לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3991039,910 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-' שרשור הטיפים הגדול '
שרשור הטיפים הגדול
<< ההודעה הנוכחית
10/07/2011 | 06:40
87
1025
כולם מוזמנים לחלוק את הטיפ שלהם שעבד עבורם ועשה הבדל בארגון החתונה / ביום החתונה

כי הרי ידוע שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים

יש לציין בכותרת ההודעה את נושא הטיפ למשל "סידורי הושבה" ובתוכן לפרט מהו הטיפ
חתונות >>
לצפיה ב-'בוקר טוב :)'
בוקר טוב :)
10/07/2011 | 06:57
32
לצפיה ב-'פשוט להירגע ביום הגדול'
פשוט להירגע ביום הגדול
10/07/2011 | 09:25
1
109
ובאמת לעמוד בזה.

הרבה דברים שלא ימצאו חן בעיניך יכולים לצוץ ביום הזה, והכל יכול להראות יותר גדול ממה שהוא באמת, ואין שום סיבה להילחץ.

תבטיחי לעצמך שלא משנה מה קורה, את נהנית ביום הזה וכל מה שקורה יסתדר לטובה, וזה יקרה!

עבדת הרבה לקראת היום הזה, אין שום סיבה שלא תהני ממנו עד הסוף!
חתונות >>
לצפיה ב-'לגמרי! '
לגמרי!
11/07/2011 | 07:43
52
וגם חשוב לקחת בחשבון שלאורחים אין מושג מה צריך להיות סדר הדברים, אם השיר הנכון לא יתנגן בדרך לחופה- רק אתם תדעו את זה,
אם יהיו על השולחנות פרחים מסוג X ולא פרחים מסוג Y- זה משהו שרק את תדעי.
כל הדברים הקטנים האלה, שיש לנו אליהם רגישות יתר- זה דברים שרק אנחנו, אחרי שעבדנו כ"כ קשה להרים את האירוע הזה נשים לב אליהם.
מבחינת האורחים הכל נהדר גם ככה,
אל תטרידו את עצמכם בשטויות ופשוט תהנו ביום הזה!!
חתונות >>
לצפיה ב-'שאלה- טיפים באופן כללי לגבי חתונות או רק לגבי'
שאלה- טיפים באופן כללי לגבי חתונות או רק לגבי
10/07/2011 | 10:37
2
106
יום החתונה עצמו?
חתונות >>
לצפיה ב-'כל מה שקשור לתכנון חתונה, ליום עצמו כו''
כל מה שקשור לתכנון חתונה, ליום עצמו כו'
10/07/2011 | 11:19
1
70
שאלה חשובה
חתונות >>
לצפיה ב-'ווי, אז יש בלי סוף'
ווי, אז יש בלי סוף
10/07/2011 | 11:34
160
במה להתחיל? דוקא מה שעולה לי בראש זה טיפ קטן ליום החתונה עצמו וההכנה אליו-
להכין יום-יומיים מראש רשימה של כל הדברים שכ"א מכם צריך לקחת איתו בבוקר החתונה- כך לא ישכח דבר.

אני מצרפת רשימה לדוגמא שהכנתי
חתונות >>
לצפיה ב-'וטיפ ליום שלפני החתונה'
וטיפ ליום שלפני החתונה
10/07/2011 | 11:39
12
203
תשאירו לכם זמן לנוח והרבה!
אנחנו ממש עשינו יום בית חוץ מקפיצה לאולם להביא להם כמה דברים- וכאן נכנס הטיפ הבא שלי ליום שלפני- להביא לאולם כמה שיותר דברים, במידת האפשר. אנחנו הבאנו את האלכוהול, הסוכריות, סלסה לשרותים, את נעלי הספיר שלי. כך שביום החתונה יש מעט לסחוב .
חתונות >>
לצפיה ב-'מה זו הסלסלה הזו שאני נפגש איתה '
מה זו הסלסלה הזו שאני נפגש איתה
10/07/2011 | 13:13
11
136
בפורום בימים האחרונים (מאז שהתחלתי לקרוא כאן) לא אני ולא זוגתי לא יודעים מהזה חוץ מזה שיש כזה.  ולא צריך לגעת בזה או שאסור לגעת בזה.

חתונות >>
לצפיה ב-'זו סלסלה לשרותים שבה שמים כל מיני דברים'
זו סלסלה לשרותים שבה שמים כל מיני דברים
10/07/2011 | 13:39
10
142
כמו:  מגבונים, דאודורנט, איפור, פצירה, מברשת שער ומסרק, סיכות, בושם, פלסטרים, מסטיקים וכו'. אם תחפש "סלסלה" בפורום תמצא כל מיני רעיונות ויש גם תמונות. זה לא חובה אבל זה נחמד ולא יקר.
חתונות >>
לצפיה ב-'לרווחת הכלל? צריך לדאוג שיהיה הרבה מהכל לא? '
לרווחת הכלל? צריך לדאוג שיהיה הרבה מהכל לא?
10/07/2011 | 13:56
1
43
לצפיה ב-'לא. 1 או 2 מכל דבר זה מספיק'
לא. 1 או 2 מכל דבר זה מספיק
10/07/2011 | 14:22
38
לצפיה ב-'זה אחד הרעיונות הגאוניים שגנבתי מהפורום...'
זה אחד הרעיונות הגאוניים שגנבתי מהפורום...
10/07/2011 | 13:59
7
130
בסוף הערב הסלסלאות היו מרוקנות לגמרי. חברות סיפרו לי על התנפלות רצינית על הסלסלאות ואמרו שזה רעיון ממש מקסים.
חתונות >>
לצפיה ב-'גם לי נשארו סלסאות ריקות בסוף הערב'
גם לי נשארו סלסאות ריקות בסוף הערב
10/07/2011 | 14:23
5
114
ולא נראה לי שהבנות השתמשו בהכל כי אם כן- היו נשארות האריזות הריקות. לי נראה משהו אחר...
חתונות >>
לצפיה ב-'זהו... '
זהו...
10/07/2011 | 15:43
92
אצלי נשארה רק אריזת אקמול ריקה לגמרי. כל השאר נעלם כלא היה, כולל האריזות.
חתונות >>
לצפיה ב-'גם לי נראה משהו אחר...'
גם לי נראה משהו אחר...
10/07/2011 | 16:11
3
94
אבל לא נורא...
חתונות >>
לצפיה ב-'אני כמעט בטוחה שזה משהו אחר...'
אני כמעט בטוחה שזה משהו אחר...
10/07/2011 | 23:55
2
97
נכנסתי לשירותים לקראת סוף החתונה ושמעתי מישהי מרוקנת כמעט את כל הסלסלה ואומרת לחברה שלה: "ואוו, אף פעם לא קיבתי כל כך הרבה מתנות בחתונה"...
חתונות >>
לצפיה ב-'זה לא ממש יפה... '
זה לא ממש יפה...
11/07/2011 | 15:07
1
91
אני מקווה שזה לא מה שקרה אצלי ושהאורחים והאורחות אכן נהנו מהפריטים שהיו בסלסלאות. לא נשאר זכר לשום אריזה בתוך הסלסלאות, אבל מצד שני גם לא טרחתי לבדוק אם נזרקו אריזות לפח...
חתונות >>
לצפיה ב-'מהתגובות שקיבלתי אז כן השתמשו בקופסא'
מהתגובות שקיבלתי אז כן השתמשו בקופסא
11/07/2011 | 18:05
88
אבל כנראה לפני שהיא הלכה הביתה היא אספה כמה מתנות...
חתונות >>
לצפיה ב-''
10/07/2011 | 17:11
45
אכן רעיון מקסים
איפה היה הפורום הזה כשאני התחתנתי?
חתונות >>
לצפיה ב-'הטיפ הראשון שלי - ניהול לו"ז'
הטיפ הראשון שלי - ניהול לו"ז
10/07/2011 | 11:47
13
174
להכין ליום החתונה טבלה מסודרת - עמודה לחתן עמודה לכלה ואם צריך אז עמודות לאנשים נוספים.

