצמחונים בחתונות זה כשישי בופה ואז יש מגוון של סלטים ותוספות מעניינות של אורז, קינואה וכודומה.
חתונות >>
לצפיה ב-'המקום גם לא כזה יפה לא מבינה מה ...'
המקום גם לא כזה יפה לא מבינה מה ...
20/10/2011 | 15:42
41
ההתלהבות? הישראלים זה עדר וברגע שכמה עושים שם ארועים בייחוד סלבריטאים כולם רצים לעשות שם,המקום נחמד ולא יותר יש מקומות הרבה יותר יפים ממנו,חוץ מסטייק טעים וסושי טוב המקום לא כזה שוס בטח ובטח לא מצדיק הסכומים המפלצתיים שהם רוצים לארוע.
חתונות >>
לצפיה ב-'מנה צמחונית לא פחות חשובה!'
מנה צמחונית לא פחות חשובה!
19/10/2011 | 18:11
43
הרבה פעמים טיב המנה הצמחונית מעידה בעיניי על המקום מכיוון שמקום טוב לא יגיש מנה מבזה בין אם זה ירק או בשר.
אני צמחונית בעצמי ופעמים רבות הוגשו לי מעין אגרול אשר מרגיש כאילו חומם כמה פעמים במיקרו, לעומת מנות רביולי טעימות.

מפתיע על חצר נצר, במיוחד לאור העובדה ששומעים עליהם דברים כול כך טובים
חתונות >>
לצפיה ב-'יכול להיות שזו הייתה בחירה של הזוג?'
יכול להיות שזו הייתה בחירה של הזוג?
20/10/2011 | 20:06
23
פעמיים הייתי באולם הזה, הפעם האחרונה לפני חודש בערך, ופעמיים אכלתי שם את הארוחת הצמחוניות *הכי טובות* שאכלתי אי פעם באולם אירועים. זה המקום היחיד שבו קיבלתי מנה מושקעת ולא איזה קשקוש ירקות/ טבעול. בחתונה הראשונה בה הייתי שם, היה אפילו תפריט רגיל ותפריט צמחוני, ככה שלדעתי המנה עצמה היא בחירה של הזוג שהתחתן ולא איזו ברירת מחדל של האולם.
חתונות >>
לצפיה ב-'אני צמחונית והתחתנתי בחצר נצר'
אני צמחונית והתחתנתי בחצר נצר
22/10/2011 | 14:11
66
יש שם מנות מעולות לצמחונים!
יש מבחר גדול בבופה הכניסה. אצלנו 6 מתוך 12 עמדות הפתיחה היו צמחוניות ומעולות.
פלטת הירקות זו לא המנה הצמחונית שלהם באולם. הם מגישים פילו ממולא בטופו עם זיתים ובטטה ממולאת פטריות - מהמנות הצמחוניות הטעימות ביותר שאכלתי בארועים, בייחוד שבדר"כ המנה הצמחונית היא טבעול תירס בשמן עמוק (במקרה הטוב) או מנת דג (כי דג זה לא בע"ח...).
אני כבר מחכה שמישהו יזמין אותי לאירוע שם.
חתונות >>
לצפיה ב-'לטובת הבנות מהדרום- ביאנקה ונרניה'
לטובת הבנות מהדרום- ביאנקה ונרניה
19/10/2011 | 17:15
3
81
יצא לי להיות כאורחת לאחרונה בשני מקומות בבאר שבע: ביאנקה ונרניה. כמובן שהכל בהתאם לטעמי האישי. אם יש התלבטות בין שני המקומות לטעמי נרניה עדיף. לגבי נרניה: המקום היה נקי ואסתטי, העמדות בקבלת פנים היו מסודרות במעין קשת והגישה אליהן הייתה די נוחה ו בלי פקקים... לטעמי האוכל היה מעט פחות מוצלח- המנות שהוגשו לשולחן היו מתובלות מדי וחריפות לחלק מהאנשים (כולל הסלמון) אבל סה״כ היה טרי ואני מאמינה שזה משהו שאפשר לסדר מול השף... בקבלת פנים הייתה עמדה של בשר על האש והוא היה שרוף ויבש... מצריך תשומת לב. לא היו בעיות עם האקוסטיקה והשירות של המלצרים היה טוב. היה שפע של אוכל. לגבי הביאנקה: המקום סה״כ נראה בסדר (קצת פחות חדש מהנרניה) אבל הבעיה העיקרית של המקום לטעמי זה האוכל שהיה קר, גם בקבלת פנים. השירות של המלצרים היה לא כל כך מוצלח וכשהייתה בעיה עם ההושבה (התיישבו לנו במקום ולא היה לנו איפה לשבת) המלצרים לא סייעו לנו.
חתונות >>
לצפיה ב-'איפה זה ביאנקה?'
איפה זה ביאנקה?
19/10/2011 | 22:46
1
24
לא מכירה
חתונות >>
לצפיה ב-'לא סגורה על זה, זה באיזור התעשיה'
לא סגורה על זה, זה באיזור התעשיה
20/10/2011 | 10:09
16
לצפיה ב-'בנוגע לביאנקה..'
בנוגע לביאנקה..
20/10/2011 | 17:04
28
הייתי שם לפני חודשיים בחתונה של חברים טובים.
לטעמי- לא להתקרב.
נתחיל מזה שהגענו מאוחר יחסית 20:45 ולא היה אוכל בקבלת פנים למרות שהחופה התחילה חצי שעה אחרי שהגענו. האוכל פשוט נגמר.
היה הרבה בלאגן ולכלוך, נשפך עליי בירה ובביקשתי מפית מכמה מלצרים ובכמה עמדות, כולל הבר ולאף אחד לא היה לתת לי.
לא היה מלצר אחד שעבר את גיל 17, המלצרים לא ברמה גבוהה ואחת מהן אפילו הסתובבה עם שיער פזור. האוכל היה לא להיט כשאחת המנות הייתה "סיגל" עגל, כששאלנו האם מדובר בסיגר עגל היא טענה בתוקף שזה סיגל (במבטא פרחי כבד). שאלה אותנו: "מה תרצה לשתות מותק?" "מה בשבילך מאמי?" וכאלה..

