לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3991039,910 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-' הצעת הנישואין שלי '
הצעת הנישואין שלי
<< ההודעה הנוכחית
10/06/2011 | 08:47
77
420
בעקבות סיפור ההצעה הגאוני של גיתית, וסיפור ההצעה המשעשע של irchikr שסופר בעקבותיו, רציתי לפתוח שרשור הצעות נישואין.
למי שלא שיתפה עדיין ולמי שכן - איך הציעו לכן נישואין? ואם במקרה אתן הצעתן - איך הצעתן?
אפשר לגם לשתף תמונה של הטבעת (רק תמונות מקוריות בבקשה, לא מהאתר של המעצב).

יאללה, ספרו.
חתונות >>
לצפיה ב-'יש. סוף סוף משהו שגם אני יכולה לשתף.'
יש. סוף סוף משהו שגם אני יכולה לשתף.
10/06/2011 | 09:00
2
143
אז ככה.. אחרי 4.5 שנות חברות שמתוכן 4 שנים גרים ביחד אפשר להגיד ש"חפרתי" על חתונה!
שבועיים לפני ההצעה היה לנו ריב על זה שבו הוא אמר "טוב לי ככה, למה לשנות משהו". וממש נעלבתי.
בכל אופן הנה הגיע הוולנטיינז וידעתי שהוא חיפש טבעת אבל בעבר כל כך ציפיתי בכל מיני אירועים שהוא יציע שלא ידעתי כבר מה לחשוב.
יצאנו ברגע האחרון למסעדה בהרצליה מלאה בזוגות ומעוצבת בנרות-נורא רומנטי. והנה, הגענו כבר לשלב של הקינוח והחשבון-ולא היתה הצעה.\
כל הדרך הביתה אני בפרצוף כועס ועצוב.. והוא.. לא שם לב בכלל.
הגענו הביתה, הוא נכנס לחדר שינה ואני ישר לחדר עבודה. מהעצבים לא עניין אותי כלום ותוך 3 שניות כבר הורדתי את הבגדים היפים ששמתי למסעדה ונשארתי עם חזיה ותחתונים.
הלכתי לחדר שינה לשים פיג'מה ופתאום הוא יוצא מהחדר שינה עם הטבעת ואומר לי "מה זה? איך הספקת להוריד את הבגדים כל כך מהר?" ואני מסתכלת על הטבעת ואומרת לו "מה זה????"
הוא כורע ברך ושואל האם תנשאי לי? ולי רק יצא מהפה "מה אתה עושה?!?!? למה לא הצעת במסעדה??" אז הוא עונה :  "רציתי שזה יהיה אינטימי". ואני:   "אני עם חזיה ותחתונים. יותר אינטימי מזה לא יכול להיות"
ואז כמובן שהבנתי שעוד לא עניתי לו על השאלה אמרתי לו כן והתחלתי לקפץ בבית חצי ערומה ולהתקשר לכולם באחת בלילה.
אההה...  מסתבר שהריב שבועיים לפני היה בכוונה.
חתונות >>
לצפיה ב-'חחח, הכי כיף הצעת נישואין בצעקות '
חחח, הכי כיף הצעת נישואין בצעקות
10/06/2011 | 19:33
1
89
אני שמחה ששיתפת. אז עדכני אותנו בבקשה - החלטת כבר על אולם? והיית כבר אצל גלית לוי?
חתונות >>
לצפיה ב-'בכיף! סגרנו חודש שעבר אולם'
בכיף! סגרנו חודש שעבר אולם
11/06/2011 | 01:43
71
התאריך הוא בתחילת ינואר בלילות קסומים (ליד צומת כנות)
בנוגע לגלית לוי- קבעתי פגישה ליום שישי בבוקר. נקווה שלא בזבזתי 500 ש"ח לשווא. כמובן שאעדכן ישר אחרי הפגישה...
חתונות >>
לצפיה ב-'את כמעט היית נוכחת בשלי '
את כמעט היית נוכחת בשלי
10/06/2011 | 10:11
1
116
זה היה בנובה רוק באוסטריה (פסטיבל מטאל שמתקיים פעם בשנה). במתחם היו שתי במות של הופעות, כאשר בכל במה היה מנוף שקופצים ממנו בנג'י. בן זוגי שיחיה החליט ביום האחרון של הפסטיבל שהוא קופץ. כשהגיע הרגע הוא השתפן והמציא שלל סיבות "קר מידי, אין לנו מספיק כסף מזומן" וכיו"ב. אחרי שהבנתי שהוא ירד מזה סופית שאלתי אותו אם הוא התכוון לצעוק משהו מיוחד מלמעלה, אז הוא אמר שהוא התכוון לצעוק "תתחתני איתי". אני התבאסתי קשות שהוא לא קופץ והחברים שהיו איתנו גייסו כסף (בלי לדעת שהוא מתכוון להציע) כדי שהוא יוכל לקפוץ.
בסופו של דבר הוא קפץ ואכן צעק לי "תתחתני איתי", אבל לא שמעתי אותו כי אחד הלהקות (מאשין הד) עלתה לבמה. כשניתקו אותו מהחבל ניגשתי אליו ואמרתי לו שלמרות שלא שמעתי את השאלה, התשובה היא כן
חתונות >>
לצפיה ב-'איזה מקסים '
איזה מקסים
10/06/2011 | 21:35
43
מוזר שזו הפעם הראשונה שאני שומעת את זה
ממש רומנטי
חתונות >>
לצפיה ב-'הצעת נישואין בהופעה של שלמה ארצי'
הצעת נישואין בהופעה של שלמה ארצי
10/06/2011 | 10:24
4
187

* תחילה אתנצל מראש על כתיבה עילגת ושגיאות משום שאני דיסלקטית. :(
אז ככה....
אני התחלתי לנדנד כבר שנה לפני ההצעה ,החברות התחילו להתחתן וגם אני רציתי. ימי שישי בבוקר היו "בכי על נס קפה" והייתי קרציה אמיתית. איזה טבעת אני רוצה ידעתי כבר הרבה זמן : אני לא בחורה של יהלום וכל טבעת פנינה שנחה לה בחלון הראווה ,לידו עברנו אני ובן זוגי ,קיבלה יחס מיוחד.
כחודש לפני ההצעה עברתי כהרגלי ליד חלון ראווה של תכשיטים ועיניי נחו על טבעת החלומות שלי ,מייד התקשרתי לחברה הכי טובה שלי שהתגוררה בקרבת המקום והזעקתי אותה לחנות. מדדנו את הטבעת ואמרתי לה :במקרה שבן זוגי היקר יחליט יום אחד להציע לי ויפנה אלייך לעזרה ,קחי אותו לחנות והראי לו את הטבעת. חברתי היקרה הינהנה , אם כי גם היא לא האמינה שזה הולך לקרות בקרוב. וככה  הייתי עוברת כמה פעמים בשבוע ליד החנות וזורקת מבט לבדוק שהטבעת שלי עדיין שם ומקווה במעמקי ליבי שכשהבחורצ'יק יחליט להציע לי , עדיין ימשיכו לייצר את הטבעת שלי. יומיים לפני ההצעה עברתי ליד החנות עם אמא והחלטתי להכנס ולהראות לה את טבעת החלומות שלי , ולהפתעתי הרבה הטבעת נעלמה מהחלון....נכנסנו אל החנות והמוכר אמר לי שקנו אותה . הייתי מאוד מאוכזבת ואמא עודדה ואמרה:" עד שהוא יציע לך הם יקבלו 100 טבעות חדשות...".

ב-21.12.10 ,היו לנו כרטיסים להופעה של שלמה ארצי בזאפה. כחודש לפני כן החלטנו שפעם בשבוע עושים משהו כייפי ומפתיע ושכל שבוע מישהו אחר אחראי על התוכנית האומנותית ,הפעם היה תורו והוא הודיע לי שבועיים מראש שבתורו הוא לוקח אותי להופעה של שלמה ארצי. שנינו מאוד אוהבים את שלמה ארצי ולפני כן היינו כבר ב-4הופעות שלו ואפילו רקדנו באחת ההופעות את "ואלס בחמש ושלושים" (שנינו רוקדים ריקודים סלוניים והכרנו על רחבת הריקודים) ושלמה ארצי ירד מהבמה ואמר :"תראו אילו רקדנים שימו אותם על המסכים" ואחר כך הזמין אותי לרקוד איתו. הקטע הזה שלי ושל בן זוגי רוקדים ושלי ושל שלמה ארצי רוקדים נכנס לסרט החדש שלו :"עננים על הדרך" ולקליפ החדש של "תתארו לכם"...וכך הפכנו לסלבס...:)

בכל מקרה...ההצעה: שביט נראה רגוע ,כך לפחות חשבתי .ישבנו בזאפה ,אכלנו ,שתינו (כל הזמן הזה הוא ישב עם הטבעת בנעל וכל 20 דקות הלך לשרותים...ואני חשבתי שיש לו קילקול קיבה או משהו) עם ההפקה ,חודשיים לפני הוא סיכם ששלמה ישיר את "אהבתיה" ולאחר מכן הוא ירד אלינו ויעלה אותנו לבמה. את "אהבתיה" החליט הזמר האהוב לשיר כמעט בסוף ההופעה ,שביט המסכן ישב עם הטבעת ,לחוץ שאולי שכחו אותו. ואז שלמה שר את אהבתיה ולא ירד מהבמה ,ולא הזמין אותנו. שביט סיפר לי בדיעבד שהוא כבר לא ידע מה לעשות...ואז רגע לפני סוף ההופעה שלמה ארצי ירד מהבמה וניגש ישר אלינו . הוא אמר :"בואו תעלו" ואני הייתי בטוחה שהוא זיהה אותנו מהפעם הקודמת שרקדנו איתו ושהוא רוצה שנרקוד שוב וכבר חשבתי לי :"הבמה כל כך קטנה בזאפה ,נצטרך לעלות קצת על פיטר רוט". אבל כמובן שהסכמתי ועלינו לבמה. באותו הרגע פיטר העביר לשביט את המיקרופון וחלום חיי התגשם: "כך בדיוק ראיתי בחלומות הפרועים שלי את הצעת הנישואין שלי". אני בן אדם של במה ומחיאות כפיים ולא יכולתי לקבל משהו שמתאים לי יותר. שביט כרע ברך ,חיטט כמה שניות בנעל ואמר: "את האישה שלי ואוהב אותך תמיד ,האם תנשאי לי"? ואז שלמה המשיך לשיר ואנחנו רקדנו ,התחבקנו התנשקנו ,כולם צרחו ומחו כפיים ,ושלמה סיפר על איך אישתו הציעה לו נישואין ושהם חיו ביחד 32 שנה ואיחל לנו מלא איחולים והקהל פירגן בטירוף...והכל צולם באייפון ע"י המלצרית  ,שקיבלה  , אחר כך ממני את טיפ חייה ושתיינו היינו מאושרות בטירוף. אחר כך חזרנו הביתה והבית היה מקושט בנרות ופרחים ששביט הכין מראש והשאיר אצל השכן ובינתיים החברה הכי טובה שלי סידרה הכל. הייתה שמפניה ,מוזיקה רומנטית ,על המיטה היה מונח חלוק אמבטיה לבן ועליו היה רשום :"לארוסתי באהבה" ,רק ברגע שקראתי את המילים על החלוק התחלתי לעכל את האושר העז. אגב הטבעת נעלמה מחלון הראווה כי שביט והחברה המדהימה שלי קנו אותה.
זהו זה הסיפור.
והטבעת , העלתי אותה כבר מספר פעמים...אעלה שוב.
חתונות >>
לצפיה ב-'קישור לריקוד עם שלמה ארצי ותמונות'
קישור לריקוד עם שלמה ארצי ותמונות
10/06/2011 | 10:33
3
141
חתונות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תמונה מההצעה'
תמונה מההצעה
10/06/2011 | 10:35
2
131
לצפיה ב-'עוד תמונה'
עוד תמונה
10/06/2011 | 10:36
100
לצפיה ב-'תמונה 2'
תמונה 2
10/06/2011 | 10:37
94
לצפיה ב-'אז גם שלי...'
אז גם שלי...
10/06/2011 | 13:12
5
142
תמיד כיף לספר את זה..

