לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3991039,910 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור המלצות- מנק' המבט של האורח'
שרשור המלצות- מנק' המבט של האורח
<< ההודעה הנוכחית
11/06/2011 | 11:55
140
689
כולנו היינו מוזמנים לחתונה פעם או פעמיים (אולי יותר).
עכשיו שהגיע תורנו להתחתן....
לא הייתן רוצות לשמוע חוות דעת של האורחים לאולם בו בחרתם להתחתן?

אז יאללה, בואו נעשה שרשור אולמות- מנק' מבט של האורחים.

(קחו בחשבון שהרבה דברים הם בחירות של הזוג- אז בבקשה לקחת הכל בפרופוציה)
חתונות >>
לצפיה ב-'בתור אורחת מצוייה '
בתור אורחת מצוייה
11/06/2011 | 12:32
19
254
אתן לא תאמינו מה אני הכי זוכרת - את השירותים...
האולם תמיד יפה, גם בחוץ השטח תמיד נראה מרשים בערב,
האנשים תמיד מאושרים
האוכל לפעמים טוב, לפעמים פחות (בתור צמחונית אני לא יכולה להיות מבקרת אובייקטיבית)
אבל השירותים הם מה שמגיעים אליו מתישהו בערב,
ואם שם הכל נקי, הריח נעים, יש פרחים, אולי אפילו סלסלה כמו שכתבו כאן -
התחושה היא שבאמת חשבו על הנוחיות שלי מעל הכל, גם בפרטים הקטנים.

כל השאר זה רק עניין של טעם, אי אפשר לקלוע לטעם של כולם...
חתונות >>
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 12:35
25
לצפיה ב-'נו אז גלי לנו היכן היו השירותים הכי שווים? '
נו אז גלי לנו היכן היו השירותים הכי שווים?
11/06/2011 | 12:37
16
123
חחחח...
חתונות >>
לצפיה ב-'באגתדתא ובשמש אדומה'
באגתדתא ובשמש אדומה
11/06/2011 | 12:59
5
154
אני אישית מאוד אוהבת שיש מגבות אישיות לניגוב ידיים ולא ניירות, כמה שיהיו יפים.

אגב בטרויה באשדוד למפיות על השולחן היה ריח מופלא..
חתונות >>
לצפיה ב-'השירותים באגדתא באמת מדהימים'
השירותים באגדתא באמת מדהימים
11/06/2011 | 13:29
2
112
אני נפלתי מהם. הדבר היחיד שלא אהבתי בקיו היה השירותים הלא מושקעים.
חתונות >>
לצפיה ב-'דווקא ממה שאני זוכרת בקיו השירותים היו בסדר'
דווקא ממה שאני זוכרת בקיו השירותים היו בסדר
11/06/2011 | 14:26
1
36
לצפיה ב-'הם בסדר גמור, פשוט פחות מושקעים משאר המקום'
הם בסדר גמור, פשוט פחות מושקעים משאר המקום
11/06/2011 | 14:37
31
לצפיה ב-'מסכימה לגבי אגדתא'
מסכימה לגבי אגדתא
11/06/2011 | 14:03
68
אחד המקומות היותר מושקעים שראיתי מבחינת חדר השירותים.
גם האוכל שלהם מאוד מוצלח, הייתי בשני אירועים במקום ולא התאכזבתי.
חתונות >>
לצפיה ב-'איזה כיף לשמוע. הספירה לאחור החלה- '
איזה כיף לשמוע. הספירה לאחור החלה-
12/06/2011 | 07:53
89
עוד פחות מחודש באגדתא.
חתונות >>
לצפיה ב-'שמש אדומה...'
שמש אדומה...
11/06/2011 | 14:11
104
האולם לא ממש לטעמי בכלל אני לא ממש מתחברת לאולמות סגורים...אבל הייתי ב"שמש אדומה" לפני שנה בערך ואת השרותים שם אני הכי זוכרת לטובה. ובכלל...הדבר הראשון שאני בודקת לפני שאני בוחרת ,צימר,מלון,מסעדה.....זה את השרותים.... :)
חתונות >>
לצפיה ב-'הכי שווים? '
הכי שווים?
11/06/2011 | 14:38
71
תמיד בבתי מלון יש שירותים הכי שווים...
לאחרונה הייתי בשדות, היה בסדר (לא מרגש)
וגם בנחשונים - העיצוב מקסים, הנקיון יופי, אבל דלת הכניסה פתוחה לדלת הגברים. קצת מוזר.
לא זוכרת עוד, ונדמה לי שטוב שכך, כי בדרך כלל זוכרים את מה שלא בסדר...
חתונות >>
לצפיה ב-'בקומה הרביעית'
בקומה הרביעית
11/06/2011 | 18:08
65
במיוחד התא שקיר אחד שלו הוא חלון המשקיף לאיילון
חתונות >>
לצפיה ב-'גם בערוגות הבשם'
גם בערוגות הבשם
12/06/2011 | 21:20
61
הייתי מזמינה בשירותים האלו לילה במקום בצימר
חתונות >>
לצפיה ב-'לא נעים להגיד,אבל כשבדקנו את "לוקא" באתר'
לא נעים להגיד,אבל כשבדקנו את "לוקא" באתר
12/06/2011 | 21:55
2
158
שלהם,הכי התלהבנו מהשירותים שם שהם פשוט מדהימים ומיוחדים,ממש מרגישים אצל המלכה האם כשנכנסים לשם.

חמותי סחבה אותי לשם כשבאנו עם ההורים בפעם השנייה לראות את המקום איתם,איזה מיליון פעם מרוב התלהבות.
חתונות >>
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 22:57
5
לצפיה ב-'מנסיון אחרי אירוע שם - גם האורחים מתלהבים=)'
מנסיון אחרי אירוע שם - גם האורחים מתלהבים=)
13/06/2011 | 08:44
76
בכלל, מקום מדהים.
חתונות >>
לצפיה ב-'תמונה מהשירותים של הגן בגומא '
תמונה מהשירותים של הגן בגומא
12/06/2011 | 22:43
2
169
ארון מגבות - כל אורח מקבל מגבת פרטית לניגוב הידיים - איזה פינוק?
חתונות >>
לצפיה ב-'וואו איזה שווה! כמו בספא'
וואו איזה שווה! כמו בספא
13/06/2011 | 09:37
23
לצפיה ב-'אני חייבת להגיד'
אני חייבת להגיד
13/06/2011 | 14:30
68
שאני סולדת ממגבות כאלה. זה אומנם נראה יותר יפה, אבל בעיני זה תמיד קצת מגעיל לנגב במגבת שזרים כבר ניגבו בה ידיים (אומנם היא עברה כביסה מאז, אבל בכ"ז). יכול להיות שזה רק בעיה אישית שלי, אבל לי זה מזכיר את המתקנים שהיו פעם לניגוב ידיים בכל מיני מקומות ציבוריים, שבמקום ניירות היתה שם מגבת אחת ארוכה שכל אדם היה גולל ממנה עוד קצת...
חתונות >>
לצפיה ב-'אפרופו שרותים'
אפרופו שרותים
12/06/2011 | 07:08
61
שמתם לב איך בהרבה אולמות אירועים השרותים חשוכים משהו ורק האסלה מוארת (או איזשהו אור קטן אחר)?
אני תוהה, אם זה רק במקומות בהם הייתי או שאולי זה הטרנד החדש?
חתונות >>
לצפיה ב-'מנסה להיזכר '
מנסה להיזכר
11/06/2011 | 13:10
5
111
מתישהו לקראת סוף החורף האחרון הייתי בחתונה (הנכדה של החברה הכי טובה של סבתא של בן זוגי) שהתקיימה באזור רחובות באולם אירועים שנקרא שמיים כחולים.
האוכל שם היה מצויין (באמת אחד הטובים והמגוון אח המגוון). מעבר לזה אין לי מושג אם זה האולם או ספק חיצוני אבל היה להם בר מדהים עם ברמנים שהיו הרבה מעבר לסתם ברמנים וממש נתנו שואו שלם, עיצוב האולם והשולחנות היה מפליא בחיים לא ראיתי משהו כזה יפה ועדין ועם זאת בולט, והייתה להם תאורה מאוד מיוחדת שהשתנתה במהלך האירוע והיתה משהו שכולם דיברו עליו לטובה.
לא אהבתי כל כך את החופה לא יודעת אם זה באשמת האולם או הבחירה של בני הזוג אבל זו הייתה חתונה עם הרבה מאוד מוזמנים והאזור של החופה היה קצת קטן וצפוף ובקושי יכלתי לראות משהו...

קצת לפני פסח התחתנה מישהי מהעבודה באזור אשדוד באחוזת טל.
אין ספק שזה מקום ממש ממש מיוחד עם אווירה מאוד יחודית ומיוחדת (לטובה). היופי של המקום הוא פשוט עוצר נשימה בקיצור מקום היי קלאס כזה. המלצרים היו ברמה מאוד גבוהה. לקראת סוף החתונה שניים מהאורחים הלכו מכות וישר קפצו עליהם כמה מאבטחים וחיסלו את הסיפור בדקות ספורות ובמקצועיות. והעיקר היה לי מאוד נוח (ומהר) להגיע לשם מתל אביב.
מה שקצת הפריע לי במקום (ואלי לא ממש באשמת המקום) זה שהכל היה כאילו מאוד מהר. רק הגענו כבר חופה. רק נגמרה החופה כבר אוכל. רק התחלנו לאכול כבר הריקודים. רק התחלנו לרקוד האוכל התחלף. בקיצור הכל היה מאוד מהיר ולחוץ (הלו אל תפנו את האוכל כל כך מהר). אני הייתי בין אחרוני האנשים שהלכו וזה היה לפני חצות הרוב התקפלו קצת אחרי עשר. החתונה בקצב הכי מהיר שהייתי בה.

החתונה האחרונה שהייתי בה הייתה של חברים באזור השרון ב Q.
מקום מקסים, אוכל ברמה גבוהה ומאוד מקורי ולא אוכל משמעמם ושגרתי, בר מעולה ובעיקר היה עיצוב מאוד מאוד יפה מאוד רגוע ונקי אבל מדהים.
מה שהפריע לי (ואני ממש אבל ממש לא היחידה שהעירה על זה) זה הווליום של המוזיקה - היו המון מוזמנים בחתונה הזו המון רעש דיבורים והווליום היה יותר מידי נמוך לטעמי. ברחבת הריקודים זה עוד היה סביר אבל באזור השולחנות בכלל לא שמעו. כמה חברות שלי שלא אוהבות לרקוד ברחבה תמיד בחתונה הולכות עם בני הזוג שלכן לצדדים לרקוד בשקט אבל פה זה היה בלתי אפשרי כי פשוט לא שמעו את המוזיקה בצדדים....

חתונות >>
לצפיה ב-'האמת שזה בדיוק מה שאהבנו ב-Q'
האמת שזה בדיוק מה שאהבנו ב-Q
11/06/2011 | 13:31
1
85
שהמוסיקה מתרכזת ברחבה ולא מסביב, כך שהאורחים יכולים לשבת ולדבר ביניהם בווליום נורמלי, בלי לצעוק.
חתונות >>
לצפיה ב-'בדרך כלל גם אני בעד ווליום סביר'
בדרך כלל גם אני בעד ווליום סביר
11/06/2011 | 14:27
44
אבל באירוע שהייתי בו זה היה ממש שקט אפילו ברחבה עצמה. כמעט כל מי שהיה באירוע ציין את זה (חוץ מהאנשים המבוגרים). לא בטוחה אבל שזה תלוי באולם אולי זו הייתה בקשה של הזוג....
חתונות >>
לצפיה ב-' האוכל ב-Q אכן מעולה ולא שגרתי'
האוכל ב-Q אכן מעולה ולא שגרתי
12/06/2011 | 22:45
2
75
לגבי המוסיקה לא שמתי לב באופן מיוחד...תמיד רועש לי בחתונות (כבר השלמתי עם זה שאני )
חתונות >>
לצפיה ב-'דווקא בקיו אכלתי את האוכל הכי משעמם '
דווקא בקיו אכלתי את האוכל הכי משעמם
13/06/2011 | 16:52
1
58
היה שניצל ואורז או משהו שכזה, היה גם דג אבל אני לא ממש אוהבת.
האוכל שם היה סתמי לחלוטין
כנראה שזו הבחירה של הזוג אבל לא נפלתי בכלל.
גם המנות פתיחה לא היו משהו, הרוב היה נוטף שמן.