בקיצור, לא לטעמי..
חתונות >>
לצפיה ב-'אגדתה'
אגדתה
19/10/2011 | 17:35
10
119
הייתי בחתונה מאוד גדולה באגדתא לפני כמה חודשים (700 אורחים לפחות) ודי התאכזבתי מכל נושא האוכל.
אני לא יודעת אם זה קשור לכך שהיו כל כך הרבה אורחים, או סתם לתכנון לא נכון של החתן כלה אבל זה מה שקרה.
אמרו לנו להגיע לפני 19:00 כי החופה היתה אמורה להיות מוקדמת (לא משנה שבסוף היא התחילה הרבה אחרי שמונה). במהלך כל קבלת הפנים ראיתי רק מנה מסתובבת של סביצ'ה. וזהו. מי שלא אוכל דגים פשוט רעב (אני למשל). זה יכול היה להיות אולי בסדר עם בהמשך היה אוכל זמין ונגיש אבל זה לא קרה. ישר אחרי החופה נפתחו מזנונים של מנות ראשונות וביניים, לדעתי הכוונה היתה שזה יהיה בסגנון "צלחת מזלג" - העניין הוא שאחרי המתנה של למעלה משעתיים (החופה היתה יותר מ- 40 דקות) 700 איש התנפלו על המזנונים. אחרי 40 דקות עדיין לא הצלחתי להגיע לאוכל... כשכבר הגעתי, מושיטה צלחת למלצרית, היא הסתובבה ונעלמה. פשוט כך. האחראי על המזנון עמד שני מטר משם ועדיין לא בא להחליף אותה. אחרי בתור היו למעלה מ- 30 איש. אני מניחה שאתן מבינות לבד כמה גרוע זה נראה והרגיש. הצלחתי למצוא צלחונת קטנה שאפשר היה לשים (לבד בלי המלצרית) איזה פיסת משהו לא מזוהה, שדווקא היה טעים אבל פיצפון ואז נכנסנו לאולם. כאן כבר חיכינו עוד שעה בערך עד שמנות עיקריות הגיעו (טוב שהיו בערך 3 סוגי סלטים על השולחן, אחד עם פטריות שלמיטב זכרוני היה טעים) ובנתיים דחפנו לחם וחומוס. לא מה שאני רוצה לאכול בחתונה!!! המנות העיקריות הגיעו קרות ויבשות (סטייק ומשהו מפרגית אם אני לא טועה) למנות אחרונות כבר לא נשארנו.
שמעתי רבות על אגדתה לפני ולדעתי ולפי מה שאני חוויתי- שום דבר מזה לא היה מוצדק. האוכל - כשהיה- לא היה כזה מדהים, וכל ההתנהלות שם היתה בזיונית. מלבד זה, גם מבחינת העיצוב המקום לא קולע לטעמי (רחוק מזה) אבל זה כבר באמת עניין אישי.
ממליצה לכל מי שמתחתנת שם לשים לב טוב טוב לנושא הגשת האוכל והזמנים.
חתונות >>
לצפיה ב-'לגבי אגדתא'
לגבי אגדתא
19/10/2011 | 18:07
5
108
תודה על הטיפ בהחלט אשים לב לעניין.
לדעתי הבעיה העיקרית הייתה לא כמות האורחים אלא הדרך בה בחרו לחלק את החופה והאוכל. נשמע שהם רצו לעשות חופה לפני האוכל ולכן זה יצא ככה.
באולם עצמו אמרו לי שהם יותר מתמחים באירועי הגשה ופחות בבופה, וזה משהו מסתבר שלא תמיד חושבים עליו אבל פרמטר חשוב לבדוק-
באיזה סוג הגשה האולם מתמחה. כי בהתאם לכך המלצרים מתורגלים, המטבח ומנהל האירועים.
דווקא האוכל שם הוא אחד הדברים הבולטים (אני גם פחות נפלתי מהעיצוב למרות שהאולם הגדול מהמם בעיניי, ואני מתחתנת בקטן) וחבל שלא יצא לך להנות
ממנו, האוכל שם באמת טוב.
חתונות >>
לצפיה ב-'אני התחתנתי באגדתא....'
אני התחתנתי באגדתא....
19/10/2011 | 20:26
3
90
האורחים עד עכשיו לא מפסיקים לדבר על האוכל , וגם היה בשפע...
איזה שמונה סוגי סלטים ומנות פתיחה ואחרי החופה נכנסו לאכול  והיה בופה... 2 סוגי בשר 2 סוגי עוף וסוג אחד של דג.

ככל הנראה החתונה שהיית בה לא היתה מאורגנת נכון מבחירה של הזוג.

אני שמחה שהתחתנתי שם. נהננו מאוד במיוחד מהתגובות על האוכל שממשיכות להגיע חודש וחצי אחרי...
חתונות >>
לצפיה ב-'אני שמחה לשמוע :)'
אני שמחה לשמוע :)
19/10/2011 | 20:56
1
53
באיזה אולם התחתנת?
אני לצערי אתחתן כשכבר יהיה קירוי לחורף לקבלת הפנים, לא ראיתי איך זה נראה בפועל - מקווה שלא אתאכזב מאוד.
אנחנו בחרנו 8 סוגי סלטים וצ'יפרו אותנו בעוד אחד, בקבלת הפנים יש לנו 6 עמדות...
שולחת לך מסר עם שאלה
חתונות >>
לצפיה ב-'בקטן'
בקטן
20/10/2011 | 08:50
43
ואני בטוחה שיצפרו אותכם . הם מאוד נחמדים שם .
חתונות >>
לצפיה ב-' גם אני התחתנתי באולם הקטן באגדתא ואני...'
גם אני התחתנתי באולם הקטן באגדתא ואני...
20/10/2011 | 23:16
61
מזדהה עם מה שכתבת. האורחים מאוד התפעלו מהאוכל שהוגש גם בבופה וגם באולם עצמו ולא מפסיקים לדבר על זה בכל התכנסות שיש לנו (גם כשעברו חמישה חודשים מיום החתונה) השירות והיחס שניתנו לנו היו מעל לכל הציפיות באמת קסם של מקום. כמו בהרבה דברים בחיים זה מסתכם בעניין של טעם. לא כל אחד מתחבר למקום, לסגנון ולאוכל.