ביום ההולדת שלו בסוף נובמבר  הוא היה באילת, בכנס של העבודה,
וכשחזר קבענו שנלך לחגוג במסעדה..

אבל כל היום הזה היה נורא מתיש בשבילי, מיד אחרי הלימודים נסעתי לרמת השרון לקנות לו את המצלמה שהוא רצה, כי היה חשוב לי להביא לו את זה באותו יום, כך יצא שמ-7 בבוקר הייתי על הרגליים, עד 5 בלימודים ומתטרטרת באוטובוסים בדרכים עד הערב.
המקומות הוזמנו ל 8 בערב ואני הייתי לחוצה כי היה לי חלון זמנים ממש קטן להגיע לפני הסגירה של החנות ב 6, לקנות ולחזור הביתה לרמת גן, להתלבש וכל זה בלי לגרום לו לחשוד שזה מה שעשיתי

הגענו הביתה כמעט יחד, שנינו סחוטים משבוע ארוך,החלפנו בגדים בזריזות ויצאנו לדרך..
הוא התנהג נורא חשוד בחודש שקדם להצעה אז קצת חשדתי שזה יהיה במסעדה, מצד שני הוא בחור די פרטי אז לא באמת ציפיתי שזו תהייה הצעה פומבית.בכל מקרה ניסיתי לסלק את המחשבה מהראש שלי כדי לא לצפות סתם.

אנחנו שנינו בקטע של חתולים, מגדלים חתול מקסים בבית והשיחות הפרטיות שלנו משלבות כך או אחרת חתולים.
בשבילנו, חתולים שמשלבים זנבות זה רומנטי בטרוף, חתלתולים זה ילדים ועוד ועוד, המשפחה למדה להכיר את הבדיחות הפרטיות שלנו והתרגלה עם הזמן.. זה לא מטורף כמו שזה נשמע אבל קשה להעביר לכתב את הסלנג הפרטי שלנו..

הערב עבר, חזרנו הביתה,הייתי עייפה מכל השבוע (זה היה יום חמישי) ובשילוב עם היין והאוכל הטוב מהמסעדה, החלפתי בגדים ופשוט נרדמתי על הספה..
הוא העיר אותי "בואי נלך לישון בחדר",
כולי ישנונית, כמובן כבר בפיג'מה ניגשת לכריות, מורידה את השמיכה ו.....מגלה על הכרית, טבעת בקופסא!!
בהתחלה לא קלטתי, עדיין ישנתי....
ואז הוא התקרב אלי, חיבק אותי מאחור ושאל "את רוצה לשלב איתי זנבות?"
אני בתגובה: "אתה בטוח?!"
הוא שותק ומחייך..
אז עניתי, "ברור שכן"!

מיותר לציין, שלא ממש ישנו באותו לילה

חתונות >>
לצפיה ב-'התמונה'
התמונה
10/06/2011 | 13:17
135
כבר העליתי בעבר, אבל היי תמיד כיף להשויץ עוד פעם...
חתונות >>
לצפיה ב-'אהבתי את הניסוח של השאלה'
אהבתי את הניסוח של השאלה
10/06/2011 | 14:08
60
חמוד ביותר
חתונות >>
לצפיה ב-'איזה קטע, בדיוק פירסמתי את הסיפור שלי'
איזה קטע, בדיוק פירסמתי את הסיפור שלי
10/06/2011 | 17:07
67
וגם אני הייתי גמורה מעייפות אבל אני אמרתי כן והלכתי לישון חחחחח
חתונות >>
לצפיה ב-'LIKE LIKE LIKE!!'
LIKE LIKE LIKE!!
10/06/2011 | 17:25
1
13
לצפיה ב-'תודה '
תודה
11/06/2011 | 17:24
12
לצפיה ב-'חדשה פה - הסיפור שלי'
חדשה פה - הסיפור שלי
10/06/2011 | 11:43
16
154

את יהונתן הכרתי כל החיים שלי.
כשנולדתי הוא היה בן שמונה.
הבן של השותפה העסקית של אבא שלי.

נולדתי בארצות הברית ובגיל שש עליתי לארץ.
השותפה של אבא שלי הייתה מגיעה המון לארץ בענייני העסקים המשותפים שלהם וידעתי שיש לה בן בשם יהונתן ולפעמים היא הייתה מביאה אותו איתה ובשבילי הוא היה הנער המעצבן שגונב את תשומת הלב של אבא שלי.

כשהייתי בכיתה ה' יונתן עלה לארץ בשביל להתגייס לצהל. לא הייתה לו פה משפחה ואנחנו בעצם היינו המשפחה שלו. עד השחרור הוא גר אצלנו והיה עבורי האח הגדול שאף פעם לא היה לי (בת יחידה). אהבתי אותו בכל נפשי (בתור אח כמובן).

ככה זה היה שמונה שנים עד הגיוס שלי. ואז יונתן חזר לארה"ב. לא היה לו טוב פה הוא לא הסתדר מבחינת השפה והמנטליות.
הוא סיים שנה ראשונה פה באוניברסיטה והיה לו רע והוא עזב הכל ונסע.

הייתי שבורה, היינו מאוד קרובים (שוב בתור "אחים").
עם מוח של נערה מתבגרת לא חשבתי על כמ רע היה לו פה חשבתי רק על זה שהוא זרק אותי...

הוא ניסה לשמור איתי על קשר של מיילים וטלפון אבל כל כך שנאתי אותו שפשוט לא שיתפת פעולה.

שנתיים אחרי שהוא עזב הוא הגיע לביקור בארץ (היו לו פה חברים ובכלל זה מקום שהוא חי בו שמונה שנים).
הייתי אז חיילת משוחררת.
לא רציתי להיפגש איתו אבל ערב אחד חזרתי הביתה והוא בדיוק היה אצלנו ולא הייתה לי ברירה.

הוא ביקש להוציא אותי לשתות משהו לדבר איתי להתנצל בפניי לשמוע על החיים שלי
כעסתי עליו נורא ובתור נערה מרדנית בת 20 החלטתי לעצבן אותו.
אני זוכרת שמגיל ההתבגרות שלי הוא שנא כשהייצי יוצאת מהבית בלבוש חשוף הוא באמת היה אח גדול טיפוסי כזה למרות שהוא היה רק הבן של השותפה העסקית של אבא שלי.
באותו ערב התלבשתי בצורה חשופה ביותר כי ידעתי שזה יעצבן אותו ועדיין מאוד כעסתי עליו על הנטישה שלו...
יצאנו לבית קפה חמוד ואחרי שהפסקתי להיות עסוקה רק בכעס שלי שמתי לב שמשהו שונה בו. שקט יותר, עצוב יותר.
דיברנו קצת. הבנתי למה הוא עזב. שתינו. בעיקר הוא. נכנסנו חזרה לאוטו השכור שלו הוא אמר שאני נראית חמוד ולפני שהבנתי מה קרה הוא נישק אותי. הייתי המומה אבל זה הרגיש כל כך טוב. מפה לשם הלילה נגמר בזה ששכבתי איתו באותו השכור שלו.

בבוקר שלמחרת הרגשתי נורא. נכון שהוא לא אח שלי באמת אבל בכל זאת...
הוא ניסה להתקשר ליצור איתי קשר ואני התעלמתי ממנו לגמרי...
אחרי כמה ימים הוא נסע.

עם הזמן קלטתי שאני מאוהבת בו.
יותר מזה קלטתי שהסיבה שכל כך כעסתי עליו אז כשהוא נסע זה כנראה כי כבר אז הייתי מאוהבת בו ורק לא הודיתי בזה אפילו לא בפני עצמי.

עברו חמש שנים ובספטמבר שנה שעברה יהונתן הגיע לעוד ביקור בארץ.
אני מאוד התבגרתי בשנים האלה.
נפגשנו. דיברנו. הוא אמר שכל השנים האלה הוא לא יכל להוציא אותי מהראש ושהוא שנא את עצמו על אותו לילה ועל מה שהוא עשה לי ושהוא היה אמור להיות מין אח גדול אבל שהוא לא יכל לשלוט בעצמו יותר ושגם אז כשהוא עזב לפני הגיוס שלי חלק מזה היה כי הוא התאהב בי וידע שזה לא לעניין. הוא גם אמר שעכשיו אני בת 25 וכבר אישה וממש לא הילדה שהוא היה לה מין אח גדול ושהוא רוצה להיות איתי ולבנות איתי קשר זוגי. לשאלתי איפה הוא היה בחמש השנים האלה (שאלה ששאלתי לו פעם) הוא אמר שעם הזמן אני אדע. החלטתי לתת לסיפור הזה צ'אנס. יהונתן למד בארצות הברית ולא יכל לעבור לארץ במיידי אבל סוכם שברגע שהוא יסיים ללמוד הוא עובר לפה ואנחנו נגור יחד.

עברו עלינו שנה וחצי מדהימות. הוא היה מגיע לפה המון אני הגעתי אליו. הקטע של הוא היה פעם אח גדול עבורי נשכל לגמרי והיינו זו מאוהב ומאושר לכל דבר.

ביום חמישי לפני שבועיים יהונתן קיבל סוף סוף את התואר שלו. הוא הגיע לארץ. אבא שלי (שלא היה לי מושג שהוא שותף לעניין הצעת הנישואים) נתן ליונתן מתנה לקראת סיום הלימודים חבילה זוגית לשישה ימים לשוודיה לסטוקהולם. בעייני יעד קצת מוזר אבל או קיי.

נרגשים ושמחים הגענו למלון שלנו בסטוקהולם ואז הסתבר לנו שבדיוק בתאריכים שאנחנו שם נערך שם איזה כנס (שכל שנה נערך במדינה אחרת) של אנשים שנגמלו מסמים. התבאסתי קצת אבל או קיי מה זה קשור אלינו...
חתונות >>
לצפיה ב-'המשך'
המשך
10/06/2011 | 11:44
13
110
עוד ביום הראשון במלון יהונתן ראה את התוכנייה של הכנס הזה וראה שבאחד הימים יהיו סיפורים של אנשים שנגמלו מסמים וממש רצה ללכת להקשיב. הוא אמר שהוא מעריך אותם ושזה מעניין אותו המסע שהם עברו וכו' וכו' וכו'

בעייני זה היה טירוף מי מגיע לסטוקהולם בשביל לשמוע נרקומנים לשעבר מדברים יש את זה גם בארץ
אבל יהונתן אמר שאף אחד גם לא מגיע לסטוקהולם בשביל לשרוץ שעות ב H&M ואיקאה שיש גם אותם בארץ ופה כבר לא היה לי מה להגיד וככה מצאתי את עצמי ביום ביום השלישי שלנו בשוודיה באולם כנסים של המלון שלנו שהיה מפוצץ בנרקומנים לשעבר מאזינה לסיפורי גמילה....