לסגור מראש שעות של מתי איפור, שיעור וכו' וחשוב: אם יש מלוות ממש לתזמן מתי כל אחת מתאפרת ומתי מסתרקת שכל אחת תדע מתי להיות מוכנה ולא יהיו אי הבנות ובלתמ"ים.
וכמובן לוודא שהלו"ז מסונכרן מול הספקים.

זה דברים שלמדתי דווקא מניסיוני כספקית.
חתונות >>
לצפיה ב-'מסכימה ומוסיפה'
מסכימה ומוסיפה
10/07/2011 | 14:45
12
109
מעבר לטבלת לו"ז שאלונה המליצה עליה (וכמה שיותר מפורטת לפי שעות כך עדיף) הנה טיפ שקיבלתי יומיים לפני החתונה מאחותו של בעלי ומזל שקיבלתי אותו:

לפני שמגיע יום החתונה לוודא שכל הסמכויות ביום החתונה מועברות למישהו אחר. מה שאנחנו עשינו זה ליידע כל ספק למי הוא פונה במידה ויש בעיה ולידע את כל העוזרים שלנו על מה אחראים (וכדאי מאד שלכל אחד תהיה רשימה של מי עובד מול איזה ספק כך שאם מגיעה אליך שאלה שלא קשורה לתחום האחריות שלך אתה יודע למי להעביר אותה). את כל הרשימות שלכם תדפיסו במלא עותקים ותפזרו למי שרק אפשר שיש לו איזושהי אחריות ביום החתונה. שכולם ידעו בדיוק מה קורה.

ביום החתונה עצמו אני ובעלי לא התעסקנו עם שום בעיה או שאלה, לא דיברנו עם אף ספק (מלבד מי שבא לעשות משהו איתנו כמו מאפרת/שיער/צלם) והתרכזנו בעצמנו ובכיף שלנו. זה עבד מעולה.
חתונות >>
לצפיה ב-' מעולה! גם זה מומלץ ביותר!'
מעולה! גם זה מומלץ ביותר!
10/07/2011 | 14:49
29
לצפיה ב-'מומלץ אבל לא תמיד מתרחש בפועל'
מומלץ אבל לא תמיד מתרחש בפועל
11/07/2011 | 07:11
7
63
גם אני ניסיתי ":להאציל סמכויות" זה נגמר בתיק כלה במיוחד בשביל הפלאפון וטלפונים מהאולם ישירות אלי לוודא בדיוק באיזה שעה מגיע הרב, באמצע צילומי הנוף.
קונטרול פריקס צריכים להתכונן גם לזה שלא באמת יניחו להם פשוט כי הם לא היו רוצים לתת לאנשים אחרים לנהל את העניינים.
חתונות >>
לצפיה ב-'אם אני הצלחתי לעשות את זה בקלות'
אם אני הצלחתי לעשות את זה בקלות
11/07/2011 | 08:40
6
52
והיו לי על הראש פי 50 יותר פרטים מחתונה רגילה (הפקה עצמית אחרי הכל) אז כל אחת יכולה. העניין הוא שצריך להתכונן לזה מראש בדיוק כמו שכתבתי.
הסלולרי בכלל לא היה עלי ביום החתונה אלא הועבר למישהו אחר. צריך להפנים פסיכולוגית שביום החתונה פשוט לא מתעסקים יותר בסידורים ואז הכל מתיישב כמו שצריך
ואפרופו, דברים כמו באיזו שעה מגיע הרב כותבים לתוך האקסל שאלונה דיברה עליו והטבלה הזו צריכה להמצא אצל מי שאחראי באותו היום, כולל טלפונים של כולם כמובן.

תאמיני לי שלא הייתי חופרת על זה אם זה לא היה הטיפ המרכזי שהיה לי לתת אחרי שנה של ארגונים ותכנונים אינטנסיביים מאד.
חתונות >>
לצפיה ב-'תסכימי איתי שזה תלוי גם בסביבה שלך'
תסכימי איתי שזה תלוי גם בסביבה שלך
11/07/2011 | 09:03
5
39
היה לך מזל גדול שהיתה לך קבוצה גדולה של אנשים שהיית יכולה לסמוך עליהם. לא אצל כולם זה ככה. ברור שזה הרבה יותר קל וכיף לדעת שיש מי שדואג ומטפל בהכל אבל מהצד שלי של האירוע לא היו אנשים כאלה לצערי אז לא היה למי להעביר את האחריות. ברור שהמשפחה של בעלי עזרה וטיפלה בדברים אבל בסופו של דבר כדי שדברים יקרו איך שאני רוצה הכל היה צריך לעבור דרכי.
ולא, הכל לא מתישב כמו שצריך בכל מקרה, נדירים המקרים שהכל מתקתק בדיוק כמו בלו"ז ואין פקשושים ואין פאשלות. אז נכון שבדברים קטנים אפשר לתת למישהו אחר להתעסק אבל אם אין לך מספיק אנשים אסרטיביים סביבך שיכולים לאלתר ולהתארגן במקרים של פאשלות רציניות אז טלפון נייד לכל היותר זה משהו שלדעתי אין מה לוותר עליו גם ביום החתונה.