אני אישית, הייתי בוחרת באגדתא שוב פעם בלי למצמץ.
חתונות >>
לצפיה ב-'מסכימה בהחלט'
מסכימה בהחלט
23/10/2011 | 13:36
77
גם אני מתחתנת באגדתא באולם הקטן (בדצמבר), וזה בדיוק מה שנאמר לי באחת הפגישות איתם.. תחילה חשבנו לעשות בופה ואז החלטנו לשנות ..
חתונות >>
לצפיה ב-'הייתי באגדתא לפני שנה בחתונה'
הייתי באגדתא לפני שנה בחתונה
20/10/2011 | 10:24
62
והאוכל זכור לי שהיה מאוד טעים, סלטים קצתצ חריפים אבל המון טריות וכמובן מנה צמחונית מעולה.
חתונות >>
לצפיה ב-'גם אני לא אהבתי את האולם'
גם אני לא אהבתי את האולם
20/10/2011 | 13:09
45
נתחיל בזה שאם יש עוד אירוע במקום, יש בעיה של של חניה - צריך להחנות רחוק וללכת ברגל בדרך עפר.
זה לא נעים עם עקבים וכל רכב שעובר מביא איתו ענן עפר על האיפור ועל הבגדים.

בקבלת פנים וגם במהלך האירוע האוכל היה מאוד טעים וניכר שהיה טרי.
אבל היה צריך לחכות זמן רב עד שהוא הוגש פשוט כי לא ראו את המלצרים. כתוצאה מכך, פעמים רבות האורחים החזירו את המנות כי האוכל הגיע קר.הסלטים הוגשו בקעריות קטנות וכמובן שזה לא הספיק לכל השולחן ולכו תחפשו את המלצר....

יש משהו מאוד סגור ומאוד מינימליסטי בעיצוב באולם- השולחנות צפופים מידי, האולם היה חשוך- קיבלנו תחושה שהגענו לאולם כנסים ולא לחתונה.
לי אישית היה מאוד קשה להתחבר לזה.

חתונות >>
לצפיה ב-'הייתי שם בפגישה להתרשמות מהמקום'
הייתי שם בפגישה להתרשמות מהמקום
20/10/2011 | 21:09
1
49
דווקא הוא היה יפה ומסודר אבל העובדים מאוד לא מצאו חן בעייני.

קודם כל, עשתה לנו סיור מישהי שחשבתי שהיא אשת המכירות, היא היתה עילגת בטירוף היא שאלה אותנו אם אנחנו מעוניינים להתחתן בחודש פוורואר FEVRUAR, ורמה של עיברית שמביישת אפילו עולה חדש שבקושי יודע את השפה.
שאלתי המון שאלות, כי שלחו אותנו מאיזי ווד והיא בכלל לא ידעה לענות, לא ידעה לגבי הבר, ועוד אמרה שהתאורה והסאונד זה בחבילה נפרדת, כאילו נתנה לי להבין שאפשר להקים אירוע ללא החבילה הזאת, ולא ידעה אם היא כוללה בחבילת איזי ווד.... משהו אווילי לחלוטין, לבסוף היא אמרה שעכשיו היא תלווה אותנו לאיש המכירות, וגיליתי שהיא הפקידה. ממש מבייש לטעמי.

אח"כ אצל איש המכירות (שהיה מלוקק ומעצבן עם אופי של איש מכירות ממולח) הוא נתן את הפרטים היבשים ורק אח"כ שכבר היינו בדרך לאוטו אני אומרת פתאום לחצי שהוא בכלל לא הראה לנו איך נראה אולם קבלת הפנים עם הקירוי, בכלל לא ראינו תמונות בטלויזיה שיש שם בחדר, ישבנו אצלו 4 דקות.
חתונות >>
לצפיה ב-'גם לי היה קטע כזהעם איש המכירות'
גם לי היה קטע כזהעם איש המכירות
20/10/2011 | 22:30
36
הוא היה שחצן ומגעיל
שניסנו להוריד במחיר שיחק ואתה כמה הם מעל הרמה והשוואה את עצמם נגיד לאבניו ואמר אין מה לדבר על מחיר
ושאנחנו יושבים עכשיו על כיסא שכל כיסא יותר מ200 דולר
ורק השוויץ
וכמה שבעלי אהב את המקום
לא הסכמנו לדרוך שם שוב בגלל היחס
חתונות >>
לצפיה ב-'הנחלה בבית עובד'
הנחלה בבית עובד
19/10/2011 | 17:36
2
114
הייתי בשלוש חתונות בחודש האחרון - בערוגות הבושם, בבית הלורדים ובנחלה.
על שני המקומות הראשונים כתבתי כאן.

בקשר לנחלה, האמת, אין לי כל כך מה להגיד כי המקום באמת מדהים, הצוות נחמד, האוכל היה מעולה החל מקבלת הפנים ועד הקינוחים, והאווירה נהדרת. אני חושבת שזו פשוט בחירה מצויינת להתחתן שם. הדבר היחיד ששמתי לב אליו שיכול להיו בעייתי זה גודל הרחבה, שהייתה מאוד קטנה, אבל יכול להיות שזה מודולרי שם.
ממליצה בחום על המקום.
חתונות >>
לצפיה ב-'גם לגבי הנחלה'
גם לגבי הנחלה
19/10/2011 | 22:15
87
אנחנו היינו באירוע מאוד גדול, דווקא הרחבה לא הרגישה לי קטנה

היה אירוע בופה, שאני פחות מתחברת לזה אבל האוכל היה מצויין.

