לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3993039,930 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-' שלב ההצבעות בתחרות החלומות מתחיל!'
שלב ההצבעות בתחרות החלומות מתחיל!
17/01/2011 | 11:57
130
4
גולשות יקרות,
אתן שיתפתן אותנו בחלומות החתונה ההזויים שלכן, ועכשיו הגיע הזמן להצביע ולהשתתף בבחירת הזוכה שתקבל חופה מעוצבת אישית במתנה!
שימו
שרשור ההצבעות יחל היום בשעה 12:00 ויימשך עד ליום חמישי הקרוב, 20.1, בשעה 12:00.
כל גולש יוכל להצביע עד 3 פעמים, לשלושה סיפורים שונים (פעם אחת לכל סיפור).
גולש לא יוכל להצביע לסיפור שהוא עצמו העלה.

זוכה אחת, שתיבחר על סמך שילוב ההצבעות שלכם והבחירה שלנו, תזכה בחופה מעוצבת אישית, בגודל של 3x3 מטרים, מתנת My-Guy
ובנוסף, כל המשתתפות בתחרות שיזמינו חופה בטווח של חודש, תקבלנה 15% הנחה.

פרטים נוספים

"מייגיא" מייצרת חופות בהזמנה אישית לכל זוג בהתאם לאופיו וסגנונו האישי.
החופה יכולה לשמש עבור הזוג זיכרון ממשי, היא יכולה לשמש כחופה משפחתית העוברת בין בני המשפחה כאשר כל זוג מוסיף את שמו- חופה העוברת מדור לדור או חופה אישית  ואף לכלול, עפ"י רצון הזוג, תמונות, משפטים ו/או ברכות מחברים ומשפחה.
לאחר החתונה נשארת מזכרת מרגשת היכולה לשמש ככיסוי מיטה.

ניתן לשלב ולהתאים את עיצוב החופה, אם בשילובי הבדים ואם בשילוב הדפסות מעניינות, לעיצוב הכולל של האירוע, לשמלת הכלה, לפרחים וכד'.
החופות מיוצרות בעבודת יד בשילובי בדים יוקרתיים ותפירה איכותית, בשילובי רקמות והדפסים ובמגוון סגנונות כך שהן יכולות להשתלב בכל אירוע .

לעמוד הפייסבוק
http://www.facebook.com/pages/My-guy-smykwt-tlym/1...
לאתר המלא
http://www.my-guy.co.il/
טלפונים: 050-4393283, 050-6654032

חתונות >>
לצפיה ב-'תחרות החלומות נמשכת'
תחרות החלומות נמשכת
16/01/2011 | 19:48
128
11
לצפיה ב-'רוצות לזכות בחופה אישית מעוצבת?'
רוצות לזכות בחופה אישית מעוצבת?
<< ההודעה הנוכחית
10/01/2011 | 12:04
124
71
לכל כלה יש חלומות מפחידים והזויים אשר מציפים אותה לקראת היום הגדול. חלק חולמות שהשמלה לא מוכנה, אחרות שהן מגיעות ערומות לחופה ויש בנות שחולמות כי על ההזמנות שהן שלחו רשום דווקא השם של האקס.

אנחנו מזמינים אתכן לספר על החלום הכי מוזר שהיה לכן בהקשר לחתונה המתקרבת – ואולי לזכות בחופה מעוצבת אישית, מתנת My-Guy.

אז מה עושים?
בין התאריכים 10.01 ועד ה-17.01 בשעה 12:00 ספרו לנו, כתגובה להודעה הזו, על חלום מלחיץ או הזוי שהיה לכן בנוגע לחתונה.
בין התאריכים 17-20/1 יוזמנו הגולשים להצביע עבור הסיפור שהכי אהבו ולהשפיע על בחירת הזוכות (עד ה-20.1 בשעה 12:00).
הזוכה, שתיבחר על ידי שילוב הצבעות הגולשים לבחירת הנהלת הפורומים, תזכה בחופה מעוצבת אישית, בגודל של 3x3 מטרים.
בנוסף: כל המשתתפות בתחרות שיזמינו חופה בטווח של חודש, תקבלנה 15% הנחה.

פרטים נוספים
"מייגיא" מייצרת חופות בהזמנה אישית לכל זוג בהתאם לאופיו וסגנונו האישי.
החופה יכולה לשמש עבור הזוג זיכרון ממשי, היא יכולה לשמש כחופה משפחתית העוברת בין בני המשפחה כאשר כל זוג מוסיף את שמו- חופה העוברת מדור לדור או חופה אישית  ואף לכלול, עפ"י רצון הזוג, תמונות, משפטים ו/או ברכות מחברים ומשפחה.
לאחר החתונה נשארת מזכרת מרגשת היכולה לשמש ככיסוי מיטה.

ניתן לשלב ולהתאים את עיצוב החופה, אם בשילובי הבדים ואם בשילוב הדפסות מעניינות, לעיצוב הכולל של האירוע, לשמלת הכלה, לפרחים וכד'.
החופות מיוצרות בעבודת יד בשילובי בדים יוקרתיים ותפירה איכותית, בשילובי רקמות והדפסים ובמגוון סגנונות כך שהן יכולות להשתלב בכל אירוע .

לעמוד הפייסבוק
http://www.facebook.com/pages/My-guy-smykwt-tlym/1...
לאתר המלא
http://www.my-guy.co.il/
טלפונים: 050-4393283, 050-6654032

נא עיינו בתקנון המלא
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

חתונות >>
לצפיה ב-'חלום מוזר...'
חלום מוזר...
10/01/2011 | 12:26
2
12
אז ככה, הקדמה קטנה לפני
אני הייתי במערכת זוגית של 6.5 שנים והיינו מאורסים חצי שנה, נפרדנו ואחרי שנתיים בערך הכרתי את הנוכחי.
היה לי חלום שבו חלמתי שאני נמצאת עם האקס שלי ואנחנו ביחד, ואני לא מבינה מה קורה סביבי זה היה כ"כ מוזר והזוי אבל אמיתי לגמרי.
הייתה לי תחושה של מועקה, כי בתוך תוכי ידעתי שאנחנו לא מתאימים ופתאום הרגשתי שאין לי את האומץ להיות בלעדיו וכל החששות של איך אני אכיר ועד שאכיר וכו'.. וגם הצטערתי שנפרדתי מהנוכחי בשביל להיות עם האקס. זה היה חלום מאוד מבולבל.
בסוף התעוררתי ושמחתי מאוד לגלות שאני ליד הנוכחי, איזו תחושת הקלה הייתה לי, ההרגשה הייתה ממש אמיתית, מה פתאום אני עם האקס???