וגם אצלנו היה ברור וידוע באיזה שעה הרב מגיע, זה לא שינה את העובדה שהם רצו לברר את זה שוב איתו כדי לא לגרום לעיכובים בגלל החופה של האולם השני.
חתונות >>
לצפיה ב-'אני נתתי טיפ for what it's worth'
אני נתתי טיפ for what it's worth
11/07/2011 | 09:23
4
52
מי שלא רוצה להתאמץ לשחרר לא חייבת, באמת. אבל זה הטיפ שלי. כמו במקרה שלי עצמי, ביום החתונה הסמכות הועברה לשני אנשים בודדים (אי אפשר הרי להאציל סמכויות כאלו לקבוצה גדול מדי, זה לא יעבוד). אלו היו בעיקר אחי וקצת אחותו של בעלי שתודרכו יום קודם לכן בפירוט לגבי הלו"ז ושאר הפרטים. כמובן שאם אין אף אחד שאת סומכת עליו אז חבל על הזמן. אני יוצאת מנקודת הנחה שיש אחד שניים כאלו ושהם ישמחו לעזור.
דרך אגב היו אצלנו בעיות ביום החתונה, הפלוריסט איחר מאד, אחותי איבדה את קטע הקריאה שלה לטקס (ולא הצליחה למצוא אותו), ועוד כמה דברים אבל שום דבר מזה לא הגיע אלי, הם הסתדרו לבד בסדר גמור.

חתונות >>
לצפיה ב-'וזה באמת טיפ מצויין '
וזה באמת טיפ מצויין
11/07/2011 | 10:23
3
34
לרוב האנשים....

אבל הטיפ שלי למי שלא סומך על אחרים שיבצעו את את מה שהוא היה מבצע בעצמו על הצד הטוב ביותר לקחת בחשבון שלא בטוח שדברים יסתדרו איך שהוא רוצה ומצפה ופשוט להיות זמין אפילו אם בסוף יתגלה שלא היה שום צורך בזה.
ברור שצריך להיות מישהו אחר שדרכו עוברים הבירורים הקטנים אבל אם זה משהו גדול אני הייתי מקבלת קריזה אם לא היו מעדכנים אותי ובסוף זה גם לא היה מסתדר, בעוד שאני הייתי יודעת למצוא פיתרון לבעיה.

חתונות >>
לצפיה ב-'אנחנו לא ממש משדרות על אותו הגל '
אנחנו לא ממש משדרות על אותו הגל
11/07/2011 | 12:23
2
27
אבל לא משנה
חתונות >>
לצפיה ב-'לך היתה חתיכת הפקה להרים אז זה שונה'
לך היתה חתיכת הפקה להרים אז זה שונה
11/07/2011 | 15:28
1
28
לי לא היה כלום ביום של החתונה,
התעורתי בבוקר (5:20 אבל לא נהיה קטנוניים)
הכנתי סידורי ישיבה (היה בלת"ם לילה לפני)
התקלחתי ומאותו רגע הכל זרם חופשי,
אף אחד לא התקשר לנייד שלי,
אף אחד לא הציק לי ולא היו שאלות בכלל.
הכל היה מאורגן לפני ולמזלי לא היו תקלות.

במידה והיו צצות בעיות אניאו בעלי הינו חייבים לפתור אותם בעצמנו,
מסיבה הפשוטה רק אנחנו ידענו מי נגד מי וככה רצינו שזה יהיה.
אבל שוב, לא היו כל כך הרבה פרטים.
חתונות >>
לצפיה ב-'אם אין סידורים ועניינים אז בכלל טוב '
אם אין סידורים ועניינים אז בכלל טוב
11/07/2011 | 16:01
15
לצפיה ב-'טיפ נהדר!!! אשתדל לאמץ אותו'
טיפ נהדר!!! אשתדל לאמץ אותו
11/07/2011 | 15:29
2
69
דרך אגב, לפי הקרדיטים הייתה לך חתונה מהממת...
ואדינבורו היא עיר מקסימה! :)
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה גרתי באדינבורו 5 שנים'
תודה גרתי באדינבורו 5 שנים
11/07/2011 | 16:02
1
39
אבל בספטמבר האחרון עברתי לאנגליה. האמת היא שמחרתיים אני נוסעת לאדינבורו לשני לילות מקווה שלא יהיה קר מדי...
חתונות >>
לצפיה ב-'תהני!!!'
תהני!!!
11/07/2011 | 16:09
12
הייתי באדינבורו פעם אחת בזמן פסטיבל הפרינג' ולא רציתי לעזוב... :)
בהחלט מתכננת לחזור לשם עם בעלי"ל במסגרת טיול מקיף...
חתונות >>
לצפיה ב-'הטיפ שלי- להגדיר תקציב ולעמוד בו'
הטיפ שלי- להגדיר תקציב ולעמוד בו
10/07/2011 | 15:16
86
פני שמתחילים לחפש מקום, DJ או צלם-
להתיישב ולעשות רשימה של מי מוזמן ומי לא. דודים של ההורים כן אבל הדודים של הבא וסבתא לא למשל. אחרי שיש בערך סדר גודל לכמות המוזמנים להחליט על תקציב.
נורא קל להתפתות ולחשוב שזה אירוע של פעם בחיים (והלוואי שבאמת יהיה) אבל מדובר בסך הכל בארוע של בערך 5 שעות, וחבל להתחיל את החיים המשותפים בחובות ומינוס גדול בבנק.
חתונות >>
לצפיה ב-'הטיפ שלי הוא: להכין מעטפות לספקים מראש'
הטיפ שלי הוא: להכין מעטפות לספקים מראש
10/07/2011 | 15:26
9
108
עם זה המעצב השיער, או המאפר, או סלון כלות , או כל ספק אחר שצריך לשלם לו ביום החתונה, הכסף מוכן במעטפה עם שם של הספק, ובסיום השרות אין צורך בספירה, שולפים את המעטפה מהתיק , ונותנים.
חתונות >>
לצפיה ב-' נכון ואם זה צ'קים אפשר לכתוב מראש'
נכון ואם זה צ'קים אפשר לכתוב מראש
10/07/2011 | 15:33
8
76
בהנחה שיודעים את הסכומים - זה חוסך התעסקות ביום הלחוץ ממילא הזה
חתונות >>
לצפיה ב-'צ'ק או מזומן???'
צ'ק או מזומן???
10/07/2011 | 23:41
7
68
אני בדרך כלל בן אדם של צ'קים והתחלתי לחשוב מה עושים ביום החתונה נגיד מאפרת, מעצב שיער, זר כלה וכו' האם לגיטימי להביא צ'ק במקום מזומן או שהולכים להסתכל עלי עקום?
פשוט לא מרגיש לי בנוח להסתובב עם כל כך הרבה מזומנים עלי
תודה
חתונות >>
לצפיה ב-'הכל תלוי מה סיכמת עם הספק'
הכל תלוי מה סיכמת עם הספק
11/07/2011 | 00:01
1
61
אם סיכמתם על צ'ק אז אין סיבה שיסתכלו עלייך עקום.
מזומן תצטרכי לקחת רק בשביל הטיפים ואולי בשביל הרב
חתונות >>
לצפיה ב-'מסכימה עם תמרי , אם סיכמת מראש אז אין בעיה'
מסכימה עם תמרי , אם סיכמת מראש אז אין בעיה
11/07/2011 | 16:47
15
לצפיה ב-'למה עקום?'
למה עקום?
11/07/2011 | 06:19
2
56
צ'ק זה כסף!
אני פעמים רבות אפילו מעדיפה צ'ק
חתונות >>
לצפיה ב-'צ'ק יותר קשה להעלים'
צ'ק יותר קשה להעלים
11/07/2011 | 15:20
1
56
ולכן יש ספקים שמעדיפים מזומן.

