לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3991039,910 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-' שרשור הצלמים הגדול '
שרשור הצלמים הגדול
<< ההודעה הנוכחית
21/08/2011 | 21:03
60
479
מזמן לא היה "שרשור X הגדול" אז החלטתי שהגיע הזמן.

בשרשור נשמח לדעת את הפרטים הבאים:
מהו שם הצלם / חברת הצילום.
מה היה המחיר?
מה המחיר כולל (וידאו, אלבומים מעוצבים, מצלמת רחף וכו').
התרשמות כללית (גם על הוידאו, האלבומים וכו' אם יש).
נקודות חיוביות / שליליות.
וכמובן - 2-3 תמונות שאהובות עליכם ביותר.

לא חייבים לפרט הכל, תכתבו כמה שבא לכם.
חתונות >>
לצפיה ב-'אנ'
אנ
21/08/2011 | 23:06
110
מהו שם הצלם / חברת הצילום.אריאל ארכיא
מה היה המחיר?8.300
מה המחיר כולל (וידאו, אלבומים מעוצבים, מצלמת רחף וכו').כולל 2 צלמים וודיאו 1 ו2 אלבומי כיסים
התרשמות כללית (גם על הוידאו, האלבומים וכו' אם יש).עדייןן לא הייתה החתונה שלנו
נקודות חיוביות / שליליות.אין נקודות שליליות אמן מדרגה ראשונה
חתונות >>
לצפיה ב-'עוד לא התחתנו אבל..'
עוד לא התחתנו אבל..
22/08/2011 | 07:22
123
צמצם - חיפה
7500 ל-2 סטילס, אחד וידיאו, 3 אלבומים ו4 הגדלות
חתונות >>
לצפיה ב-'רן שיננברגר'
רן שיננברגר
22/08/2011 | 09:18
3
146
שם הצלם - רן שיננברגר, ברגש.
המחיר תלוי במה שלוקחים, אני מניחה שחבילה מלאה נעה בסביבות ה- 8000
אנחנו אישית לקחנו סטילס ווידאו בלבד, ללא אלבומים מעוצבים.
התרשמות כללית - בחור מקסים ואיש שיחה נעים, לנו זה היה מאוד חשוב,
קיבלנו 1300 תמונות מדהימות, רגעים מיוחדים ושונים שישארו צרובים לנו בזכרון.
אני אישית לא אוהבת תמונות של אנשים רוקדים, זה לא ממש מעניין אותי לראות את זה,
קיבלתי תמונות יפות ומיוחדות של רגעים צדדים ומיוחדים שהיו על הרחבה.
הצילומים המקדימים היו מסע מפרך (אני סתם מקטרת) אבל התוצאה מדהימה,
הספקנו את כל מה שרצינו ואף יותר.

בקיצור ממליצה בחום.
חתונות >>
לצפיה ב-'וכמובן תמונה לדוגמה'
וכמובן תמונה לדוגמה
22/08/2011 | 09:20
212
מכיוון שסיכמנו שאנחנו לא מעלים תמונות לרשת זו תמונה לא שלנו אבל לדעתי מיוחדת.
חתונות >>
לצפיה ב-'טרם התחתנו, אבל מסכימה - הוא מקסים!'
טרם התחתנו, אבל מסכימה - הוא מקסים!
23/08/2011 | 00:11
50
לצפיה ב-' היה ההצלם שלי - מוסיפה שהאלובמים '
היה ההצלם שלי - מוסיפה שהאלובמים
24/08/2011 | 15:38
96
יצאו מדהימים.. וכמה שאומרים שאת הסרט דוחפים לבוידאם ודיי.. אנחנו התלבטנו אם לעשות סרט ערוך או לחסוך.. בסוף עשינו ויצא לנו לראות את הסרט משהו כמו 5 פעמים מאז החתונה (לפני 8 חודשים).
האלבומים פשוט מדהימים.... :):) אני מאוהבת בהם
חתונות >>
לצפיה ב-'היי שאלה בנוגע לצילום'
היי שאלה בנוגע לצילום
22/08/2011 | 10:19
8
136
יש לנו כ 300 אורחים
יש לנו בדיל עם האולם 1 סטילס ו 1 ווידאו
מה דעתכם ? האם צריך להוסיף סטילס נוסף ?
מעבר לזה אני אשמח לדעת מה החבילה המקובלת שלוקחים לכזו כמות מוזמנים
חתונות >>
לצפיה ב-'לדעתי כדאי עוד צלם סטילס'
לדעתי כדאי עוד צלם סטילס
22/08/2011 | 10:47
86
ככה גם ההורים יוכלו לבקש תמונות שהם רוצים
וגם יהיה כיסוי טוב יותר לאירוע.
חתונות >>
לצפיה ב-'לטעמי אין צורך בעוד צלם...'
לטעמי אין צורך בעוד צלם...
22/08/2011 | 13:10
71
להבנתי, מקובל מעל 350-400 אורחים להוסיף עוד צלם, אך אצלכם זה לא המקרה.
חתונות >>
לצפיה ב-'אני בעד עוד צלם'
אני בעד עוד צלם
22/08/2011 | 13:13
63
ההבדל במחיר לא כל כך גבוה בדרך כלל וזה הרבה יותר מרגיע שאת יודעת שיש עוד צלם שיוכל לגבות במידה והצלם הראשון יפספס איזה רגע מיוחד...