התרשמתי מאוד לטובה במיוחד מהאוכל בקבלת פנים, היו דברים מקוריים וטעימים מאוד... גם השתייה בקבלת פנים הייתה מאוד מיוחדת
חתונות >>
לצפיה ב-'היינו בנחלה לפני שנה וחצי'
היינו בנחלה לפני שנה וחצי
20/10/2011 | 19:03
76
והיה מעולה! המקום מרהיב, ירוק ויפה!
יש הרבה יוקרה במקום, היה אוכל טעים, בטח גם תלוי במה שהזוג בחר וכמה שהוא השקיע
לנו הרחבה ממש לא היתה קטנה והחתונה היתה גדולה מאוד של כ500-600 איש אם אני לא טועה
בקיצור אחת החתונה הכי כיפיות ואיכותיות שהייתי בהן
חתונות >>
לצפיה ב-'מוסקט בראשון לציון - המקום הכי איום שהייתי בו'
מוסקט בראשון לציון - המקום הכי איום שהייתי בו
19/10/2011 | 18:30
9
127
אל, פשוט אל תתפתו לסגור שם.
מקום מחריד.
קבלת פנים בין עמודי בניין משרדים (או משהו בסגנון), ברמנים שלא יודעים מה יש להם בבר ולא יודעים מה זה קאווה (נשבעת!), ספקים שעובדים איתם מתחת לכל ביקורת (צלמת שהסתירה את כל החופה ובשעה 23:45 התיישבה והפסיקה לצלם, דיג'יי שבשעה 24:00 בערך ייבש את המסיבה כי נמאס לו לנגן שירים או שהיה דחוף לו להגיע למקום אחר) והאוכל!! טבעול תירס בתור מנה צמחונית!!! אני לא יודעת אם זה פחות או יותר גרוע מפלטת הירקות שנועית דיברה עליה. עיצוב משנות ה-80 באולמי בונבון ועוד כמיטב המסורת של חוסר טעם שובר שיאים.
בקיצור, לא להתקרב!
חתונות >>
לצפיה ב-'מציעה לך להיות מעט עדינה יותר בניסוח'
מציעה לך להיות מעט עדינה יותר בניסוח
20/10/2011 | 10:09
1
106
יכול להיות שברגע זה ממש מישהו שסגר שם קורא את מה שכתבת, וזה מבאס.
חתונות >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך חלקית'
מסכימה איתך חלקית
20/10/2011 | 10:37
84
תראי, המטרה דל השרשור הזה היא להזהיר את מי שהולך לסגור מפני נפילות אופציונאליות. עדיף שידעו בזמן לפני שסוגרים או אחרי- אבל שיהיה להם זמן להתכונן ולעבוד מול המקום כדי לתקן טעויות (כמו אוכל, כמו ספקים אחרים) לפני זמן החתונה. זה מבאס אבל לטווח הארוך הרבה יותר חשוב לשמוע את הביקורות הגרועות ולא את הטובות.
לדעתי מי שיסגור שם יצטרך לעבוד הרבה כדי לקבל תמורה נאותה לכספו. ואני יכולה להוסיף שגם החתן והכלה שהתחתנו שם סיפרו לי כמה ימים אחרי שדי דפקו אותם וכל מיני דברים שסגרו עם האולם - לא התבצעו בפועל.
עם זאת אני מסכימה איתך שהשורה האחרונה ככל הנראה היתה מיותרת, נושא עיצוב ומראה זה כפוף לטעם אישי, ויכול  מאוד להיות שמה שבעיניי נראה נורא, יראה לאחרים מעולה - ולהיפך.
חתונות >>
לצפיה ב-'ה"ברמן" שם המליץ לי לא לשתות שום דבר'
ה"ברמן" שם המליץ לי לא לשתות שום דבר
22/10/2011 | 16:29
1
102
בקבלת פנים ביקשתי יין לבן ולקח להם בערך שעה לארגן פותחן.
חתונות >>
לצפיה ב-'יש מצב שנתקלנו באותו "ברמן" '
יש מצב שנתקלנו באותו "ברמן"
22/10/2011 | 17:12
35
לצפיה ב-'הצלמת והדיג'יי לא בהכרח קשורים למקום...'
הצלמת והדיג'יי לא בהכרח קשורים למקום...
23/10/2011 | 12:11
4
44
יכול להיות סתם נפילה בבחירה של הזוג. וייתכן שהזוג ביקש לסיים את המסיבה מוקדם, ולא הדיג'יי?
וכנ"ל לגבי המנה הצמחונית - ייתכן שזה מה שהזוג בחר.

אני לא מכירה את המקום, אבל נראה לי קצת מוגזם לשפוט את האולם על סמך הדברים הללו בלבד.
חתונות >>
לצפיה ב-'במקרה הספציפי דווקא כן'
במקרה הספציפי דווקא כן
23/10/2011 | 17:22
3
46
הצלמת והדיג'יי הגיעו בדיל עם האולם.
לגבי הטבעול- יכול להיות שזה מה שהזוג בחר- לא שאלתי.

חתונות >>
לצפיה ב-'בתור מישהי שבסתר ליבה '
בתור מישהי שבסתר ליבה
23/10/2011 | 18:18
2
75
מאד אוהבת טבעול, במיוחד כשמכניסים אותו למצנם, אני עדין לא חושבת שטבעול זה אוכל שראוי להיות מוגש באירוע או להיות בכלל חלק מהתפריט באירוע.
אני חושבת שכשמשלמים כל כך הרבה כסף על מנה מצפים מהמקום שיעשה מינימום מאמץ ולא יגיש אוכל מעובד ישר לצלחת. גם בגני אירועים זולים יותר, האוכל יכול להיות פשוט - אבל פשטות היא לא תירוץ לעצלנות!