בנוגע לרעש בחתונות, אחנו עשינו אטמים מותאמים אישית
300 שקלים, הם שקופים (ככה לא רואים אותם) הם יושבים בול בתוך האוזן
והכי חשוב מורידים את הדציבלים.

ממליצה.
חתונות >>
לצפיה ב-'מניחה שזה תלוי בבחירה של בני הזוג'
מניחה שזה תלוי בבחירה של בני הזוג
13/06/2011 | 20:49
33
אני יכולה לומר לך שבאותו אולם/גן שהייתי בו פעמיים בברית ובחתונה היה אוכל שונה לחלוטין - דווקא בחתונה היה אוכל עממי עם הגשה מרכזית לשולחן (שאני לא אוהבת) ודווקא בברית היה אוכל מצוין בסגנון שונה לגמרי ובבופה (גם לזה אני פחות מתחברת - הכי אוהבת הגשה)
חתונות >>
לצפיה ב-'אפשר גם לספר על חויות פחות טובות?'
אפשר גם לספר על חויות פחות טובות?
11/06/2011 | 13:23
6
139
רעה שכמותי...
חתונות >>
לצפיה ב-'נראה לי שכן'
נראה לי שכן
11/06/2011 | 14:32
5
105
כי יש בנות (אני למשל) שעוד לא סגרו על אולם וזה יכול לעזור להם לדעת ממנה להימנע.
מעבר לזה גם מי שסגרה כבר תדע למה לשים לב אם יכתבו משהו רע על האולם שלה (למשל מוזיקה נור ארועשת אז לסכם מראש שהמוסיקה תהיה פחות רועשת).
חתונות >>
לצפיה ב-'עדיף שלא (ואני אסביר)'
עדיף שלא (ואני אסביר)
11/06/2011 | 16:02
4
146
א. כדאי להשאר חיוביים (באופן כללי בחיים)
ב. כשבאתי לכתוב חשבתי על זה שאולי זה באמת היה רצון של הזוג ועל זה אין לי ביקורת..
חתונות >>
לצפיה ב-'לדעתי דוקא יש מקום לכתוב ביקורת'
לדעתי דוקא יש מקום לכתוב ביקורת
11/06/2011 | 18:13
3
102
מטרת השרשור היא שזוגות שעדין לא התחתנו ילמדו מאלה שכבר התחתנו.
גם אם הזוג כבר סגר אולם - שידע על מה לשים דגש ועל מה לא.

כפי שראית שכתבו פה ביקורות אובייקטיביות- לטוב ולרע.
וברור לכולם (וגם הבנות ציינו) מה הבחירה של הזוג ומה של באולם עצמו.

אז כן אם זוג שכבר התחתן טעה, למה לא ללמוד מיזה? במיוחד שזה בא מהצד של האורחים.
חתונות >>
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 18:40
8
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 18:42
1
לצפיה ב-' לגמרי'
לגמרי
12/06/2011 | 23:03
8
לצפיה ב-'הנה מה שאני זוכרת'
הנה מה שאני זוכרת
11/06/2011 | 13:28
128
כלום!

באמת כלום.
אצל החברות הטובות מאוד שלי אני זוכרת את השמלה של הכלה, את הסוף של הערב שנשארים רק החברים הטובים ומריצים שטויות, ואם הייתי צריכה לקחת מונית אחרך או שיכלתי לנהוג.
אהה ואני כמובן גם זוכרת את השמלה שאני לבשתי.

כשזה טרי אני זוכרת יותר פרטים.
אוכל זה לא קריטי אצלי כי אני בדרך כלל לא אוכלת בחתונות (טבעונית וכו'), המקום לא קריטי בעיני כל עוד זה קרוב יחסית למרכז (עד 40 דקות שעה גג נחשב בסדר) כל מה שרחוק יותר מעלה לי את הסעיף.

כל החתונות שהן לא של החברות הטובות שלי - אני זסוכרת שהייתי מעבר לזה לא ממש זוכרת (גם לא את שם האולם/גן).

חתונות >>
לצפיה ב-'אני בעד אולם+ גן'
אני בעד אולם+ גן
11/06/2011 | 13:13
1
112
למה?
בחורף- אם בחרתם בעונה זו במילא הגנים לא פתוחים- לא רלבנטי לאף אחד.

באביב/ סתיו- עדיין תקופה שיכול לרדת גשם, לא ברור מה יהיה מזג האויר, חם/קר- אם חם אז אי אפשר לרקוד ואם לא דאגתם שכמות המאוררים תהיה 1:5 לפחות מרבית האורחים יעדיפו להתעלף לצד השולחנות. ואם קר אז באסה לשבת בחוץ.

בקיץ- חחחחחםםםםם! , הלחות מאיימת ללחח כל כסא פנוי ולפחות 3/4 מהגברים המוזמנים יפתחו במהלך האירוע סמני זיעה במקומות לא ממש אטרקטיבים.
ואם החלטתם להתחתן ביום שישי בצהריים- תעשו טובה- לא בחוץ!!!

למעט זאת- לא ממש נעים לאכול עם ברחשים או לגלות עכביש שהחליט לקפוץ לכוס.
ולכן למרות שבעבר הייתי בעד גנים- כי זה כ"כ רומנטי ויפה... בשנים האחרונות אני בעד שילוב של השניים- קבלת פנים בחוץ והאירוע המרכזי בפנים- כי עם מזגן, הרבה יותר נעים!

מזל טוב!
חתונות >>
לצפיה ב-'עם מזגן באמת הרבה יותר נעים.'
עם מזגן באמת הרבה יותר נעים.
11/06/2011 | 14:30
24
לצפיה ב-'בתור "רקדנית סמוייה" שהייתה בעשרות מקומות...'
בתור "רקדנית סמוייה" שהייתה בעשרות מקומות...
11/06/2011 | 14:36
161
מקומות ודברים שאהבתי:

* "בוסתן אבוגוש" באבוגוש כמובן:מקום קסום ,תפאורה טבעית מדהימה ,כמעט ולא מצריך עיצוב אם כי החתונה שהייתי בה גם העיצוב מאוד הוסיף. ממש כמו להכנס לאגדה.

* "ביער" בחדרה : מאוד אהבתי את החופה בחוץ ועל אף חוסר החיבה שלי לאולמות סגורים ,האולם השקוף שמוקף ביער פשוט מהמם. החופה שהייתה באירוע בו ביקרתי "ביער" ,הייתה מיוחדת במינה : מאוד אהבתי את החברים שעמדו והחזיקו נרות בצידי השביל ,בזמן שהזוג צעד לחופה. זה היה ממש קסום .

"טופ דוראן" ברחובות :אהבתי את רחבת החופה ואת הכניסה שמוארת  בעשרות נרות בתוך מתקני זכוכית שתקועים באדמה ,נראה שכל הדשא מואר בהמון נרות קטנים. נראה ממש יפה.

"דוכן קאוות" בקבלת פנים -עוד דבר שמאוד מוסיף יוקרה  לאירוע בעיניי.

"אירוע הגשה"-לאורחים ולזוג יש זמן לנשום ולפטפט בזמן הארוחות.

"הברווזים באגם ביקום" ,הם הסתובבו ליד האגם ואפילו נכחו בחופה יחד עם החתן והכלה .פשוט מהמם.

"הקינוחים המגוונים בארקה"-במיוחד הפרליניםםםםםםםםםםםםםם

"חתונה על הים" בשקיעה-שנה שעברה הייתי ב "גם ים" אבל לדעתי המקום כבר נסגר. היה ממש רומנטי.אין כמו לשתות כוס קאווה כשרוח הים מלטפת את הפנים.

"תהלוכת חתונה עם קלייזמרים"-עושיםן את זה לדעתי בגלריית לורנס וזה אחד הדברים האוטנטיים והשמחים

"חתונה בקיבוץ" -לפני שנתיים הייתי בחתונה של חברים בקיבוץ בצפון ,החופה נערכה כ-10 דקות הליכה מרחבת הריקודים ,אחרי החופה ליוו האורחים את החתן והכלה בשבילי הקיבוץ ,דרך הבתים של חברי הקיבוץ ,הילדים שהציצו מחלונות הבתים ,זרקו עליהם סוכריות והמראה היה מיוחד ומרגש.

דברים שלא אהבתי בחתונות:
"מזנונים"-ממש אבל ממש לא אוהבת את קונספט הארוחה לאחר החופה ,תמיד מרגישה כבדה ורוצה לנמנמם והריקודים לא מתחילים ולא מתחילים....לדעתי זה קצת פיספוס כשהריקודים מתחילים שעה או יותר לאחר החופה.

"זיקוקים בתוך אולם סגור"-אפשר למות מחנק.

"לא אהבתי בטרויה (בפעמיים שהייתי) לא היה מספיק אוכל ובמנות העיקריות כשביקשתי מנה שהציעו...אמרו לי שהיא בדיוק נגמרה ויש רק את המנה השנייה.

"|קבלת פנים בארקה"-לטעמי ממש לא היה מה לאכול...הייתי מורעבת. לא מספיק עמדות...היו שתיים. ומידי פעם הסתובב מלצר עם איזה משהו קטן...אך לעיטים רחוקות מידי.

"אולמי מוסקט בראשון"-אחת החוויות הקשות שעברתי ,כתבתי על כך חוות דעת לפני כחודש.....

בטח אזכר בעוד דברים בהמשך....

חתונות >>
לצפיה ב-'לי יש המלצה אחת על טופ דוראן'
לי יש המלצה אחת על טופ דוראן
11/06/2011 | 14:41
4
188
הייתי שם בחתונה לפני שנה. אם אני לא טועה זה היה באולם אשכולית.
קודם כל אני אישית לא אהבתי את איזור קבלת הפנים והחופה.
ממש הפריע לי שהחופה על המים וגם הספסלים שפונים לחופה- זה אפילו קצת הפחיד אותי (שאיזה ילד לא יפול למים בטעות).
אבל זה באמת עניין של טעם אישי.

האולם עצמו דיי נחמד, אהבתי את החלונות הגדולים.
גם הרחבה היתה גדולה יחסית למרות שלא ממש רקדתי.

האוכל היה סביר, אבל בגלל בחירות שגויות לדעתי של הזוג לא התלהבתי. לדעתי ללכת על חומוס וסושי בקבלת פנים זה לא חכם.
או שהולכים על קטע אסייתי או מזרחי, אבל ממש לא על שניהם.

מעבר לזה אני לא זוכרת.
אז רק לראות את זה כבר הרס לי את התאבון.
חתונות >>
לצפיה ב-'אני הייתי שם לפני כמה שבועות'
אני הייתי שם לפני כמה שבועות
11/06/2011 | 18:19
90
באולם הקטן, ובאופן אישי לא שמעתי כמעט שומדבר ממה שהתנהל בחופה, בגלל הרעש הרם מ"מפל" המים ומהצפרדעים שנמצאות בתוך הבריכה.
האוכל היה לא רע בכלל, במיוחד בקבלת פנים, ואפילו היתה אופציה צמחונית בעיקריות למי שאמר למלצרית שהוא צמחוני (החתונה היתה בהגשה), שזה מאד נחמד ויוצא דופן.
שאר הדברים לדעתי מאד תלויים בבחירות של הזוג (מרכזי השולחן, במקרה הזה, והווליום של המוזיקה), אז פחות רלוונטי.
חתונות >>
לצפיה ב-'טופ דוראן'
טופ דוראן
11/06/2011 | 19:04
76
חברה שלי התחתנה באולם תפוז לפני שנתיים. תאמת? לא אהבתי בכלל- לא את העובדה שנכנסים למקום דרך מגרש החניה (שאין שום גביל גישה, אלא מאספלט או אבנים עם חול עברנו ישר לדק ממש לקבלת הפנים), לא אהבתי בכלל את אזור קבלת הפנים- פשוט מאוד לטעמי, גם את האולם לא אהבתי ולקינוח- מהאוכל ממש לא התלהבתי.
חתונות >>
לצפיה ב-'לגבי טופ דוראן'
לגבי טופ דוראן
12/06/2011 | 16:54
89
הייתי שם לפני שנה וחצי בינואר. מישהי אמרה משהו לגבי זה שהיא לא שמעה את החופה. אני לא יודעת באיזה אולם אני הייתי אבל גם אני לא שמעתי כלום.
מעבר לזה, החתונה הייתה בינואר, ודווקא אני, שבניגוד לרוב הנשים שאני מכירה, אוהבת נורא קור - קפאתי. לא היה פטריות או משהו בסגנון וזה היה פשוט נורא. עפתי משם הכי מהר שיכולתי
חתונות >>
לצפיה ב-'טופ דוראן'
טופ דוראן
12/06/2011 | 22:23
64
לפני שנה הייתי בבריתה באולם אשכולית ומאוד אהבתי. המקום מאוד מרשים והאוכל סבבה.
לא אהבתי שהקינוחים בחוץ, לא יודעים מתי הם יוצאים ולא הודיעו...
אייס קפה טעים!