מצד שני, רוב הצלמים שנפשנו איתם טענו שצלם אחד זה מספיק לעד 350-400 אורחים...
חתונות >>
לצפיה ב-'אני הוספתי לאותה כמות אורחים פחות או יותר'
אני הוספתי לאותה כמות אורחים פחות או יותר
22/08/2011 | 13:35
47
מהרבה חברות (גם שהיו להן פחות מ-300 אורחים) הבנתי שההורים תמיד לוקחים באיזשהו שלב את הצלם כדי להצטלם עם האורחים לפני שהם הולכים, או תוך כדי האירוע עצמו
נראה לי חבל שכל מה שקורה ברחבה יתפספס תוך כדי.

היה לי חשוב שתהיה לי האפשרות להציץ בכל מה שקרה באירוע, ולא רק על הרחבה, בדרך כלשהי

היה לי שווה את תוספת התשלום שהייתי צריכה להוסיף על זה... כלומר, עוד לא התחתנתי, אבל אני יודעת שזו תהיה החלטה טובה, כי אז יהיה לי מגוון גדול יותר של תמונות מהאירוע

לשיקולך. שום דבר לא חובה, הכל שאלה של סדר עדיפויות.
חתונות >>
לצפיה ב-'דעה מעורבת - אני מוסיפה צלם לחתונה של 300 איש'
דעה מעורבת - אני מוסיפה צלם לחתונה של 300 איש
22/08/2011 | 14:11
63
אחותי התחתנה בחתונה בערך באותו סדר גודל, היה לה צלם אחד והיה בסדר גמור.
מצד שני, אנחנו, לחתונה של 300 איש, קיבלנו צלם נוסף מאיזיווד בלי תוספת תשלום (הצלם אמר לנו שבגלל שזה גבולי הוא יוסיף לנו צלם נוסף).
כמו כן, ייתכן שנזמין מגנטים ואז יהיה עוד צלם, אבל הוא יהיה צלם ייעודי למגנטים. (הבנתי שמהצלם מגנטים, אם הוא טוב, הרבה פעמים מקבלים מלא תמונות טובות שאפשר לשלב באלבום).

אני חושבת שאם יש לך אפשרות להוסיף צלם נוסף (בלי להוסיף הרבה כסף) אז תוסיפי. הצלם הנוסף טוב גם כגיבוי...
בחתונה של האחות של החצי (נראה לי שהיו להם בסוף 350 אורחים) היו להם שני צלמים. בסופו של דבר, כשהיא קיבלה את התמונות, היא לא אהבה כל כך את הסגנון של הצלמת הנוספת שהגיעה, כך שיצא טוב שהיו להם עוד תמונות מצלם אחר (שאמנם היה הצלם הראשי, אבל עדין זה חשוב)...
חתונות >>
לצפיה ב-'להוסיף'
להוסיף
23/08/2011 | 13:57
29
שאלתי לא מזמן בדיוק את אותה שאלה וזו העצה שניתנה לי :)
חתונות >>
לצפיה ב-'צלם נוסף'
צלם נוסף
23/08/2011 | 22:34
29
כדאי להוסיף. החיסכון הכספי (הקטן) של אי-לקיחת צלם נוסף, לא שווה את השקט הנפשי כשיש עוד צלם.
חתונות >>
לצפיה ב-'גם לנו היו 300 אורחים'
גם לנו היו 300 אורחים
24/08/2011 | 20:53
30
וקיבלנו 1+ 1. שידרגנו והוספנו עוד סטילס ווידאו.
הצלם צ'יפר אותנו והביא צלם פפארצי.
לדעתי זה שווה.
בקבלת הפנים היה איתנו צלם צמוד, לכל התמונות של החברים-משפחה ואורחים, שעם חלקם לא הספקנו להצטלם בין השולחנות.
בקבלת הפנים אחד הסתובב בין האורחים.
בצלם נוסף שווה להשקיע.
חתונות >>
לצפיה ב-'ניקול דה קסטרו'
ניקול דה קסטרו
22/08/2011 | 11:08
70
החתונה בעוד 3 חודשים,
הצלמת - ניקול דה קסטרו
המחיר - 7
כולל - וידאו, סטילס, אלבום ושני אלבומי הורים קטנים, לא כולל עריכת וידאו (אני עורכת בעצמי).
התרשמות כללית - בהחלט בחורה חביבה, האלבומים שלה מהפנטים! זו ממש אומנות.
נקודות חיוביות / שליליות:
חיובי - שוב, עוד לא התחתנו, אבל היא מקסימה ומקצועית, יש לה הרבה שנים של נסיון. האלבום הדיגיטלי שלה נראה מקסים, מעוצב בצורה חכמה ולא עמוס נורא ומבולגן (ואפשר כמובן לקחת אלבום רגיל בהדבקה)
שלילי - האלבום הורים שמקבלים הוא קטנצ'יק, נדמה לי שזה נקרא אלבום כיס והוא מכיל רק 30 תמונות או משהו כזה. היינו אצל צלמת אחרת (טלי הצלמת) שבמחיר נמוך יותר נותנת אותו דבר וגם שני אלבומי הורים גדולים יותר, עם כל התמונות שיוצאות באלבום הגדול (אבל פחות אהבנו את העבודה שלה).
ועוד אין לי תמונות, צריך לחכות בסבלנות...