סוף טוב הכל טוב, ובקרוב החתונה אני מקווה
חתונות >>
לצפיה ב-'מזדהה'
מזדהה
10/01/2011 | 21:12
1
8
אני רק רוצה לשתף אתכן , שמאז שהתארסתי התחלתי גם אני לחלום על האקס שלי שזה דבר ממש מוזר כי לא חשבתי עליו כבר שנים. רק בשביל הסיפור נפרדנו אחרי קשר של שנתיים וחצי וש לושה חודשים אחרי הכרתי את הנסיך שלי, התארסנו אחרי שנה... בכל מקרה פתאום התחילו לי חלומות הזויים על האקס. שאני איתו ואני רוצה להפרד ממנו, שאני מספרת לו שאני מתחתנת כל מיני דברים כאלה... כיף לדעת שאני לא לבד :)
חתונות >>
לצפיה ב-' חולה עלייך!'
חולה עלייך!
10/01/2011 | 22:57
5
לצפיה ב-'רק רוצה לשתף '
רק רוצה לשתף
10/01/2011 | 12:37
3
4
אני לא משתתפת [זכיתי מספיק ]

לפני כשבוע חלמתי שאני מאחרת לחתונה שלנו וזהר [הבן זוג] מחכה לי כבר ואני ממש ממש ממהרת, אה, והחתונה היא באוניברסיטה אם כי אין אוניברסיטה בארץ שנראת ככה אז אני רצה לבית של ההורים, שם אני אתכונן לחתונה רק שבמקום הבית הרגיל שלהם יש שם וילה מדהימה ובמקום מקלחת יש חדר ספא ענקי ובחטף לפני שאני נכנסת להתקלח, אני קולטת בזוית העין את השמלה בתוך השקית שלה על הספה [כן יש שם ספה] בלב אני מודה לאמא שזכרה אותה. אני מסיימת מהר מהר להתקלח וכשאני פותחת את השקית של השמלה היא השמלה שלי רק בשחור! אני כל כך מאחרת שאני לובשת אותה למרות שאני כבר ממש דומעת.
אני רצה החוצה ויוצאת לסמטה שחסומה על ידי קרש מעץ ענקי, אז שני חברים של אחי מוושכים אותי על פני הקרש ואני מקווה כולי שהשמלה לא תהרס...
אני מתעוררת, ומתיישבת לכתוב על זה בפורום, והתגובות הן "מה את לחוצה" "טוב, נמאס" ושלל תגובות שליליות. אז מגיעה מישהי נוספת וכותבת שלא כיף ככה שלכולם רק דברים רעים, ולמה לא תומכים יותר ומה קרה לסמיילי החיבוק וכד'.

ואז באמת קמתי והבנתי בפעם המי יודע כמה - הפורום השתלט על חיי

בהצלחה למשתתפות
חתונות >>
לצפיה ב-' דווקא התחיל ממש טוב... (חבל שנהרס)'
דווקא התחיל ממש טוב... (חבל שנהרס)
10/01/2011 | 13:16
4
מעניין מה הקטע עם השמלות השחורות... מלא בנות חולמות על זה...

נראה לי יהיה ממש נחמד לארח פה מסטיקן שמתמחה בפרוש חלומות... יש פה דברים מגניבים
חתונות >>
לצפיה ב-'שחור זה הלבן החדש'
שחור זה הלבן החדש
10/01/2011 | 13:25
1
1
תבדקי את הקטלוג של ורה וונג
חתונות >>
לצפיה ב-''
10/01/2011 | 18:42
2
לצפיה ב-'ממש הלילה חלמתי'
ממש הלילה חלמתי
10/01/2011 | 14:29
8
שאני מתחתנת, כמובן בלוקיישן לא ממש מזוהה. מה שכן היו שם במות קטנות ובאמת הגעתי מספיק בזמן לפני האורחים לראות שהן מלאות בעלים ולכלוך ולקחת מטאטא ולהתחיל לנקות, כמובן עם השמלה (הגיוני נכון...). ואז אני חושבת לעצמי (תוך כדי חלום) לפחות שיצלמו אותי ככה, זה יהיה מצחיק... אבל הצלם עוד לא הגיע ולמה לא? כי בעצם הוא החתן המיועד. בקיצוראחרי רגע מגיע הצלם ששכרנו בבגדים של חתן ועם מלצלמה אחת ביד ואומר, טוב אני אהיה שניהם. החלום נגמר די מהר (עדיין בקבלת פנים) כשאנחנו מנסים לראות איך הצלם מצלם את עצמו בתור חתן...

כמו יתר הבנות פה, שמחתי להתעורר ליד בן זוגי (שאינו צלם).
ואני רק אציין שיש לנו צלם ממש חתיך (כן, הוא גם מצלם מדהים) ואפילו חבר שלי מציין את זה בפני כל מי שאנחנו מספרים לו על ה"סגירות" לחתונה!
חתונות >>
לצפיה ב-'בדיוק הבוקר שקלתי לשתף את הפורום בחלום..'
בדיוק הבוקר שקלתי לשתף את הפורום בחלום..
10/01/2011 | 14:36
2
11
קודם כל היו לי כל כך הרבה חלומות, אבל אני אספר את האחרון..

חלמתי שאני מתארחת אצל דודים ובסביבות השעה אחת עשרה בבוקר אני שואלת את אחותי מה התאריך היום והיא עונה לי שה 29 ביוני ( יום החתונה שלי)
אני אומרת לה: מה? את בטוחה? יום רביעי היום? איזה סטלנית אני..
ואז אני נכנסת ללחץ שעוד לא סגרתי מאפרת ומעצב שיער ולא עשיתי מניקור פדיקור. אהההה...
ובזמן שאני מטלפנת למעצבי שיער ומאפרות ומתחננת אליהם שיקבלו אותי כי היום אני מתחתנת.. אני קולטת שמרוב שהזמן חלף מהר ולא הרגשנו גם שכחנו לחלק הזמנות..
אז אני מתחילה בסבב טלפונים  מטורף ( תוך כדי שאני זזה בהיסטריה בכל הבית) לכל החברים שלי ומבקשת מהם שיבואו ושיודיעו לחברים אחרים ששכחתי להזמין.. ובאמצע כל הלחץ אני קולטת את דרור ( החצי..) משחק באייפון!!
כמובן שהתחלתי לצרוח עליו ואמרתי לו שיעזור לי.. ומה הוא לא קולט שאני בלחץ.
בסוף הגעתי לחתונה עם לק ששמה לי איזה זקנה מהשכונה, עם פן במספרה ואיפור ששמתי לעצמי בצורה מזעזעת ( צללית לבנה, ואני אפילו לא יודעת להתאפר),אין מה לדבר על זה שהפסדנו את הצילומים המקדימים..
התחלתי לבכות.. ואז השעון המעורר צלצל.
חתונות >>
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 10:02
4
לצפיה ב-'גם לי היה חלום דומה...'
גם לי היה חלום דומה...
17/01/2011 | 18:25
2
חלמתי שקמתי ממש מאוחר ביום החתונה שלי, שלא היה לי זמן להתארגן ושהגענו באיחור של 7 שעות לאולם, וגילינו שכל האורחים כבר הלכו... סיוט.  
חתונות >>
לצפיה ב-'מזכיר לי את זה -----'
מזכיר לי את זה -----
10/01/2011 | 21:01
10
6
לצפיה ב-'החציל קורע!'
החציל קורע!
10/01/2011 | 21:30
4
לצפיה ב-'זה גם הדבר הראשון שקפץ לי לראש! '
זה גם הדבר הראשון שקפץ לי לראש!
10/01/2011 | 21:31
5
לצפיה ב-' ח צ י ל ? ענק '
ח צ י ל ? ענק
10/01/2011 | 21:50
2
לצפיה ב-'זה היה אחד החזקים '
זה היה אחד החזקים
10/01/2011 | 21:59
3
לצפיה ב-'אני שמחה שאתן זוכרות את החלומות ההזויים שלי'
אני שמחה שאתן זוכרות את החלומות ההזויים שלי
10/01/2011 | 23:23
4
5