אולם תפוז לעומת זאת, לא אהבתי בכלל. הקבלת פנים יפה, אני דווקא אהבתי שהחופה על המים זה לדעתי מאוד יפה.
האולם ניראה כמו אולם כדורסל...
חתונות >>
לצפיה ב-'ועוד אחת על מיה ג׳ויה'
ועוד אחת על מיה ג׳ויה
11/06/2011 | 14:52
90
הייתי שם בחתונה עם יחסית מעט אנשים והיה נראה ממש ריק.
בכל מקרה- ההליכה מהחניה לאיזור קבלת הפנים היא יחסית ארוכה- למי שבאה עם עקבים זה לא הכי נוח.
מעבר לזה המפלים ממש יפים- למי שאוהב (אני פחות מתחברת).
האיזור של החופה בחוץ היה ממש יפה.

והאוכל בקבלת פנים היה פשוט מעולה! אין מילים.
אני אפילו זוכרת חלק מהמנות: היה סושי- שהכינו על המקום, והמבורגרים קטנים בלחמניות קטנות ואין ספור רטבים! יאמי!
הקינוחים גם זכורים לי לטובה בגדול.

עוד דברים שפחות אהבתי הם: השירותים ממוקמים מחוץ לאולם, והם גם לא היו הכי נקיים.
הבר קפה היה מרוחק מאוד, בעלי לא הצליח למצוא אותו אפילו...

בסה״כ האולם יפה והאוכל טעים- ואני נהנתי בחתונה הזאת.
חתונות >>
לצפיה ב-'שמיים כחולים לטוב ולרע'
שמיים כחולים לטוב ולרע
11/06/2011 | 16:06
1
89
היינו שם בחתונה של חברים טובים באפריל השנה ויש כמה דברים שכדאי לשים עליהם דגש..נתנו טיפ טוב למלצרית בהתחלה וזו התוצאה: היין עמד על השולחנות פתוח עוד לפני שנכנסנו לאולם וכשביקשתי מהחצי שימזוג לי, המלצרית חטפה ( בלי להגזים) את הבקבוק מהיד שלו ואמרה שלא נשתה כי זה כבר פתוח מלא שעות..
היא הלכה להביא בקבוק חדש במקום.

דבר שני היא המליצה לא לקחת את הסטייק כי הוא יהיה יבש, ונורא התבאסנו כי הזוג ממש התלהב מהסטייק בטעימות ולאא הפסיק לשבח.. כמובן  שיכול להיות שספציפית באותו ערב הייתה בעיה.. קורה, אבל חבל.
האוכל בקבלת פנים היה סביר מינוס.. וגם העיקריות, הסלטים ברובם היו לא ממש אכילים (ואנחנו באמת שלא בררניים באוכל) אבל שוב אולי זה מה שהזוג בחר.
בקבלת הפנים לא ממש הקפידו על הנקיון ויצא שמעט השולחנות שהיו שם היו מלאים בצלחות מלוכלכות..
מבחינת הבר, הלכתי להביא לכלה כוס מיים, ביקשתי מהבר ושלחו אותי לבר השני ( באמת כאילו?! ) התשובה של הברמן השני , בן 16 גג, הייתה ״קחי מהשולחנות״, כשהתעקשתי כי רציתי להביא לה כוס נקיה, ולא שמישהו שתה ממנה כבר, הוא טרח למזוג. בזמן שחיכיתי ראיתי שברמן אחר מעביר אלכוהול מבקבוק אחד לאחר.. אני לא יודעת אם זה היה קשור לארוע שאנחנו היינו בו, אבל זה בטוח לא נראה טוב.. בכל מקרה אם תסגרו, תכניסו לחוזה שבקבוקי היין יעמדו סגורים ורק כשהאורחים יבקשו -שיפתחו אותם כי זה מאוד לא נעים לשתות יין שעומד פתוח ומחמיץ כמה שעות לפני זה, כשגם ככה היין שמוגש בחתונות הוא בעייתי משהו.
דבר שני שבעצם הוא הראשון- תלכו לראות ארוע משלב קבלת הפנים ועד אחרי החופה כדי להתרשם מאופן ההתנהלות של המקום, ואז תחליטו.. יתכן ותשימו לב לדברים נוספים שתרצו להכניס לחוזה או לתת עליהם דגש בארוע שלכם.

ודברים טובים שהיו במקום:
השרותים היו נקיים, המלצרים היו די יעילים, ראינו גם את השולחנות הסמוכים ( פשוט זה היה אחד האולמות ששקלנו, אז כבר התייחסנו להכל) הבר היה אקטיבי, הוציא באמצע הארוע מתוקים, מנצנצים ושוטים לרחבה והורגש שהם שם. וסך הכל היה ארוע סבבה מבחינת התנהלות..  

הארוע הזה די עזר לנו להבין על התנהלות המקום, ובסוף לא סגרנו שם.
חתונות >>
לצפיה ב-'זאת גם הייתה ההתרשמות שלנו'
זאת גם הייתה ההתרשמות שלנו
11/06/2011 | 17:45
38
גם אנחנו היינו שם בחתונה באפריל השנה
באמת שהקבלת פנים הייתה די מזעזעת... הכלים המלוכלים בכל מקום, הצלחות הריקות, שאף אחד לא טרח למלא.. התור הארוך לבר... הילדה, ה"ברמנית" שלא היה לה מושג קלוש מה היא עושה...
היינו שם בחתונה גם לפני שנה בערך, זה היה אחרת לגמרי! אולי זה ההבדלים בין האולם הקטן לגדול או שדברים השתנו בזמן הזה...
חתונות >>
לצפיה ב-'מסעדת פיצונקה בנס הרים'
מסעדת פיצונקה בנס הרים
11/06/2011 | 18:27
3
188
ליד ירושלים- מי שלא יודע
הייתי שם בחתונת שישי אתמול.
לפי ההזמנה הקבלת פנים התחילה ב12:30 - שאנו הגענו (היינו בין הראשונים, הגענו יחד עם אוטובוס של אורחים שהגיעו מהקריות) עוד לא החלו לשים את הפתקים שנדע כל אחד באיזה שולחן יושב.
המקום מהממם- היו שם אתמול כ300 אורחים. החופה נערכת על דק בחוץ והנוף מרהיב. החיסרון הבולט לטעמי הוא שצמוד למקום בו נערכת החופה יש פארק מים וברגע שהחלה החופה - כל הילדים שהיו בפארק בדרכם למגלשה  נעמדו צמוד לגדר והיה רועש והם הפריעו מאד למהלך החופה לטעמי. כך שהיה שלב שבו גם הרב העיר להם.
דבר שני- אני לא יודעת אם זו היתה בחירה של הזוג או המקום, אבל היו חלק שישבו בצד הפתוח של המסעדה וחלק מהאורחים ישבו בצד הפנימי של המסעדה (רוב הצעירים ישבו בחוץ). לי אישית זה לא הפריע כי אני לא כ"כ הכרתי את רוב האורחים (אנו חברים של החתן) אבל שמעתי תלונות מצד האורחים שהפרידו בין אנשים.
חתונות >>
לצפיה ב-'גם אני לא אוהבת שמפרידים בין שולחנות'
גם אני לא אוהבת שמפרידים בין שולחנות
11/06/2011 | 21:57
2
40
גם שחיפשנו מקומות אני פסלתי על זה.
חתונות >>
לצפיה ב-'בוילה סוקה מעל מספר מסויים חלק יושבים '
בוילה סוקה מעל מספר מסויים חלק יושבים
11/06/2011 | 22:14
1
46
בחוץ, אנחנו ישבנו בחוץ ולא היה מאוד אכפת לנו כי החברים שלנו היו איתנו, אבל זה הרגיש מוזר, ובנסיבות אחרות לא הייתי מרגישה נוח.
בוילה סוקה ה"בחוץ" הוא מאורך כזה, לא ממש רחבה, אז ממש כל שולחן מרגיש לבד. (ועדיין היה רעש מרחבת הריקודים...זה לא שהבדידות זיכתה אותנו ביכולת לשוחח בנחת)
חתונות >>
לצפיה ב-'נכון..'
נכון..
12/06/2011 | 17:11
18
כשסגרנו שם וידאנו שאנחנו רוצים רק שולחנות בפנים,ואם זה מסתדר עם כמו האורחים שלנו

אם היה לי יותר אנשים,לא הייתי סוגרת שם
למרות שהמקום מהמם והאוכל מעולה
חתונות >>
לצפיה ב-'הוילה עם מזל טלה'
הוילה עם מזל טלה
11/06/2011 | 19:06
63
טוב, אז גם מהמקום הזה לא נפלתי מבחינת איך שהוא נראה, גם אזור קבלת הפנים וגם האולם. בנוסף- בחתונה בה הייתי - השולחנות היו מאוד צפופים והיתה רחבה די קטנה- יכול להיות שניסו להכניס יותר מדי מוזמנים לשטח לא גדול- אבל לא היו המון מוזמנים לחתונה הזו. נראה לי שהיו פחות מ-250 איש.

מה שכן- האוכל (קייטרינג של מזל טלה)- אין דברים כאלה! האוכל הכי טעמים שאכלתי מזה כמה שנים בחתונות (יוצא לי יותר להתאכזב מאוכל בחתונות מאשר להתלהב)- הכל היה מעולה מעולה, במיוחד הקינוחים שהרגישו חלביים לגמרי.
חתונות >>
לצפיה ב-'מקום קטן יפה ביער - יער ביריה'
מקום קטן יפה ביער - יער ביריה
11/06/2011 | 20:22
3
47
לא סגורה על השם אבל זו אמורה להיות מסעדה מאוד מוכרת ביער ביריה אי שם בצפון המאוד רחוק.
מכיוון שהחתונה הייתה אתמול אז אני טרייה עם רשמים, אז ככה:
המקום מאוד מאוד רחוק (מעט צפונית לצפת) והאמת שתמיד חשבתי, נו מילא על מרחקים, אבל זה היה קשה להיות תקוע ברכב שעתיים וחצי+ רק בנסיעה, ממש קשה.
אני מניחה שלצפוניים יותר זה אחרת, אנחנו הגענו מהמרכז.

המקום הוא כאמור מסעדה (לא כשרה) קטנה, להבנתי היו בחתונה כ100 איש, היו 6 שולחנות רגילים לכ8-10 אנשים בשולחן ועוד כמה שולחנות נמוכים כאלה לחברה הצעירים (רובנו). זאת הייתה חתונה בשישי בצהריים והיה נעים באופן מפתיע.

המקום נמצא על מצוק כזה עם נוף שאפשר פשוט למות מרוב יופי, חלק ניכר מהזמן היינו פשוט בהשתאות על הנוף, באמת, לטעמי זה היה שווה את הנסיעה, אבל היו כאלה שחלקו עלי. האוכל היה משובח ביותר ופשוט לא הפסיק לבוא, לא היה שלב שבו רצינו משהו ולא היה, ככה גם השתייה.

למיטב הבנתי המקום משמש גם כמקום של צימרים והנשואים הטריים ולא מעט חברים נשארו ללון שם, מה שבעיני ממש ממש כיפי (החתן רוכב אופניים ויש שם מסלולים מטורפים), אבל שוב זה מכוון אל מי שנשאר שם.