חתונות >>
לצפיה ב-'שם החברה: עדי איל צלמים'
שם החברה: עדי איל צלמים
22/08/2011 | 12:52
2
189
הצלמים בפועל היו איל ואחיקם, על הוידאו היה אמון גלעד

מחיר: 11,300
מה כלול: 2 צלמי סטילס, צלם וידאו, אלבום מעוצב לנו ודגם זהה אך קומפקטי יותר לשני ההורים. סרט וידאו ערוך כולל חומר הגלם, וכמובן כל התמונות באיכות מצויינת

התמונות סטילס יצאו מקסימות. היה מאוד קשה לצמצם מ3500 ל200 בלבד לאלבום.
הסרט יצא מדהים בעיניי. הוא אומנם בערך שעה אבל ראיתי אותו כבר 5 פעמים ובא לי שוב ושוב.
עוד שבועיים בערך נקבל את האלבום, אז אשוב לעדכן...

מהצד החיובי- היה ממש נעים להיות עם הצלמים בהתארגנות, הם היו משעשעים וזרמו עם האווירה, ומצד שני בחתונה עצמה לא הרגשנו אותם אבל הם לא הפסיקו לצלם.
שני דברים קנים שהציקו לי- היינו צריכים לחכות כמעט שלושה שבועות לקבל את התמונות, ואחרי שסיננו ושלחנו לו את התמונות הוא איבד את הדיסק והיינו צריכים לשלוח שוב.

חוץ מזה- מומלץ בחום
חתונות >>
לצפיה ב-'ועכשיו התמונות האהובות עליי'
ועכשיו התמונות האהובות עליי
22/08/2011 | 13:11
128
לצפיה ב-'אחרונה חביבה...'
אחרונה חביבה...
22/08/2011 | 13:15
108
לצפיה ב-'רד קמרה'
רד קמרה
22/08/2011 | 13:14
75
מהו שם הצלם / חברת הצילום- אבי- רד קמרה מראשל"צ.
מה היה המחיר- החתונה עוד 4 חודשים, מחיר של 10,000
מה המחיר כולל (וידאו, אלבומים מעוצבים, מצלמת רחף וכו').- 2 סטילס, רחף+ וידאו, אלבום דיגיטלי מעוצב גדול לנו ועוד שניים בינוניים להורים ובנוסף מה שנקרא משוויצון- בגודל של ארנק קטן לתיק, 3 הגדלות על קנבס- אחת ענקית לנו ועוד 2 בינוניות להורים, עריכת וידאו וקליפים+ חומר גלם.
התרשמות כללית (גם על הוידאו, האלבומים וכו' אם יש).- מאוד מוכר בסביבה שלו ועובד ללא הפסקה- עושה רושם נעים מאוד ומצוות אליו צלמי סטילס באיכויות גבוהות כמו דני רדיס וליאור שי.
נקודות חיוביות / שליליות.- טרם