להגיד שזה היה משעמם זה לא מילה. הנה אני בשבדיה ומה אני עושה יושבת באיזה אולם כנסים של המלון ומקשיבה לאנשים שעולים אחד אחרי השני לבמה ומספרים את הסיפור שלהם (אין ספק שאם אני גם הייתי מכורה לשעבר זה היה מרתק אבל אני לא ככה ש...).

בשלב מסויים יהונתן אמר שהוא הולך שנייה לשירותים ונעלם....
כרגיל איתו הוא רוצה משהו ובסוף משאיר אותי תקועה עם זה.....

ואז לפני שאני קולטת מה קורה אני רואה אותו על הבמה
פותח במילים שלום אני יהונתן הייתי מכור מעל שש שנים להירואין והיום אני נקי כבר ארבע שנים (באנגלית כמובן).
והוא סיפר את כל הסיפור שלו (שלא היה לי מושג עליו) על איך שהוא עלה לארץ בשביל להתגייס ואיך שהיה לו פה קשה ואיך שהוא התמכר לסמים.
ואז הוא אומר - "לפני שמונה שנים התאהבתי במישהי (לא קולטת שמדבר עליי) וברחתי מהארץ במקום להתמודד עם זה
אבל לפני שש שנים כשראיתי אותה אחרי שנתיים של פרידה ואחרי ששכבתי איתה הבנתי שאני מאוהב באמת ושהיא האחת ושאם יש משהו בעולם הזה שיכול לגרום לי להתנקות מהסמים זו היא. אז תפסתי את עצמי בידיים ונכנסתי לגמילה ומעדתי וחזרתי שוב להרואין אבל כל כך אהבתי אותה ורציתי אותה וידעתי שלא מגיע לה מסומם שבסוף הצלחתי להיגמל"
והוא ממשיך בכל הסיפור הזה וכבר הבנתי שהוא מדבר עלי.
ושאלתי את עצמי איך לא ראיתי שבשנתיים שלפני שהוא עזב את הארץ הוא היה נרקומן וכבר ממש בכיתי
ואז הוא אומר "אני מקווה שעכשיו עניתי על השאלה שלה איפה הייתי חמש שנים (בין היום ששכבנו לבין היום שהוא חזר) לקח לי זמן עד שהצלחתי להיגמל היו לי המון נפילות אבל ידעתי שאני אצליח בשביל להיות איתה ואחרי שכבר נגמלתי לא היה לי האומץ לבוא אליה ככה סתם רציתי ללמוד רציתי לסדר את החיים שלי רציתי לראות שאני נשאר נקי"

ואז יהונתן כרע ברך מול 800 איש הוציא טבעת ואמר " XXX (השם שלי) עכשיו את יודעת עלי הכול. אני אוהב אותך. בשנה וחצי שאני איתך אפילו פעם אחת לא התגעגעתי לסמים. איתך אין לי צורך בסמים. את הסיבה לזה שאני חי היום ולא מת ממנת יתר ולזה שיש לי תואר ראשון ובעיקר לזה שאני מאושר. אומרים שאין נקומנים לשעבר יש נרקומנים שכרגע לא משתמשים אני אוהב אותך יותר מהכל האם תקחי את הסיכון ותתחתני איתי?"

הייתי בהלם כמה רגעים אבל בסוף עליתי אליו לבמה וראיתי שהוא כולו רועד ואמרתי לו בעברית שכמובן שאני אתחתן איתו ואנשים בקהל התחילו לצעוק "IN ENGLISH PLEASE" והוא שם לי את הטבעת על האצבע והוא חיבק אותי וירדו לו דמעות ופשוט ברחנו משם.

את שאר הימים העברנו בעיקר בחדר שלנו לא התחשק לנו להיתקל באף אחד...

אנחנו מאורסים כבר כשבוע ואני כל כך מאושרת (אם כי גם קצת מפחדת מכל המידע החדש שגיליתי עליו).

יהונתן קיבל הצעת עבודה מדהימה בארצות הברית ואנחנו עומדים לעבור לשם בעוד חודשיים שלוש. אנחנו נתחתן בארץ במרץ. נראה לי שיהיה קצת קשה לארגן חתונה בשלט רחוק אז את הדברים העיקריים אנסה לסגור כבר עכשיו כל עוד אנחנו בארץ.

מזל שאני לומדת באוניברסיטה הפתוחה ואוכל להמשיך ללמוד גם מארה"ב.
חתונות >>
לצפיה ב-'מרגש! הצלחת להדמיע אותי! מזל טוב'
מרגש! הצלחת להדמיע אותי! מזל טוב
10/06/2011 | 14:00
1
50
שתהיי הסם של החיים שלו לעד (כך שלא יצטרך תחליפים).
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/06/2011 | 14:11
37
אני מקווה שזה מה שיהיה באמת...
חתונות >>
לצפיה ב-'וואו... זה נשמע כמו תסריט של סרט הוליוודי...'
וואו... זה נשמע כמו תסריט של סרט הוליוודי...
10/06/2011 | 15:51
38
מזל שיש סוף טוב

שיהיה לכם המון מזל טוב.
חתונות >>
לצפיה ב-'גם אותי , בהצלחה !!'
גם אותי , בהצלחה !!
10/06/2011 | 17:49
11
לצפיה ב-'וואי העלית לי דמעות בעיניים'
וואי העלית לי דמעות בעיניים
10/06/2011 | 17:55
21
שיהיה לשניכם המון מזל טוב ושתדעו רק אהבה!!!
חתונות >>
לצפיה ב-'איזה טירוף...'
איזה טירוף...
10/06/2011 | 20:48
21
אין מילים.רק דמעות :)
חתונות >>
לצפיה ב-'אני לא רוצה להרוס לך את השמחה אבל...'
אני לא רוצה להרוס לך את השמחה אבל...
11/06/2011 | 00:02
72
אני הייתי חושבת פעמים לפני
הרואין זה סם קשה, לא סתם גראס...
ברור לך שאם הוא שוב נופל לזה, נהרסו לך החיים??
אני הייתי שם ויצאתי בנס, עם תינוק ומזוודה ( ובלי אגורה- הכל הלך).
אני אולי הייתי תמימה אבל מקווה שאחרות לא יהיו.

חתונות >>
לצפיה ב-'וואו. כולי דמעות.'
וואו. כולי דמעות.
11/06/2011 | 10:57
3
110
איזה אומץ- שלך ושלו.

אני מאחלת לך שתהיי הסם היחידי לו הוא יזדקק בכל החיים!
חתונות >>
לצפיה ב-'אני חייבת לציין שלי אישית האיחול הזה ממש צורם'
אני חייבת לציין שלי אישית האיחול הזה ממש צורם
11/06/2011 | 14:52
2
34
לצפיה ב-'גם לי הוא צורם אבל לא רציתי להרוס..'
גם לי הוא צורם אבל לא רציתי להרוס..
11/06/2011 | 16:46
59
שמחה שאני לא לבד :)
חתונות >>
לצפיה ב-'צודקת.'
צודקת.
12/06/2011 | 12:08
55
קראתי את זה שוב. ואת צודקת.
חתונות >>
לצפיה ב-'וואו איזה סיפור!'
וואו איזה סיפור!
11/06/2011 | 22:05
35
אם היתה כאן תחרות על סיפור הצעת האירוסין הכי מיוחד/מענין- נראה לי שהיית זוכה.

אז את אומרת שהכל טרי ורק שבוע? וואו, הרבה לעכל.

תאמת שמה שהוא אמר לגבי נרקמונים לשעבר (שאין כזה דבר אלא רק נרקומנים שכרגע לא משתמשים)- די חדש לי. זה בטוח נכון? כי זו פעם ראשונה שאני שומעת את זה
חתונות >>
לצפיה ב-'וואוו חתיכת סיפור!! ממש מרגש... '
וואוו חתיכת סיפור!! ממש מרגש...
12/06/2011 | 12:09
28
שיהיה לכם הרבה מזל טוב...
חתונות >>
לצפיה ב-'אין לי מילים'
אין לי מילים
10/06/2011 | 22:51
24
הסיפור שלך כל כך מרגש שלא הצלחתי להפסיק לקרוא.
קודם כל מזל טוב לכם, בן זוגך נשמע כמו אדם מאוד אמיץ עם כח רצון גדול שימשיך כך!
מאחלת לכם המון הצלחה ואושר
חתונות >>
לצפיה ב-'אני יושבת בוכיה מול המחשב....'
אני יושבת בוכיה מול המחשב....
10/06/2011 | 23:17
38
ומתרגשת בטירוף!
שיהיה לכם המון בהצלחה!
חתונות >>
לצפיה ב-'זה הזמן לספר על ההצעה שלי'
זה הזמן לספר על ההצעה שלי
10/06/2011 | 14:03
4
119
אבל לפני כן, קצת רקע:
אנחנו כבר חיים יחד כמה שנים. אף פעם לא דיברנו על חתונה. הנושא הזה אף פעם לא היה בראש מעייני. לי לא היה דחוף ולו בוודאי שלא. כשהמשפחה והחברים שאלו תמיד אמרתי שאני לא צריכה אישור בכתב מאנשים שלא מכירים אותי. אני חושבת שהם כבר התייאשו ממני. חברים מתחתנים סביבנו ואצלנו זה לא קורה, אבל זה ממש לא הטריד אותי.

שבת בבוקר, לפני שבועיים. שנינו עם ערימת העיתונים של שבת, כוס קפה. עוגות שמרים. שבת רגילה לגמרי. לוקחים את הבוקר בסבבה שלנו.
פתאום, אאוט אוף דה בלו, הוא מרים את הראש מהעיתון ושואל: נו, אז מתי נתחתן?
ככה, סתם. בלי שום הודעה מוקדמת, בלי טקס, בלי טררם. אגב, גם בלי טבעת.
הייתי באמצע בליעה של הקפה, שהתפרצה לה החוצה. מזל שהיו עיתונים סביבנו... חחח

בשבוע שעבר חיפשתי פורום כאן בנושא לגמרי שונה, פתאום אני מוצאת את עצמי בפורום החתונות.

זהו.
אבל למען הגילוי הנאות, פתאום התחלתי להתרגש מזה והנה גם אני כאן.
חתונות >>
לצפיה ב-'כל כך טבעי'
כל כך טבעי
10/06/2011 | 14:10
58
כל כך יפה
חתונות >>
לצפיה ב-'בול הסיפור שלנו '
בול הסיפור שלנו
10/06/2011 | 17:01
1
65
לפני כשנה וחצי עברתי לגור באיטליה כדי לחיות איתו. היה ברור לשנינו שנרצה לגור ביחד לפחות שנה כדי לראות איך דברים עובדים בינינו, ובכלל (הכרנו באינטרנט).
עם תום השנה שלי באיטליה חל יום הולדתי ה- 30, כשהמתנה הייתה סופ"ש ברומא. כמובן שכולם מסביב ציפו ולחצו, זה היה ממש יותר מדי באוויר ונראה מתבקש כל כך מבחינה חברתית, על סף המאולץ. כשבועיים לפני הנסיעה התעורר בינינו ויכוח שבו הבנתי שהוא לא החליט ממש להציע לי ברומא. לא לקחתי את זה קשה מאוד ואכן היה סופ"ש מקסים, רגוע ומהנה, בלי לחצים ובלי יותר מדי ציפיות.