אבל זה לשיחה אחרת...
חתונות >>
לצפיה ב-''
11/07/2011 | 18:39
38
הכלה שאיפרתי היום באמת היתה בשוק שהעדפתי צ'ק
"זה פעם ראשונה שאני שומעת דבר כזה" אמרה לי החברה שלה
חתונות >>
לצפיה ב-'פשוט תשאלי לפני מה הם מעדיפים'
פשוט תשאלי לפני מה הם מעדיפים
11/07/2011 | 22:59
1
34
גם אני הכנתי בזמנו מעטפות עם מזומן למי שרצה מזומן וכל השאר קיבלו צ'קים. אם הכסף הזה יהיה איתכם במהלך ההתארגנות וכל הצילומים ואח"כ גם בחדר חתן כלה שלכי תדעי למי יש עוד מפתח אליו חוץ מלזוג אז נראה לי שעדיף לסחוב כמה שפחות מזומן.
חתונות >>
לצפיה ב-'מעולה, תודה '
מעולה, תודה
12/07/2011 | 07:54
6
לצפיה ב-'רשימת מומלצים'
רשימת מומלצים
10/07/2011 | 16:13
109
לא להסתמך על רשימת ה"מומלצים" של האולם. האולמות בד"כ גוזרים קופון יפה על זוגות שלוקחים דיג'יי או צלם מרשימת המומלצים שלהם, ולרוב האיכות לא ממש מדברת בעד עצמה.

חברה שלי שהתחתנה לקחה צלם מגנטים שהופיע ברשימת מומלצים של האולם שלה. המגנט שלנו הצהיב והצבעים נמרחו אחרי שבוע מהחתונה. הוא גם צילם את החתונה שלה בסטילס, ואין לה שום תמונה נורמלית שהיא יכולה להגדיל- הכול מפוקסל. חשוב גם שתהיה כימיה עם הספקים, וחשוב לראות אותם בפעולה או לראות עבודות שלהם לפני שסוגרים.
חתונות >>
לצפיה ב-'חיפוש ספקים'
חיפוש ספקים
10/07/2011 | 16:30
59
הטיפ שלי הוא להיות ממוקדים,
היום אפשר לדעת כמעט הכל דרך האינטרנט,
אפשר לדעת סגנון, מחיר והכי חשוב ביקורות (כמובן לקחת אותן בערבון מוגבל אבל בכל זאת להתחשב)

ההמלצה שלי היא לסנן דרך האינטרנט עד שנשארים עם 4-5 ספקים שמתאימים לנו
(גם מבחינת מחיר וגם מבחית סגנון)
להתקשר אליהם ולהיפגש רק עם 2-3.

ברגע שמוצאים את הספק הנכון והמתאים (חיבור על הספק חשוב אבל במידה, לא צריך להפוך לחברים הכי טובים)
סוגרים וזהו, לא להמשיך לחפש!
למצוא מישהו יותר טוב/זול/מוכשר/עם יותר המלצות תמיד אפשר, אין לזה סוף.
חתונות >>
לצפיה ב-'"הכנת חדר מצב" - הכוונה לא פיזית לחדר'
"הכנת חדר מצב" - הכוונה לא פיזית לחדר
10/07/2011 | 16:42
98
אלא תפיסתית.

מאוד חשוב לפני הכל, ולפני שמתחילים לחפש ולהתארגן - להחליט כמה החלטות חשובות, ולבנות את "המדיניות" שבה תפעלו יחד כזוג

לדוגמא:
1. איזה דברים הכי חשובים לי בחתונה
2. מה הכי פחות חשוב לי
3. על מה אני לא מוכנה להשקיע הרבה כסף
4. כמה ספקים\מקומות נראה - אנחנו, אגב, החלטנו על שלושה מכל סוג ואז החלטה. כי באיזשהו שלב כבר מתבלבלים ושוכחים מה ראיתם.
5. מעורבות הורים\ענייני תקציב
6. מה ראיתי בחתונה ואהבתי\לא אהבתי