חתונות >>
לצפיה ב-'אורי מרשנסקי'
אורי מרשנסקי
22/08/2011 | 14:48
3
193
אני לא יודעת את המחיר, כי הוא היה כלול בדיל עם גלריית לורנס.
הדיל כלל את אורי כצלם סטילס, צלם וידאו וסרט חתונה ערוך, אלבום כיסים גדול של 300 תמונות ושני אלבומי הורים של 50 תמונות כל אחד. אנחנו ביקשנו עוד אלבום הורים כי ההורים שלי גרושים, והוא לא גבה לנו תשלום נוסף. בנוסף, הוספנו אלבום מעוצב שעלה 2000 ש"ח (במקום אלבום הכיסים הגדול).
הסיבה שבחרנו באורי הייתה הכישרון שלו בתמונות מסיבה. צלם אחר שראינו, שהוא צלם מאוד מוערך ומוכר, עשה צילומים מקדימים מהממים ואז תמונות המסיבה שלו נראו כאילו הן נלקחו מאתר "לילה". אורי הוא אדם נחמד מאוד ושקט, פחות מתאים למי שאוהב סביבו אנשים רעשנים שאפשר להריץ איתם צחוקים.
נקודות חיוביות: אורי וצלם הוידאו היו כמעט בלתי מורגשים בזמן החתונה, וזה היה נפלא. צלם הוידאו תפס קטעים שבכלל לא הייתי מודעת לקיומם, ואם הייתי מודעת אז לא ידעתי שהוא הצליח לצלם אותם. כנ"ל אורי. הסרט הערוך יצא מדהים, וגם האלבום המעוצב פשוט נפלא. אני מרוצה עד השמיים מהכל.
נקודות שליליות: כשעשיתי את הצילומים המקדימים עם יארו, מדי פעם היא הזכירה לי שאני מחייכת חיוך רחב מדיי, ולנסות להקטין אותו קצת. לא הבנתי כ"כ למה היא אומרת את זה, עד שראיתי את התמונות מהחתונה. כמעט בכל צילום משפחה יש לי חיוך כזה מכוער, שזה פשוט נורא. חבל לי קצת שאורי לא עלה על זה שאני אראה מוזר בצילומים האלה.

מצרפת כמה תמונות.
חתונות >>
לצפיה ב-''
22/08/2011 | 14:52
135
לצפיה ב-''
22/08/2011 | 14:54
84
לצפיה ב-''
22/08/2011 | 14:54
80
לצפיה ב-'יארו בריל'
יארו בריל
22/08/2011 | 16:17
2
185
אני מכניסה אותה גם לכאן כי עשינו איתה צילומים מקדימים והיא מדהימה.
היא לוקחת 1600 ש"ח על הצילומים (אם אני זוכרת נכון) ועוד 400 ש"ח לאלבום מעוצב.
אני פשוט מטורפת על הבחורה הזו, היא וחבר שלה מקס לקחו אותנו למסע מפרף של ארבע שעות בטבע, והיינו בשוק מהתוצאות. התמונות יצאו פשוט הורסות, ואני כ"כ שמחה שהחלטנו לא לוותר על החלק הזה.
את האלבום המעוצב עוד לא קיבלנו (כי אנחנו התעכבנו, לא הם) אבל היא שלחה לי גירסה דיגיטלית שלו שנראית ממש יפה.
אין לי נקודות שליליות בכלל, אני פשוט ממליצה עליה בחום.
חתונות >>
לצפיה ב-''
22/08/2011 | 16:19
92
לצפיה ב-''
22/08/2011 | 16:23
74
לצפיה ב-'ממליצה :)'
ממליצה :)
22/08/2011 | 17:19
17
230
היי,
שמי ליאל, שקלתי לפרסם קרדיטים בהתחלה אבל בסוף ויתרתי מכיוון שלא הייתה מסיבת חתונה אלא חתונה צנועה בקפריסין אז לא היו יותר מדי קרדיטים לפרסם מלבד צילומים, ועד שכבר רציתי לפרסם לא הצלחתי להיכנס עם היוזר שלי :) בכל מקרה מכיוון שהצילומים "המקדימים" זה מה שנשאר, והחוויה הייתה מדהימה בנוסף לצילומים שיצאו לא פחות מדהימים אנצל את ההזדמנות :)
שם הצלם יניב סופר, אליו הגעתי דרך הפורום כאן, מכיוון שלא הייתה מסיבת חתונה כאמור אלא טקס צנוע בקפריסין, החלטנו שאנחנו רוצים לתעד בכל זאת את התקופה.
יניב מתמחה בצילומים אומנותיים מקדימים לכן הלכנו עד הסוף לתוך המים והחול (יש גם תמונות בתוך המים שיצאו מדהים).
המחיר 3,500 ש"ח כולל הצילומים "המקדימים", אלבום ענק בעיצוב מיוחד ואלבום "כלה" קטן עשוי מעור, אותו נוהגת הכלה לשים בתוך התיק ולהראות במקרה הצורך :).
הצילומים לא היו פשוטים מכיוון שנכנסנו למים, התגלגלנו בתוך החול ועפנו ברוח :) וכל זה עם שמלה ועקבים, אבל זה היה ממש שווה את זה. מעבר לכך יניב מאוד קשוב ונותן את כל תשומת הלב לפרטים הקטנים, ופשוט כיף לעבור איתו את החוויה.
אגב מי שמעוניינת, השמלות בצילומים למכירה, ויש לי מבחר ענקי של שמלות עד 1000 ש"ח (אני לא בעלת עסק, זה פשוט התגלגל לידיי, אז מי שמעוניינת זה ממש שווה, במיוחד לצילומים מקדימים :) )
אגב זה כאן אפשר לראות עוד תמונות של יניב: http://www.facebook.com/sofer.weddings
חתונות >>
לצפיה ב-'עוד תמונה'
עוד תמונה
22/08/2011 | 17:21
7
138
לצפיה ב-'ועוד אחת :)'
ועוד אחת :)
22/08/2011 | 17:26
6
132
לצפיה ב-'אחרונה :)'
אחרונה :)
22/08/2011 | 17:26
3
119
לצפיה ב-'וואוו! על כל התמונות מזל טוב!'
וואוו! על כל התמונות מזל טוב!
22/08/2011 | 19:56
1
27
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
23/08/2011 | 18:03
9
לצפיה ב-'אני קוראת סמויה כאן.. אבל חייבת להגיב על יניב'
אני קוראת סמויה כאן.. אבל חייבת להגיב על יניב
23/08/2011 | 20:58
88
היי לרוב אני קוראת כאן אך לא מגיבה, אבל כשראיתי שיניב עלה על הפרק הייתי חייבת להגיב, אם לא אני הייתי מעלה אותו..
אני חייבת לציין שעדיין לא התחתנתי... אבל יניב היה הדבר הראשון שסגרתי!!!!!!!!!!!!! הוא היה הצלם בחתונה של זוג חברים ומיד שראיתי את התמונות שלהם, התקשרתי קבענו פגישה וסגרתי איתו, אני מקווה שילך טוב, אבל בלי שום קשר הוא בחור מוכשר ומדהים לדעתי ממה שראיתי בעבודותו הוא לקח את עניין צילום הזוג והחתונה צעד אחד קדימה ולא רואים תמונות כאלה אצל כל זוג שמתחתן, הוא מביא נקודות מבט חדשות ומעניינות ומזווית ראייה פשוט של אמן!!!!!
אני ממליצה לכן בחום!  העבודות שלו הכישרון והבחור מ-ד-ה-י-מ-י-ם......
חתונות >>
לצפיה ב-'תמונה מדהימה, אם כי עצובה'
תמונה מדהימה, אם כי עצובה
22/08/2011 | 18:42
1
32
לצפיה ב-'תודה, אם כי נראה לך שהתמונה עצובה :)'
תודה, אם כי נראה לך שהתמונה עצובה :)
23/08/2011 | 18:03
15
לצפיה ב-'חייבת להגיב לגבי יניב סופר'
חייבת להגיב לגבי יניב סופר
22/08/2011 | 21:14
1
230
אולי הדבר שאני הכי מצטערת עליו בהקשר של החתונה שלי- זה שיניב לא צילם אותה.