באחת השבתות, כחודש אחרי שחזרנו, מתאו נסע לבקר את הוריו לבדו. אני לא הצטרפתי כי היו לי המון דברים לעשות, אבל גם כי אני אוהבת לתת להם זמן איכות לבד פעם בכמה זמן - לקח שלמדתי מקשרים קודמים.
הוא חזר בערב ולא אמר שום דבר מיוחד ביחס לביקור.

למחרת ישבנו ביום ראשון שקט ורגוע בבית, עיתונים וכו'. בשלב כלשהו אמא שלו, אישה חולה מאוד שלא טסה 36 שנה, התקשרה להודיע שחשבה על זה ושהיא תשמח לעשות את המסע לארץ ישראל. עד אז לא היו דיבורים ישירים על חתונה אבל כן על ילדים, מעבר בית, עיר מגורים, חינוך, וכו'.
בכל אופן, אחרי אותה שיחת טלפון הוא סיפר לי שיום לפני כן, בזמן שהיה שם, הוא ניסה להרגיל אותה פסיכולוגית למחשבה שהיא מסוגלת לטוס ולטייל עם כל מה שכרוך בזה (תרופות מיוחדות, הנחייה מהרופאים וכו'). כמובן שנסיעה לישראל משמעותה נסיעה לצורך חתונה, וכך היה ברור שהוא בעצם אומר לי שהגיע הזמן להתחתן.
היה סופר מרגש. החלטנו לחשוב מתי הזמן הכי טוב לעשות את זה. הגענו למסקנה שבאביב יהיה מזג אוויר אידיאלי בשבילה: לא חם מדי ולא קר, לא לח או יבש וכו', שכן היא רגישה ברמות מטורפות. גם לנו, מבחינת תזמון, זה הסתדר מצויין.
וכך החלטנו להתחתן באפריל והתחלנו לחפש טבעת ביחד - תהליך סופר כיפי ומקרב.

באותו רגע הוא עוד הוא קצת חשש ושאל אם אני לא מצפה לאיזו הצעה דרמטית, ואמר שהוא לא רוצה שאמא שלי והמשפחה שלי יתאכזבו בשל היעדר הפקה, הזכרתי לו שיתקדם כי הוא יודע שאני ממש לא הטיפוס, וגם כי אפריל זה עוד יומיים במונחים של חתונה בארץ ומידדדד התקשרתי לארץ לאמא שלי.

החתונה כבר הייתה, הוריו היו פה, אמו פשוט פרחה לחלוטין מרוב אושר והנאה, וכולם שבו לביתם בשלום
חתונות >>
לצפיה ב-'זה גם הסיפור שלנו '
זה גם הסיפור שלנו
11/06/2011 | 11:02
41
אנחנו יחד כבר שמונה שנים. מתוכם חיים יחד חמש שנים- חיים משותפים לחלוטין שכוללים גם עסק משותף.

יום אחד, אני שוכבת לי מרוחה על הספה מתחת לשמיכה אחרי העבודה. הוא חזר הביתה, שם את הראש לידי ושאל "בא לך להתחתן איתי?"
אז שאלתי- "אתה מציע?"
והוא אמר-"נראה לי שכן..."
אז עניתי- "אז גם לי נראה שכן "
הכי ספונטני והכי אמיתי. את הטבעת הלכנו לקנות יחד, ואני כל כך שמחה על כך מאחר ויש לי טבעת מושלמת! וגבר מושלם!

חתונות >>
לצפיה ב-'פשוט ומקסים!'
פשוט ומקסים!
11/06/2011 | 08:29
34
מזל טוב
חתונות >>
לצפיה ב-'ההצעה שלי '
ההצעה שלי
10/06/2011 | 14:43
74
אנחנו ביחד כמעט 4.5 שנים, מתוכם גרים ביחד שנתיים.

חבר שלי והמשפחה שלו טסו לקנדה לטיול משפחתי (לא יכלתי להצטרף בגלל עבודה).
באתי לקחת אותו מהשדה תעופה ביום שהוא חזר ויום אחר כך כבר נסענו חזרה לצפון (אנחנו גרים במושב ליד הכנרת).
בדרך הביתה רציתי ללכת להשתזף קצת (כי הייתה חתונה של בן דוד שלי שבועיים אחר כך ולא רציתי פסי שיזוף של נהג משאית ). בכל אופן, נסענו לכפר הנופש מעגן, ושכבנו על החול, היינו רק אני והוא בכל המתחם.
הוא שאל אותי אם אני רוצה להכנס למים, לא ממש רציתי אבל הסכמתי, התחלתי להכנס למים והוא אמר לי שהוא נמרח בקרם שיזוף ומיד נכנס.
כששנינו היינו בתוך המים הוא כרע על ברך, הוציא טבעת מהכיס של בגד הים, אמר כמה מילים יפות (שהן פרטיות) והציע לי נישואין. אני לא זוכרת בכלל אם עניתי או לא, אבל אנחנו מתחתנים עוד חודשיים וחצי

חתונות >>
לצפיה ב-'על פסגת הר'
על פסגת הר
10/06/2011 | 15:35
2
137
מאז שמלאו לנו חודשיים תכננו טיול זוגי לסקוטלנד בסביבות יום השנה שלנו.
אנחנו אוהבים לתכנן לעתיד, אבל אני תמיד הדגשתי את הפוביות הקלות שיש לי מנישואים (בת לגרושים), ועל כן הנושא לא עלה לדיון.

חלק גדול מהטיול נערך בין גלסגו לפורט וויליאם - טרק הליכה שנקרא ה- West Highland Way.
בהיותי פדלאה לא קטנה לא היה לי קל, ואחת הברכיים שלי החליטה למחות והפסיקה לתפקד. מפני שגולת הכותרת של הטיול אמורה הייתה להיות הנוף מפסגת
בן נביס (ההר הגבוה בבריטניה), לא צלחתי את כל הטרק, בתקווה שבסופו אצלח את ההר.
הגיע היום והטיפוס התחיל. כמובן שבשלב מסוים (דווקא לקראת הפסגה) הכאב שוב התחיל, ופדלאה שכמוני, החלטתי שזהו, עוצרים.
אבל בן זוגי החליט שאין זהו, יש לנו מטרה וצריך להמשיך. הוא שידל אותי בנופים מדהימים עם אופציה לשלג, ואני לא חשדתי בכלום.
סוף סוף הגענו לפסגה, הנוף מדהים, יש כפור על האבנים (לא שלג, אבל ליד), והבחור לא רוצה להתערבב עם ההמון ומנסה למשוך אותי לפינה מרוחקת.
החשד מתעורר.
אני מכירה אותו, וברור היה לי שמבחינתו אין רגע מתאים או רומנטי יותר מהרגע הזה. אבל לא רציתי להאמין.
כמובן שהתישבנו רחוק מכולם, סיימנו לאכול את ארוחת הצהרים שלנו, והנה, הוא מחפש שוב בתיק.
אני כבר נכנסת ללחץ, שואלת אותו מה הוא מחפש. הוא עונה בנונשלנטיות שיש לו חטיף, ומוציא קופסה עם טבעת במקום. יורד על ברך אחת (לא קל כשאין אדמה, רק סוג של אבנים גדולות ולא יציבות במיוחד), ומציע. הטבעת מושלמת, הרגע מושלם, הנוף קסום.
לעומת זאת, אני חוטפת התקף פאניקה, ומכריזה שאני רוצה לבלות איתו את שארית חיי, ואני לא אומרת לו לא, אבל אני חייבת לרדת קודם מההר.