אם מתמחרים מנה במחיר זול יותר, זה עדין לא תירוץ להגיש אוכל נוטף שמן או מעובד. פעם (ואולי גם היום, פשוט לא נתקלתי בזה בזמן האחרון) היו מקומות שהאוכל בהם היה מאד פשוט וביתי, אבל גם טוב וטרי! אין בעיה לשמור על פשטות ולהגיש אוכל ביתי ולא מתפלצן - אבל שהירקות יהיו ירקות ושהאוכל לא ישחה בשמן.

לפני כמה זמן הייתי בחתונה באולם אירועים שנחשב זול יחסית והרגשתי חוסר אכפתיות מובהק! היה כל כך הרבה אוכל והכל היה כל כך נוטף שמן מדי, מתובל מדי, מלוח מדי! בשום מנה לא הרגשתי שמי שהכין את האוכל הכין אותו באהבה או מתוך מחשבה כלשהי! אני מבינה שמכינים כמויות גדולות של אוכל - אבל זה לא תירוץ...
הרבה דברים היום נותנים לי תחושה של חפפנות - כאילו גדלנו להיות אנשי אינסטנט פודינג וניל ואין הרבה נכונות לעבוד קשה ולהשקיע. דווקא בגלל זה, כשאני מוצאת מקום שהשקיע והייתה לו את הנכונות והגיש אוכל טעים וביתי במחירים הגונים - אני הרבה יותר מרוצה.

עכשיו אני מבינה שחפרתי!
חתונות >>
לצפיה ב-'מצחיקולה!'
מצחיקולה!
23/10/2011 | 19:28
1
32
אני חולת טבעול, וממש לא בסתר. בתור צמחונית לשעבר (במשך 10 שנים) ובכלל בתור ידועה בחיך אנין (המממ...) אני ממש אבל ממש אוהבת טבעול. אני חושבת שכמעט לא עובר יום שבו אני לא אוכלת טבעול.
עם זאת, כפי שאמרת, טבעול זה לא מאכל מקובל בחתונה מבחינתי. זה מראה בעיניי על זלזול. לא משנה עם זה אפוי ולא נוטף שמן, זה פשוט הוכחה מעל לכל ספק על עצלנותו של הטבח (ובכוונה אני לא כותבת כאן שף).
יש אינספור קומבינציות לאוכל צמחוני, בריא, טעים, יפה ומגוון. טבעול הוא לא אחת מהאופציות הללו ולא צריך להיות למקום שמכבד את עצמו, ואם האולם/גן אירועים לא מודע לאופציות- אין שום בעיה אני מוכנה לחלק מתכונים (זולים) חופשי חופשי. יותר מזה, טבעול לא צריך להיות בכלל אופציה בתפריט שממנו בוחר הזוג באירוע שמשלמים עליו כל כך (כן, גם לאולמי מוסקט או כל אולם אחר בסגנון הזה) שטבעול תהיה בכלל אופציה.

בתור יוצאת קיבוץ קצתי ומאסתי באוכל המוני נוטף שומן (למרות שאצלינו מאוד מאוד השתפר בשנים האחרונות) או סתם אוכל שרואים שהוכן רק כדי שהאורחים יחשבו שיש המון אוכל (הם לא רק חושבים יש כמויות עצומות של אוכל שאפשר להאכיל איתן 5 חתונות, אבל הכל נראה כמו גבבה כך שלא באמת מסיימים את האוכל. מעניין כמה נזרק בסופו של יום). תקראו לי פלצנית, אני מעדיפה הרבה פחות אוכל אבל שיהיה עשוי טוב טעים ומושקע. מושקע זו לא בושה!