לגבי התמונות, הן מדברות בעד עצמן. אני יכולה להעיד שהוא אדם מקסים ונעים, בטח עבור יום החתונה.

מי שטרם סגרה- תזכרו שארוע עצמו הוא בסך ה-כ-ל 4-5 שעות, אחרי זה נשארות התמונות, אסור להתפשר בנושא הצילום. ממליצה על יניב המוכשר.
חתונות >>
לצפיה ב-''
23/08/2011 | 09:49
36
גם אני מצטערת שלא לקחתי אותו...
הוא היה במומלצים של האולם ואני חשבתי שמנסים לסחוט כסף (שזה מה שמנסים לומר לנו על רשימת המומלצים) ולא תמיד זה ככה... צריך להסתכל גם מעבר.
זה אחד הדברים שאני הכי מצטערת עליהם בחתונה!
חתונות >>
לצפיה ב-'אשמח לקבל עוד פרטים לגביו '
אשמח לקבל עוד פרטים לגביו
22/08/2011 | 22:11
65
ואיך אפשר ליצור איתו קשר

אגב, אם אני לא בקטע של להיכנס למים / להתגלגל בחול ? הוא יכול להתאים לנו בכל זאת או שהוא רק בקטע של צילומים כאלה

חתונות >>
לצפיה ב-'משגע!'
משגע!
22/08/2011 | 22:38
4
91
זה נשמע טוב מידי שהוא כזה צלם אדיר (נכנסתי גם קצת לפייסבוק, מודה) אבל התעריף שלו כ"כ סביר...
חתונות >>
לצפיה ב-'תעריף סביר זה עניין יחסי'
תעריף סביר זה עניין יחסי
23/08/2011 | 20:19
3
74
יניב בחור מקסים, הוא אחד הדברים הראשונים שבדקתי בענייני חתונה ואף נפגשנו איתו.
בחור מיוחד ומוכשר, פרזנטציה מקסימה... הוא קנה אותי מהרגע הראשון.
עוד לא הייתה החתונה וכן צלם עדיין לא סגרתי ממש... אני עדיין מתלבטת...
פער של כ- 5 אש"ח בין צלם מוביל מסגנון אחר לבין יניב וההחלטה היא קשה ביותר...