טיפ למתחתנים במקומות רחוקים שהגישה אליהם היא באמצעות מסוק צרפו מפה ברורה, נסיעה שהייתה אמורה לקחת בין שעתיים לשעתיים וחצי לקחה לנו קצת יותר משלוש שעות שלמות כי הלכנו לאיבוד... סה"כ הייתי בדרכים אתמול יותר מ5 וחצי שעות, מתיש לכל הדעות ויחד עם זאת- נהנתי מאוד מאוד בחתונה, ככה שמשהו שם עבד מספיק טוב
חתונות >>
לצפיה ב-'ריקודים היו שם?'
ריקודים היו שם?
11/06/2011 | 20:29
2
3
לצפיה ב-'היה מקום לריקודים '
היה מקום לריקודים
11/06/2011 | 20:30
1
16
והיו גם שירי ריקודים (לא נראה לי שהיה די ג'יי) אבל לא היינו קהל מהסוג הרוקד

אבל בוודאות היה מקום לכך
חתונות >>
לצפיה ב-'אם כבר עסקינן בריקודים'
אם כבר עסקינן בריקודים
11/06/2011 | 23:48
11
אצלנו (הדתיים) הריקודים והמוזיקה דיי חשובים יותר מהאוכל או השמלה של הכלה כי הרי כל המצווה היא לשמח חתן וכלה ביום חתונתם.
אז מה שאני תמיד מסתכלת עליו זה האם יש מקום לרקוד בחלק של הבנות(ברוב המקרים איזור הריקודים מחולק לגברים ונשים בנפרד, גם אם אח"כ זה מתערבב) ואיך הלהקה אם היא יודעת לשלב חסידי עם מוזיקה ישראלית, אם המעברים בין השירים טובים  והשירים הישראלים וכ'ו.

אם רקדתי ברוב או בכל החתונה כנראה שהלהקה טובה!
חתונות >>
לצפיה ב-'בצפון - הגן בגומא - ליד קרית שמונה'
בצפון - הגן בגומא - ליד קרית שמונה
12/06/2011 | 07:29
91
אז כתבתי כאן לפני כמה ימים וכותבת שוב:

הגן בגומא מקום מדהים, אוכל משובח שבמשובחים, שירות מצוין, מקום גדול ונקי

הנה כמה תמונות שצילמתי מהסלולרי (מה שאני אף פעם לא עושה וזה רק מוכיח כמה התלהבתי מהמקום)
חתונות >>
לצפיה ב-'white בפרדס חנה: שתי חתונות בשבועיים'
white בפרדס חנה: שתי חתונות בשבועיים
12/06/2011 | 08:04
4
93
הייתי שם בשתי חתונות בחודש האחרון, בהפרש של שבועיים אחת מהשניה. אולי באמת לא טוב ללכת לחתונות חודש לפני החתונה שלך...

המקום יפה, אינטימי ווינט'אגי (רחוק למי שלא מגיע מהצפון), אבל מאוד הפריעה לנו דרך הגישה המשובשת וגם החניה שלא הספיקה לכל האורחים. אנחנו הגענו מאוחר וחנינו בסמטה של מפעל ליד. לא התאים לי עם הסטילטו.
עוד דבר שהפריע היה שבעמדה לחלוקת פתקיות ההושבה הדברים לא היו רשומים מראש, אלא הייתה שם דיילת שבדקה במחשב וכתבה על מקום את הפתקיות. בעיני זה היה לא מוצלח ויצר תור.

ועכשיו להשוואה:
שתי החתונות היו של חברים טובים מאוד.

בחתונה אחת לא נהננו. האוכל לא היה מדהים בכלל, והאוירה הייתה לחוצה ומנהל האירוע כל הזמן התרוצץ. הצלם והדיג'יי היו לא טובים. הבר לא היה מצויד. שלא לדבר על זה שהמקום היה נראה לא טוב ומוזנח.
ולעומת זאת, בחתונה השניה האוכל היה מוצלח מאוד, המקום היה נראה נפלא (!!) האוכל היה טעים, העיצוב היה מושקע בפרחים והחופה הייתה מדהימה. הדיג'יי והצלם היו מעולים.

מסקנה: חלק גדול מהצלחת האירוע תלוי בבחירות של הזוג. בחייאת, גם אם בעיניכם זה בזבוז: זר פרחים על השולחן משדרג את האירוע. אל תשארו עם עציץ עלוב - לא נעים לשבת עם עציץ חצי נבול מול הפרצוף כל הארוחה. אם טרחתי והגעתי עד ל-X בשביל החתונה שלך אחרי יום עבודה, נתתי צ'ק מכובד, תדאגו גם שיהיה נעים... לא צריך להוציא 7K על עיצוב בשביל זה, אלא רק להשקיע קצת מחשבה ותשומת לב.
בסופו של יום, האוירה עושה את האירוע: דיג'יי טוב ואיכותי זה מאסט! לא להתפשר.

לסיכום, אם הייתי צריכה מקום לאירוע קטן, בהחלט הייתי בודקת את הווייט כאופציה, אבל חייבים לשדרג עם קצת עיצוב.
חתונות >>
לצפיה ב-'אללה איסטור הרגת אותי..'
אללה איסטור הרגת אותי..
13/06/2011 | 14:10
3
72
מתחתנת בוויט עוד חודשיים וחצי. העציץ הוא חלק מהעיצוב הבסיסי של המקום- עד כדי כך זה גרוע? לקחתי לתשומת ליבי...
אולי את יודעת לומר מי היה הדיג'יי? כי יש להם רשימת מומלצים שבדיוק עכשיו אנחנו בודקים אותם..
ולגבי פתקיות ההושבה- ידעתי ידעתי ידעתי- אמרתי שזה לא נוח וכולם ניסו להשתיק אותי ואמרו שזה הרבה יותר טוב. רושמת לעצמי לסמוך על האינטואיציה שלי.
שאלונת: הייתה אצלכם הפרדה בהושבה או שכולם נדחסו פנימה?

אההמ..הי, נעים מאוד, אני הדס. פעם בחורה שפויה ומאוזנת. היום בריידזילה מן המניין.

חתונות >>
לצפיה ב-'כשראיתי את הכותרת חשבתי שכבר קטלת אותי'
כשראיתי את הכותרת חשבתי שכבר קטלת אותי
13/06/2011 | 14:28
2
49
את שם הדיג'יי אשלח לך במסר, למקרה שאותה חברה קוראת כאן...  אבל לדעתי הוא לא היה ברשימת המומלצים שלהם.

העציץ בעיני היה מתחת לכל ביקורת, הוא פשוט היה לא יפה. לא היו פרחים אלא רק עלווה ירוקה, הוא היה נטוי בתוך העציץ ובכלל לא היה לי נעים לשבת עם אדמה על השולחן. אבל קחי בחשבון שבהקשר הזה אני קשה - גדלתי עם אמא מעצבת גינות - ככה שאני שמה לב לכל פיפס קטן...
לגבי השולחנות, הייתה הפרדה בשתי החתונות.  בעיני זה דווקא היה מיוחד ומעניין, כי המבוגרים יכלו לדבר ולאכול בנחת, והצעירים  רקדו או נחו בשולחנות הקרובים לרחבה. בגלל שכל הזמן הייתה תחלופה של אנשים אם נגיד מישהו רצה רגע לקחת קינוח ולאכול ליד שולחן הוא פשוט עשה את זה איפה שפנוי, וזה עושה אוירה מאוד מיוחדת ופחות רשמית. באופן כללי האוירה שם הייתה מאוד טובה וחופשית, יותר "קוקטייל", מאוד מצא חן בעיני (לא חשוב שהחתונה שלי ההפך הגמור... )

עניין פתקיות ההושבה ממש עשה לי הרגשה של חוסר ארגון מראש, אבל הבחור שלי אמר שזה חוסך זמן ותורים ויותר פשוט. הרושם שזה השאיר עליי היה לא משהו... לשיקולך

אם יש לך עוד שאלות או משהו- בכיף.
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה על התגובה המהירה! '
תודה על התגובה המהירה!
13/06/2011 | 16:58
1
23
אנצל את המעמד ברשותך לעוד קטנה:
יש שם עמדות מזנונים+ מלצרים מסתובבים. החשש שלנו שהמסתובבים לא מגיעים לכולם אלא תמיד לאותם 100 איש שעומדים באותו מקום- יצא לך לשים לב לזה?

לקחתי את עניין העציצים בחשבון. האמת שעד עכשיו הייתי אנטי תוספת עיצוב אבל אשקול את העניין מחדש...תודה!

חתונות >>
לצפיה ב-'לומדים למבחנים, בורחים לפורום ;)'
לומדים למבחנים, בורחים לפורום ;)
13/06/2011 | 20:13
25
תשמעי, לא הייתי מוציאה על עניין העיצוב הון. אבל אם אפשר להשקיע מעט, אני חושבת ששווה....

בעניין המלצרים המסתובבים- בשתי החתונות טעמתי הרבה מנות מהמלצרים המסתובבים, והם באמת הסתובבו. חבר שלי רצה  משהו ספציפי וביקש מאחד המלצרים שיביא-  והוא הביא...
חתונות >>
לצפיה ב-'טרה קיסריה'
טרה קיסריה
12/06/2011 | 08:32
67
הייתי אורח בחתונה שם בנובמבר.

קודם כל כמשגיעים - החניון מאוד גדול ומסודר וזה טוב,
מעבר לזה אציין שהיה שם קר הרבה יותר משאר חלקי הארץ מהם הגענו (מישור החוף) אבל ממש קפוא ! (אפילו עם סוודר, ואני סובל מאוד מחום, לא מקור בד"כ) והחופה הייתה בחוץ...

המקום עצמו מאוד יפה, הגן בחוץ והאולם.

הקייטרינג היה בראף, והייתה הגשה אמריקאית - היה טעים האוכל, (מהעמדות בקבלת פנים לא ממש יצא לנו).

האולם - אחד האולמות היותר טובים שראיתי. אולם יפה, רחב, תאורה יפה ומתקדמת, סאונד ברמה מאוד גבוהה, עמדת די ג'יי "במתית", החלונות שמשקיפים לגן. באמת אחד האולמות ברמה הגבוהה שהייתי בהם.

אגב שירותים - השירותי גברים שם ממש יפים, יש חלונות לאיזה גן סגור.

סה"כ יופי של מקום, היינו שוקלים אותו אלמלא המרחק והמחיר...
חתונות >>
לצפיה ב-'הבאר של סבא'
הבאר של סבא
12/06/2011 | 08:45
3
202
המקום עצמו יפה, האוכל טעים, הגן נעים, הצוות מקצועי.

החופה עצמה מאוד מאוד יפה.

אבל, וזה חתיכת אבל, אני באמת באמת לא מבין על מה הם גובים מחירים כל כך גבוהים ?! אם לא היינו מאורסים בעצמנו בכלל לא היינו יודעים את זה אבל במקרה ראינו מקומות ומכירים את השוק, ובמחירים כאלו הייתי מעדיף מקום אחר.

שלא תבינו לא נכון - באמת מקום יפה, ואחלה אוכל (אכלתי שם בכמויות) ואחלה אלכוהול, אבל המחיר לדעתי מוגזם. (במחיר כזה אני בס"הכ חושב שיש מקומות יותר יפים, אם כי לאו דווקא קרובים, כגון שרונית ולוקא שהתלהבתי מהם...בשרונית הייתי מזמן אז אין מה לכתוב על זה אני לא זוכר המון).

מה שגם פחות אהבתי זה את רחבת הריקודים המקורה הזאת (התקרה נמוכה, לא אהבתי את התחושה שזה נתן), לא אהבתי את השולחנות שם שממש צמודים לרחבה (הם ממש עליה), ואת המיעוט בעמדות הקייטרינג (היה ממש תור רציני).

אבל שוב - מקום מאוד יפה, ואוכל מעולה...פשוט בגלל שהיינו מודעים למחיר שלהם למנה אז חשבנו שזה לא מצדיק את זה.
חתונות >>
לצפיה ב-'לגבי הבאר'
לגבי הבאר
12/06/2011 | 09:35
64
לגבי שולחנות על הרחבה זו העדפת הזוג שבחתונתם היית למיקום השולחנות. ניתן למקם שולחנות בחלק העליון של הדשא בלבד, או לחלופין לערוך את האירוע בחלל המקורה (באולם עצמו).
אנחנו למשל מתחתים בבאר ונתנו הנחיה שלא משתמעת לשתי פנים כי בחלל ליד הרחבה יהיו רק פינות ישיבה אלטרנטיביות ולא שולחנות אבירים או שולחנות אוכל כלל וזה מאוד מאוורר את איזור הרחבה.
בעינינו דווקא שהריקודים מקורים זה מעולה כי זה ממוזג ובקיץ חם נורא אז דווקא זה היה פלוס מבחינתנו.
מבחינת מחיר-אכן יקר מאוד אבל מאידך זה אותם מחירים כמו בגנים באותו הסטנדרט כמו הקיו למשל....
אנחנו התאהבנו בגן החיצוני של הבאר ובכלל בכל חלל הקבלת פנים והכניסה (למעט החניה המחורבנת) כי הכל שם מאוד טבעי ונעים ונראה מטופח בלי תחושה של "אובר עיצוביות". זה מקום שצריך להוסיף לו מעט מאוד בשביל שייראה במיטבו.
חתונות >>
לצפיה ב-'אחותי התחתנה בבאר של סבא לפני 13 שנים-'
אחותי התחתנה בבאר של סבא לפני 13 שנים-
12/06/2011 | 17:07
1
59
כשרק נפתח (והמחירים היו הרבה יותר שפויים)- אני זוכרת מקום מדהים ואוכל מעולה. מאז לא הייתי שם בארוע אבל שמעתי רק דברים טובים.
חתונות >>
לצפיה ב-'דודה שלי התחתנה שם לפני 11 שנים..'
דודה שלי התחתנה שם לפני 11 שנים..
12/06/2011 | 22:57
36
וגם אז המקום היה מקסים, האוכל מעולה והמוסיקה מחולקת בצורה נפלאה! אבל גם אז אני זוכרת שזה היה דיי יקר.