בקיצור, כל מה שהוא דורש החלטה, מאוד ממליצה להחליט את זה בשלב הראשוני כדי לעבוד מסודר ולהכניס את עצמכם למסגרת.
חתונות >>
לצפיה ב-'להיות נחמד להורים ולאחים במהלך ההכנות'
להיות נחמד להורים ולאחים במהלך ההכנות
10/07/2011 | 17:57
1
88
לזכור שהם לא "עובדים אצלך" אלא חלק מאלו שאמורים לשמוח איתך.
חתונות >>
לצפיה ב-''
11/07/2011 | 07:49
30
לזכור שהם המשפחה שלנו.. והם נשארים גם אחרי שכל "ההפקה" הזאת נגמרת
חתונות >>
לצפיה ב-'לשמור על תקשורת טובה וטיפ לגבי תשלום לספקים'
לשמור על תקשורת טובה וטיפ לגבי תשלום לספקים
10/07/2011 | 18:05
77
תקשורת:
אם זה עם בן/בת הזוג- לדבר, להתפשר, לעשות חשיבה לפני שאומרים משהו שיכול לפגוע או להרוס.
אם זה עם המשפחה- יש דברים שיכולים להוציא אותנו מדעתנו (כמו הורים שרוצים לעשות סיבוב אולמות או בתי דפוס במקומנו ) ועלינו לזכור שהם רוצים בסך הכל לעזור ולא תמיד רואים שהצעת העזרה שלהם יכולה להיראות בעינינו כמשהו שלילי/ נדחף/ מתערב. איפה שאנחנו יכולים פשוט להתעלם- מתעלמים, מה שאפשר להשאיר לבן/בת הזוג שידבר כל אחד עם הוריו- מה טוב, גם אם אנחנו מאוד מאוד מאוד לא מבינים את ההורים באותו הרגע למה הציעו לעשות X.

לגבי ספקים-
אם אתם זוג שלא יודע להתמקח קחו איתכם לשלב סגירת החוזה מישהו שכן יודע להתמקח, זה מאוד עוזר! וגם ליום התשלום לכל ספק.
התקשרו להודות לאנשים שחשובים לכם לפני התשלום לאולם ולספקים- ייתכן שתגלו על מקומות פנויים, שירות לא אדיב, אי הוצאת מנות גלאט לאורחים דתיים. כל הערה כזו יכולה לחסוף לכם כסף בחישוב הסופי של המנות עם האולם....
שימו לב לפרטים הקטנים- האם השמלה נוחה במדידות? האם התפר נמצא במקום? האם לא מבצבצים חוטים? האם הסיכה בשיער תקועה היטב? כל עוד את בסלון/ במתפרה אפשר לתקן ולסדר הכל.
לגבי צלם- את סגירת התשלום עשו רק לאחר שקיבלתם את כל מה שהצלם הבטיח לכם, בדקו מראש את אופן התשלום איתו, מתי משלמים מה ומתי מקבלים מה. בדקו שההגדלות שהוא נותן הם במט ולא במבריק (אחרת לאורך השנים התמונה נדבקת לזכוכית המסגרת). בדקו את איכות ההדפסה של האלבומים עוד במשרד לפני שאתם לוקחים הבייתה לראות שאין פאשלות. חישבו היטב האם יש קטעים שהיו באירוע שהייתם רוצים להכניס לוידאו או שלא יוכנסו, אמרו זאת מראש לצלם לפני עריכת הוידאו.

חתונות >>
לצפיה ב-'דף קשר, להתארגן ולהצטלם כמה שיותר קרוב'
דף קשר, להתארגן ולהצטלם כמה שיותר קרוב
10/07/2011 | 20:26
1
83
דף קשר עם הטלפונים של כל הספקים: אולם, צלם, DJ, בר, מאפר, מלון, רב, VJ, פרחים, מעצב, שמלה
כל מי שרק אפשר שאם נזכרת במשהו בדקה ה90- יש לך את הכל מאורגן במקום אחד.

להתארגן ולהצטלם כמה שיותר קרוב כדי לא להתקע בפקקים (אני התארגנתי במלון שפיים שליד הגן השקוף והיה ממש נוח, הצילומים היו ברישפון ובחוף הים)
חתונות >>
לצפיה ב-'הוכנה רשימה!'
הוכנה רשימה!
11/07/2011 | 09:52
50
רעיון מעולה! אני גם הוספתי כמה מקדמה ניתנה כדי לזכור בעת התשלום הסופי
חתונות >>
לצפיה ב-'אם זו של מעל 300 מוזמנים לא להיות בקבלת פנים'
אם זו של מעל 300 מוזמנים לא להיות בקבלת פנים
10/07/2011 | 21:29
25
156
זה מתיש ומיותר, גם ככה רובם באים לברך בחופה,
ואם לא אז רוקדים איתכם ואם לא אז למי אכפת מהחברים
מהעבודה של חמותך?????
חתונות >>
לצפיה ב-''
10/07/2011 | 22:57
17
לצפיה ב-'לא מסכימה. אני בעד *להיות* בקבלת פנים!'
לא מסכימה. אני בעד *להיות* בקבלת פנים!
10/07/2011 | 23:10
3
97
היה לי כ"כ כיף בקבלת פנים,
זה היה הזמן שלי להגיד לכולם שלום ולכבד את כולם.
אחרי החופה מגיעים רק האנשים הקרובים ובריקודים ממש לא היה לנו כוח לטייל בין השולחנות.
חוצמזה, כ"כ הרבה זמן חיכינו לחתונה.. לבזבז שעה ממנה בחדר חתן-כלה?!?!
חתונות >>
לצפיה ב-''
10/07/2011 | 23:28
40
כל כך מסכימה!!!
אם לא הייתי בקבלת פנים כנראה לא הייתי יודעת מי הגיע ומי לא, זאת הייתה ההזדמנות כמעט היחידה להגיד שלום לאורחים ולמשפחה הקצת רחוקה שלא רואים כל שבוע.
חוץ מזה, שאני באמת מסכימה, למה לבזבז שעה, רבע מהחתונה בלשבת בלחץ בחדר חתן כלה שאפשר לצחוק, להתחבק ולהתרגש עם החברים והמשפחה?...

חתונות >>
לצפיה ב-'גם אני לא מבינה את השהייה בחדר חתן כלה'
גם אני לא מבינה את השהייה בחדר חתן כלה
11/07/2011 | 08:59
68
מה העיניין להיות סגורים בחדר?
כמה נוח ומפואר שיהיה כשבחוץ יש 300/400/1000 איש שבאו בשבילך
(לא אומר בגללך) .
כל הארוע הוא גג שש שעות,
לא חבל שעה וחצי להיות כלואים?

הרי בקבלת פנים באים להגיד שלום רק מי שמכיר אותך,
החברים של חמותי מהעבודה נכנסו, אמרו שלום וחיפשו אותה,
לא נישקו אותי, לא דיברו איתי לא כלום,
גג עם בעלי.