ועכשיו אני הולכת לאכול את הטבעול שלי...
חתונות >>
לצפיה ב-'כל מילה בסלע'
כל מילה בסלע
23/10/2011 | 21:31
16
או בטבעול! אני דווקא הולכת לאכול את הבורגול שלי, אבל זה רק במקרה כי יש בבית מישהו מקסים שמשקיע בי!
חתונות >>
לצפיה ב-'הגן בגומא (בצפון בין ראש פינה לצפת)'
הגן בגומא (בצפון בין ראש פינה לצפת)
19/10/2011 | 19:04
18
לצפיה ב-'האחוזה בית חנן '
האחוזה בית חנן
20/10/2011 | 09:25
5
137
מישהו היה שם באירוע ויכול לתת חוות דעת מנק' מבט של אורח?
אשמח מאוד לדעת על מה לשים לב לקראת פגישת ההפקה איתם... תודה!!
חתונות >>
לצפיה ב-'רק מהתמונות באתר התעלפתי..'
רק מהתמונות באתר התעלפתי..
20/10/2011 | 18:58
99
לא יודעת מעבר.. מחכה להיות מוזמנת לחתונה שם. נראה מקום מדהים
חתונות >>
לצפיה ב-'הייתי באחוזה ביום ראשון'
הייתי באחוזה ביום ראשון
20/10/2011 | 19:54
99
המקום מאוד יפה בעיני. כמובן שעכשיו היה פתוח אז אני לא יודעת להגיד איך זה כשסגור אבל מאוד יפה. הרגיש לי יחסית טבע "אמיתי" ולא כל מיני טבע מזוייף וספוטים סגולים שיש במקומות אחרים שאני לא אוהבת.
הקייטרינג היה טעם וצבע והיה טעים.
המקום עצמו מרווח מאוד.
בעיני מומלץ.
חתונות >>
לצפיה ב-'הייתי באחוזה פעמיים'
הייתי באחוזה פעמיים
20/10/2011 | 20:42
86
המקום מהמם, החופה מושלמת, האוכל היה מאוד טעים (קייטרינג "טעם וצבע" בשני המקרים) ולפי מה שהבנתי מהחברים שהתחתנו שם בעלי המקום באמת נחמדים!
חתונות >>
לצפיה ב-'אני התעלפתי על המקום הזה הבעיה היתה'
אני התעלפתי על המקום הזה הבעיה היתה
20/10/2011 | 21:10
95
המחיר....
חתונות >>
לצפיה ב-'איזה כיף לשמוע!!'
איזה כיף לשמוע!!
21/10/2011 | 17:22
61
תודה רבה לכולם!! גם לי יש את קייטרינג טעם וצבע ובכלל ממליצה לכל הבנות שסוגרות שם לקחת את החבילה שהם מציעים.. פשוט בעלי מקצוע מעולים!
עוד קצת (החתונה בדצמבר..)  ויגיעו גם קרדיטים..
חתונות >>
לצפיה ב-'שרונית'
שרונית
20/10/2011 | 09:28
13
77
פשוט מקום מקסים!! האוכל מצויין - ההגשה היתה בבופה וכולם לקחו סיבוב שני!! רחבת ריקודים גדולה והאוירה במקום נעימה במיוחד! ממליצה בחום.
חתונות >>
לצפיה ב-'אני מתחתנת שם במאי :)'
אני מתחתנת שם במאי :)
20/10/2011 | 09:53
12
41
יש משהו שצריך לשים לב אליו?
דברים שהפריעו?
חתונות >>
לצפיה ב-'איזה יופי!!'
איזה יופי!!
20/10/2011 | 09:57
7
40
האמת אין משהו שאני זוכרת שהפריע.. אני יכולה להגיד לך שהיינו בהרבה מאוד אירועים וזה מקום שזכור לנו מאוד לטובה ועד היום אנחנו מדברים על המקום (החתונה שהיינו בה היתה בערך לפני שנה וחצי/שנתיים), אם המקום לא היה רחוק לי גם אני הייתי סוגרת שם.. אנחנו הלכנו על האחוזה בבית חנן..
חתונות >>
לצפיה ב-'האמת שאני מכירה'
האמת שאני מכירה
20/10/2011 | 10:02
6
38
מישהי שהתחתנה שם.. .אבל לא יצא לי להגיע לחתונה...
ממה שאני מבינה המקום ממש יפה!!
אם החבר שלי לא היה מהצפון זה בטוח היה על הפרק...כי כל המשפחה שלי מהאזור של שפלה- דרום...
מתי את מתחתנת??
חתונות >>
לצפיה ב-'בתחילת דצמבר..'
בתחילת דצמבר..
20/10/2011 | 10:20
5
28
אני פשוט מאוהבת במקום והאמת הכרתי אותו בזכות הפורום.. לא הייתי  שם באירוע..
חתונות >>
לצפיה ב-'איזה יופי!! :)'
איזה יופי!! :)
20/10/2011 | 10:26
4
12
שיהיה בהצלחה!! והמון מזל טוב!!!
חתונות >>
לצפיה ב-'גם לך כמובן!'
גם לך כמובן!
20/10/2011 | 11:03
3
4
לצפיה ב-'מישהי הייתה באמורס..?'
מישהי הייתה באמורס..?
20/10/2011 | 15:31
2
7
לצפיה ב-'כן, היה חמוד'
כן, היה חמוד
20/10/2011 | 18:07
22
לא התעלפתי מהאוכל, אבל מדובר בגן מהמם
חתונות >>
לצפיה ב-'אני'
אני
21/10/2011 | 15:53
12
הייתי שם בשני אירועים ואנחנו גם מתחתנים שם בקרוב מאוד.
המקום יפהפה (סגור ופתוח). לדעתי האוכל מצוין, ומשתפר כל הזמן.
הצוות שם נהדר - באו לקראתנו בהמון דברים, עונים בסבלנות על כל שאלה ובקשה ובאופן כללי נותנים הרגשה נהדרת.
כאמור, החתונה עדיין לא הייתה אבל הייתי שם כאורחת בשני אירועים ושניהם היו נהדרים.
חתונות >>
לצפיה ב-'הייתי בחתונה בשרונית'
הייתי בחתונה בשרונית
20/10/2011 | 17:52
3
63
המקום ענק, ומאד יפה לטעמי, מי שאוהב גני אירועים מתוקתקים יהנה.

האוכל היה טעים מאד, והעיצוב נעים, ואם בכל זאת מתעקשים:
לא הכי מומלץ לעקבים, יש הרבה דק (פעם ראשונה שנתקעתי בדק...) ודשא.
השולחנות הם שולחנות אבירים רחבים מאד, מה שאומר שהשיחה אפשרית רק עם היושבים מימיני ומשמאלי. מי שמולי היה נורא רחוק.... לטעמי האישי הם לא היו מספיק מוארים, אבל אני כבדת שמיעה ותמיד מחפשת הרבה אור. השומעים המוזרים האלה אוהבים לשבת בחושך כמו פולנים טובים....

כל אלה יכולים להיות די קטנוניים, מה שבאמת הפריע לי:
  קשה לי עם חופות שהישיבה מולן היא לאורך, ובמקרה של האחת הזו שינוי הטמפרטורות בין יום לערב גרם לכך שהכסאות היו מלאי טל ואף אחד לא היה יכול לשבת עליהם (גם כן בחודש מאי).
חתונות >>
לצפיה ב-' את מצחיקה!!!'
את מצחיקה!!!
20/10/2011 | 20:40
1
21
לצפיה ב-'תודה, תודה'
תודה, תודה
20/10/2011 | 23:30
20
(הייתי צריכה לקרוא שוב בשביל להזכר מה היה יכול להיות מצחיק, אני זכרתי שרשמתי ביקורת רצינית ביותר)
חתונות >>
לצפיה ב-'בחתונה שאני היתי בה היו שולחנות סטנדרטים'
בחתונה שאני היתי בה היו שולחנות סטנדרטים
20/10/2011 | 20:52
26
מרובעים, ככה כנראה שזה פונקציונאלי.

אני מאוד אהבתי שיכולתי לשבת בשולחן ולדבר עם מי שנמצא איתי כי המוסיקה מכוונת רק לרחבת הריקודים, ברחבה היא היתה חזקה וטובה ושיוצאים ממנה שומעים הכל ולא צריך לצרוח.