יניב מעדיף באופן אישי שהצילומים המקדימים לא יתקיימו ביום החתונה אלא לאחריה... שוב בגלל שאוהב להכניס אלמנטים של ים, מים, חול וכו'...
אני אישית לא מתלהבת מהרעיון וגם זה בא אצלו בחשבון אך הבהיר לי שהצילומים יהיו שונים ממה שהציג לי כי שוב רוב העבודות שלו הם לא מיום החתונה.

גם בצילם הוידאו הוא מצטיין בנקודת מבט אחרת וקונספט מעט מלהיב ושונה...

ושוב המחיר.... ניסיתי להוריד אותו ללא הצלחה... אני עדיין שוקלת את זה יום יום ולא יודעת מה לעשות... מה שמצטייר כרגע הוא שאאלץ לוותר כי כבר יש בחתונה הזו יותר מדי דברים שנסגרו ברוח העוד 4-5 אלף לכאן או לכאן לא ישנה ממש וזה כבר מתחיל להצטבר לסכומים שמפחידים אותי וגורמים לי לא להנות מכלום מהחשש שלא נצליח לעמוד בדברים.

אז מחיר זה עניין יחסי  :)
אבל למי שמוכנה לשלם זהו אחד הצלמים המוכשרים ביותר שיש היום והוא ללא ספק מוביל קונספאט נדיר ומיוחד!!!
חתונות >>
לצפיה ב-'היא רשמה שהמחיר 3,500...'
היא רשמה שהמחיר 3,500...
23/08/2011 | 22:10
1
64
נכון? כי זה ממש זול.
ובמיוחד שבמית4מית המחירים שלו הם באמת לכיוון ה13+-...
אבל כמו בהרבה דברים... משלמים על השונות.
במיוחד שהוא סוגר יומיים לצילומים ולא רק יום אחד, ביום השני אפשר להגי שהוא 'שורף' יום עבודה אפשרי.
אז או שלא ראיתי טוב. או שזה דיל ממש טוב.
בכל מקרה אני סגרתי כבר צלמים אבל ממה שרואים כאן ובפייסבוק שלו אין ספק שמי שסוגרת איתו יכולה להרגיש בטוחה במיליון אחוז שיצאו לה תמונות יפות :)
חתונות >>
לצפיה ב-'אכן 3,500 זה נשמע זול'
אכן 3,500 זה נשמע זול
24/08/2011 | 10:01
62
אבל מדובר בסשן צילומי סטילס בלבד ואלבום.... לטעמי לא זול כל כך....
חתונות >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
23/08/2011 | 22:54
50
הוא אוהב את הקונספט של TRASH THE DRESS
ושימוש בצבעים חזקים ובפוטו שופ

אישית אני מעדיפה סגנון טבעי יותר אבל למי שזה עושה לה את זה אני חושבת שהוא בין היחידים שעושים את זה.
חתונות >>
לצפיה ב-'תמונות מדהימות! '
תמונות מדהימות!
24/08/2011 | 08:42
24
לצפיה ב-'שחר דרורי'
שחר דרורי
23/08/2011 | 10:02
2
169
שם: שחר דרורי

מחיר: 5500, סטילס בלבד, בספירת העומר (קיבלנו מחיר מופחת כי מצא חן בעיניו שאנחנו כופרים ;). לא אוהבים וידאו ואת האלבום עיצבתי לבד (בדיוק שולחת אותו להדפסה, התרגשות).