וזהו אכן חלום הזוי במיוחד!
חתונות >>
לצפיה ב-'אני חושבת שכל מי שהיה פעיל אז בפורום'
אני חושבת שכל מי שהיה פעיל אז בפורום
11/01/2011 | 09:02
1
5
יזכור את חלום החציל לעד....
חתונות >>
לצפיה ב-''
11/01/2011 | 20:51
7
לצפיה ב-'אני רק מקווה שעדין לא התחתנת....'
אני רק מקווה שעדין לא התחתנת....
11/01/2011 | 23:26
1
6
כי מזה מגיע לך לזכות
חתונות >>
לצפיה ב-'עדיין לא התחתנתי '
עדיין לא התחתנתי
12/01/2011 | 07:38
8
לצפיה ב-'פשוט נקרעתי פה מצחוק! '
פשוט נקרעתי פה מצחוק!
11/01/2011 | 10:45
4
לצפיה ב-'אוי החלומות שלי...'
אוי החלומות שלי...
10/01/2011 | 21:43
6
קודם כל אני אתחיל בכך שבערך כל פעם שאני מתעסקת במשהו שקשור לחתונה יש לי חלומות מוזרים בלילה..
בתקופה האחרונה היו לי 2 חלומות מאודדדד הזויים:

1.לפני שבוע בדיוק חלמתי שאנחנו מגיעים לאולם ובמקום שהחופה תהיה בחוץ (כמו שהיא אמורה להיות במציאות) עשו לנו אותה בתוך האולם, והשטיח הלבן שאמור להוביל לחופה הוא מעיין סדין פשוט ביותר (כמו של מיטה), וכשאנחנו הולכים עליו הוא מתקפל כזה ונתקע לי כל שניה בעקב..
אבל הקטע ההזוי הוא שעוד לפני שהתחלנו ללכת לכיוון החופה, חלמתי שהחברים של חבר שלי עומדים לידנו בכניסה ושרים וצועקים לו ומושכים אותו, ופתאום מתחיל השיר כניסה לחופה שלנו והוא לא שם לב ואני צריכה למשוך אותו לחופה.....
החלום ממשיך להסתבך בזה שאחכ אנחנו נכנסים לחופה, ומה שכחתי??
כמובן- ההינומה.. ככה שבשניה האחרונה בני המשפחה קלטו צעיף לבן שסבתא שלי לבשה לקחו לה אותו ושמו לי אותו על הראש בתור הינומה..
אחח מעניין מה פרויד היה אומר על החלום הזה אם היה חי...

2. בנוסף, לפני כמה ימים חלמתי שאני בלימודים באוניברסיטה, וזה היום של החתונה שלי אז אני יוצאת קצת קודם מהשיעור, ובאה הביתה ואז נזכרת ששכחתי לקחת את השמלה מהמעצבת, ומתחילה לרוץ למעצבת להביא אותה וכבר היה ערב ופחדתי שלא נספיק להצטלם, ואז אני באה הביתה עם השמלה ולובשת אותה ואחד האחיינים של חבר שלי בא ושופך עליי מיץ.. אני חושבת שבשלב הזה התעוררתי כנראה לא יכולתי להתמודד יותר עם החלום..

זהו זה קומץ קטן מהחלומות המוזרים שלי, אשמח אם תצביעו לי, בכל מקרה מקווה שנהנתן..
חתונות >>
לצפיה ב-'ואו כמה חלומות הזויים היו לי מאז ההצעה'
ואו כמה חלומות הזויים היו לי מאז ההצעה
10/01/2011 | 22:53
8
לפחות חלום אחד בשבוע... (אווף שתגיע החתונה כבר, נמאס לי מהסיוטים האלה).
החלום ההזוי שלי ללא ספק היה שילוב של צירופי מקרים הכי הזויים בעולם!! (והרבה בזכות הפורום הזה.. ההמלצות שלכן נכנסות לי לחלומות)
אוקיי אז החלום התחיל שאני מתעוררת בבוקר יום שישי ואז באים אלי משפחה, חברים ואומרים לי מזל טוב ושואלים אם אני מתרגשת... אז נאי הכי באדישות... לא יש עוד מלללא זמן אין מה להתרגש.. ואז הם אומרים לי שהחתונה מחר (בשבת) אז כולי בלחץ להספיק מלא דברים. הדבר הראשון שדחוף לי זה  לעשות גבות (במציאות, לא בחלום אני מגדלת את הגבות כדי לעשות צורה נורמלית לקראת החתונה.. בינתיים הן לא ממש מצליחות לצמוח) ואז אני מחפשת קוסמטיקאית ואף אחת לא יכולה לקבל אותי.
אוקיי החלום קופץ ליום החתונה, יום שבת. אנחנו מתעוררים בבוקר ומסתבר שעוד שעתיים החתונה מתחילה.
ואז אני נזכרת שלא קנינו מתוקים ושטויות לרחבה אז אני גוררת את חבר שלי לשוק התקווה/ איזור לוינסקי ומחפשת סוכריות במשקל, אבל מה? יום שבת, אף חנות לא פתוחה. אז כולי בבאסה ואז קופצים לחתונה עצמה (יכול להיות שהיו עוד דברים בחלום אבל אני לא זוכרת אותם). החתונה מתקיימת בבית מלון (לא באולם שתכננו שזה סיוט בפני עצמו), במן קומת גלריה קטנטנה שרואים את המדרגות ושומעים שיורד גשם בחוץ כולי בבאסה, גבות לא עשיתי... שטויות של הרחבה הבאנו ממש קצת מהמלאי הביתי ולקינוח החתן בא אלי ואומר לי שהוא רוצה לבטל את החתונה.... חלום מבאס והזוי! יש עוד כמה חודשים לחתונה... בטח יהיו עוד עד אז
חתונות >>
לצפיה ב-'אז יאללה, לשם התחרות.. הנה שוב החלום שלי '
אז יאללה, לשם התחרות.. הנה שוב החלום שלי
10/01/2011 | 23:26
32
15
אני מעתיקה לפה את התיאור של החלום שלי, כפי שכתבתי אותו לפני מס' חודשים:

חשוב לציין שחלמתי את החלום לפני ששום דבר שקשור לחתונה לא היה סגור.
חלמתי שאין לנו אולם, אז כל האורחים יושבים על כיסאות פלסטיק באיזה שדה. ואין לנו די ג'יי, אז אין מוזיקה.
וכשעמדנו ללכת לחופה אני בעצמי שמתי את השיר בסטריאו, אבל.. השיר שרציתי לא עבד!
והשיר היחיד שעבד בדיסק הוא bad romance של ליידי גאגא. וכך אנחנו הולכים לחופה.

ואז מגיעים, ורואים שבמקום רב יש חציל. עם כובע (מגבעת כזאת). חציל!!

ואז החצי מתחיל לצחוק, ואני גם, תוך כדי שאני אומרת לו- זה לא מצחיק!! איך חציל יחתן אותנו??

וככה התעוררתי.