לעומת זאת מקבלים כל כך הרבה אהבה בפרק זמן הזה
(שלא לדבר על מחמאות )
שזה ממש כיף
חתונות >>
לצפיה ב-'אני איתך! '
אני איתך!
11/07/2011 | 15:21
47
החתונה עברה לי כ"כ מהר ששמחתי שלפחות לא ביזבזתי את הזמן בחדר והייתי בקבלת הפנים עם האורחים שלי...
חתונות >>
לצפיה ב-'הטיפ שאנחנו כל הזמן ממשיכים לקבל הוא הפוך'
הטיפ שאנחנו כל הזמן ממשיכים לקבל הוא הפוך
11/07/2011 | 09:41
18
127
הרבה אנשים אמרו לנו שכדאי להיות בקבלת הפנים ולדעתי זה גם הכי הגיוני וטבעי. בסיבובי האולמות שעשינו ראינו לא פעם כלה "מתחבאת" באיזה מקום צדדי כשקבלת הפנים בעיצומה.

לי באופן אישי קשה להבין את זה...
חתונות >>
לצפיה ב-'אניחושבת שיש גם יתרונות ללא להיות בקבלת הפנים'
אניחושבת שיש גם יתרונות ללא להיות בקבלת הפנים
11/07/2011 | 10:14
17
85
והכוונה היא לא שצריך לשבת בחדר חתן כלה כי זה ממש טיפשי לעשות.
אני מתכוונת ללכת לטייל באזור האולם אולי או לקחת את האוטו לסיבוב.

פשוט לנצל את העוד שעה להיות שניכם ביחד לפני כל הבלגן של החתונה להנות מהזמן שנשאר לכם כרווקים...
חתונות >>
לצפיה ב-'לקחת את האוטו לסיבוב?'
לקחת את האוטו לסיבוב?
11/07/2011 | 11:02
7
59
מה הוא כלב?
איזה הנאה יש מלצאצ לטיול באוטו באזור האולם (שבדרך כלל תקוע בחור)
איך אפשר להרגע ולהנות מהרווקות כאת יודעת שאת מתחתנת עוד שעה?

תקבעו לצהריים ותאכלו ביחד במקום.

חוץ מזה זה הזמן הטוב ביותר לתמונות,
ככה יש מלא תמונות של המשפחה איתי.
חתונות >>
לצפיה ב-'אני מתכננת להצטלם עם המשפחה.'
אני מתכננת להצטלם עם המשפחה.
11/07/2011 | 14:07
6
54
אבל אני לא מעוניינת להיות בקבלת הפנים מכל מיני סיבות.
כן, אני יודעת מהן הסיבות בעד ואני יודעת שאני בעמדת המיעוט של הנגד.

ומאחר והאולם שלי לא נמצא בחור שלא קרוב לשם מקום אני כן חושבת שזה אפשרי ללכת לטייל.

בחתונה של אחותי היא הלכה לבאולינג עם בעלה לעתיד במקום להגיע לקבלת הפנים. אני חשבתי שזה ממש רעיון טוב.
חתונות >>
לצפיה ב-'חייבת לשאול אותך- מה השיקולים לא להיות בקבלת'
חייבת לשאול אותך- מה השיקולים לא להיות בקבלת
11/07/2011 | 14:14
5
53
לצפיה ב-'שוב אני מעידה רק על עצמי'
שוב אני מעידה רק על עצמי
11/07/2011 | 15:15
4
62
אבל, אני לפני החתונה לא רואה את הבחור כשבוע ומאחר והחתונה היא ביום ראשון אני גם לא אוכל לדבר איתו אחרי כניסת השבת (שנינו שומרי שבת ולא מקובל במשפחות שלנו לדבר בטלפון לפני המפגש)
כך שאחרי שבוע שאני לא רואה אותו ובערך יומיים שאני לא אוכל לדבר איתו אני מעדיפה שיהיה לי זמן איתו רק אני והוא לבד.
חתונות >>
לצפיה ב-'אתם לא אמורים לא להפגש עד החופה?'
אתם לא אמורים לא להפגש עד החופה?
11/07/2011 | 15:24
3
48
בחתונות דתיות שאני היתי (וגם הלייט ביותר)
החתן והכלה לא נפגשו עד החופה.

בשביל געגוע של שבוע שווה לפספס משהו מהחתונה?
הוא יהיה איתך כל החיים.

ממליצה לך לחשוב על זה טוב
כמובן שזכותך לעשות מה שאת רוצה, ואני לא אתווכח אבל תשקלי את זה בהגיון ולא מתוך
אני אתגעגע ורוצה להיות איתו לבד.

אני מבינה (ומקנאה, חייבת לציין) בחוזק הגעגוע שאת יודעת שתרגישי,
אבל אחרי שבוע של מגורים משותפים את תתתחרטי על כך.
חתונות >>
לצפיה ב-'מסכימה. גם אפשר להיות ביחד בקבלת פנים'
מסכימה. גם אפשר להיות ביחד בקבלת פנים
11/07/2011 | 15:36
2
19
לצפיה ב-'אני יודעת שקבלת הפנים היה החלק הכי טוב '
אני יודעת שקבלת הפנים היה החלק הכי טוב
11/07/2011 | 15:47
1
52
של החתונה מבחינתי, זה נעשה באיזי,
אפילו היו לי רגעים "מתים" לשתות ,
דיברתי עם חברים הצטלמתי (המון)
היה פשוט כיף
חתונות >>
לצפיה ב-'גם אצלי וזה נגמר לי מהר מדי, רציתי עוד'
גם אצלי וזה נגמר לי מהר מדי, רציתי עוד
11/07/2011 | 15:52
42
אני מקווה שבנות פה לא יעשו את הטעות (שאי אפשר אח"כ לתקן אותה) ויוותרו על קבלת הפנים.
חתונות >>
לצפיה ב-'ולפספס את המסיבה של החיים שלך??'
ולפספס את המסיבה של החיים שלך??
11/07/2011 | 14:13
8
62
אין מספיק זמן עם הבן זוג לפני החתונה??

בחיי שאני לא מבינה איך אפשר לוותר על התענגו שלהיות בקבלת פנים, בעייני זה היה החלק הכי כיפי בחתונה, וגם ההזדמנות היחדיה לקשקש קצת עם האורחים. ולדעתי גם יש בזה משהו יפה ואף מנומס שגם החתן והכלה מקבלים אותם ולא רק ההורים

היו כאן כמה שהתלבטו לפני- בזמן אמת החליטו שכן להיות- ואח"כ הודו שהם כ"כ שמחו על ההחלטה הזו והיו מתבאסים מדאו אם לא היו שם.