התרשמות כללית: תיעד את האירוע בדיוק כמו שהיינו רוצים לתעד אותו בעצמנו (רק ביותר כשרון).
איש מצחיק בטירוף (ואני מתכוונת לשתי המילים האלה), העביר את היום באווירה מעולה, המשפחה שלי לגמרי התאהבה בו.
שנינו ממש שונאים להצטלם ועדיין הוא הוציא תמונות יפיפיות במקדימים, התעקש על צילומי משפחות מורחבים (ובצדק), לא הרגשנו אותו בכלל כל הערב ועדיין יש תמונות של הכל, כולל דברים שלדעתי הוא טיפס על החופה/התחבא מאחורי שיחים/צץ מהאדמה כדי לצלם.
עד שקיבלנו את התמונות כעסתי על עצמי ששכחתי לבקש שיצלם את כל מה שהכנו בעצמנו, ובכל זאת יש לי תמונות של הכל, כי הוא פשוט קולט איפה יש דברים שהם קצת אחרים, ואחותי סיפרה לי שהוא לקח אותה הצידה ושאל אותה מי החברים הקרובים שלנו והאנשים החשובים לנו שלא היו בצילומי משפחות, וככה גם קיבלתי המון תמונות יפות של האנשים שאני הכי אוהבת.
מעבר לכל זה ובראש ובראשונה, הוא פשוט מוכשר כמו שד, ויש לו עין ייחודית, שנתפסת לפרטים, להבעות פנים, לרגעים קטנים בצד. אם זה לא היה מובן עד עכשיו, אני ממליצה עליו בחום ואין לי אפילו מילה שלילית אחת להגיד.
חתונות >>
לצפיה ב-'קשר משפחתי'
קשר משפחתי
23/08/2011 | 10:04
120
אני ודוד שלי (שחיתן אותנו) מתחת לחופה
חתונות >>
לצפיה ב-'טבע דומם'
טבע דומם
23/08/2011 | 10:07
103
הטבעות שלנו (יש לי 5 תמונות כאלה, בכל אחת מהן הטבעות על משהו מוזר אך מגניב אחר... )
חתונות >>
לצפיה ב-'עדיין לא התחתנו אבל אופיר קפון המלך!!!'
עדיין לא התחתנו אבל אופיר קפון המלך!!!
24/08/2011 | 08:48
4
109
פשוט אמן, באמת.
התמונות הכי יפות שראיתי בחיים שלי הן של אופיר.
ידעתי שהוא יצלם את החתונה שלי בשניה שנתקלתי בעבודות שלו לפני 3 שנים. יודע לתפוס רגעים קטנים, ספונטניים ומופלאים.
הזוגות לא נראים מבויימים או מובכים, התמונות מרשימות בצורה בלתי רגילה.
ואופיר הוא בנאדם מדהים...אופטימי, מצחיק בטירוף, נעים. הוא לחלוטין אהבה גדולה שלי.

אני יודעת שהמחיר שלו משתנה לפני מה באמת זה כולל אבל נע בין 8000 ל 9000 בערך.

יש לו אתר נהדר עם תמונות נהדרות.
חתונות >>
לצפיה ב-'העבודות שלו באתר נראות מדהימות!!'
העבודות שלו באתר נראות מדהימות!!
24/08/2011 | 21:07
3
57
תודה שכתבת את השם שלו כאן, שלחתי לו הודעה.
אני מקווה שיהיה פנוי בתאריך שלי

חתונות >>
לצפיה ב-'במיטפורמיט יש עליו 43 חוות דעת, כולן חיוביות!'
במיטפורמיט יש עליו 43 חוות דעת, כולן חיוביות!
24/08/2011 | 21:24
1
60
כולן! מטורף!
חתונות >>
לצפיה ב-'אכן... '
אכן...
24/08/2011 | 21:30
44
(אני מאלה שקוראות את כ-ל התגובות על הספקים שאני מחפשת :))
חתונות >>
לצפיה ב-'אמנם התחתנתי מזמן (שנתיים וחצי ) אבל..'
אמנם התחתנתי מזמן (שנתיים וחצי ) אבל..
25/08/2011 | 15:51
74
אופיר צילם אותנו ויצאו תמונות מהמות מיוחדות..
אין מילים לתאר..
מומלץ בחום
חתונות >>
לצפיה ב-'החתונה בקרוב'
החתונה בקרוב
24/08/2011 | 12:30
80
צלם: אמיר בן חיים
מחיר: 3 אלף לצלם סטיל וצלם וידאו.
כולל: תמונות בלבד ללא הדפסה וללא אלבומים. וידאו לא ערוך. עבור עריכה בערך 500 ש"ח
התרשמות: בן זוגי אהב את העבודות שלו מתוך כמה צלמים שהיינו אצלם.
נקודות: חודש בערך אחרי שסגרנו איתו הגיבה לי למייל מיטל גנוט מארטישוט ונתנה לנו הצעה ב- 3200 כולל וידאו ערוך, בן זוגי אהב והתרשם מהאתר אך היא ענתה לנו באיחור...
חתונות >>
לצפיה ב-'אני שנים עבדתי בחנויות צילום..'
אני שנים עבדתי בחנויות צילום..
24/08/2011 | 16:41
95
ראיתי מאות חתונות והמון צלמים ממש ממש גרועים
אבל תוך שניה אני יכול לראות צלם שנמצא מעל כולם
אחד כזה שיש לו עין  ולא רק ידע טכני ללחוץ על כפתור

אני בטוח שיש הרבה צלמים טובים אבל אשמח להמליץ על שניים

אחד מהצפון שמו עמרי אילת.