והמשפחה היתה שם שבוע שעבר וחזרו נרגשים ביותר
חתונות >>
לצפיה ב-'פייר...'
פייר...
12/06/2011 | 11:25
1
98
אני לא זוכרת באופן מיוחד שום חתונה תחת הקונספט הרגיל של אולם/גן, מזנונים, חופה באיחור, ריקודים וכו'.

חרוטות לי בזיכרון מספר חתונות שונות מאד:
1. חתונת יום שישי בערב בקאלאלו ביפו העתיקה. הוזמנו רק לקוקטייל ולמסיבה שאחרי. בחופה נכחו מעט מאד מוזמנים קרובים. הקוקטייל היה על מרפסת קטנה שצופה מערבה והיתה אווירה אינטימית ומדהימה.
2. חתונה בבית הכנסת הגדול בדרום ת"א. את הזוג חיתן הרב אבידור הכהן. הייתי ילדה קטנה אז והכרתי את הרב מהטלויזיה (נדמה לי שהוא הגיש את פרשת השבוע כל שישי אחה"צ בערוץ הראשון והיחיד ). זכורה לי חופה קסומה, עם שושבינות, את האורחים יושבים על הספסלים בבית הכנסת היפה הזה. עברו 30 שנים ולא שכחתי את האוירה שהיתה שם.
3. החתונה של אחותו הגדולה של בעלי, שהתחתנה שנתיים לפנינו באותו מקום שאנחנו בחרנו להתחתן בו. זו היתה החתונה האירופאית הראשונה (והאחרונה) שנכחתי בה ופשוט הוקסמתי מהאינטימיות, מההתרכזות בזוג ובקשר שלו ובירידה לפרטים.

חתונות >>
לצפיה ב-'חופה באיחור '
חופה באיחור
12/06/2011 | 23:48
26
לצפיה ב-'כמה המלצות ממבט של אורחת'
כמה המלצות ממבט של אורחת
12/06/2011 | 11:41
81
הקומה הרביעית- חלל מדהים, מזמין, יפה, עיצוב החלל מקסים כפי שהוא ולא צריך להוסיף דבר. האוכל היה מצויין לדעתי יותר בקבלת פנים מאשר במנות העיקריות (לא זוכרת מי היה הקייטרינג ואיך זה מתנהל שם). הרחבה הייתה בדיוק בגודל המתאים. לדעתי המקום מתאים לחתונה לא יותר מ200 אנשים. השירותים נקיים, מסודרים, יפים והתא האחרון בהחלט מזמין :)
בעיות: לא אהבתי את הכניסה מרגיש שנכנסים לבניין משרדים ולא לאירוע, חדר חתן כלה קטנטן, בסיכום מקום מושלם

קסאנאדו- באיזור תעשייה של פ"ת. האולם עצמו בפנים חביב, קבלת הפנים נערכה בחוץ, עיצוב יחסית פשוט, האוכל בקבלת הפנים היה די בינוני (הייתי אורחת לפני שנה קצת קשה לי לפרט יותר לא ממש זוכרת). אני אישית אוהבת שבקבלת הפנים האוכל בא אלי ולא אני אל האוכל
הבר קרוב לרחבה, אני זוכרת לטובה את השירותים, גדולים, מרווחים, נקיים, מוארים וגם חדר חתן כלה ממש ענק! עם שירותים נפרדים לזוג.

פנינת הברון- עיצוב לוקה בחסר ועל טוב טעם לא שמעו שם, אבל זה טעם אישי שלי כנראה, האוכל היה פשוט לא טעים ולא מזמין (שוב קצת קשה לי לפרט הייתי בקיץ הקודם), היה טורים למזנונים בקבלת פנים שהתארכו עוד יותר במנות העיקריות, היו חסרים מקומות ישיבה בקבלת הפנים, מצאתי את עצמי מסתובבת עם צלחת ורק מחפשת מקום לשבת, המלצרים והברמנים היו ילדים ללא תודעת שירות. מה אני זוכרת לטובה: חנייה מסודרת, הרחבת ריקודים גדולה, היה שפע של אוכל רק היה קשה להגיע אליו.

זה מה שאני זוכרת כרגע
חתונות >>
לצפיה ב-'גני אליזה - האולם הקטן'
גני אליזה - האולם הקטן
12/06/2011 | 12:14
1
62
1. האוכל בקבלת פנים- נחלק ל-2 או יבש ממש או שמנוני ממש, עוד דבר שממש הפריע לי בקבלת פנים היה שם מלצר מתבגר שבזמן שהוא הגיש את האוכל בעמדה שלו הוא אכל תוך כיד עם הידיים שלו כשהידיים חשופות!!!
לי זה ממש הוריד את התיאבון...

2. הסלטים  במנת פתיחה היו ממש לא טריים - כאילו הם מלפני שבוע, לדוג' היה סלט עם פטריות שהפטריות היו ממש מקומטות ובלי טעם, היה סלט מלפפונים שנהיה פשוט עיסה.

3. אני לא יכולה לחוות דעה על המנת דג ועל המנה העיקרית כי אני לא אוכלת דגים ובשרים, אבל המנה הצמחונית (שמשום מה בגלל שאני צמחונית אני זכאית למנה אחת גם בתור מנה ראשונהוגם בתור מנה שניה..) היתה פשוט בצק עלים של בורקס עם פטריות מקופסא בפנים...

4. את הקינוח הגישו כביכול בזמן הריקודים במשך חמש דקות ככה שהרוב לא זכו להנות ממנו...

5. בשעה 11 כבר קיפלו שולחנות וכיסאות בזמן שאנשים רקדו... ככה שהם די אילצו את האירוע להסתיים...

בקיצור ממש ריחמתי על החתן והכלה ואתם שחמרו את נפשכם מהמקום הזה...
חתונות >>
לצפיה ב-'לא זכור לי האוכל בגני אליזה'
לא זכור לי האוכל בגני אליזה
13/06/2011 | 23:15
25
מה שכן זכור לי:

א. המפה שהם מחלקים ממש לא ברורה וממש לא משקפת. אני יחסית מכירה את האזור ולמרות זאת הלכתי לאיבוד.
ב. השלט שלהם לא מואר בכלל וכמעט ולא רואים אותו בלילה. מאוד קל לפספס את הפניה למגרש החניה שלהם.
ג. מגרש החניה שלהם לא מואר, כמעט שברתי שם את הראש כשמעדתי על ברזל שבלט מהקרקע ופצעתי את הרגל.
ד. את האוכל בקבלת הפנים לא זכיתי לטעום בגלל שאיבדנו את דרכנו והגענו בול לחופה, את האוכל באירוע עצמו אני לא ממש זוכרת, ככה שהוא קרוב לוודאי היה בינוני מינוס. מה שכן, זה הרגיש כאילו הם לא ממש עומדים בעומס של האנשים והמנות העיקריות הגיעו בהפרשים מאוד גדולים בין אדם אחד לשני ויצא שחלק מהאנשים חיכו המון זמן לאוכל שלהם.

נקודות חיוביות: המקום עצמו יפה, השירותים מושקעים (למרות שלא ברור לי למה לעשות אסלה כ"כ גבוהה!)
חתונות >>
לצפיה ב-'עדן על המים - ליכלוך על המים...'
עדן על המים - ליכלוך על המים...
12/06/2011 | 12:45
1
94
היינו בחתונה מאוד מושקעת, עם אוכל מאוד טעים, בר עשיר, מוזיקה ממש טובה, קינוחים טובים, חתנכלה שמחים ומאושרים, חתונה ממש מושלמת, למעט זה שהיתה טינופת צפה על המים.

חשבתי לעצמי איך זה שהם מזלזלים בהיי לייט של המקום, יש שם "אגם" מלאכותי וככזה צריך לשמור על נקיונו.

צפים שם כל מיני איכסה שרואים שזה לא משהו מהרגע אלא כבר כמה חודשים שלא דגו סאחלה מהמים..

אז שימו לב ודרשו לנקות, כי חבל.... ממש חבל...

חתונות >>
לצפיה ב-'כן, זה באמת צורם'
כן, זה באמת צורם
13/06/2011 | 09:40
45
גם איפה שאנחנו התחתנו (גני מרוויאס) יש בריכת דגים גדולה, יום לפני החתונה הגענו לשם ווידאתי עם מנהל המקום שהכל יצוחצח- למחרת באנו והכל הבריק.

חתונות >>
לצפיה ב-'גאיה - כל כך סתמי...'
גאיה - כל כך סתמי...
12/06/2011 | 12:50
11
119
אני יודעת שזה אחד המקומות היותר יקרים באיזור השפלה..

אבל הוא כל כך בינוני... העיצוב, האוכל, הכל כל כך סתמי ומשעמם... לא יכולה לשים את האצבע על משהו, זה רק השיממון של המקום...

ואולי זה מה שקורה כשנוסעים מחיפה לשפלה עם ציפיות מאוד גבוהות...

חתונות >>
לצפיה ב-'חוות דעתנו'
חוות דעתנו
12/06/2011 | 13:05
9
79
בוסתן אבו-גוש-
בעיני מקום מהמם ביופיו, מראה כפרי, מאוד מאוד מטופח ומתאים גם לחתונות שאינן ענקיות.
האוכל היה מוצלח אבל לא יוצא מגדר הרגיל. אך בהחלט נחמד.
הדבר היחיד שלא אהבתי זה השיוע החד בו עומדים האורחים שצופים בחופה שזה מאוד לא נוח וגם לא היה מקומות ישיבה למבוגרים ליד החופה. מעבר לזה באמת היה מקסים.

עין יעל-
מקום מהמם שלא ראיתי עליו צגובות בפורום. היינו ביום שני שעבר בחתונה של קרובים של החצי.
מקום נראה כאתר היסטורי.
כל האירוע היה בחוץ.
קבלת פנים- במעין חורשה בתוך האתר. על הרצפה שמו מעין בדי יוטה ובעיני זו הייתה סכנת נפשות כי זו לא הייתה יריעה אחת וראיתי כמה אנשים ממש מחליקים על זה.
האוכל בקבלת פנים היה סבבה והיה מבחר עמדות מגוון יחסית.
בעיני סגרו את הבאר בקבלת פנים מוקדם מדי.
האוכל במנות העיקריות לא היה מגווון מספיק לדעתי אבל מה שהיה היה בהחלט טעים.
הרחבה מעט מרוחקת מהשולחנות מה שאיפשר לדבר בכיף.
מקום מאוד ייחודי וחביב. אנחנו אהבנו.

טראסק-
אמנם נחשב לאחד המקומות היוקרתיים לאירוע והקייטרינג שהיה היה מגי ותולי והאוכל היה מוצלח אבל אני אישית לא אוהבת את העובדה שזה בנמל ת"א (הגענו במונית אז היה סבבה) אבל שמענו על משברי חנייה של האורחים.
אני גם לא אוהבת את התחושה שזה האנגר שפשוט התאורה עשתה בו את שלה ופחות אהבתי את זה שהחלל היה סגור לחלוטין כולל החופה בפנים.
הרגיש לי מאוד תעשייתי.

Q-
מקום מאוד יפה בעיני והמיקום שלו מבחינתנו היה מושלם ומנצח. אוכל טעים של טעם וצבע אבל לא כ"כ אהבתי את הריח בכניסה (של פרות), ואת העובדה שהרגשנו שעל מנת שהמקום ייראה מרשים יש צורך בהמון תוספת עיצוב כי המקום הוא קצת כמו "לוח חלק". בכל מקרה מאוד אהבנו.
חתונות >>
לצפיה ב-'עין יעל-'
עין יעל-
12/06/2011 | 17:06
8
43
חברה שלי התחתנה שם לפני 8 שנים ובטוח דברים השתנו אבל- לא אהבתי שקבלת הפנים נמצאת במפלס אחר ויש הרבה מדרגות לעלות לאזור השולחנות והרחבה- צריך לקחת בחבשון כשיש מבוגרים או מוגבלים.