מיותר לציין שכשסיפרתי לו על החלום הוא נקרע מצחוק ואמר שאני מופרעת.
חתונות >>
לצפיה ב-' בהחלט אחד הטובים!'
בהחלט אחד הטובים!
10/01/2011 | 23:42
1
5
גם אז וגם היום..
אני מקווה שהפסקת לחלום על חצילים
חתונות >>
לצפיה ב-'האמת שלאחרונה באמת שאין כמעט חלומות'
האמת שלאחרונה באמת שאין כמעט חלומות
10/01/2011 | 23:56
3
בנושאי חתונה..
לפחות לא הזויים ומוזרים

הדמיון שלי עבד שעות נוספות, אבל עכשיו אין לו זמן לעבוד
חתונות >>
לצפיה ב-' גדול! '
גדול!
13/01/2011 | 12:21
בהחלט אחד הטובים... מצביעה לך.
חתונות >>
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 13:02
1
בהצלחה
חתונות >>
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 14:10
בהצלחה
חתונות >>
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 14:35
4
לצפיה ב-' (איך אפשר שלא?)'
(איך אפשר שלא?)
17/01/2011 | 14:52
2
לצפיה ב-'גדול!!! '
גדול!!!
17/01/2011 | 16:33
התגלגלתי על הרצפה מצחוק!!!
חתונות >>
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 17:13
1
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 17:13
4
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 17:23
2
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 17:27
3
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 18:03
4
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 18:20
4
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 18:27
5
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 18:29
6
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 18:45
3
לצפיה ב-' גאוני...'
גאוני...
17/01/2011 | 19:06
3
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 19:06
1
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 19:24
3
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 19:48
3
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 19:56
1
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 20:02
5
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 20:47
אוי זה הרג אותי בזמנו וזה החלום שאינו שלי שאני הכי זוכרת בעולם!! זכרתי אפילו את הקטע שאף שיר לא עובד חוץ מBad romance
חתונות >>
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 21:32
4
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 23:05
3
לצפיה ב-' '
18/01/2011 | 07:52
5
לצפיה ב-''
18/01/2011 | 10:21
5
לצפיה ב-''
18/01/2011 | 11:41
6
לצפיה ב-''
18/01/2011 | 13:00

מעולה.! קורע..!
אני אשכרה יושבת פה לבד ונקרעת בצחוק עם עצמי בקולי קולות....
זהירות! חציל לפנייך.!!!....
אחד החלומות ההזויים שקשה לשכוח
חתונות >>
לצפיה ב-''
18/01/2011 | 15:28
2
לצפיה ב-'זה חלום לניצחון'
זה חלום לניצחון
20/01/2011 | 12:31
2
חרצית קטנה 1,
זה חלום ממש הזוי קרעת אותי מצחוק!!!
אני מקווה שבחתונה האמיתית יהיה רב אמיתי עם מגבעת שיקבל את פניכם לחופה בחיוך.
שתהיו הכי מאושרים בעולם

חגית שמש
בוחרת בכם כזוג המנצח בתחרות!
חתונות >>
לצפיה ב-'חופה '
חופה
11/01/2011 | 07:21
4
הפחד הכי גדול שלי היא :
שבחופה עצמה שהרב מקדש אותנו פיתאום אימו של בעלי לעתיד תיצעק שהיא מיתנגדת לחתונה ומקריאה לפניי כל האורחים סיפורים נוראים עליי .
ובעלי לעתיד ששומע אותם שואל אותי האם זה נכון ואני עונה שאסביר אחר כך ,הוא תופס ריצה לעבר הרכב ועוזב את הגן יחד עם אימו .

חתונות >>
לצפיה ב-'החלום שלי'
החלום שלי
11/01/2011 | 08:08
8
13
ואני כבר חשבתי שאין לי חלומות על חתונה ושאני ייחודית בעניין, אבל הלילה.............

נתחיל בלספר שכל פעם שאני בחתונות אני המומה מכמות הנשים שמגיעות לבושות בשמלות לבנות/ לבנות עם תחרה. אני בשוק שמישהי מרשה לעצמה לבוא ככה לחתונה. ויש לי סרטים שיבואו ככה לחתונה שלי ויגנבו את ההצגה.

והנה החלום:
חלמתי שאני הולכת לתופר כי אני עושה הפתעה לבנות המשפחה שלי (אמהות- שלי ושל החתן, דודות, בני דודות וחברות קרובות) ורוכשת דרכו לכולן שמלות. התקציב שלי עומד על 500 שקלים והוא הכין לי שמלות שתואמות למחיר
אני מגיעה אליו והוא מראה לי 2 שמלות שהוא הכין לאמהות אני אומרת לו שזה ממש לא נראה לי הצבע של השמלות- בשחור - ועכשיו אני מבקשת שהוא יתחיל לעבוד כמו בן אדם ומראה לו שיש לו בחנות מלא שמלות (ומצביעה על שמלות כלה) בצבע לבן עם כל מיני בדים- משי, שיפון, תחרות ואני בוחרת אחת אחת לכל אחת מהחברות/ דודות/ בנות דוד/ אמהות.

אני פשוט מעמיסה עליו שמלות כלה על גבי שמלות כלה, הוא יושב על כסא ומתחיל להתמלא בשמלות כלה, ואני אומרת לו שכאלה בדיוק אני רוצה שהוא יעשה לכולן ואין מצב שהוא לא עושה ושאני אסתדר עם התקציב. הוא נוקב מחיר לא הגיוני (כבר לא זוכרת כמה) ואני בתמורה אומרת לו "אחלה, עכשיו בוא נמדוד את השמלה שלי" ומתפשטת לו באמצע החנות- שיש לה חלון ראווה גדול ושקוף לרחוב הראשי- מסתבר שאני עם חוטיני כחול רויאל ויש לי בטן בולטת (בחלום- לא במציאות) ואני שמה עליי את אחת השמלות הנוראיות שיש לו בחנות (שאר השמלות שבחרתי לאחרות מ-ה-מ-מ-ו-ת) ורואים לי את התחתונים מתחת לשמלה ואני עומדת שם ועושה סיבובים ומאושרת מהחיים ומבסוטה רצח מהשמלה המכוערת שלי. (פשוט הזוי עד כמה בחלום אני לא מרגישה שמשהו מוזר...... כפרות עליי!!)

ואז אני רואה לידי שקית גדולה - גם היא בצבע כחול רויאל- אני מציצה בה ורואה את כל ההזמנות של החתונה ועליהן קשקושים של עטים- כחולים כמובן (קשקושים כמו שעושה לד קטן שחשב שזה דפי ציור וקשקש וקשקש)  

ואז התעוררתי!!

אתן מבינות? מה שהלחיץ אותי מהחלום ההזוי הזה היו הקשקושים על ההזמנות-
זה שכולן ילבשו שמלות כלה לחתונה שלי, ועוד שמלות יפות מזו שלי, וזה שאני ערומה באמצע חנות של תופר ורואים לי את צבע התחתונים- חוטיני!!- ובולטת לי הבטן מתחת לשמלה ממש מכוערת, זה?.... זה בקטנה! העיקר שההזמנות לא יהיו מקושקשות!!!

החיים שלי דבש!