מסכן, הוא קיבל תשובה רק שלוש שעות אחר כך כשחזרנו למטה. אבל לפחות זו הייתה תשובה חיובית!
חתונות >>
לצפיה ב-'מקסים והתמונה משגעת!'
מקסים והתמונה משגעת!
10/06/2011 | 22:19
1
5
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
11/06/2011 | 08:30
13
כל התמונות צולמו לפני ההצעה
חתונות >>
לצפיה ב-'הופכת מסמוייה לפעילה'
הופכת מסמוייה לפעילה
10/06/2011 | 16:36
3
84
את הצעת הנישואים שלי אני קיבלתי ביום השנה השני לקשר שלנו (12.09.2010). בן זוגי לקח אותי די בהפתעה לצימר מדהים בגליל התחתון ושם הוא הפתיע אותי (הפתיע זה לא מילה) בהצעת נישואים. זה היה כמו בסרטים הוא כרע ברך והוציא טבעת. הכל היה מושלם חוץ מהטבעת שהיא מדהימה אבל טיפונת גדולה עלי. בגלל זה אני עונדת אותה על האצבע האמצעית.
אני מאוד שמחה שבן זוגי הגיע להחלטה הזו (להתחתן) לבד. זה היה מאוד חשוב לי שזה לא יקרה מתוך לחץ. אני רואה את כל החברות שלי שדחפו/דוחפות את בני הזוג שלהן לצעד הזה ואני גאה להגיד שאני לא עשיתי את זה אפילו לא רמזתי לו שאני רוצה. גם המשפחות שלנו ממש לא רמזו ולא לחצו. אני שמחה שזה בא באמת ממנו ולא מלחץ או מנסיבות כאלה ואחרות (הריון למשל). החלטה הזו הייתה לגמרי שלו ורק שלו. אז עכשיו כשיש את כל הבלאגן של ארגון החתונה (או שסתם אנחנו רבים על משהו) אני תמיד אומרת לו (בצחוק) זה אתה שרצית להתחתן איתי. אני פשוט חיכיתי בסבלנות לכשהוא יבשיל. אלוהים יודע כמה זה היה קשה לי (אני מצידי הייתי מוכנה להתחתן כבר אחרי ארבעה או חמישה חודשים). לקח לו שנתיים להבשיל אבל העיקר שהבשיל.
חתונות >>
לצפיה ב-'מזל טוב!!'
מזל טוב!!
10/06/2011 | 16:38
1
40
איזה כיף לשמוע שזה הגיע לגמרי ממנו. זה באמת נדיר.
אז איך הולך עם ההכנות?
חתונות >>
לצפיה ב-'במילה אחת - מתיש'
במילה אחת - מתיש
10/06/2011 | 17:37
35
בשתי מילים מתיש מאוד
בשלוש מילים מתיש אבל מרגש
חתונות >>
לצפיה ב-'והעיקר אנחנו מתחתנים ב 09.11'
והעיקר אנחנו מתחתנים ב 09.11
10/06/2011 | 16:39
33
רק עכשיו ראיתי שלא שרשרתי את ההודעה לשרשור ההצעות. סליחה אני חדשה פה.
חתונות >>
לצפיה ב-'אצלי זה היה ממש סתמי אבל בכל זאת אספר'
אצלי זה היה ממש סתמי אבל בכל זאת אספר
10/06/2011 | 17:04
75
בעקרון שנינו לא רצינו להתחתן טוב לנו ככה איך שאנחנו. אבל אני כן רציתי לעשות מסיבת הצהרה, מה שנקרא אזרחי. כשהכרנו היה את המונדיאל ויצאנו גם לראות משחקים. הוא רצה וניסה איכשהו לשחזר משהו מסויים מההתחלה שלנו אבל זה לא הלך לו. שנה שעברה נסענו המשפחה עם בני הזוג לאילת, גם במהלך המונדיאל אבל לא במשחקים הסופיים. והוא ניסה לתפוס ערב שבו אנחנו נצא לבד, גם זה לא ממש יצא כי בערב שבו החלטנו לצאת אחותי הצטרפה והיא באה בלי בן זוג, וגם לא ישבנו מול מסך, ישבנו על הים עם הפנים לים. אז הוא כנראה חיכה לרגע המתאים שאולי היא תלך לשירותים או משהו, וגם זה לא ממש יצא לו. בסוף חזרנו לחדר ואני אחרי שהייתי כל היום בבריכה, בים וגם טיילתי בטיילת ועוד היציאה לפאב (גם הוא עשה את כל זה איתי) הייתי גמורה מעייפות, החלפנו בגדים נכנסנו למיטה ואז... הגיע ההצעה. לא כמו בסרטים ובלי כריעה הוא מכיר אותי מספיק טוב לדעת שהסגנון הזה לא מדבר אליי, אני פשוטה מידי לדברים האלו וגם הוא. הוא הציע לי כשכבר נכנסנו למיטה, אני לא צפיתי בכלל ולא חשבתי על זה, שמחתי וכמובן שאמרתי כן, נתתי לו נשיקה ואמרתי לו סקס מחר כי אני גמורה. ישנו כמו תינוקות, אין מה לומר זו בהחלט הייתה שינה מעולה
חתונות >>
לצפיה ב-'שלי :)'
שלי :)
10/06/2011 | 17:20
57
אני אתחיל ואומר שאני והחצי מכירים כבר 10 שנים..
עברנו את כל השלבים האפשריים, יצאתי עם חבר שלו, נשארנו ידידים הפכנו לחברים הכי טובים וכך הלכנו והתקרבנו..
אני הבנתי לפניו שאני מאוהבת בו ולא תמיד ידעתי אם זה הדדי.
לפני שנתיים וחצי הרגשתי שאי אפשר להמשיך ככה, רשמתי לו מכתב ארוך וביקשתי להתרחק.
הוא לא כל כך הבין ואמר שהוא לא מרגיש כמוני אבל לא רוצה שנתרחק ושלא נהיה ביחד בסופי שבוע (למדתי אז בבאר שבע). אמרתי לו שאי אפשר הכל, בכיתי והפסקתי את השיחה...
אחרי 10 דקות הוא התקשר, אמר שהוא לא רוצה אף אחת מלבדי, שהוא אולי פחדן אבל הוא לא רוצה להפסיד אותי...
מאז אנחנו ביחד, גרים ביחד כמעט שנתיים ומגדלים חתול ג'ינג'י מפונק :)
כשהעלתי את נושא החתונה התשובה תמיד כללה את המילים עוד כמה שנים...
ביום הולדת שלי לפני 7 חודשים היה לי ערב צוות מהעבודה כשחזרתי הבית היה חשוך ואור נרות ועל השולחן שקית של ארנק שרציתי, כשהוצאתי את הארנק הוא היה נפוח, פתחתי אותו ובתוכו הייתה טבעת מדהימה שבזמנו ציינתי בפניי החצי שאני אוהבת אותה והוא זכר.. הייתי המומה לחלוטין בקושי שמעתי את השאלה אבל קפצתי עליו ומעכתי אותו מחיבוקים :)
ככה בדיוק רציתי שהוא יציע לי, בבית שלנו באינטימיות על הספה עם יין ומגש של דומינוס פיצה :)
חתונות >>
לצפיה ב-'ההצעה שלי'
ההצעה שלי
10/06/2011 | 19:52
69
לפני ההצעה היינו ביחד שנה וקצת וכבר דיברנו על העתיד ועל זה שנתחתן אבל הוא כל הזמן אמר שהוא עוד לא מוכן ושהוא צריך עוד זמן.
היינו לפני נסיעה לתאילנד, אני קיוויתי שהוא יציע שם אבל ניסיתי לשכנע את עצמי שזה לא יקרה כדי לא להתאכזב. גם הוא כל הזמן אמר שהוא עוד לא מוכן, גם חשבתי שלא היה לו מתי לקנות את הטבעת וגם איך הוא יקח אותה איתנו כשאני אורזת את המזוודה.
מכיוון שכבר כן דיברנו על זה שנתחתן הוא כל הזמן פתאום היה שואל אותי "רוצה להתחתן" וכל הזמן הייתי עונה לו שכן אבל זה לא נחשב.
יומיים לפני נסיעה ארזנו את המזוודה ואחרי שסיימנו הוא שאל אם יש אוכל בבית, מכיוון שרוקנו את המקרר לפני הנסיעה אמרתי שלו והוא הציע שנצא לאכול איפשהו, זה היה לי מוזר כי בדרך כלל אנחנו מזמינים אבל לא ממש התייחסתי לזה והסכמתי. התלבשנו, לבשנו מעילים וכבר עמדנו ליד הדלת החוצה ואה הוא שוב שואל אותי האם אני רוצה להתחתן ואני כרגיל ונה שכן אבל זה לא נחשב, ואז הוא שואלואם הוא כורע ברך האם זה נחשב תוך כדי כריעת הברך, ברגע זה אני מתחילה לחשוד :) ושוב עונה לו שכן אבל כל עוד אין טבעת זה לא נחשב, ואז  הוא מציע מהמעיל את הקופסה ומחזיק אותה מאחורי הגב שלי, לוקח לי כמה שניות לעכל שזה אמיתי ואז אני מתחילה לצרוח ולקפוץ, לא זוכרת אם אז אמרתי לו שוב כן :) אחרי כמה דקות של קפיצות ווידוא שזה אמיתי נזכרתי גם להסתכל על הטבעת שהייתה מהממת.
וכך נסענו לתאילנד כטיול אירוסין, כשחזרנו התחלנו ישר בארגונים של החתונה ועוד קצת פחות מחודש החתונה :)
חתונות >>
לצפיה ב-'הצעה שלנו'
הצעה שלנו
10/06/2011 | 20:28
1
79
הקדמה קטנה: יש סיפור ארוך על איך הכרנו ואיך הגענו למצב שהוא כרע ברך (ובדרך אני הצעתי ראשונה, אבל זה נשאר לא נחשב).. את הסיפור אני אשאיר לקרדיטים :)
בכל זאת, חייבת לספר שנושא החתונה עלה לא פעם (ביוזמתי), והגיע לשיא לפני חופשה בחו"ל.. מסיבות מאוד מסוימות היינו צריכים לצאת לחו"ל מאורסים. אני מאוד קיוויתי שלחצתי מספיק, ומפה הבחור יתכנן ויוציא לפועל את ההצעה בהפתעה... אבל בכל שלב ושלב של תכנון כאשר ניסיתי לרמוז לו זה לא עזר. בסופו של דבר, עשינו את זה ביחד..

אז ככה...
כחודש לפני ההצעה, ישבנו וראינו טבעות באינטרנט, החלטנו על סגנון. נסענו לבורסה ליהלומים והזמנו טבעת (ישר במידה שלי). היה מאוד נחמד שזה עיצוב ששנינו אהבנו.. ובכלל היינו מאוד נרגשים שעשינו את הצעד הראשון, אפילו שמרנו כרטיסי רכבת של אותה הנסיעה.. כך התחלנו את אלבום המשפחתי הקטן
כאשר הבחור הודיע שקיבל את הטבעת, התחלתי לצפות, כאמור חיכיתי להפתעה שלא באה.. אלא הבחור התלבט (בקול רם) והחליט שהיום המיועד יהיה יומיים לפני הטיסה, ערב בחינה מאוד חשובה שלו..
וכך היה, זה קרה בחדר במלון בירושלים, 12 שעות לפני שנבחן בבחינת רישוי למקצוע.
הזמנו טייק-אווי לחדר,  ואז... הבחור סילק אותי מהחדר (שלח להביא מים... כנראה התעורר בו חשק להפתיע אותי בדקה ה-90) וכשחזרתי היתה מוזיקת רקע נעימה, אורות כבויים, נרות-נורות לד דולקים ועלי כותרת ממשי מפוזרים על המיטה ומסביב.. הוא הזמין אותי לרקוד, ואז התחיל להגיד לי כמה אני חשובה לו, וכמה הוא חיכה לרגע הזה... והוא דיבר ודיבר... וזה מה שהפתיע אותי!! המילים המדהימות שהוא אמר לי באותן רגעים! המילים - זה מה שריגש אותי, לא האוירה.. לא בכיתי מאפקט ההפתעה, אלא מהתרגשות, מעוצמת האהבה שהיתה במילים שלו.
ו... הוא כרע ברך וענד לי את הטבעת שבחרנו ביחד. ואני הפתעתי אותו והבאתי לו לב מקריסטל (שזה סמל לליבי, שאני נותנת לידיו וסומכת בעיניים עצומות שישמור עלי).
אחרי עוד ריקוד - חיבוקים ונשיקות - אני הלכתי לישון והוא - לצערי - לחזור על החומר לבחינה
נ.ב הוא עבר את הבחינה עם ציון גבוה יחסית, והיתה לנו חופשה הכי כייפית עד אותו יום
חתונות >>
לצפיה ב-'התמונה'
התמונה
10/06/2011 | 20:50
105
פה לא כל כך רואים את הנצנוץ של יהלומים...
באמת שהטבעת נראית יותר יפה ועדינה
חתונות >>
לצפיה ב-'טוב, כשהמנהלת מבקשת כל כך יפה...'
טוב, כשהמנהלת מבקשת כל כך יפה...
10/06/2011 | 21:12
3
82
איך אני יכולה לסרב

זה היה בדיוק אחרי שיצאנו 10 חודשים (ויום ) כבר גרנו יחד את רוב התקופה הזאת
זה היה ביום חמישי, ביום הולדת שלי
ידעתי שקבענו לחגוג בארוחה באיזו מסעדה שהוא בחר
כשהגענו לשם הוא הפתיע אותי והזמין את החברים שלי
נורא שמחתי לחגוג איתם גם כי את חלקם לא ראיתי מלא זמן
די על ההתחלה ביקשו שאתחיל לפתוח את המתנות
והמתנה מהאיש הייתה האחרונה... זו הייתה מן קופסה מלבנית (לא אופיינית בכלל לטבעת ובכלל חשבתי שזה עגילים או משהו)
איך שפתחתי הופתעתי מאוד (אפילו שהיה ברור שנתחתן ודיברנו על זה עדיין חשבתי שיקח קצת זמן עד ההצעה אבל אני מניחה שכשיודעים שזה זה פשוט לא מחכים)
אחרי ההלם הראשוני שאלתי אותו רק כדי לוודא שאני לא חולמת: "באמת?????" ואז הוא שאל את ה-שאלה בפני כולם רגע לפני ששותים את השמפניה

אחרי זה הוא סיפר כמה שהוא התרגש ואפילו חשש (למרות שידע בוודאות את התשובה) ואיך הלך לבחור את הטבעת כמה ימים קודם.
שנה וחודש וחצי אחרי ההצעה התחתנו (היום נשואים 5+  שנים)

נ.ב

באותו ערב הוא הביא לי זר פרחים גדולים שבלמטה שלו היו חרוזים קטנים ויפים, עד היום יש לי חרוז אחד ששמרתי למזכרת
חתונות >>
לצפיה ב-' איזה כיף לראותך כאן!'
איזה כיף לראותך כאן!
10/06/2011 | 21:30
2
11
לצפיה ב-''
10/06/2011 | 21:33
1
13
מתי נראה אותך אצלינו?