גם לא נפלתי מהאוכל אבל שוב- זה בטוח השתנה ב-8 שנים.
חתונות >>
לצפיה ב-'אחותי התחתנה בעין יעל'
אחותי התחתנה בעין יעל
12/06/2011 | 21:23
26
המקום ללא ספק מדהים.

הפריעו לי שני דברים- ולכן אגב אני לא מתחתנת שם.
הראשון הוא חוסר הנוחת מבחינת ההליכה- המקום מאוד לא מתאים למבוגרים.
השני- האוכל היה טעים למעט הסלטים שכולם היו תפלים כאילו הטבח פשוט שכח לתבל אותם.

מעבר לכך- המקום מדהים ביופיו, מיוחד במינו.
חתונות >>
לצפיה ב-'איזה כייף שמתייחסים לעין יעל'
איזה כייף שמתייחסים לעין יעל
13/06/2011 | 08:02
6
36
אני מתחתנת שם אוטוטו.
העיניין עם המדרגות והשני מפלסים הוא באמת בעייתי למבוגרים. וזו הייתה ההתלבטות שלנו באם לקחת את המקום או לא.
אנחנו נארגן "הסעה" מהאיזור של הקבלת פנים לאיזור העליון למבוגרים יותר.

דבר נוסף מנק' מבט של מתחתנת, במידה ויש עוד אנשים שיתחתנו שם..
המקום מדהים ומיוחד מאוד, עם זאת הוא בטבע ולכן יש דברים שצריך להשלים איתם כמו:

א. נופלים עלים על השולחנות מהעצים מסביב. כשבאנו לראות את המקום שמנו לב לזה וביקשנו שאצלנו מלצר יעבור על השולחנות לפני שאנשים מתיישבים.

ב. כמו בכל שמורת טבע, יש חתולים וגם שם יש,
חתונות >>
לצפיה ב-'אני חושבת שעלים שנופלים על שולחנות יכולים '
אני חושבת שעלים שנופלים על שולחנות יכולים
13/06/2011 | 09:24
1
30
להיות בכל גן ארועים בו השולחנות הם מתחת או בסמיכות לעצים- תאמת שלי בתור אורחת לא היה כ"כ מפריע.

ואפרופו חתולים- יעלים לא עוברים שם במקרה?

מזל טוב מותק
חתונות >>
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 09:33
12
זה הרבה עלים ועל הצלחות והכוסות לא רק על המפה.
גם לי זה לא מפריע אבל אני בטוחה שלכמה דודות מרוקאיות יהיה מה להגיד על זה..
חתונות >>
לצפיה ב-'עצה לגבי עין יעל'
עצה לגבי עין יעל
13/06/2011 | 10:42
2
27
הייתי שם כאורחת, ובגלל שהגענו יחסית מאוחר הופנינו עם אורחים נוספים לחנייה יחסית מרוחקת על עפר. זכור לי שהדרך מהחנייה לאולם הייתה ממש חשוכה, עד למידה מסוכנת. כדאי לך לוודא שתהיה תאורה חזקה מספיק.

חוץ מזה, איזור החופה שם היה באמת אחד היפים והמרגשים.
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה על העצה '
תודה על העצה
13/06/2011 | 10:55
1
7
ידוע לך כמה מוזמנים היו?
אצלנו כמאה איש יגיעו בהסעה אז אני מניחה שזה יפתור מעט את בעיית החנייה
חתונות >>
לצפיה ב-'אין לי מושג כמה אורחים היו...'
אין לי מושג כמה אורחים היו...
13/06/2011 | 11:43
2
לצפיה ב-'אגב עין יעל- זה לא גן ארועים נטו'
אגב עין יעל- זה לא גן ארועים נטו
13/06/2011 | 12:43
18
זה בכלל מוזיאון ויש להם פעילות לילדים, הם מפרסמים אצלנו באתר .
נראה מגניב!
חתונות >>
לצפיה ב-'מסכימה לגבי גאיה'
מסכימה לגבי גאיה
12/06/2011 | 23:09
31
כשעשינו סבב לחיפוש אולמות קבענו עם אלה שנמצא ממש צמוד לגאיה.
אחרי הפגישה עם אלה מאוד הסתקרנו לראות מה קורה בגאיה. המקום בחוץ מרהיב ומאוד מושך את העין. אבל אז כשנכנסים מגלים שזה סתם חלל משעמם. המחיר מאוד לא מצדיק לדעתי.
חתונות >>
לצפיה ב-'אורבן -נתניה'
אורבן -נתניה
12/06/2011 | 12:53
11
189
קונצה התחתנה שם אז מה נראה לכם?!?!?!?!?

שאני אשמיץ?!?!?!?!?

היתה חתונה מקסימה, אוכל טעים, מקום חף מיומרנות, אהבנו!! ממש אהבנו!!!
חתונות >>
לצפיה ב-'חחח דווקא חיכיתי שמישהו יכתוב על אורבן'
חחח דווקא חיכיתי שמישהו יכתוב על אורבן
12/06/2011 | 13:34
1
34
לצפיה ב-'כתבתי את האמת... '
כתבתי את האמת...
12/06/2011 | 14:34
42
אפילו נועם הביקורתי אהב...

חתונות >>
לצפיה ב-'איך שכחתי? פלמר!'
איך שכחתי? פלמר!
12/06/2011 | 20:08
6
59
לפני כמעט שנה בלאקממבה התחתנה

היתה חופת רחוב מגניבה, אוכל ממש אבל ממש טעים!
המקום גם ממש חמוד- מתאים לארועים ממש קטנים.
אווירה נחמדה מאוד וממש לא פלצנית כמו בנמל 24- אני אהבתי.

(אגב את הנמל 24- המסעדה שמעל פלמר ממש לא אהבתי)
חתונות >>
לצפיה ב-'פלמר שייך לאותם בעלים של המסעדה...'
פלמר שייך לאותם בעלים של המסעדה...
13/06/2011 | 08:06
1
68
ואני עדיין לא אכלתי בנמל 24!!! הם אפילו לא נתנו לנו שובר בסבבה למסעדה...

חתונות >>
לצפיה ב-'עזבי אותך, אין שם בשר ובפלמר יש ביצי שור חחחח'
עזבי אותך, אין שם בשר ובפלמר יש ביצי שור חחחח
13/06/2011 | 12:48
19
לצפיה ב-'עד כאן!!הנמל 24 מעולה!!'
עד כאן!!הנמל 24 מעולה!!
13/06/2011 | 15:06
3
29
אחת המסעדות השוות בארץ- לדעתי.
ועוד יותר אחת המסעדות שמתחזקות ארוחות עסקיות מוצלחות במיוחד, הייתי שם כבר בכמה כאלו.
גריסיני רוזמרין ועוד אחד.. מרק כתום (עם שמן בזיליקום נדמה לי), הטורטליני טלה.. והפרגיות! (אולי המנה הכי שווה לדעתי מוגשת עם גארטן בהגשה מהממת), מניפת אנטריקוט..
בקיצור אני אוהבת ועכשיו הסלט עוף שלי נראה זוועה :)
חתונות >>
לצפיה ב-'אז איך זה שאני '
אז איך זה שאני
13/06/2011 | 21:40
2
16
הזמנתי פרגית וקיבלתי פרגית מוצפת ברוטב שמנת ולא היה טעים בכלל.
מה שכן היין שהזמנו שם היה מעולה! אחד היינות הטובים ששתיתי!
חתונות >>
לצפיה ב-'בעסה..'
בעסה..
14/06/2011 | 09:43
1
17
הכי מבאס להגיע למסעדה (ובכלל..) עם ציפיות בשמיים ובסוף לקבל מנה לא משהו
אני (אולי ניחשת...) קיבלתי מנה מצויינת- לדעתי שווה לתת למסעדה עוד ניסיון מתישהו, או שכדאי ששווה שאני לא אלך יותר ואשאר עם רושם חיובי

אם אני זוכרת נכון יש להם את היין עם המדבקה שלהם, בעסקית האחרונה הזמנו בקבוק בלי לשאול מחיר ובסוף הסתבר שהתענוג (היה מצויין- באמת) עלה כמעט 200 שקל... הייתי מצפה שיגידו...
חתונות >>
לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
14/06/2011 | 10:32
7
כן אולי שווה לתת עוד צאנס, אבל אנחנו הוזמנו למסעדה הזאת.
בפועל היא יקרה מאוד- הרבה מעבר לתקציב.
חוץ מיזה שאני מעדיפה מסעדות יותר עממיות....
חתונות >>
לצפיה ב-'אורבן - מאוד מושקע'
אורבן - מאוד מושקע
12/06/2011 | 20:12
1
52
אומנם הייתי שם באירוע לפני כמעט שנתיים אבל המקום זכור לי רק לטובה, מאוד אהבתי את העיצוב והאוכל היה טעים, רק לא יודעת אם הקייטרינג של המקום או שזה היה ספק חיצוני.
חתונות >>
לצפיה ב-'זה של המקום- ואני מכירה את השף '
זה של המקום- ואני מכירה את השף
12/06/2011 | 21:01
29
יותר נכון- אח שלי מכיר אותו. הוא בחור צעיר ומוכשר.

באמת אחת ההחלטות הטובות שהיו לנו בכל מה שנוגע לחתונה.
חתונות >>
לצפיה ב-'מערה בבית גוברין - סיוט'
מערה בבית גוברין - סיוט
12/06/2011 | 12:56
322
הכל שם זה טרשים, זוועה להגיע עם עקבים, רחוק... כל כך רחוק שבא לבכות... שירותי שדה , חתונה "בשטח" , לא יכולה לזכור אם היה שם משהו טוב, לא אהבתי את הקטע הזה של "טבע".
זה היה לפני 4 שנים ועדיין מחלחלת בתודעה שלי הזוועה - לעולם לא עוד.

חתונות >>
לצפיה ב-'אולמי "טופז" עכו - לא מה שחשבתם על בון בון...'
אולמי "טופז" עכו - לא מה שחשבתם על בון בון...
12/06/2011 | 13:03
2
563
אחת החתונות שתיזכר בתודעה שלי לעד כאחד האירועים היותר טובים בחיים שלנו...

אוירה מדליקה, עיצוב עכשווי , אוכל טעים מאוד(!)  ומגוון,
המקום עצמו לא פלצני ולא יומרני, פשוט כייף אחד גדול!!

החופה מתקיימת בחוץ , נקודה לרעה זה אם עוברת רכבת (מה שקרה) הכל נעצר לכמה דקות כי חריקת הרכבת לא נותנת לטקס להתקיים... אבל ממש בקטנה...

המוזיקה ובר וכל השאר זו כבר חירה של הזוג, אבל הכל היה באוירה ממש טובה ובכייף...

כל כך נהננו שם... וואו... הלוואי ויזמינו אותי שוב לאולמי טופז בעכו!!

חתונות >>
לצפיה ב-'עבדתי בצפון כמה שנים'
עבדתי בצפון כמה שנים
13/06/2011 | 07:35
55
ואני מסכימה עם כל מילה!
יופי של מקום!
חתונות >>
לצפיה ב-'אם כבר עכו- אז חוף התמרים!!'
אם כבר עכו- אז חוף התמרים!!
13/06/2011 | 10:56
58
הייתי בחתונה בחוף התמרים בעכו היה ממש יפה,
קבלת פנים וחופה בחוץ עם נוף של ים והאוכל בתוך האולם.
מאוד יפה וטעים! המזנונים בחוץ היה ממש מגוון.
ואם כבר מדברים על החתונה הזו אני חייבת לספר על האטרקציה שהם עשו- הכלה דרום אמריקאית ועשו סוג של קרנבל עם כובעים ממש ממש מגניבים!! זה בהחלט משהו יוצא דופן. אף פעם לא ראיתי כזה דבר.
חתונות >>
לצפיה ב-'הינומה / קאלה / דאור / הנסיכה - איזור חיפה'
הינומה / קאלה / דאור / הנסיכה - איזור חיפה
12/06/2011 | 13:07
6
163
כל כך שטאנץ, כל כך אותו דבר, פעם נועם בעלי בכלל התבלבל והלך במקום לנסיכה להינומה...