חתונות >>
לצפיה ב-'אצלנו בבית מפרשים חלומות שנים'
אצלנו בבית מפרשים חלומות שנים
11/01/2011 | 10:34
5
6
אבא שלי למד את זה בצעירותו וכולנו נהיינו מפרשנים :)
אם בא לך, אני יכולה בקלות להסביר לך את פשר החלום...
חתונות >>
לצפיה ב-'בכיף!! אני בעד ואשמח'
בכיף!! אני בעד ואשמח
11/01/2011 | 11:14
4
5
פרשנות אישית שלי- אני פשוט קנאית ויש לי משבר שמלה :)
מניחה שהפרשנות שלך תהייה יותר מוצלחת....
חתונות >>
לצפיה ב-'ממש לא קנאית'
ממש לא קנאית
11/01/2011 | 11:42
3
11
ההפך, קצת לא נוח לך מהמעמד הזה שאת במרכז - את לובשת השמלה הלבנה שמייחדת אותך מכולן. את בוחרת לקנות שמלות לבנות לקרובות לך ודווקא את בסוף תלבשי משהו בצבע כחול, בכלל לא לבן. כלומר לא רק שאת כבר לא הכי מיוחדת כי לכולן יש שמלה לבנה, עכשיו את כבר עם שמלה כחולה
חתונות >>
לצפיה ב-'אה, את עם תחתונים כחולים ולא שמלה כחולה :)'
אה, את עם תחתונים כחולים ולא שמלה כחולה :)
11/01/2011 | 11:45
2
13
אבל שמלה מכוערת כזו שקופה שבעצם מוכיחה לכולם שאת לא מיוחדת, יש לך תחתונים כחולות אז את לא ממש לבנה...
חתונות >>
לצפיה ב-'חייבת לומר ש...'
חייבת לומר ש...
11/01/2011 | 14:14
1
2
יש משהו בדבריך!!!

אלופה!
חתונות >>
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
11/01/2011 | 23:37
2
אנחנו מאד נהנים בבית לפרש אחד לשני את החלומות
חתונות >>
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 16:02
1
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 17:02
2
לצפיה ב-' חם מהתנור, ממש מהיום - החלום שלי'
חם מהתנור, ממש מהיום - החלום שלי
11/01/2011 | 08:46
1
5
אז רק שתדעו, שלפעמים גם אחרי החתונה, זה לא מפסיק...
ובכן, אני לקראת סיום תואר ראשון, נשארו לי רק עוד שני קורסים חשובים שכבר נכשלתי בהם כמה פעמים, והפעם אני חייבת לעבור. פרט לזה נשארו לי עוד כמה דברים, כמה עבודות קטנות להגיש, בירוקרטיה לסדר וכד'. עד כאן אמיתי, זה המצב בחיים וגם בחלום.
ובכן, אני מבקשת מאוניברסיטת בר אילן תדפיס של כל החובות שנותרו לי, מחכה בסבלנות למכתב, וכשהוא מגיע, למרבה הזוועה, מסתבר שהם הוסיפו לדרישות הבסיס שלהם, בנוסף לקורסי היהדות שהם חובה, גם קורס חתונות II - זאת אחרי שעברתי רק בקושי את הקורס חתונות I בשנה שעברה! אין לי זמן עכשיו לארגן עוד חתונה! אני מתה מלחץ מהקורסים שכבר יש לי!
בלית ברירה אני בודקת מתי המבחנים של הקורס הזה (המבחן מעשי, אבל כמובן שהם קובעים את התאריכים, כי הם צריכים לשלוח בוחן מטעם האוניברסיטה) וכדי עוד יותר להכביד, המועד הראשון נופל על מועד א' בקורס אחד שאני עושה, והמועד השני נופל על  מועד ב' בקורס השני! זה אומר שיהיה לי בקורסים החשובים שלי רק הזדמנות אחת לעבור, וזה ממש לא מוצא חן בעיניי! אז אני הולכת להתייעץ עם המורה הפרטי שלי (אין לי במציאות מורה פרטי), אבל הוא בכלל לא בבית... ובזמן שאני יושבת על המדרגות בבניין שלו וקורעת ניירות מרוב עצבים, התעוררתי.
חתונות >>
לצפיה ב-' '
11/01/2011 | 12:39
3
לצפיה ב-'חופה בג'ונגל??? '
חופה בג'ונגל???
11/01/2011 | 13:43
1
9
החלום שלי היה מוזר בטירוף!
חלמתי שאני מגיעה לאולם, אבל איכשהו החופה נמצאת בלב ג'ונגל מעוטרת סביב בצמחיה וקש.
אני מסתכלת עצובה ומתוסכלת על החתן המיועד והוא מנסה לנחם אותי, למרות שגם הוא הרגיש שזה ממש גרוע.
לא היה אף אחד איתנו בחופה וגם לא מסביב. כשהרב הגיע לחתן אותנו... שנינו פשוט התחלנו לברוח לכיוון חוף הים שהיה מאחורינו.
הוא אחז בידי ואמר לי שלא חשוב איפה, מתי ואיך - העיקר שאנחנו יחד!
למרות כל סיוט החופה... קמתי עם הרגשה טובה בלב לגבי המיועד.
אני אוהבת אותו כ"כ!!! אבל מקווה שהחופה שלי לא תיראה ככהההההההההה...
חתונות >>
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 09:58
4
לצפיה ב-'החלום שלי...'
החלום שלי...
11/01/2011 | 13:59
1
בחלום הופיעה כל פעם אקסית אחרת שמטיחה בי שהבטחתי להתחתן איתה. היא מספרת לי שהיא כבר קבעה הכל ושאני לא צריך לדאוג לשום דבר ופתאום כל האורחים מופיעים, כל המשפחות יש מוזיקה ברקע.
פתאום שדלתות האולם נפתחות אני בכלל נמצא בחוף הים איפשהו במקום נדח כולם נעלמים לרק אני נשאר הולך לערסל שתלוי והולך לישון.
חתונות >>
לצפיה ב-'החתונה פחות 3 חודשים וים חלומות'
החתונה פחות 3 חודשים וים חלומות
11/01/2011 | 16:43
1
1
החלומות האלה ממש נותנים תחושה שזה קורה במציאות

החלום האחרון שחלמתי היה שהגענו לאולם ואני אומרת לבלי המיועד (ליאור) שכואבות לי הרגלים ובא להוריד נעליים והוא אומר לי תורידי נעליים עד יקראו לנו לעלות לחופה והורדתי והנחתי אותו באולם באיזה פינה.
שמגיע הרגע לעלות לחופה הדיי ג'יי מכריז שאנחנו עולים לחופה ואז אני אומרת לליאור שאין לי נעליים ואז אנחנו מתחילים לחפש ולא מוצאים ואני אומרת להורים תרדו אתם תכנסו ואנחנו נבוא עוד מעט ואני בוכה ואז התעוררתי והבנתי שזה חלום...
חתונות >>
לצפיה ב-'זה דווקא מעניין'
זה דווקא מעניין
11/01/2011 | 17:24
2
על פי הדעה הרווחת של פרשנות חלומות, נעליים דווקא מסמלות צרות (כלומר, אם את חולמת שאת קונה נעליים, סימן שאת "רוכשת" לך צרות )