אני מסכימה לגבי הדק, נתקעתי שם גם עם עקב לא דק במיוחד וזה היה מעצבן ובהחלט האוכל מאוד טעים!
חתונות >>
לצפיה ב-'לוקא, משמר השרון'
לוקא, משמר השרון
20/10/2011 | 19:56
50
במקום בעיניי מאוד יפה. המיקום של החופה מקסים עם מין אמפי כזה בצד שאפשר לשבת בו וכמעט ואין אפשרות להסתיר את החופה.
האוכל בקבלת הפנים היא לא לטעמנו, יותר מידי "מתחכם" ו"פלצני" חילקו שם את העמדות ל2 הצדדים. מצד אחד של האולם- היו רק סוגי דגים (נדמה לי 3 עמדות)
ומהצד השני של האולם היה את האוכל הבשרי; עוף ובקר. אנחנו לא ממש מצאנו שם מה לאכול, מה גם שרוב הקהל היה בצד הבשרי והם לא כ"כ עמדו בקצב.
הבר בקבלת הפנים היה נוראי, היו שם 3 ברמנים שעבדו בקצב נוראיו כך יצא שחיכיתי מעל (!) 5 דק' כדי לקבל 2 כוסות שתיה קלה.
(והיו לא מעט אנשים שחיכו איתנו בתור והתרעמו על הנושא בקול)
האולם עצמו היה ערוך בצורה נפלאה. אני לא יודעת איך זה בד"כ, אבל היו כ300 אנשים בחתונה, וכל אזור הכניסה היה ערוך בכסאות אלטרנטיביים נמוכים כאלה עם שולחנות מאוד נחמד, עם פינות קפה. והחלק התחתון של האולם (יורדי מס' מדרגות, 3-4) היה ערוך עם שולחנות רגילים ושם הושיבו את האנשים. (בקצה השני של האולם יש כמה מדרגות לגם שם היו ערוכים שולחנות אבירים)
לסיכום, למרות שהאולם גדול ולדעתי אפשר לעשות שם גם חתונות של 600-700 איש הוא היה נראה מלא בגלל צורת העריכה של השולחנות. אהבתי מאוד.
האוכל היה נחמד, בהגשה. במנת הביניים היו סלטים נחמדים, דג (לא זוכרת איזה) שבעלי טען שטעים וסיגרים כאלה של עוף שאני אישית אהבתי. במנה העיקרית היה סטייק או פרגית שבצלחת הוגש תפו"א שלא ממש היה מבושל וסלט ירקות מעניין עם ענבים חתוכים ועלי בייבי (לא טעמתי, אבל התגובות בשולחן היו טובות) ואורז חום ומיוחד (לא זוכרת מה בדיוק) מידי שחוץ מאחד שטעם בשולחן ואהב כולם לא ממש התלהבו.
אני ביקשתי מנה צימחונית וקיבלתי פתאי (פטאי?!) שהיה נחמד, מתובל מידי לטעמי. הקינוחים היו נחמדים מאוד וגם מאוד אהבתי שבהתחלה המלצרים הסתובבו עם המגשים של הקינוחים ברחבה ואח"כ גם הביאו שולחן קינוחים לרחבה.
לסיכום, האוכל היה נחמד וכמובן תמיד כדאי להתאים את האוכל לקהל.
האקוסטיקה שם מדהימה!!! ממש הרגשנו הבדל משמעותי מהשניה שעזבנו את הרחבה לכיוון השולחנות.
השירות של המלצר היה מעל ומעבר. והיו עוד מלצרים שהסתובבו ושאלו אם אנחנו צריכים עוד משהו וכו'.
טוב, חפרתי. מקווה שעזרתי למישהו
חתונות >>
לצפיה ב-'חוות דעת טופ דוראן- האולם הקטן'
חוות דעת טופ דוראן- האולם הקטן
20/10/2011 | 21:58
319
היי לכולם, לא מזמן היינו בחתונה בטופ דוראן באולם הקטן- חשוב לי לכתוב שכול מה שאני כותבת זוהי רק דעתי האישית והיא על מנת לעזור לזוגות שסגרו שם ואני יודעת שיש הרבה כאלה לדעת מה החסרונות והמעלות של המקום.

- קבלת פנים: אנחנו הגענו לאירוע די מאוחר, בשעה שמונה ועשרים בערך כאשר החופה הייתה אמורה להתחיל בשמונה וחצי. רוב ההתגודדות של האנשים הייתה ממש בכניסה היכן שהבר והעמדות היו יותר מרוחקות, אם יש אפשרות לקרב קצת את העמדות זה היה נחמד כי פשוט כול ההתקהלות לא הייתה באזור האוכל והיינו צריכים להתרחק כדי למצוא את העמדות. בגלל שהגענו בשמונה ועשרים הבנו כי מן הסתם החופה אמורה להתחיל אוטוטו אז רוב העמדות לא יהיו בשיאם ואכן כך היה- הם היו ממש לקראת סגירה, העמדות היו מאוד מלוכלכות, המלצרים כבר כמעט סגרו אותם והיו גם לא נעימים כאשר ניגשנו- היו ממש כבר קצרים. מה שקרה, שהחופה התחילה רק בתשע וחצי מסיבה לא ברורה ושעה עגולה כמעט ולא היה אוכל- העמדה היחידה שהייתה עוד פעילה היא עמדת ירקות שהייתה חמודה. ממה שכן הספקנו לטעום המנות- הדים סאם היה חביב, העיגולי אורז ממולאים בבשר ממש לא היו טעימים והאמת שזה מה שהספקנו.