אותו תפריט, אותו לוקיישן חופה, אותו לוקיישן מזנונים, אותו מגוון מטורף חסר כל פרופורציות במזנון (לפעמים יותר מידי זה כבר דוחה)

סתם.. סתם... סתם... הכי סתם בעולם!

(ויש לנו כתושבי האיזור קילומטראז' מכובד באולמות האלה... )

הכי ריקוד המכונה...

חתונות >>
לצפיה ב-'רובנס- צ'ק פוסט בחיפה'
רובנס- צ'ק פוסט בחיפה
12/06/2011 | 13:14
1
63
במילה אחת- הייתי מזועזעת....
מקום שעורכים בו כמה חתונות במקביל בתוך מעין בניין תעשייתי. אין חלל פתוח בכלל.
הכל נראה כאילו קפא על שמריו משנות ה-80. ציפויי כסאות מחרידים, וילונות מנצנצים, רחבת ריקודים על רצפת אורות, מלצרים שאינם דוברי עברית, מנקה שמעבירה סחבה בקרוקס ולבוש של חברת כוח אדם לעיני האורחים כל 5 דקות מתחת לרגליים של האורחים בתחילת הערב ואוכל של חדר אוכל צבאי.
אה כן- וכולם מעשנים שם בחדר מדרגות....
חתונות >>
לצפיה ב-'חחחח הרגת אותי!'
חחחח הרגת אותי!
12/06/2011 | 16:13
19
לצפיה ב-'יקירתי הגזמת.......'
יקירתי הגזמת.......
13/06/2011 | 08:31
3
72
אני אגיד בעדינות שלהשוות את אולמי טופז בעכו להינומה או לנסיכה זה כמו להשוות בין סוברו למרצדס. בחייך.....
חתונות >>
לצפיה ב-'לא השוותי. '
לא השוותי.
13/06/2011 | 11:12
2
47
שמתי אותם במקום שלהם. כל כך משעממים....

חתונות >>
לצפיה ב-'אולמי טופז מאוד מעניינים חחחחחחחחח'
אולמי טופז מאוד מעניינים חחחחחחחחח
13/06/2011 | 12:32
1
61
במקרה הטוב הם ברמה של אולמי בון בון מרחוב המסגר של שנות השבעים.יש להם עוד הרבה מה ללמוד ואיך להתמקצע.אבל.....מי שידו אינו משגת אז זה מתאים כי רמת האוכל והשרות לא מתאימים למאה ה21
חתונות >>
לצפיה ב-'בשביל יש את השרשור הזה'
בשביל יש את השרשור הזה
13/06/2011 | 12:44
40
אם מישהו רוצה להרים אירוע במחיר שפוי ולא כי "ידו אינה משגת" אלא כי הוא לא רואה טעם לשלם 400 ש"ח על מנה במקום משעמם או מופלץ, ונגיד שאותו אחד שקל את אולמי טופז, בחיפוש בפורום הוא יכול לראות שהייתי שם, ונהנתי מאוד.

סתם לזרוק הערה מזלזלת ומתנשאת זה סתם לא יפה.

חתונות >>
לצפיה ב-'גני אורנים חיפה - עממיקו שזה תענוג'
גני אורנים חיפה - עממיקו שזה תענוג
12/06/2011 | 13:10
53
כייף כייף כייף.

פסטלים (אוח אוח תענוג!!!) חומוס, שאוורמה, סושי, חמין.... הכל כאן.

אין מה להרחיב... עממי וכייפי!!!

מקום מרווח, גדול, אסטטי , נעים לעין, אוכל מגוון , לגמרי מגוון ולא קשור...

אני נהנתי.

חתונות >>
לצפיה ב-'לוקא'
לוקא
12/06/2011 | 16:58
5
101
הזכרתי את זה כבר כמה פעמים אבל זה המקום המושלם. הייתי בחתונה באוגוסט האחרון. מעבר לזה שחתונה באוגוסט היא דיי סיוט כשהחופה בחוץ (אבל זה לא קשור לאולם), האקוסטיקה הייתה לא נוראה אלא זוועתית! לא שמענו אחד את השני בכלל. מבאס לאללה
חתונות >>
לצפיה ב-'לוקא אכן'
לוקא אכן
12/06/2011 | 20:02
1
60
אחד המקומות הכי יפים בארץ, אם לא הכי יפה !

מקום מושקע, יוקרתי, ברמה גבוהה,

אוכל מעולה (שרונית...זה אותו אוכל)

באמת המקום הכי יפה שראיתי !
חתונות >>
לצפיה ב-'כנראה שלא הבנת אותי'
כנראה שלא הבנת אותי
14/06/2011 | 13:28
100
אמרתי שזה המקום המושלם (יעני השרשור) להביע בו את דעתי ודעתי דווקא לא טובה לגבי לוקא
חתונות >>
לצפיה ב-'שוב,ממש מפתיעה אותי לגבי האקוסטיקה...'
שוב,ממש מפתיעה אותי לגבי האקוסטיקה...
12/06/2011 | 21:54
49
דווקא כולם ציינו לטובה שאפשר היה לדבר בצורה נעימה בגלל האקוסטיקה במקום שמתאימה מאוד והמוסיקה ככה לא הייתה רועשת מידי.

חתונות >>
לצפיה ב-'התחתנו בלוקא לפני בדיוק שבוע'
התחתנו בלוקא לפני בדיוק שבוע
13/06/2011 | 21:09
1
59
כל האורחים והדי ג'י ציינו לטובה את האקוסטיקה המעולה,
יש 2 מערכות סאונד, לריקודים ולשולחנות,
ממש אין לי מושג מה חווית שם,
אולי די ג'י מתחיל..
חתונות >>
לצפיה ב-'גם אני הייתי שם לפני שבוע'
גם אני הייתי שם לפני שבוע
14/06/2011 | 16:50
44
והאקוסטיקה הייתה בסדר גמור... דווקא להיפך, אני זוכרת שאמרתי לבעלי שברחבה המוזיקה חזקה וטובה, ובשולחנות ממש יכולנו לדבר בכיף!
חתונות >>
לצפיה ב-'דרך ארץ בהרצליה'
דרך ארץ בהרצליה
12/06/2011 | 22:35
1
58
בת דודה שלי החתתנה שם לפני 4 שנים- מקום מדהים וענק, אוכל מעולה מעולה. היה פשוט ארוע מושלם
חתונות >>
לצפיה ב-' הייתי שם בחתונה לפני שנה והיה מעולה!'
הייתי שם בחתונה לפני שנה והיה מעולה!
14/06/2011 | 10:07
20
לצפיה ב-'גם-ים בפלמחים'
גם-ים בפלמחים
12/06/2011 | 22:41
8
39
מקום מאד יפה, ענק ענק ענק, הרחבה בחלק אחד, השולחנות במקום אחר החופה במקום אחר, ממש גדול. מול הים- זה מקסים, אני הייתי בחתונה שהתחילה כבר בחושך מוחלט אז קצת התפספס הקטע של הים.

הזמינו שם קייטרינג של אבשה- דברים מאוד מיוחדים וטעימים, כמו פאייה סלמון שהיתה פשוט
חתונות >>
לצפיה ב-'אבל הם כבר לא קיימים '
אבל הם כבר לא קיימים
13/06/2011 | 09:44
7
10
לצפיה ב-'באמת? חבל איזה מקום יפה'
באמת? חבל איזה מקום יפה
13/06/2011 | 10:43
6
16
ידוע לך למה סגרו?
חתונות >>
לצפיה ב-'הם לא סגרו'
הם לא סגרו
13/06/2011 | 12:50
30
סגרו אותם בצו בית משפט כי הם היו ללא רשיון
וישבו על חלקת חוף ששייכת לכולנו, תחמו וסגרו אותה ועשו ממנה כסף....
חתונות >>
לצפיה ב-'כי החליטו'
כי החליטו
13/06/2011 | 15:26
4
32
לשמר את החוף או משהו בסגנון.
הבעלים של גם ים פתחו את בית על הים אז לי זה דווקא מסתדר טוב
חתונות >>
לצפיה ב-'גם לי! '
גם לי!
13/06/2011 | 21:04
3
18
סגרנו שם גם! ממש השתדלנו שלא, אבל לא הצלחנו לוותר על המקום
חתונות >>
לצפיה ב-'סוף סוף עוד מישהו מתחתן שם!'
סוף סוף עוד מישהו מתחתן שם!
13/06/2011 | 21:30
2
13
אין הרבה בפורום.

מתי אתם מתחתנים?

גם אנחנו ממש לא יכלנו לוותר על המקום למרות המחיר
לדעתי הדרך היחידה לא לסגור שם היא פשוט לא ללכת לראות אותו
חתונות >>
לצפיה ב-'LOL'
LOL
14/06/2011 | 13:20
1
8
אחנו מתחתנים בדצמבר כך שאני מניחה שיוצא יחסית לשאר החודשים יותר זול.
הם לא מממש גמישים במחירים אבל בסוף יצא שמחיר בסיס + שירות יצא יותר זול מהקומה הרביעית לאותו היום.

כן, גם אנחנו ניסינו ללכת על מקומות אחרים (הם ממש ממש הרגיזו אותי בפגישה הראשונה שלנו איתם) ולא ממש הצלחנו, התאהבנו...

אני מחכה לשמוע רשמים ממך!
חתונות >>
לצפיה ב-'כן נחמדות זה לא הצד החזק שלהם'
כן נחמדות זה לא הצד החזק שלהם
14/06/2011 | 14:02
8
במיוחד לפני שאת סוגרת - אח"כ את מלכה.
אם המארגנת שלנו לא היתה איתנו סביר להניח שהיינו לא היינו סוגרים איתם.
אין מה לעשות - זה המקום הכי יפה במרכז!
חתונות >>
לצפיה ב-'ההמלצות שלי- צפון ועמקים: '
ההמלצות שלי- צפון ועמקים:
12/06/2011 | 23:20
1
36

הנסיכה : היינו אורחים באולם הבינוני לפני כמה שנים ובדקנו את האולם הקטן כשחיפשנו מקום לחתונה שלנו, האולמות מעוצבים יפה והאוכל בקבלת הפנים מאוד מגוון וטעים. חיסרון בולט הוא העדר אפשרות לעשות חופה בחוץ באולם הקטן המרפסת המסכנה שבה הם עושים חופות קיץ באולם הבינוני שלפי דעתי לא יכולה לאכלס אפילו חצי מכמות האנשים שיכול לאכלס האולם, מה שאומר שלא כולם יכולים להיות נוכחים בחופה.  מעבר לזה, הכניסה למקום היא מתוך מתחם קניות והחניה שם משותפת מה שיכול ליצור בעיה במציאת מקום כי אין חניה יעודית של האולם.

אצולת העמק : הגן יפה מאוד, האוכל טעים אם כי יש בחירות מיושנות סטייל בורקס בשר ברוטב פטריות וחלק גדול ממה שהיה במזנוני הקבלת פנים לא התאים לאכילה בעמידה. חיסרון בולט של המקום הוא  בעובדה שבעצם מדובר באולם אחד ענק שאם אין 800 איש הוא מפוצל לשניים ע"י מחיצה שלא ממש אטומה לצלילים. האקוסטיקה פשוט קטסטרופלית, במיוחד אם יש מעט מדי שביל כל האולם אבל הרבה מידי בשביל חצי- הרעש בלתי נסבל והם ממקמים שולחנות מאחורי עמדת הדי ג'י..

רגעים: האולם עצמו חביב אבל הגענו לשם לחתונה שני ערב אחד וכבר ב10 הבר נסגר ולא היו מוכנים להוציא לנו שתיה ממנו. בעיה גדולה.

קומת בראשית באולמי פאר: הפתעה של ממש. האולם עצמו די ותיק אבל עבר שיפוץ לפני כמה זמן וממש אין מילה רעה לומר עליו, אולי רק זה שאין אפשרות לחופה בחוץ. האוכל היה טעים מאוד גם בקבלת הפנים וגם במנות, הסלטים על השולחנות היו טריים מאוד והשירות היה טוב אם כי בקבלת הפנים הדוכנים קצת לא עמדו בלחץ. אבל סך הכל אחלה אולם ובמחיר מאוד ידידותי למשתמש.