והשני שאני לקחתי לחתונה שלי
ינאי רובחה
http://www.rubaja.com

וכמו שכתבו הרבה לא כדאי לחסוך בצילום כי זה מה שנשאר לנו לעוד הרבה שנים אחר כך.
חתונות >>
לצפיה ב-'עדיין לא התחתנו ובכל זאת- אור זהבי, איך לא ?'
עדיין לא התחתנו ובכל זאת- אור זהבי, איך לא ?
25/08/2011 | 08:36
1
85
הצלם הכי טוב שפגשנו (ונפגשנו עם 10) הוא אור זהבי המלך !!!!
אומנם עדיין לא התחתנו אבל יש מספיק קדריטים מהממים שכתבו עליו ולכן אני אומרת את זה בלב שלם.
חתונות >>
לצפיה ב-''
25/08/2011 | 13:36
15
לצפיה ב-'עמית צינמן ( )'
עמית צינמן ( )
25/08/2011 | 19:34
1
177
נו, אם כבר נכנסתי לכאן להמליץ, אז הנה עוד אחת. אני ממש מאוהבת בתמונות שלו.

זה האתר (החדש) שלו: http://amitzinman.co.il/, ואפשר גם למצוא אותו בפייסבוק (המלצה: התמונות היפות באמת, לטעמי, בכל אופן, נמצאות בדף האישי שלו, ולא בדף הרשמי).

מכיוון ש(כפי שאפשר לראות באתרים שלו) הוא מדהים בלמצוא את התמונות המיוחדות והיפהפיות בתוך קהל (ע"ע מחאת האוהלים וכד') לקחנו ממנו נטו צילום האירוע, בלי צילומים מקדימים, בלי אלבומים, (גם בלי הדפסת התמונות) וגם לא ביקשנו שיישאר עד הדקה האחרונה. אמרתי לו: תצלם מה שאתה רוצה, מה שמתחשק לך ומתי שמתחשק לך, כי אני אוהבת את הצילומים שלך, ואת הדברים שאתה בוחר לצלם. אגב, הוא עושה גם סרטי וידאו יפהפיים, אבל גם לא ידעתי את זה בזמנו, וגם אנחנו מעדיפים סטילס בכל מקרה.

המחיר - כ-1000 שקל בלבד. (מממ... נכון לשנה שעברה, אבל שוב, רק סטילס, רק לאירוע, בלי הדפסות ואלבומים, ובלי פוטושופ מסובך על התמונות - לא שצריך).

עוד דברים שאני חייבת לציין לטובה:
שצלם יתלבש יפה לאירוע, ולא כמו איזה פועל בניין - זה יפה ונדיר.
(משום מה, אגב. אני לא מבינה למה צלמים מרשים לעצמם להתלבש ככה... ממש בזיון...)

שצלם ייטמע בקהל, יהיה בלתי מורגש ובלתי נראה, לא יפריע לחיבוקים, לא יתקע באמצע החופה, לא ייתקל באנשים על רחבת הריקודים - ובכל זאת יוציא תמונות מדהימות - זה יפה ונדיר.

שצלם ימצא זמן לגשת לכלה באמצע האירוע, לשאול לשלומה, להציע כוס מים - זה יפה ונדיר.

שצלם יקום השכם בבוקר למחרת החתונה, ינפה את התמונות לפי סטנדרטים גבוהים, יבצע תיקוני צבע איפה שצריך וימצא דרך להעביר לזוג את כל התמונות כבר בצהרים - זה יפה ונדיר (וכ-ל כ-ך כיף!)

עד היום, טיפה יותר משנה אחרי החתונה, אני עדיין מתמוגגת מהתמונות שעמית צילם בשבילנו. פשוט תענוג!

[בתמונה - סבא שלי ואני]
חתונות >>
לצפיה ב-'עוד תמונה: רגע עמוק'
עוד תמונה: רגע עמוק
25/08/2011 | 19:41
124
וכל כך אמיתי ולא מבויים שבא לבכות (או לצחוק, מרוב אהבה).

[בתמונה - בעלי מביט בי]
חתונות >>
לצפיה ב-'עדיין לא היה הארוע'
עדיין לא היה הארוע
30/08/2011 | 15:31
106
אבל ראיתי עבודות שלהם אצל חברה שהתחתנה לפני והם צילמו אצלם - אספוסה צילום אירועים. האלבום שהם עשו להם מדהים ובכלל היא היתה מאוד מאוד מרוצה מהם. בינתיים מכל הבירורים שעשינו ומהפגישה איתם השאירו רושם מאוד מקצועי ורציני ונראה לי שהם ממש בראש שלנו שזה נראה לי אחד הדברים הכי חשובים כשמחפשים צלם.
חתונות >>

הודעות אחרונות

11:33 | 03.09.19 RonaSasson
18:41 | 22.08.19 orialon11
17:59 | 22.08.19 היורש לכתר
18:19 | 31.03.19 alex02
16:44 | 20.03.19 vered305
09:40 | 12.03.19 noa054
15:29 | 10.03.19 שלי גרינשטיין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