הייתה תקופה ששרצתי כאן המון עד שעשיתי לעצמי גמילה
מפחדת להתמכר שוב
חתונות >>
לצפיה ב-'יש עוד זמן...'
יש עוד זמן...
10/06/2011 | 22:56
6
לצפיה ב-'לי בכלל לא הציעו...'
לי בכלל לא הציעו...
10/06/2011 | 23:36
3
87
אחרי שלחצתי ולחצתי, ולחצו גם בעבודה של הבחור (בכל זאת הוא כבר יחסית מבוגר) בסוף קנינו לי טבעת ביחד- עם הבן שלי ועם אמא שלו חחח
אחרי שבוע בארוחת ערב הוא הוציא את הטבעת ושאל את הבן שלי אם הוא רוצה שנתחתן ונהפוך למשפחה, מזל שהבן שלי הסכים
והם ביחד שמו לי את הטבעת.
חתונות >>
לצפיה ב-'אחחחחחחח מה אני אגיד לך-'
אחחחחחחח מה אני אגיד לך-
11/06/2011 | 22:12
52
הילדים המתקוים האלה עושים את כל הקסם!! רק דמיינתי את הקטנצ'יק שלך שם לך טבעת על האצבע- איזה רגע!! מקווה שצילמתם.
חתונות >>
לצפיה ב-'נו ומה אני אגיד'
נו ומה אני אגיד
12/06/2011 | 14:12
1
54
אחרי 3.5 שנים ביחד, מתוכם 3 שנים של מגורים משותפים, ואחרי לחץ מתגבר והולך מכל העולם בערך (וגם ממני), בסוף הודעתי לו שאין מנוס והוא חייב להחליט, ואז הוא לקח את עצמו להוריו אחרי העבודה יום אחד כדי לעשות איתם "חמ"ל" על הנושא, חזר הביתה ומצא אותי ישנה על הספה, העיר אותי והודיע לי שהוא מוכן להתחתן, אם אני עדיין רוצה

אבל ת'כלס - זה התאים לנו. לא חושבת שהייתי מרגישה בנוח עם משהו גרנדיוזי וציבורי, ובמיוחד לא הייתי מרגישה בנוח אם אחרי כל הניג'וסים והריבים פתאום הוא היה ש-ו-א-ל אותי. כאילו שאני אגיד "לא"
חתונות >>
לצפיה ב-'חחח הצעה מצחיקה! '
חחח הצעה מצחיקה!
12/06/2011 | 21:19
13
לצפיה ב-'Proposing in the dark'
Proposing in the dark
10/06/2011 | 23:58
6
785
הצעת הנישואים שלנו קרתה לאחר קצת יותר משנתיים ביחד, כאשר בחודשיים שלושה שלפניה היו הרבה מאוד דיבורים על הנושא. חתונה היתה באופק כבר אחרי שנה בערך של זוגיות (ואצלי כבר בערך אחרי חודש...) אבל למרות שהכל היה ברור וידוע הרגשתי שאני צריכה שבייב יעשה את האקט הזה של ההצעה שזה יבוא בצורה מפורשת והצהרתית ממנו, ומאוד התעקשתי על כך. מצד שני הרגיז אותי שאני צריכה "לשכנע" אותו שצריך להציע, לעשות מזה ביג דיל (גם הוא חשב שזה חשוב ונחמד "להציע" אבל לא ממש פעל בכיוון- או כך חשבתי).  
אז כמו שאפשר להבין היה סוג של מתח בנושא הזה באוויר, במיוחד כאשר יום אחד, בעודי בדרך הביתה מהעבודה בייב מתקשר אליי ושואל "תגידי, את רגישה לפלטינה? כי אני יודע שעגילים עושים לך אינפקציה, אני שואל כי יש לי במעבדה חוט פלטינה שחשבתי לעשות איתו משהו" – (בייב עושה דוקטורט). תוך כדי שהוא שואל הוא עונה לעצמו, "איזה דביל אני, ברור שאת לא רגישה לפלטינה!" (כמו זהב, זה גם חומר שמשתילים בגוף...) ואומר לי, טוב נדבר כבר בבית. מה היתה חושבת כל בחורה הגיונית? שהוא הולך להכין מזה טבעת!
הגעתי הביתה ודיברנו על זה, ואמרתי לו משהו על להכין טבעת מחוט הפלטינה, והוא הגיב במין אדישות כזו, "חבל שאת מדברת על טבעת, גם אם זה בדיוק מה שחשבתי לעשות עכשיו אני לא יכול כי כבר דיברת על זה". לזה התווספה העובדה שוולנטיינ'ז דיי היה כשבוע לאחר מכן והוא לגמרי לא חשב על לעשות משהו ביום הזה. בקיצור הייתי על סף רתיחה!. למרות זאת, דיברנו על כך שבאמצע מרץ ביום ההולדת שלי אקח יומיים חופש מהעבודה, ונבלה אותם ביחד, נלך למרכז נא לגעת להצגה ולארוחה בחושך, ויום למחרת ניסע לטייל. אמממה מה? שבוע לפני כן הוא נזכר שבעצם לא ביקש את הרכב מההורים שלו ליומיים חופש האלו (אנחנו נטולי רכב כי הוא מגיע ברגל לאוניברסיטה ואני באוטובוס עד העבודה- רכב מיותר ב 80% מהזמן). אני שכבר חשבתי שאם בוולנטיינז הוא לא הציע אז אולי ביום הולדת שלי וממש נעלבתי, הרי אם הוא לא דאג לרכב אז כנראה שאין שום דבר חשוב שיתרחש ביומיים האלה, או לפחות ככה הוא מתייחס לזה. אחרי קצת דמעות ואכזבה הוא סידר את העניין, אבל אני התקשיתי להשתחרר מהתחושה הזו. עבר שבוע וביום לפני היומולדת פינקתי את עצמי (בעזרתם האדיבה והזולה של קופונים למיניהם) בטיפול פנים, מניקור + פדיקור+ תספורת ופן כאשר בערב קבענו ללכת ל"מרכז נא לגעת".
מי שלא מכיר את מרכז נא לגעת, מומלץ בחום לקרוא עליהם כאן:
http://www.nalagaat.org.il/home_h.php
על מרכז נא לגעת שמעתי מחבר מאוד קרוב (כמו אח מאומץ) שלא גר בארץ אבל עובד בתחום שקשור לסוכנות היהודית ובאחד הביקורים שלו בארץ הזמינו אותו להצגה שאותה מעלים עיוורים חרשים, ולארוחה במסעדת בלאק אאוט שבמתחם, שכשמה כן היא, ממוקמת בחדר עם חושך מוחלט, אוכלים בחושך מוחלט והמלצרים הם עיוורים. הוא המליץ על המקום בצורה נמרצת ואמר שהביקור והשהות שם היו אחת החוויות המכוננות שלו בחיים ושאנחנו פשוט חייבים לעצמנו ביקור שם. הגענו למקום קצת לפני שההצגה התחילה ולכן קנינו קפה בבית הקפה שבמקום, והבאריסטות והמלצרים שם הם חרשים, מה שמזמן חוויה שונה מאוד לגבי איך להזמין את הקפה שלך .
לאחר מכן נכנסנו להצגה שנקראת "לא על הלחם לבדו". כדי לא להרוס למי שכן חושב/ת ללכת לשם, אספר בקצרה שהשחקנים שהם חירשים ועיוורים בדרגות שונות, מספרים על חייהם ועולמם הפנימי בצורה מאוד מיוחדת ונוגעת ללב. תוך כדי ההצגה הם אופים לחם על הבמה. אתם רק יכולים לתאר לעצמכם איזה ריח מדהים יש שם... בכל אופן את כל השעה וחצי של ההצגה, ממש מתחילתה ביליתי בבכי תמרורים. כן, אני רגישה נורא ולא הצלחתי לעצור את דמעות ההתרגשות. עד כדי כך שביציאה מהאולם עצר אותי אחד הסדרנים- בחור צעיר וחרש, תפס לי את הידיים ואת המבט וביקש שאחייך,אמר שהכל בסדר וכולם שמחים ומאושרים, ושהוא הוא לא רוצה שאבכה... מלמלתי משהו שאני לא עצובה רק מאוד נרגשת...איזה פאדיחות!
טוב, משם נותר לנו להמתין לארוחה במסעדת החושך. עמדנו במתחם הכניסה די נרגשים (בכל זאת, יומולדת, אנחנו לבושים יפה, יוצאים לבלות, ובעיקר מאוד מאוד מאוהבים) וחיכינו לתורנו להיכנס. כל זוג/אדם מובל על ידי המלצר שלו לשולחן הספציפי שלו. אנחנו היינו האחרונים להיכנס לחדר שנשמע לא מאוד גדול (משהו כמו 30 סועדים) והושיבו אותנו אחד ליד השני, בייב משמאלי, כאשר מולנו ישבו עוד זוג, שאותו כמובן לא ראינו (חשבנו שאנחנו הולכים לשבת לבד כך שדי הופתענו!) עד מהרה פצחנו בשיחה עם הזוג השני, שמסתבר שהיו צעירים מעט מאיתנו, והשיחה ממש קלחה, חוויה מאוד מאוד מוזרה בהתחשב שכל האלמנט של הרושם הראשוני פשוט לא קיים, אתה לא רואה עם מי אתה מדבר, אתה לא יודע איך הוא/היא נראים והכל מתרכז באינטונציות ובפרשנות שלהן. באיזה שהוא שלב הם שאלו איך הכרנו וכמה זמן אנחנו ביחד, ואני שהייתי שיכורה מעט (אח, נפלאות הלמברוסקו) התחלתי לספר את כל הסיפור – אני משאירה אותו לשרשור "איך הכרתם"- ובסוף אמרתי שאנחנו ביחד קצת יותר משנתיים שהם השנתיים הכי יפות ומאושרות של חיי. הרגשתי את בייב מסמיק דרך היד שלו שאחזה בשלי, והמשכנו לדבר על הא ודא. לאחר כחצי שעה הביא המלצר המקסים שלנו אבי את הקינוחים ובייב אומר בקול רשמי לזוג השני, X ו-Y, "אני חושש שאתם עומדים לא לחזות ברגע מרגש..." פתאום השתרר שקט ואני מרגישה אותו פונה אליי עם הגוף ואומר לי :"נוקי שלי, את זוכרת שקודם הערב אמרת שהשנתיים שבהם אנחנו זוג היו המאושרות בחייך? אז גם עבורי אלו השנתיים הטובות ביותר בחיי, והייתי רוצה להמשיך את כל החיים שלי איתך כך לנצח, תתחתני איתי?" טוב, הוא לא הספיק לסיים את המשפט ואני כבר דמעתי כמו ברז מהתרגשות ואמרתי בקול חנוק "ברור שכן!", התחבקנו והתנשקנו בחושך מוחלט בלי לראות זו את פניו של זה, אבל באמת שלא היה צורך, את הכל הרגשנו דרך העור, והמגע. בייב לקח את ידי השמאלית תוך שהוא אומר את אמנם עוד לא רואה אבל הבאתי טבעת שהכנתי, את הטבעת ה"אמיתית" נלך לבחור ביחד", וענד לי את הטבעת אותה הכין מחוט הפלטינה שבמעבדה (עליה עבד כמה שבועות!!).
אחרי שטיפה נרגענו שנינו מההתרגשות אנחנו שומעים את הזוג השני צוחק ונאנק מרוב התרגשות, הבחור אומר לנו, וואו בחיים לא הייתי באירוע כל כך מרגש, שמרוח לו חיוך טיפשי על הפרצוף, שריגשנו אותו כל כך ושאנחנו חייבים להזמין אותם לחתונה! כמובן שאמרנו שברור שהם מוזמנים לחתונה, הם היו חלק כל כך משמעותי מהרגע הזה, קשה להסביר אבל עצם הנוכחות שלהם גרמה לכל ההצעה להדהד הרבה יותר. בכל אופן המלצר מגיע לשאול אם הכל בסדר, אז הזוג השני אומר לו, הפסדת הרגע הצעת נישואים מרגשת! המלצר החמוד ישר השקיט את כל הנוכחים במסעדה ואמר, חבר'ה, היתה פה הרגע הצעת נישואים, אני רוצה לאחל לזוג הצעיר מזל טוב והמון אושר! ואז התחילה מיני מסיבה בחושך מוחלט! כל הנוכחים התחילו לשיר ולמחוא כפיים ולזרוק ברכה מכל שולחן, אפילו היה אחד שצעק, זו הזוג שהבחורה נועלת נעלי עקב אדומות! ידעתי! ואני כמובן צעקתי בחזרה, אתה צודק זו אכן אני!. בקיצור היתה שמחה מאוד מאוד גדולה ומאוד סוריאליסטית (תדמיינו כ-30 איש שרים ביחד מוחאים כפיים ומברכים אותנו- בחושך מוחלט!). כשסיימנו ויצאנו (היינו האחרונים שנשארנו יחד עם XY) מהמסעדה אל הלובי, ישר קיבל את פנינו הצוות והזמין אותנו להרמת כוסית, ראינו את הזוג שישב איתנו, החלפנו טלפונים והמלצרים באו לדבר איתנו ופשוט הרגו אותנו מצחוק. איזה אנשים נפלאים ומוצלחים. בערך באחת וחצי יצאנו הביתה והתחלנו לשלוח סמסים (הובהר לי חד משמעית בעבודה שאם וכאשר בייב מציע הם רוצים לדעת על זה אונליין, בכל שעה!) היה מרגש ברמות אחרות.
אז זה הסיפור על הערב הכי סוריאליסטי בחיי, וללא ספק אחד משני הערבים המרגשים בחיי עד כה (השני הוא היום בו הפכנו לזוג).
חתונות >>
לצפיה ב-'המשכון'
המשכון
11/06/2011 | 00:07
3
161
כל הלחץ התפוגג ובייב הוכיח שהוא יכול לארגן הפתעה ואקט הצהרתי הרבה יותר טוב מאשר הוא אי פעם חשב או שאני אי פעם קיוויתי.