- האירוע באולם: לגבי העיצוב, אני מבינה לגמרי את הנושא שלא רוצים להשקיע הרבה כסף בעיצוב, אבל לפעמים שווה פשוט להשאיר את השולחן ריק או לשים רק נר כלשהו מאשר לעשות מרכזי שולחן מאולצים- המרכז שולחן היה כוס מרטיני גדולה עם כדור פרחים חד פעמי שהיה מלוכלך ומוזנח ועוד ארבע מקלות לבנים בצדדים זה היה נראה רע ועלוב ולא מכבד. הכיסאות בנוסף, היו מלוכלכים. המנות שהיו על השולחן הם סלטים שונים ולחם. הלחם היה חם ומצויין וכול פעם הביאו שוב כאשר נגמר לחם חם. הסלטים היו נראים ממש לא משהו כנראה בגלל ששכבו שם הרבה זמן- הסלט כרוב היה ממש שחור, היה חציל בטחינה חביב, החומוס היה די יבש כבר. המלצר שלנו היה מאוד נחמד ודאג לכול מה שהיינו צריכים והיה מאוד חברותי. המנות הראשונות היו: דג סלמון ורול עם בשר טחון בפנים. בנזוגי לקח את הסלמון שהיה נחמד ואני לקחתי את הרול. הבשר טחון היה תפל בתוך הרול אז אכלתי רק את החלק החיצוני שלו היה טעים- מין טורטיה קריספית כזאת.
המנות העיקריות: היה סטייק\פרגית\ צימחוני. מבחינתנו המנות העיקריות היו ממש הקש ששבר את גב הגמל והיו ממש מביישות עד שלא יכולנו לגעת בשום דבר שהוגש במנה הזאת. הסטייק היה מלא בשומן ושרוף, אי אפשר היה לחתוך אותו בכלל. לפרגית היה צבע זרחני מדאיג ובנזוגי חתך חתיכה קטנה ופשוט לא יכל להמשיך לאור איך שהמנות הללו נראו הזמנתי מנה צמחונית - לזניית תרד ורק מהמראה שלה לא טעמתי אפילו- הייתה נראית פשוט רע! התוספות היו חצי תפוח אדמה או חצי בטטה שהיו מבושלים למחצה והיו פשוט נראים עלובים בצלחת, כמו שכתבתי- במנה הזאת פשוט לא נגענו בכלום.
הקינוחים: הם הוגשו די מאוחר בגלל שכול החתונה הייתה קצת באיחור ורוב האנשים היו ברחבה כבר אז הרבה לא הספיקו לאכול מהם-  גם אני, אבל הם היו נראים נחמדים- קינוחי פרווה רגילים.

בנוסף, אני אכתוב גם משהו על הדי ג'י- המטפסים או משהו כזה, זאת הייתה החתונה הראשונה שהייתי בה בחיים שכול המוזיקה, אבל כול המוזיקה הייתה מזרחית. אני ממש אוהבת מזרחית וגם בחתונה שלי הקרבה תהיה מזרחית אבל זה פשוט היה כבר מעיק! וזה טיפ לכול הזוגות שמתעקשים לשים אך ורק מזרחית, אנא- יש אורחים שלכם שלא מתחברים ב100 אחוז ולכול דבר יש מידה.

מקווה מאוד שתבינו שהדעה היא אך ורק לשם ביקורת בונה לזוגות שסגרו שם- ובעיקר, שישימו לב למנה העיקרית!
מזל טוב
מיה
חתונות >>
לצפיה ב-'כחול וירוק (תל עדשים)'
כחול וירוק (תל עדשים)
20/10/2011 | 23:54
64
הייתי שם בחתונה בתחילת ספטמבר.

הגן עצמו מאד יפה, גן אירועים כמו שכולנו מכירים. היו כ-300 אורחים וזו קיבולת מעולה לגן. החתונה הייתה חתונה הפוכה (קודם ארוחה, אח"כ שירים, אח"כ חופה), ועמדות המנות הראשונות היו ממש חבויות ולא ידעתי על קיומן עד יומיים לאחר החתונה. אבל לא הגעתי לחתונה רעבה.
השירותים היו נקיים ומבריקים בכל פעם שנכנסתי אליהם.

באזור שבו נערכת החופה היה קצת צפוף ולא כולם היו יכולים לראות. אציין לטובה שיש שם במה מוגבהת כך שכן אפשר לראות קצת.

הקייטרינג: קייטרינג מרינדה, לא יודעת אם הם עובדים עם המקום או שהביאו אותם בלי קשר.
חתונות >>
לצפיה ב-'המלצה על די ג'יי'
המלצה על די ג'יי
21/10/2011 | 09:43
1
90
בחתונה של חברה מהעבודה המוזיקה הייתה פשוט מעולה.
קראו לו איתי שדה.
היה שמח, כולם רקדו, מוזיקה טובה.
חתונות >>
לצפיה ב-'איזה כיף, זה הדי ג'יי שלנו '
איזה כיף, זה הדי ג'יי שלנו
23/10/2011 | 14:09
52
זה הראשון והאחרון שנפגשנו איתו (באיזיווד), וישר הייתה בינינו כימיה מעולה (גם ההורים שלי היו באותה פגישה, בדיוק סגרנו חוזה באיזיווד - וגם הם התלהבו ממנו). הוא ממש מקסים ומנסה לעזור בכל מה שאפשר, לא רק במה שקשור למוזיקה, ולפי מה שהוא הסביר לנו יש לו גישה מעולה למוזיקה בחתונה, ולא היה לנו ספק שאנחנו יכולים לסמוך עליו שהוא יקפיץ את הקהל.
יש עוד 4 חודשים עד החתונה, אבל נראה שאני יכולה להיות כבר רגועה לפחות לגבי עניין המוזיקה. תודה על ההמלצה!
חתונות >>

הודעות אחרונות

11:33 | 03.09.19 RonaSasson
18:41 | 22.08.19 orialon11
17:59 | 22.08.19 היורש לכתר
18:19 | 31.03.19 alex02
16:44 | 20.03.19 vered305
09:40 | 12.03.19 noa054
15:29 | 10.03.19 שלי גרינשטיין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