אולי החלום הזה דווקא לא כל כך מזוויע
חתונות >>
לצפיה ב-'הייתי רוצה לזכות בחופה מעוצבת, אבל...'
הייתי רוצה לזכות בחופה מעוצבת, אבל...
11/01/2011 | 17:24
2
1
אין לי חלומות מלחיצים או הזויים בנוגע לחתונה. אני כ"כ רגועה שזה מתחיל להלחיץ אותי.
אנחנו פשוט לוקחים את ההכנות בכיף, עושים הכל מראש ובלי לחץ, וזה באמת תענוג. מקווה שנצליח להמשיך ככה עד יום החתונה, גם אם זה אומר שלא אזכה בחופה.
חתונות >>
לצפיה ב-'גם אצלי ככה....'
גם אצלי ככה....
11/01/2011 | 18:50
1
1
באסה, דוקא רציתי לזכות בחופה מעוצבת...
חתונות >>
לצפיה ב-'אולי עוד תהיה תחרות'
אולי עוד תהיה תחרות
12/01/2011 | 23:36
6
הכלה הכי רגועה. :)
חתונות >>
לצפיה ב-'החלום המוזר \מצחיק\מלחיץ שלי...'
החלום המוזר \מצחיק\מלחיץ שלי...
11/01/2011 | 17:34
14
7
אני ובעלי בחופה שנינו לבושים לבן אני בשמלה מפוארת מידי בלבן בוהק וטהור ובעלי בחליפה לבנה שלג
מגיע עת הקידוש ובעלי מקרב אלי את כוס היין בכדי שאלגום ממנה ו....אופס!!!נשפך עלי יין אדום על כל החלק העליון
אני כמעט מתעלפת מחווירה ודמעות החלו זולגות ....ואז בעלי "הגאון " מחליט להזדהות עם אשתו לעתיד ושופך גם על עצמו יין אדום
והנה אנחנו עומדים מתחת לחופה כמו שתי טמבלים מוכתמים ביין , אני בהלם טוטאלי לא מצליחה להוציא הגה מהפה וכל החברה שקולטים את מצבי וחוששים שהתעלף מחליטים להיות גם "גאונים" ומתחילים לשפוך אחד על השני את כוסות היין שהחזיקו ביד להרמת כוסית !!!ולהתעלף מצחוק .....
זהו ,התעוררתי מזיעה עם אדום בעיניים ולא ידעתי אם לצחוק או לבכות
החלטתי לצחוק ! אחרי הכל זה רק חלום ...לא ??
תודה למי שמצביע , מזל טוב למי שמתחתן , ובהצלחה לכולם
דנה .

חתונות >>
לצפיה ב-'חלום ענק!!'
חלום ענק!!
11/01/2011 | 18:43
מתי אני אזכור את החלומות שלי חח
חתונות >>
לצפיה ב-' לחייך דנדוש באמת אף אחד אף פעם '
לחייך דנדוש באמת אף אחד אף פעם
11/01/2011 | 23:45
1
ב"ה

לא חושב מה יקרה אם ישפך יין על הכלה....
הרי זה הרבה יותר טרגדי מהחתן!!
חולצה אפשר להחליף שמלה לא
תחשבו על זה
ענבל
חתונות >>
לצפיה ב-' חלום או סיוט?'
חלום או סיוט?
12/01/2011 | 09:11
4
לצפיה ב-'ענק !!!! אהבתי'
ענק !!!! אהבתי
12/01/2011 | 14:44
6
לצפיה ב-''
12/01/2011 | 15:53
1
5
לצפיה ב-''
12/01/2011 | 16:16
3
לצפיה ב-' איזה סיוט...'
איזה סיוט...
12/01/2011 | 16:51
4
לצפיה ב-''
12/01/2011 | 19:49
3
לצפיה ב-''
12/01/2011 | 20:33
4
לצפיה ב-'מקווה שהספקתם ללגום מהיין?"חלום מסטל"'
מקווה שהספקתם ללגום מהיין?"חלום מסטל"
13/01/2011 | 00:22
4
בס"ד

דנה, לזה קוראים "לתפוש ראש בחלום".  מכל הלב מאחל לך הצלחה והכרזה כזוכה.  
ולזוג הנישא שתהא זו השעה הטובה ביותר עבורם, לזוגיות איכותית ומבורכת, ובניית בניין עדי עד.

בלב שמח- ירון
חתונות >>
לצפיה ב-''
13/01/2011 | 07:53
1
לצפיה ב-' אהבתי'
אהבתי
14/01/2011 | 11:13
3
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 09:59
3
לצפיה ב-',מצאתי את זה... '
,מצאתי את זה...
19/01/2011 | 20:16
3
לצפיה ב-'חלום הזוי בהשראת פגישה עם רב'
חלום הזוי בהשראת פגישה עם רב
11/01/2011 | 20:36
11
רק להקדמה:
נפגשנו עם רב והפגישה היתה מאוד מרגשת
הרב תיאר לנו את טכס החופה ממש מהתחלתה - כשהאורחים מתאספים ועד לרגע היעלמותו לאחר שבירת הכוס
בעת ההקשבה ממש חוויתי את הטכס בעיניי וכך זה כנראה גם עבר לחלום בלילה ... עם קצת עיוותים...

והנה החלום:

איזור קבלת פנים בגן.. האורחים משוחחים בנעימות בינהם ... מוסיקה נעימה נשמעת ברקע וממלאה את הגן
והנה האות לתחילת החופה - האורחים נרגשים נעמדים סביב שביל הכניסה - כולם בציפיה (גם אני - מתוך חלום)

הראשונים נכנסים הורי החתן - בצעידה מלכותית ....
אחריהם מגיע החתן - נרגש, מנסה להשאר שפוי (כמעט בכיתי מרוב התרגשות תוך כדי חלום.... מצד שני לא הבנתי מאיפה בא סדר כניסה לחופה המוזר הזה...)
והנה באים הורי הכלה - יותר נינוחים, שמחים, מתחלפים פה ושם מילה-שתיים עם האורחים

שיא התרגשות - מופיעה הכלה!!!
היא צועדת לה באיטיות לעבר החופה בשמלה מהממת (אך נפווווווווווווווווחה מדי - בקושי עוברת את השביל... אבל יפה)... היא כבר מכוסה בפניה עם הינומה...
אבל... הינומה אטומה!!! לא, לא רואים את פניה... אבל יודעים שאת היא... אי אפשר לטעות....

הטכס מתחיל (לא אפרט את כולו ) והנה מגיע כוס היין....
החתן מרים את ההינומה כדי להשקות את כלתו....

ו....
משם קופץ החבר ההכי טוב שלו עם פרצוף של "הפתעעעעעעעעעה!!!!". אי אפשר לתאר את זה במילים - פתאום רואים בחורצ'ק קירח בשמלת כלה עם הינומה על הראש!!!

פשוט התגלגלתי מצחוק והצחוק גם הערתי את עצמי וגם את החתן....