גם לא מבינה איך אפשר לעמוד במתח ובציפיה שאתה לא שם אבל שומע את כל ההתרחשות.
חתונות >>
לצפיה ב-'דיעה אישית שלי'
דיעה אישית שלי
11/07/2011 | 14:26
2
56
אני חושבת שהצורך להיות בקבלת הפנים נובע מלוח הזמנים של חתונה דתית בישראל. מאחר והחתונה מתחילה מאד מאוחר, זה לא ממש משאיר זמן להתמנגל עם האורחים בזמן המסיבה ולכן כדאי ואף רצוי להיות בקבלת הפנים אחרת פספסת שליש מהאירוע של עצמך.
אם היה אפשר אחרת, לדעתי, ויסקלו אותי תיכף הציניקנים, יש משהו קסום, מסתורי ואם תרצו מסורתי בלא להתראות עם בן הזוג או עם האורחים עד הטקס עצמו. לא סתם בכל העולם עושים את זה באדיקות. לא עניין של וואו פאקטור או דרמה קויין או משהו בסגנון, פשוט מאד מרגש ויפה והבילד אפ מדהים. אבל במצב כזה כמובן שיש הרבה זמן אחרי הטקס לצילומים ולהתמנגלות עם האורחים. שוב, בחתונה שמתחילה בלילה זה לא יעבוד טוב.

מה שאני מנסה לומר זה שאני לא חושבת שזה מנומס שהחתן וכלה יקבלו את פני האורחים שלהם. זה לא אירוע מסוג כזה. אני חושבת שבהתאם לנסיבות, אם זו ההזדמנות היחידה של החתן והכלה להגיד שלום חפוז לכל אורח אז מן הראוי לעשות זאת.
חתונות >>
לצפיה ב-'רק תיקון קטן'
רק תיקון קטן
11/07/2011 | 15:14
1
41
דווקא ובמיוחד בחתונה דתית- החתן והכלה לא מתראים בשבוע שלפני החתונה ועד החופה עצמה..

אנחנו נכחנו שנינו בקבלת הפנים, פשוט באזורים שונים, ונפגשנו לראשונה רק בחופה.
חתונות >>
לצפיה ב-'את צודקת בהחלט'
את צודקת בהחלט
11/07/2011 | 15:27
27
אבל זה מקרה פרטי ולא ממש התכוונתי לזה, אלא לעצם העובדה שבגלל שהטקס נורא מאוחר אין ברירה אלא להיות נוכח בקבלת הפנים יחד. הרי בחתונה ללא הפרדה הזוג לא יוכל להיות באותו המתחם מבלי לראות האחד את השניה
חתונות >>
לצפיה ב-'אין מצב שאפספס את קבלת הפנים בחתונה שלי.'
אין מצב שאפספס את קבלת הפנים בחתונה שלי.
11/07/2011 | 15:25
3
45
מה גם שהבחור היה בשוק כשאמרתי לו שהוא לא יראה אותי באותו היום כמה שעות. חחח הוא רצה לבוא איתי למספרה ולאיפור, כזה מתוק (= אמריקאי צעיר),
רק אחרי שהסברתי לו שאני רוצה שיהיה מופתע הוא התרצה.
אך לפספס את קבלת הפנים? למה???
חתונות >>
לצפיה ב-'אם הוא נורא ירצה לבוא תני לו'
אם הוא נורא ירצה לבוא תני לו
11/07/2011 | 15:34
1
29
אנחנו אמרנו שהוא יאסוף אותי לפני הצילומים
(כי רציתי שיהיו תמונות של "המפגש")
בסופו של דבר שעמום לו אז הוא הגיע ב12:00 בערך והיה חלק מכל ההתארגנות
בדיעבד היה מאוד כיף והרבה יותר נכון עבורנו,
מה שלא יהיה ברגע שהוא יראה אותך עם השמלה הוא יופתע.
חתונות >>
לצפיה ב-'יש בזה משהו. אבל'
יש בזה משהו. אבל
11/07/2011 | 15:48
17
אני רוצה באמת יופתע מהכל- מהשמלה, מהאיפור ומהשיער.
אני תמיד אבל תמיד עם שיער פזור (רק בגלל שאני לא מוכשרת מספיק לאסוף את השיער שלי בצורה נורמאלית) ובחתונה אהיה עם אסוף, והוא אף פעם לא ראה
אותי כ"כ מאופרת כמו שאהיה, וכמובן ה-שמלה (סגרתי אצל יואב ריש), וגם אני רוצה להיות מופתעת ולראות אותו בחליפה (הוא מביא איתו מארה"ב כך שאני לא חייבת לראות אותו לפני).
סתם בשביל ההתרגשות והכיף שלנו, זה נראה לי דווקא נחמד.
חוצמזה אני מתכוונת לסנג'ר אותו לכל הסידורים של הרגע האחרון
חתונות >>
לצפיה ב-'אנחנו מתכננים להיות בקבלת הפנים'
אנחנו מתכננים להיות בקבלת הפנים
11/07/2011 | 15:36
29
האירוע גם ככה מאד קצר... בשבילי, לא להיות בקבלת הפנים זה כמו לא להיות במסיבת יום ההולדת שלך... חחח

אני אישית מאד אוהבת את החלק של קבלת הפנים בחתונות (כאורחת), ואני רוצה להספיק להגיד שלום לכל האורחים שלי :)

חתונות >>
לצפיה ב-' כל כך מסכימה בעניין קבלת הפנים'
כל כך מסכימה בעניין קבלת הפנים
11/07/2011 | 19:25
11
לצפיה ב-'יכול להיות שכבר אמרתי את זה אבל אני אגיד '
יכול להיות שכבר אמרתי את זה אבל אני אגיד
11/07/2011 | 15:54
52
שוב. מישהו ניסח את ה'לא להיות בקבלת פנים' פעם בצורה הבאה-
אתה מזמין אורחים אליך הביתה, משאיר את הדלת פתוחה ומתחבא בחדר שינה. חצי שעה אחרי שהם כבר אצלך בבית אתה קופץ החוצה ועושה 'קוקו'!!!
נו באמת... מה ההיגיון בלהתחבא בחדר חתן כלה? כל האירוע הזה הוא שלכם ובשבילכם, למה לא להיות נוכח בכל חלק ביום הזה?
חתונות >>
לצפיה ב-'טיפולי פנים, עיצוב גבות ושעוות'
טיפולי פנים, עיצוב גבות ושעוות
11/07/2011 | 06:50
3
102
זה קצת ארוך, אז אני אשים קישור לפוסט שבדיוק כתבתי בנושא

"היופי שבך"
חתונות >>
לצפיה ב-'שרון אפשר שאלות '
שרון אפשר שאלות
11/07/2011 | 19:24
2
84

1. למה קוסמטיקאית פרא ארפואית עדיפה על זו הקונבנציונלית?