הטבעת שיצר בייב (הוספתי תמונה שלה בתגובה הקודמת), למקרה ששאלתם את עצמכן/ם יצאה מהממת עדינה ומיוחדת והיא לא יורדת מאצבעי למרות שהיא "רק" טבעת סימבולית  ולמרות שכבר קנינו טבעת אירוסין "אמיתית".
תמונה של הטבעת שקנינו ביחד מצורפת כאן. היא נקנתה ברוגל דיימונדס בבורסה וגם לעיצוב שלה תרמנו רעיונות.
אחרי חודשיים של חיפושים מתישים סגרנו מקום ותאריך, ולאט לאט נסגור גם את כל השאר.
הדבר החשוב ביותר הוא שאנחנו יחד, אוהבים ומאוהבים אחד בשני ברמות קשות (לא סתם אחיותיי קוראות לנו וורוד ופוקסיה) ומתכננים את שארית החיים שלנו ביחד.
חתונות >>
לצפיה ב-'עוד תמונה'
עוד תמונה
11/06/2011 | 00:19
128
תמונה נוספת מזווית אחרת של טבעת האירוסין שקנינו ביחד. היא פחות מסיבית ממה שנדמה בהתחלה, ויש לה טוויסט קטן בשיבוץ האבן (נקרא peacock משום שהוא נראה כמו צורת פריסת נוצות זנב הטווס)
חתונות >>
לצפיה ב-'סיפור מדהים!'
סיפור מדהים!
11/06/2011 | 14:13
1
48
את כותבת בצורה מאוד סוחפת
הטבעת שהוא הכין לך מקסימה והטבעת ה"אמיתית" אחת היפות שראיתי!
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
11/06/2011 | 21:19
31
זו הפעם הראשונה שכתבתי את קורות אותו הלילה בעברית (באנגלית כבר כתבתי כי רוב החברות הטובות שלי אינם ישראליות). מרוב התרגשות של השחזור כל הסיפור פשוט הציף את הדף! אחרי שסיימתי לכתוב בייב ואני קראנו ביחד את הכל וממש התרגשנו שוב .

חתונות >>
לצפיה ב-'סיפור מקסים'
סיפור מקסים
11/06/2011 | 13:01
1
38
מזל טוב
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה ממני ומבייב! '
תודה ממני ומבייב!
11/06/2011 | 13:58
9
לצפיה ב-'בפריז-על מגדל האייפל :)'
בפריז-על מגדל האייפל :)
11/06/2011 | 17:35
66
טחאי 6 שנים ביחד, חופשה קצרצרה בפריז 5 ימים, כמובן שלא חשדתי בכלום ואני הרי מכירה אותו כ"כ טוב והייתי בטוחה שאדע, לפחות רמז קטן , חשד כלשהו...אז זהו שכלום! הצליח להפתיע, הביא איתו את הטבעת לפריז, ביום השלישי לטיול כשעמדנו את כל התור המייגע כדי לעלות לאייפל ועוד התור שמצפה לכולם בפנים עד שעולים למעלה...שום דבר לא הסגיר את זה! בכל מקרה, בטח כמו אצל כולן, זהו רגע שאנצור בליבי לעד!
חתונות >>
לצפיה ב-'ההצעה ה"רומנטית" שלנו'
ההצעה ה"רומנטית" שלנו
11/06/2011 | 20:18
5
112
בחודש החתונה, ספטמבר, נסגור 7 שנים מופלאות של עליות ומורדות. נושא החתונה עלה לא פעם ולא פעמיים (לומר בעדינות) וסירובו העיקש של הבחור למסד את העניינים הטריף אותי במשך כמה שנים טובות עד כדי מריבות ואיומי פרידה בעיקבות "לא רוצה לדבר על חתונה בכלל" ולאחר מכן הבטחות בלתי ממומשות בנוסח "עוד כמה שנים", "תוך שנתיים מעכשיו" ואחרונה חביבה- "בספטמבר הבא".
בסופו של דבר, הגיע הרגע שבו מישהו נדחס לפינה ונאלץ לקיים הבטחה. עמדתי על שלי ואיימתי שאם לא מדברים עם ההורים ומתחילים לתכנן חתונה עכשיו- מפרקים את החבילה.
כיוון שציפיתי להצעה ומסתבר שהבחור בכל זאת רצה להפתיע הוא לא עשה זאת בחג הולנטיינז, לא בטיול שלנו לחו"ל ולא בארוחת ערב רומנטית או משהו בסגנון. הוא חיכה לבוקר יום שישי, ה- 1 לאפריל, הקפיץ אותי ללימודים, עצר אותי בשניה שכבר עמדתי לצאת מהאוטו ולרוץ כי איחרתי, שם לי קופסה מרובעת ביד ודפק חיוך מרוצה מעצמו.
כמובן שלא ממש האמנתי שזה קורה לי, כבר חשבתי שלא אזכה לטבעת אירוסין ופשוט נארגן חתונה בלי זה. התגובה הראשונה שלי היתה "אם זאת בדיחה של 1 באפריל ואין טבעת בפנים - אתה מת". פתחתי את הקופסה, הבחור נשאר בחיים. אמרתי שאני רוצה לשמוע את השאלה הרשמית. שאל "אם אני מוכנה לשטוף אחריו את הכלים עד סוף חיי" . אמרתי שכן, מוכנה, אחריו ואחרי הילדים שלנו, רק בתנאי שהוא יקנה מדיח .
תוך כדי ריצה לכיתה התחלתי להעיר את אמא שלי, אחותי וכמה חברות קרובות בטלפונים וב- sms (בדיוק העבירו לשעון קיץ באותו בוקר) ולא יכולתי להוריד חיוך טיפשי מהפרצוף רוב היום. אחה"צ נסענו לארוחת שישי אצל ההורים שלו והודענו שאנחנו מתחתנים.
אומנם לא זכיתי להצעה רומנטית, אבל בהחלט קיבלתי הפתעה מאוד נעימה ויש מה לספר לנכדים .
חתונות >>
לצפיה ב-'גדול, איזו שאלה!!'
גדול, איזו שאלה!!
11/06/2011 | 22:16
44
ממני הוא היה מקבל תשובה כזו " לא שוטפת אחריך שום כלים אבל כן אתחתן איתך"
חתונות >>
לצפיה ב-'אני חושב שזו הצעה'
אני חושב שזו הצעה
11/06/2011 | 22:20
1
65
סופר רומנטית.

מי אמר שרומנטי זה לכרוע ברך ולשאול התינשאי לי?
הדברים הקטנים האלו של היום יום, הטבעיות שבו נראה שעשיתם את זה נראה לי רומנטי בצורה טבעית ואמיתית.

מזל טוב.
חתונות >>
לצפיה ב-'לא ציפיתי שיכרע ברך '
לא ציפיתי שיכרע ברך
12/06/2011 | 19:18
48
זה לא הסגנון שלו, הוא עשה זאת בדרך שלו- עם חוש הומור קצת מעוות,  מבחינתו העיקר היה להפתיע, והוא הצליח בגדול.
חתונות >>
לצפיה ב-'מקסים'
מקסים
11/06/2011 | 22:51
31
באמת מקסים. ייחודי ויפה.
חתונות >>
לצפיה ב-'אהבתי אין ספק שהוא הצליח להפתיע...'
אהבתי אין ספק שהוא הצליח להפתיע...
11/06/2011 | 23:23
11
לצפיה ב-'ההצעה שלי'
ההצעה שלי
12/06/2011 | 11:54
59
אנחנו לא הרבה זמן ביחד אבל ידענו די מההתחלה שזה זה.
בעקבות רמזים שלו הבנתי שההצעה תהיה בצימר בסופ"ש של יום ההולדת שלי....
יום אחד כשהוא בא לאסוף אותי מהעבודה אני מסתכלת על השמיים בדרך ומעירה לו על כך שאנחנו מבזבזים שקיעה יפה בנסיעה הזו, אז הוא אמר שבשבוע הבא נלך לחוף לראות את השקיעה.
בהמשך אותו שבוע התחלתי להרגיש שמשהו לא בסדר (שמסתירים ממני משהו ואחרי ויכוח קטןקטן הייתי בטוחה שיש לו משהו שמפריע לו והוא לא רוצה לומר לי במפורש כדי לא לפגוע)...
ובאמת בשבוע שלאחר מכן כפי שהובטח אנחנו בחוף והולכים ומטפסים על הגבעה שמשם יש תצפית יפה, ואני מנסה לנסח את השאלה כדי לדעת מה מפריע לו, ובנתיים אנחנו יושבים שם וצופים בשמים ובשקיעה המהממת והוא מוציא פירות (היפה שלי יודע שאני בדיאטה ואסור שוקולד) ואנחנו אוכלים ענבים (ומאכילים אחד את השני) ואחרי כמה זמן ממש לפני שהשקיעה מסתיימת הוא אומר לי שיש לו משהו לשאול אותי (ואני כ"כ קלוקלס שאני אומרת לעצמי שעכשיו הוא יגיד לי מה מפריע לו...)
ופתאום הוא מוציא את הטבעת (המ-ד-ה-י-מ-ה) ושואל אם אני אתחתן איתו, רק בשלב הזה אחרי שקפצתי עליו עם נשיקות וחיבוקים נפל לי האסימון שמה שהפריע לו זה שהוא לא ידע אם כדאי לו לחכות ליום ההולדת או להפתיע לפני
חתונות >>
לצפיה ב-'פתאום בא לי לשתף'
פתאום בא לי לשתף
12/06/2011 | 12:09
1
81
אומנם אנחנו כבר שבועיים לפני החתונה וההצעה הייתה לפני יותר מחצי שנה אבל עשיתן לי חשק לשתף...