חתונות >>
לצפיה ב-'המשך צפון ושאר הארץ'
המשך צפון ושאר הארץ
14/06/2011 | 09:27
34
הינומה- טוב אני משוחדת פה כי אנחנו התחתנו שם ודווקא לא יצא לנו להיות שם אורחים לפני כן אבל אנחנו מחכים שמישהו כבר יתחתן שם כדי שנוכל להגיע ולהינות בעצמנו. נתנו לנו לחדר חתן כלה את האוכל מהק"פ והיה מצויין וגם מה שטעמנו קצת מהשולחנות כשהסתובבנו היה טוב מאוד. בעיקר הבר קינוחים עם 30 סוגים ובר אלכוהול מאוד מגוון גם בלי השדרוגים שלנו. דבר אחד שאם נהיה אובייקטיבים, יכול להיות שיפריע למישהו זה שהגן הוא עם דשא סינטטי.

החורשה- גן יפה מאוד וקייטרינג הבית מוצלח במיוחד, כמו כל גן, בעייתי כשבעונת מעבר מתחיל לרדת גשם ואין לאן לברוח.

בקתה ביער- אוכל טעים, גן מקסים בעיקר בקיץ. בחורף ובעונות מעבר האוהל שם די מכוער ככה שאם יש הרבה אנשים שלא נכנסים כולם לאולם, האולם נשאר ריק ורוב השולחנות עוברים לאוהל מה שנראה קצת מוזר...

תפוז- גן מאוד יפה, האוכל של עץ השדה היה טעים מאוד. אבל הרחבה מאוד קטנה וגודלה משתנה בהתאם למספר השולחנות ככה שאם יש הרבה אורחים אין להם כל כך איפה לרקוד. גם כאן האוהל נראה די מזעזע. טוב נראה לי שזה הסלידה שלי מאוהלים ככה שכל אחד יקח את זה בעירבון מוגבל.

כוכב הים- אחד האולמות שאני זוכרת ממש לטובה  האולם אמנם עצמו די גדול ובחתונה שאנחנו היינו היה בערך 200 איש כך שהוא הרגיש די ריק אבל העיצוב יפייפה, האוכל ממש אבל ממש טוב, הכל טרי, טעים, הקינוחים מוצלחים במיוחד בקיצור מקום נהדר.

חצר המלכה- מאוד נהנינו, היינו באולם הבינוני והיה ממש מוצלח. אחד היתרונות שגם בחורף בגשם שוטף החופה היא במתחתם חיצוני מקורה שממש לא היה קר בו. החיסרון היחידי זה הנוצות טווס המכוערות שהם שמים על השולחנות אבל אני מניחה שאפשר שלא... הבנתי שיש להם אפשרות לשדרג ממש את האוכל עם כל מיני תוספות יוקרתיות לא יודעת עד כמה זה משפיע על מחיר המנה אבל אין ספק שזה מוסיף.

גבעת ברנר- האולם והגן מאוד יפים, את האוכל אהבנו קצת פחות. הרבה פחות למען האמת. לא יודעת מה עבר עליהם כי אני כל הזמן שומעת פה שבחים אבל הסלטים על השולחנות לא היו טריים ועוד לפני כן, כבר בקבלת פנים חטפנו כאב בטן קולקטיבי... עוד בעיה היא הרעש מהמטוסים מנתב"ג.

שורש- העיצוב של האולם עצמו די פשוט  ומחייב השקעה גדולה בעיצוב (כמו שחברים שלנו עשו) והרחבה קטנה מידי לפי דעתי אבל הקבלת פנים מאוד עשירה וטעימה. באולם האוכל היה פחות מוצלח, למרבה המזל כבר היינו שבעים מהק"פ. בעיה נוספת היא שהאולם לא ממוזג. הם שמים 2 מאווררים גדולים ליד הרחבה שממש לא הספיקו לקרר את כל מי שהיה על הרחבה.

גני אורה- האוכל היה פשוט מצויין, יש גן יפה וגדול והאולם נראה טוב אם כי ראינו שיש גם שולחנות בסוג של גלריה ואני לא יודעת עד כמה זה נוח למי שיושב שם.
חתונות >>
לצפיה ב-'אז אחרי עשרות אירועים...דרום'
אז אחרי עשרות אירועים...דרום
13/06/2011 | 10:30
11
81
אחוזת טל:
האוכל בסדר, הייתי רק באולם הקטן והוא מאוד מצא חן בעיני. מה  שלא אהבתי זה שהיה ממש חם באזור קבלת הפנים שהיתה מקורה ולא מאווררת.

גני רימונים:
אוכל סבבה, המראה סטנדרטי, לא יותר מזה.

הגבעה בברנר:
האוכל תמיד היה טעים, אבל חריף. האולם די יפה. שני דברים שממש הפריעו לי שם:
1. החודש דצמבר החופה היתה החוץ. הביאו 3 פטריות חימום ל-500 איש. היה פשוט קפוא! הרבה אנשים פשוט עזבו את החופה ונכנסו פנימה.
2. באירוע מזנונים, המזנון היה פתוח לחצי שעה בערך ואז קיפלו את הכל אפילו לא השאירו עמדה אחת פתוחה! מי שלא הפסיק לקחת אוכל נשאר רעב

שאטו:
לא אהבתי את איך שהמקום נראה, הוא היה ריק מידי לטעמי. מבחינת אוכל - היה סבבה.

ירוק על המים:
מקום ממש יפה, האוכל היה טעים יחסית. שני דברים שהפריעו לי:
1. האוכל בקבלת פנים היה מ"קופסא" (עלי גפן מקופסאת שימורים וקבבים קפואים)
2. רחבת הריקודים היתה פיצית!

גן סיטי:
המראה לא משהו בכלל, האוכל היה בסדר. לא זוכרת שהיה משהו אחר שהפריע לי.

טופ דוראן:
האוכל היה טעים, אבל רגיל מאוד. המראה היה יחסית סטנדרטי. הקבלת פנים של אשכולית נראית טוב יותר בעיני.
חתונות >>
לצפיה ב-'מרכז'
מרכז
13/06/2011 | 10:39
76
אלה:
מראה סטנדרטי מאוד. האוכל היה סבבה הדבר היחיד שהפריע לי זה שבקלת הפנים היו רק 4 עמדות ל-500 איש, מה שיצר תורים ענקיים.

גן הורדים:
המראה היה סטדנרטי, האוכל היה לא טעים בכלל. בקבלת פנים היה סביר, אבל אחר כך, לא משהו בכלל.

גבעת האירוסים:
מראה סטנדרטי לגמרי. אוכל מזעזע. הכל היה ממש חריף ולא טעים. מעבר לזה - השירות היה מזעזע.

קווין סיטי:
פשוט אולמי בונבון. מקום שנראה שלא נגעו בעיצוב שלו משנות השמונים והאוכל ממש לא משהו.

קימבה:
מיקום מעולה! מאוד אהבתי את המראה ואז זה שהחופה היתה על רקע אורות תל אביב בחושך. האוכל היה ממש טעים.

טראסק:
המיקום שלו מעולה! המראה היה סטנדרטי. היינו באירוע של 260 איש והיה נראה ממש ריק, המרחק בין השולחנות היה עצום ולא מכל מקום אפשר היה לראות את הרחבה. העמדה של הדיג'י היתה באיזה כוך וזה היה מוזר. מבחינת אוכל זה היה הקייטרינג של מזל טלה. אין מה לומר. היה טעים. אפילו שאני שונאת אירוע מזנונים זה היה ממש ממש בסדר ולא הרגשתי כאילו אני בחדר אוכל בצבא.

ג'ויה מיה:
אזור קבלת הפנים היה ממש יפה, במיוחד אזור החופה. המראה של האולם עצמו היה די סטנדרטי. האוכל היה טעים, אבל הגיע במנות ממש קנטות. הקינוחים היו לא משהו בכלל - ממש הורגשו כפרווה.

גני פסגה:
הקבלת פנים נראית טוב, את האולם עצמו לא אהבתי, "אוהלי" מידי. האוכל היה קצת עממי לטעמי.

רויאל גרדן:
האוכל היה ממש בינוני והמראה מיושן.

בטוח שכחתי משהו... אוסיף אחר כך :)

חתונות >>
לצפיה ב-'צפון:'
צפון:
13/06/2011 | 10:42
9
67
חוות רונית (לא באמת הצפון, אבל שכחתי את זה בהודעה הקודמת):
המראה היה סטנדרטי יחסית. היינו באירוע עם לא הרבה מוזמנים והיה נראה ריק יחסית כי המקום היה ממש גדול. הקייטרינג היה מזל טלה והיה ממש טעים, אם כי היו רק שני מזנונים בקבלת הפנים, כך שזה היה די לא מגוון.

חוף התמרים עכו:
האוכל הכי מזעזע שאי פעם אכלתי באירוע. הכל היה ממש ממש מגעיל. היה סושי ורוד ואוכל כאילו הוא יצא ממטבח של חדר אוכל צבאי. בדרך הביתה אפילו נאלצתי לעצור בתחנת דלק לקנות לעצמי משהו לאכול כי הייתי רעבה.

הנסיכה:
היינו האולם הקטן וממש אהבתי את איך שהוא נראה. האוכל היה טעים ומגוון.
חתונות >>
לצפיה ב-'וואו את הולכת למלא ארועים!'
וואו את הולכת למלא ארועים!
13/06/2011 | 15:19
35
כמה חוו"ד.... יפה לך...
חתונות >>
לצפיה ב-'חוות דעת על "גני כנען" בקיץ,מישהו?'
חוות דעת על "גני כנען" בקיץ,מישהו?
13/06/2011 | 17:07
7
85
היו מלא אולמות בדרום ומרכז ואף לא חוות דעת אחת על "גני כנען" ,אומנם שה לא ישנה הרבה כי הכל כבר סגור לי שם....ובכל זאת תמיד אפשר לשפר...
מישהו?
חתונות >>
לצפיה ב-'הייתי לפני מלא זמן, כמעט 10 שנים'
הייתי לפני מלא זמן, כמעט 10 שנים
13/06/2011 | 17:18
1
43
היה מהמם! אני אהבתי שהחופה נמצאת מעבר לאגמון קטן (אין לי מושג אם זה עדיין ככה)
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
13/06/2011 | 18:56
16
אני רציתי חופה על הדשא אז וויתרנו על אחת על האגם. אבל שם תהיה הלהקה שלנו בקבלת פנים.
חתונות >>
לצפיה ב-'הייתי ממש מזמן'
הייתי ממש מזמן
13/06/2011 | 17:52
1
32
אז כנראה שחוות הדעת שלי לא תיהיה רלוונטית לעכשיו.
בכל אופן, אני זוכרת שכל האירוע היה בחוץ וקצת עצבן אותי שהדשא והאדמה היו לחים והעקבים שקעו...
חתונות >>
לצפיה ב-'אה...אוקי...הגיוני :)'
אה...אוקי...הגיוני :)
13/06/2011 | 18:45
9
אותי זה מטריד פחות...מודעת למה דשא ואדמה עלולים לעולל....תודה.
חתונות >>
לצפיה ב-'חוות דעת מספטמבר האחרון'
חוות דעת מספטמבר האחרון
13/06/2011 | 22:46
40
היה נחמד, הלחות הורגשה בצורה חריפה.
הצלחות והמפיות היו קצת לחות ולא נעים.
בגדול יש לי אנטי נגד הקיץ אז די סבלתי,
אבל, התאורה הייתה מעולה, האוכל היה סביר+
גם האקוסטיקה של המוסיקה הייתה טובה והבר והשירותים נקיים ומוצלחים.
סה"כ נהנתי.
חתונות >>
לצפיה ב-'היה אוכל מעולה!!!'
היה אוכל מעולה!!!
13/06/2011 | 23:56
1
22
לא זוכרת שום דבר רע לגבי המקום..
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובות,יקיריי :)'
תודה רבה על התגובות,יקיריי :)
14/06/2011 | 00:41
5
לצפיה ב-'האחוזה בבית חנן'
האחוזה בבית חנן
13/06/2011 | 16:38
78
במילה אחת - מדהים.
אני מאוד ביקורתית אבל המקום היה פשוט מושלם והחופה היא החופה הכי יפה בארץ!
הייתי שם בשני אירועים שונים ובשניהם האוכל היה נחמד (טעם וצבע) והאווירה נעימה.
אנחנו לגמרי היינו מתחתנים שם (אם לא היו לנו כבר שני זוגות חברים שהתחתנו והחלטנו שזה כבר יותר מדי)
חתונות >>

הודעות אחרונות

11:33 | 03.09.19 RonaSasson
18:41 | 22.08.19 orialon11
17:59 | 22.08.19 היורש לכתר
18:19 | 31.03.19 alex02
16:44 | 20.03.19 vered305
09:40 | 12.03.19 noa054
15:29 | 10.03.19 שלי גרינשטיין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