2. למה אסור לחשוף את העור לשמש גם לפני טיפולי האינפרא/לייזר למיניהם?

מראש
חתונות >>
לצפיה ב-'בטח שאפשר '
בטח שאפשר
12/07/2011 | 00:47
1
63
שאלה ראשונה:
לקוסמטיקאית פרא-רפואית יש ידע הרבה יותר נרחב בכל מה שקשור לתהליכים פיזיולוגיים בעור, חומרים פעילים חדשניים כולל דרכי הפעולה שלהם וריכוזים מדוייקים.
אני יכולה להגיד לך שברגע שהתחלתי ללמוד קורסים פרא-רפואיים, הבנתי כמה לא הבנתי קודם.
משרד התמ"ת שאחראי ללימודי הקוסמטיקה בארץ, נשאר הרחק לפני שנים רבות. הוא לא עדכני בשיטות טיפול או חומרים פעילים, הוא לא נותן מקום ליצירתיות ולעבודה אמיתית.
ההבדלים בגישות הטיפוליות הם עצומים, ומגוון הטיפולים שיכולה להציע לך קוסמטיקאית פרא-רפואית לרוב יהיה גדול יותר.
אני חלילה וחס לא מזלזלת בקוסמטיקאיות וותיקות. אבל אם נעשה השוואה בין תחום זה לאיפור - למי היית מעדיפה ללכת:
* למאפרת שעובדת כבר שנים בשוק, ושלא הלכה כבר כמה שנים טובות לאף השתלמות איפור, שלא שמעה על פלואידליין או על מברשת קבוקי.
* או לחילופין, למאפרת שאולי קצת פחות שנים בשוק (יכול להיות גם ההיפך!) שכל הזמן מתעדכנת ומתחדשת בטכניקות ומוצרים חדשים וממשיכה ללמוד ולשאוב השראה ממקומות רבים.

שאלה שנייה:
טיפולי הסרת השיער בלייזר ואינפרא מגבירים את הרגישות של העור לשמש. מצב זה נקרא פוטוסנסטיביות (פוטו=אור סנסיטיב = רגישות)
כשהעור שלנו נחשף לשמש מתחיל תהליך יצירת מלנין בעור. המלנין הוא בעצם האחראי על הפיגמנט שלנו וקובע את סוג העור לפי רמת הכהות.
לצערנו הרב העור שלנו זוכר הכל, וחלק מהתהליכים לוקחים זמן. אחד מהם הוא תהליך ייצור המלנין. זה לא קורה בן לילה, אבל יכול לקרות תוך מספר ימים ושבועות.
- הלייזרים ושות' עובדים על המלנין שנמצא בזקיק השערה ואותו משמידים בעזרת אנרגיית חום.
אם יהיה לנו הרבה מלנין בעור, הלייזר יכול להתפס עליו, כי אין לו יכולת הבחנה, ויכולות להווצר כוויות בעור או לחילופין כתמים כהים.
זוהי אחת מתופעות הלוואי היותר שכיחות בטיפולים כאלו. לכן ההמלצה היא לא להחשף כשבוע לפני וכשבוע אחרי הטיפול.

מקווה שעניתי על השאלות!
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה רבה על הפירוט '
תודה רבה על הפירוט
12/07/2011 | 07:10
6
לצפיה ב-'טיפ כללי '
טיפ כללי
11/07/2011 | 07:50
117
פשוט לנסות כמה שיותר להירגע ולהנות מכל היום הזה-מההכנות,מהצילומים המקדימים,מקבלת הפנים,החופה והריקודים.

אני להפתעתי ולהפתעת כולם-הייתי סופר רגועה אולי אפילו יותר מידי, ופשוט נתתי לעצמי להנות מהכל וזה היה יום מאוד מיוחד וכיפי!
חתונות >>
לצפיה ב-'שעוד מישהו ידע איך נראה הרב'
שעוד מישהו ידע איך נראה הרב
11/07/2011 | 16:04
1
151
10 אנשים שמחפשים את הרב רגע לפני החופה, בעוד הרב עומד ממש לפניה, זה אולי משעשע אבל קצת מלחיץ את הכלה... (מניסיון!:))

עוד טיפ דומה- תדעו מי שומר על מה- גם לחפש את הטבעת לחתן ובסוף למצוא את עצמך שמה לו אותה באמצע הרחבת ריקודים זה משעשע....
חתונות >>
לצפיה ב-'טיפ פשוט אך גאוני!'
טיפ פשוט אך גאוני!
18/07/2011 | 11:41
29
לצפיה ב-'טיפים לחתונה '
טיפים לחתונה
13/07/2011 | 07:56
71
חתונות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'להישאר בפרופורציה'
להישאר בפרופורציה
16/07/2011 | 20:03
88
הטיפ שעזר לי לצלוח את תקופת הארגונים והלחצים- לקחת הכל בפרופורציה.
בסופו של דבר המטרה של כל הדבר הזה היא להצהיר על האהבה ולהתחתן. כל השאר נלווים.
לא חייבים את האולם הכי יקר, לא חייבים את העצוב הכי מקורי, ולא את השמלה הכי יוקרתית.

בסופו של דבר, למרות שנרצה לחשוב שזה האירוע הכי חשוב בחיים- מדובר בארוע של 6 שעות סך הכל, ולא כדאי להתחיל את החיים המשותפים במינוס של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים בגללו.
חשוב שיהיה מכובד ושישקף אתכם- אבל להישאר בפרופורציה.

שיהיה במזל!
חתונות >>

הודעות אחרונות

11:33 | 03.09.19 RonaSasson
18:41 | 22.08.19 orialon11
17:59 | 22.08.19 היורש לכתר
18:19 | 31.03.19 alex02
16:44 | 20.03.19 vered305
09:40 | 12.03.19 noa054
15:29 | 10.03.19 שלי גרינשטיין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