השבוע נחגוג 4 שנים ביחד... הכרנו באינטרט.עבור שנינו זה הקשר הרציני השני (קשר רציני= יותר מ-3 שנים עם בן/בת זוג) ואני חושבת שאני לפחות באתי לקשר הזה מאוד בוגרת ויודעת מה אני רוצה (למרות שהייתי רק בת 24 כשהתחלנו לצאת) ולכן אחרי כמה חודשים כבר ידעתי שמבחינתי אם הוא ירצה אותי אז אני ארצה להתחתן איתו (וזו הייתה הפעם הראשונה שהרגשתי ככה לגבי מישהו). אחרי שנה עברנו לגור ביחד. לפני כשנתיים רבות מחברותי התחילו להתחתן ועשו לי חשק... אבל לא רציתי להיות מהלוחצות אז לא הצקתי יותר מדי... ולמשפחה שכן לחצה (עלי בעיקר) תמיד אמרתי שיש עוד זמן, ואני צעירה (שזה באמת היה נכון) וצריך לחכות שהוא יסיים את ההתמחות/יעבור את המבחנים/ימצא עבודה וכו' (כל תקופה והתירוץ שלה).
בכל מקרה, לפני שנה כשחגגנו 3 שנים פתאום הרגשתי שאני מתחילה להיות לחוצת חתונה (למרות ששנאתי את זה בעצמי וניסיתי להדחיק) ומצאתי את עצמי זורקת בדיחות עוקצניות בנושא. שקלתי להציע לו בעצמי אבל ידעתי שהוא לא יקבל את זה טוב אם אני אקח ממנו את הצעד הזה. כדי להרגיע את עצמי שמתי לעצמי יעד, שאם הוא לא מציע לי עד יום ההולדת שלי, אני מנהלת איתו שיחה רצינית בנושא (יום ההולדת שלי חל בנובמבר כמה חודשים טובים אחרי התקופה שעליה אני מדברת).
כך הגענו לנובמבר בשקט יחסי... שבוע לפני יום ההולדת חלמתי שביום ההולדת שלי אני מצפה שהוא יציע לי והוא מביא לי מתנה אחרת ואני נורא מתאכזבת, אז קמתי בבוקר והחלטתי שכנראה זה היה חלום נבואי והוא לא הולך להציע לי אז אסור לי לצפות וצריך להנמיך ציפיות (אבל אתן יודעות איך זה תמיד נשארת איזו תקווה קטנה בלב גם כשמנסים להנמיך ציפיות). הוא תמיד משקיע מאוד בימי הולדת שלי- כי הוא יודע שזה נורא חשוב לי. הפעם יום ההולדת שלי יצא על יום שישי והוא הודיע לי מראש שאנחנו נוסעים לצימר לסופ"ש (שזו המתנה של ההורים שלו ליום ההולדת שלי). בסוף הוא לקח אותי ביום חמישי בערב לדרום וישנו שם באוהל, הוא הדליק מדורה והביא תפוחי אדמה ויין ודברים מתוקים שאני אוהבת והיה ממש כיף (אני חסידה גדולה של שינה באוהלים). יום אחרי זה ביום ההולדת עצמו עשינו טיול בנגב שהיה פשוט נהדר עם נוף מרהיב על המכתש הגדול ואז נסענו לצימר ועוד יצאנו בערב למסעדה טובה באיזור. ביומיים האלה היה המון רגעים רומנטיים שהוא אירגן בצורה מושלמת וכל פעם היה לי תחושה קטנה של 'אולי עכשיו...' אבל כלום לא קרה... אז כשקמנו ביום שבת בבוקר הייתי בטוחה שכלום לא יקרה ושאני אצטרך לנהל איתו את השיחה הרצינית שתכננתי, אבל הסופ"ש היה כל כך מושלם והוא כל כך השקיע שלא רציתי להרוס ושמרתי על מצב רוח גבוה. עוד ביום שישי הוא סיפר לי שבשבת הוא מביא לי את המתנה שלו שזו פעילו וגרם לי לנחש- הפעילות הייתה שיט על יאכטה. אז לקראת צהרי שבת הגענו לאשדוד ויצאנו לשיט על יאכטה מדהימה והיה פשוט מקסים ורומנטי והתרפקתי עליו... ואז הוא שלף את הטבעת והייתי בשוק (שזה מצחיק אחרי כל הציפיה שלי)... דרך אגב הטבעת מהממת, אני פשוט מתה עליה, הייתי בשוק מכמה שהוא השקיע בה (הייתי בטוחה שהוא יקנה לי משהו הרבה יותר פשוט) ומעולם לא הראיתי לו איזו טבעת אני רוצה והוא הצליח לקלוע לטעם שלי...
מצטערת על החפירה, לא חשבתי שיצא כל כך ארוך
חתונות >>
לצפיה ב-'וההצעה שלנו'
וההצעה שלנו
12/06/2011 | 12:45
118
אנחנו מתחתנים עוד שבועיים איזו התרגשות!
לסיפור ההצעה:
אני סיימתי את הלימודים לתואר מבחינת קורסים ביולי ונותרו לי 2 סמינרים לכתוב.
רצה הגורל ומצאתי עבודה בתחום שלי במשרד גדול לפני התכנון המקורי עוד בתקופת המבחנים שלי והעבודה שלי תובענית מאוד וכרוכה ב-14 שעות עבודה ביום נורמאלי.
העניין היה שרק הלילות וסופי השבוע נותרו לכתיבת הסמינרים שהיו חשובים לי ומעניינים ולכן גם השקעתי.
על חתונה דיברנו כחצי שנה לפני ההצעה, ולי לא היה לחוץ כי הייתי בתקופה עמוסה, ובן זוגי אמר שהוא יידע מתי הרגע בו אני אהיה מוכנה להתחתן  (בשלב הזה היינו שנתיים יחד) ואז יציע לפי כל כללי הטקס.
הייתי שלווה ורגועה מהבחינה הזו כי חיינו את חיינו כזוג נשוי לכל דבר ועניין ובאהבה גדולה נטולת דרמות מיותרות.
ואז יום לפני הגשת הסמינרים בשבת כשהכל כבר מודפס ומוכן להגשה הוא אמר לי להתלבש יפה כי הוא לוקח אותי למסעדה האהובה עלינו לחגוג :)
שמחתי ושלפתי את השמלה האהובה עליי מהארון, התלבשתי, התאפרתי וצחצחתי שיניים ואז גיליתי שיש לי כתם ענק של משחת שיניים על השמלה.
כמובן שלא תכננתי להחליף לאור התקרית ולכן פשטתי אותה, נשארת בנעלי עקב, גרביונים ואיפור ערב מלא,
ושפשפתי אות השמלה עם סקוטש כלים במטבח על מנת להסיר את משחת השיניים הטורדנית.
בינתיים אני שומעת את בן זוגי קורא לי מהסלון: "את יכולה לבוא שנייה?"
הגעתי לסלון מדדה על נעלי עקב עם השמלה והסקוטש של הכלים ביד ואני רואה אותו בסלון עם נרות דולקים, כורע ברך ושואל "תסכימי להיות אשתי?"
מרוב התרגשות נפל לי הסקוטש של הכלים על הראש שלו  כולו טבול בסבון:)
כמובן שהסכמתי ואז יצאנו למסעדה, כי לפני שסיפרנו לכל העולם רצינו שיהיה לנו זמן רק שלנו לדבר על הכל ולהתרגש יחד.
הטבעת בעיני מהממת ובדיוק אני. לא יורדת לי מהאצבע!

חתונות >>
לצפיה ב-'ההצעה שלי'
ההצעה שלי
12/06/2011 | 12:32
76
אנחנו יחד כבר 5 וחצי שנים, מתוכם גרים 3 שנים ביחד.
סיימנו את הלימודים באותה שנה וכבר לקראות סיום הלימודים המשפחה שלי (בעיקר אמא שלי) התחילה להציק עם שאלות על חתונה. כאשר היא ראתה שלא הולך לה ואנחנו לא ממהרים להתחתן, היא התחילה להילחץ מהעניין והתחילה להפעיל מניפולציות כמו להגיד לנו כמה שכדאי לנו כלכלית להתחתן (כי הם משלמים וכל הצ'קים אלינו) ושאני צריכה שהוא יכבד אותי ואם הא מתכוון להיות איתי אז הוא צריך להמחיש כוונותיו ולשים לי טבעת כי אם לא אז אולי הוא יזרוק אותי.... בקיצור.. אמא שלי קצת איבדה את זה.
אנחנו ידענו כל הזמן הזה שאנחנו לא צריכים דבר כה סמלי כמו טבעת כדי להוכיח את הנאמנות והמחויבות שלנו אחד לשני וכל ההתנהגות שלה אפילו יצרה "אנטי" מצידו של בן זוגי.
ככה המשיכה לה השגרה. מידיי פעם, כשהיו שיחות על חתונה, בן זוגי נטה להתעצבן ולבקש ממני לא להלחיץ אותו ובלה בלה בלה...
בחודש דצמבר האחרון, חגגנו כ- 5 שנות זוגיות. הוא הכין אותי מראש וביקש ממני לא לצפות להצעת נישואין כי הוא עדיין לא מוכן, ככה שהוא הוריד אותי מזה לגמרי שאפילו לא חשדתי.
בכל אופן, לא תכננו משהו רציני, אבל הוא ביקש ממני לבוא איתו (ועם הכלבה היקרה שלנו) להליכה.... הסכמתי והתחלנו ללכת. הוא הוביל את ההליכה לכיוון היציאה מהעיר (באר שבע) והגענו עד לאנדרטת הנגב, שם התיישבנו מול נקודת תצפית מהממת על כל העיר.
פתאום הוא קם והלך להביט על הכוכבים בעזרת מפת כוכבים שהוא הדפיס בעוד מועד. ואז הוא קרא לי . (בואי תראי מה מצאתי). היה חשוך והוא נאלץ להאיר עם פנס. פתאום אני רואה טבעת על הרצפה. לא קלטתי מה הוא מנסה לעשות ואמרתי משהו כמו "יהה איזו טבעת יפהה" הוא אמר לי "כן, בטח היא שייכת לזה..." ואז הוא הוציא את הקופסה של הטבעת ושאל אם אני רוצה להתחתן איתו. כמובן שאמרתי "ברור!!@!"
ואז התקשרנו למשפחה וחברים ובישרנו את הבשורה :)
וואי אני ממש מתרגשת לכתוב את זה!!
בכל אופן- אנחנו מתחתנים בסוף יולי בגן השקוף בשפיים... אחלה מקום שחבל שלא מדברים עליו הרבה פה בפורום...
חתונות >>

הודעות אחרונות

11:33 | 03.09.19 RonaSasson
18:41 | 22.08.19 orialon11
17:59 | 22.08.19 היורש לכתר
18:19 | 31.03.19 alex02
16:44 | 20.03.19 vered305
09:40 | 12.03.19 noa054
15:29 | 10.03.19 שלי גרינשטיין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