נ.ב. לאחר שסיפרתי לו את החלום הוא כמעט כל יום מוודא שההינומה שאבחר תהיה שקופה
חתונות >>
לצפיה ב-'החלום שלי'
החלום שלי
11/01/2011 | 22:57
1
החלום הזה היה לפני איזה שבוע וחצי אחרי שקניתי שמלה אצל נינה דבש והייתי ביקב בקיסריה ועוד לא החלטתי איפה לעשות את החתונה.
חלמתי שאנחנו בערב החתונה, ביקבי קיסריה והמקום כולו מקסים והומה אורחים (למרות שיש לנו ממש מעט אנשים.. 100 איש ככה).
הכל כ"כ יפה ומגיע הרגע לעלות לחופה ואז אני קולטת שאני לובשת חצאית מיני ג'ינס (???) ואיזו גופיה. שכחתי לעבור בסלון כלות ולהתלבש..
חברות שלי אומרות לי "לא נורא, תעלי כבר ככה" ואני בלחץ היסטרי, מה עד שמצאתי את השמלה ואיך היא יפה ומה אני אעלה עם החצאית ג'ינס המעפנה הזו. אני מתקשרת לנינה ואומרת לה ששכחתי לקחת את השמלה והיא אומרת לי שלא נורא פתוח אצלה היום עד 12 בלילה.
אני מחליטה לנסוע וכשאני חוזרת לבושה והכל כבר 23:00 בלילה ואני אומרת לחתן שאני מוכנה ואז הוא מסתכל עלי עם פרצוף חמוץ ואומר לי שלא נראה לו שחתונה תהיה היום. איך התבאסתי!!! ואז קמתי וסיפרתי לו את החלום ואז הוא אמר לי שמזל שלא חלמתי שהוא כבר התחתן
מזל באמת.
חתונות >>
לצפיה ב-'החלום ההזוי שלי'
החלום ההזוי שלי
12/01/2011 | 08:13
1
חלמתי שאני מגיעה לאולם כל האנשים באים אני באה לשים את השמלה שלי(בצילומים הייתי עם שמלה אחרת) והמוכרת אומרת לי שאין בצבע לבן רק בצבע שחור וזה רק מה שהיא יכולה לתת לי חשבתי שאני מתה!!!
חתונות >>
לצפיה ב-'חלמתי שמפלצת בעלת 3 ראשים טרפה אותי.'
חלמתי שמפלצת בעלת 3 ראשים טרפה אותי.
12/01/2011 | 13:50
4
אז עכשיו אני יכול לקבל את הפרס?
חתונות >>
לצפיה ב-'רק אני כלה בלאי'
רק אני כלה בלאי
12/01/2011 | 16:44
8
4
לא חולמת כלום, ישנה כמו בלוק איטונג
חתונות >>
לצפיה ב-'עוד ינדו אותך ממועדון הכלות'
עוד ינדו אותך ממועדון הכלות
13/01/2011 | 00:00
7
2
ותאלצי להיות חתן.
חתונות >>
לצפיה ב-''
13/01/2011 | 10:32
3
לצפיה ב-'אני ממילא כבר נוהגת כמו גבר '
אני ממילא כבר נוהגת כמו גבר
13/01/2011 | 10:59
5
10
לצפיה ב-'אוי לא! אתן הנהגות הכי גרועות שיש!'
אוי לא! אתן הנהגות הכי גרועות שיש!
13/01/2011 | 12:30
4
23
למה בחורות חושבות שהן צריכות לנהוג "כמו גברים"? הן חושבות כמו גברים? מתנהגות כמו גברים? זה נורא כשבחורה מנסה לעשות משהו "כמו גבר" - זה יוצא רע מאוד...
חתונות >>
לצפיה ב-'ולמה את מחפשת כל הזמן את הרע בכל מה שאומרים?'
ולמה את מחפשת כל הזמן את הרע בכל מה שאומרים?
13/01/2011 | 12:38
3
או לפחות זה הרושם שקיבלתי מהמעט שיוצא לי לקרוא ממך כאן.

אני נוהגת מצויין, אגב, ואני לא "מנסה" שום דבר.
חתונות >>
לצפיה ב-'חס וחלילה! מה יש לי לחפש את הרע? '
חס וחלילה! מה יש לי לחפש את הרע?
13/01/2011 | 13:05
2
1
זה מבדר אותי! (ועל הדרך ניסיתי לשלב את התפיסה הפמיניסטית שלי, אולי זה לא היה במקום...)

אבל אם כבר, אני אנצל את הדיון הקצר הזה בשביל להגיד שזה לא רק מבדר, זה גםמאוד רציני:
כדאי שדווקא כן תנסי, ומאוד מאוד תשתדלי להיות נהגת טובה, כי זה כנראה הדבר שיש לו את הסיכוי הכי טוב להרוג אותך בשנים הקרובות. אף פעם אל תהיי בטוחה מדיי בעצמך בנהיגה, זה לא בריא בכלל.
ומנסיוני, כל הבחורות שנסעתי איתן, ואמרו על עצמן שהן נוהגות כמו גברים (לא נוהגות טוב, אלא נוהגות כמו גברים), היו הנהגות הגרועות ביותר שנסעתי איתן. בהפרש גדול. זה פשוט מסוכן.

מאחלת לך חיים ארוכים מלאי בריאות!
חתונות >>
לצפיה ב-'אני שמחה שאת מתקנת אותי'
אני שמחה שאת מתקנת אותי
13/01/2011 | 13:23
1
באמת
אני לא בטוחה בעצמי מידי בנהיגה, ומאידך אני גם לא חסרת ביטחון מידי - גם זה לא בריא, ומסוכן אפילו יותר לדעתי. אני אוהבת לנהוג ונהנית מזה, ועושה את זה בטוח (התמתנתי עם השנים, בעברי הייתי פרועה משהו)
כשאמרתי כמו גבר, התכוונתי שרוב הגברים, מה לעשות, חושבים בעיקר עם הראש, לעומת נשים שנוטות לערב רגש. זה לא חדש לנו ולא אני המצאתי את זה. ובכביש, לטעמי, אין מקום לרגש. אני דווקא רציונלית בגישתי לחיים, וזה מתבטא בהרבה דברים וגם בנהיגה מסתבר. אני לא "מנסה" להידמות, זו פשוט אני. במקרה גם גברים הם לרוב כאלה. יש גם כאלה שלא

תודה על האיחולים, גם לך! (אותי, כנראה הכולסטרול יהרוג קודם..)
חתונות >>
לצפיה ב-' יהיה בסדר! ואני מסכימה איתך בהחלט! '
יהיה בסדר! ואני מסכימה איתך בהחלט!
13/01/2011 | 13:57
מאיזו כתבה על מחקר שקראתי, ההבדל בנהיגה בין גברים לנשים נובע בעיקר מזה שלגברים יש ראיה מרחבית יותר טובה, ונשים נוטות לשים לב יותר לפרטים - זה פשוט שתי גישות שונות לגמרי. כשנשים נוהגות, הן מסתכלות לראות שאין *דברים* שמפריעים להן, ונוסעות. גברים נוטים לראות את ה"מפה" של הכביש עם המכוניות, ולפי זה הם נוסעים. לכן, למשל, לפעמים הם יעשו פניות יותר חדות, או דברים כאלו, כי זה מסתדר להם יותר טוב בתוך התמונה הכוללת שהם רואים. לפי המחקר, נשים בדרך כלל לא רואות ככה את הדברים, הן רואות כל מכונית, כל עיקול, ופועלות לפיו. נראה לי שבגלל זה נראה להן שגברים נוהגים "פרוע", אבל זה לא בהכרח נכון...
חתונות >>
לצפיה ב-'השיער עף ברוח '
השיער עף ברוח
12/01/2011 | 18:56
4
החלום שלי לא מצחיק אבל מרגש, לפחות אותי. להבדיל מאחרות, אני גם יודעת למה חלמתי אותו, אבל אינני יודעת את פירושו.
חברה טובה שלי, מהאחת/שתיים שיש לנו עוד מהיסודי, שנלך אחריה ושתלך אחרינו באש ובמים, חלתה לפני מספר שנים בסרטן (שנהיה כולנו בריאים ).
עם תחילת הטיפולים, החל השיער היפה שלה לנשור ותקופה מסויימת היא היתה קרחת. לא רצתה פאה ולא הסכימה ללכת עם כובע. הסוף טוב, היום היא בריאה, עם שיער נהדר.
בחלום שלי, אני עומדת מתחת לחופה (החופה בתחילת מרץ, אי"ה), מתרגשת, מחייכת לאורחים, מביטה סביב ופתאום רואה את החברה שלי שוב קרחת לחלוטין. אני מתחילה לדמוע וכל מי שסובב אותי חושב שזה מההתרגשות ממעמד החופה. עיני מאות האורחים נשואות אלי ואני ממשיכה לבכות, ממש ללא שליטה. לפתע מתחילה לנשוב רוח ואני מרגישה שהשיערות שלי נושרות ממני ומתחילות לעוף ברוח, ממש כמו זרעים מפרחי הסביון. פה אני מפסיקה לבכות ופשוט נכנסת להלם וגם מסביב כולם פשוט נאלמים.
בשלב זה, כנראה מההיסטריה (האמיתית, לא בחלום) שאחזה בי, פשוט התעוררתי ודבר ראשון שמתי יש על הראש לראות שהכל מונח במקומו. סיפרתי לחברה את החלום ולמרות שלא ידענו מההוא אומר, פשוט התחבקנו.
מקווה שבחתונה שלי שתינו נהיה עם שיער מדהים שמחובר היטב לקרקפת.
חתונות >>
לצפיה ב-'וואו, זה באמת מרגש... (גם מפחיד בטח...)'
וואו, זה באמת מרגש... (גם מפחיד בטח...)
12/01/2011 | 19:42
3
לגבי משמעות - אולי יש לך פחדים דומים לאלו שהיו לי. אחרי שהתארסתי התחלתי לפחוד מתאונות דרכים. נורא. לא חלמתי על זה, אבל זה היה תוקף אותי לפעמים, לפני השינה, או על הבוקר, או סתם ככה באמצע היום. זה פחד שמשהו רע יקרה, שהכל ייגמר. עכשיו כשאת עומדת בפני משהו כל כך משמח, כל כך טוב, אולי הדבר הכי טוב שקרה לך עד עכשיו, כשהעתיד נראה כל כך מבטיח, עם בן הזוג שלך שאת כל כך אוהבת, פתאום נהיה נורא מפחיד לאבד את הכל.
זה רק פחדים. זה מציק, זה לא נעים, אבל הסיכוי שיקרה לך משהו נשאר תמיד אותו הדבר בכל יום מחייך, וזה סיכוי נמוך מאוד. וזה יעבור...
שיהיה במזל טוב!
חתונות >>
לצפיה ב-'(למה כתבתי "לפחוד"?... לפחד.)'
(למה כתבתי "לפחוד"?... לפחד.)
12/01/2011 | 19:45
1
10
לצפיה ב-'אי אפשר להוציא ממך את הנתניתיות '
אי אפשר להוציא ממך את הנתניתיות
12/01/2011 | 20:19
4
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
13/01/2011 | 18:25
על האיחולים, על הפירוש האפשרי ובעיקר על התגובה.
חתונות >>
לצפיה ב-'השיער עף ברוח '
השיער עף ברוח
12/01/2011 | 19:05
4
2
החלום שלי לא מצחיק אבל מרגש, לפחות אותי. להבדיל מאחרות, אני גם יודעת למה חלמתי אותו, אבל אינני יודעת את פירושו.
חברה טובה שלי, מהאחת/שתיים שיש לנו עוד מהיסודי, שנלך אחריה ושתלך אחרינו באש ובמים, חלתה לפני מספר שנים בסרטן (שנהיה כולנו בריאים ).
עם תחילת הטיפולים, החל השיער היפה שלה לנשור ותקופה מסויימת היא היתה קרחת. לא רצתה פאה ולא הסכימה ללכת עם כובע. הסוף טוב, היום היא בריאה, עם שיער נהדר.
בחלום שלי, אני עומדת מתחת לחופה (החופה בתחילת מרץ, אי"ה), מתרגשת, מחייכת לאורחים, מביטה סביב ופתאום רואה את החברה שלי שוב קרחת לחלוטין. אני מתחילה לדמוע וכל מי שסובב אותי חושב שזה מההתרגשות ממעמד החופה. עיני מאות האורחים נשואות אלי ואני ממשיכה לבכות, ממש ללא שליטה. לפתע מתחילה לנשוב רוח ואני מרגישה שהשיערות שלי נושרות ממני ומתחילות לעוף ברוח, ממש כמו זרעים מפרחי הסביון. פה אני מפסיקה לבכות ופשוט נכנסת להלם וגם מסביב כולם פשוט נאלמים.
בשלב זה, כנראה מההיסטריה (האמיתית, לא בחלום) שאחזה בי, פשוט התעוררתי ודבר ראשון שמתי יש על הראש לראות שהכל מונח במקומו. סיפרתי לחברה את החלום ולמרות שלא ידענו מההוא אומר, פשוט התחבקנו.
מקווה שבחתונה שלי שתינו נהיה עם שיער מדהים שמחובר היטב לקרקפת.
חתונות >>
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 15:56
4
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 22:48
2
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 23:42
4
לצפיה ב-''
19/01/2011 | 11:57
2
לצפיה ב-'בחלום שלי, החופה '
בחלום שלי, החופה
16/01/2011 | 19:34
8
21
החופה - ממש כמו הבית של עמי ותמי - עשויה מממתקים ושוקולדים.
החתן והמשפחות שלנו כבר נמצאים מתחת לחופה, כל החברים והמשפחה המורחבת נמצאים מצדי החופה. אני נכנסת לחופה, וכשהטקס אמור להתחיל פתאום כמה מהאורחים מתחילים "לטעום" מהחופה שלנו ואז כולם עולים על הבמה של החופה ומתחילים לאכול את החופה. אני משותקת, לא יודעת מה לעשות, לבכות או לצעוק ואז האורחים מתחילים לאכול לי גם את השמלה! (פתאום גם השמלה נעשתה מחומר אכיל ומתוק כלשהו) והחבר שלי, במקום לעצור אותם מתפקע מצחוק וגם הוא אוכל לי את השמלה !
חתונות >>
לצפיה ב-''
16/01/2011 | 22:52
4
לצפיה ב-'|כן'
|כן
17/01/2011 | 15:54
1
3
לצפיה ב-'כלומר '
כלומר
17/01/2011 | 15:55
3
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 21:19
אהבתי! רעיון ממש טוב - חופה אכילה!
חתונות >>
לצפיה ב-'יווווווו איזה חלוםםםם'
יווווווו איזה חלוםםםם
17/01/2011 | 21:36
3
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 23:17
3
לצפיה ב-''
18/01/2011 | 08:39
3
לצפיה ב-'אהבתי!!!!!!))))))))))))'
אהבתי!!!!!!))))))))))))
18/01/2011 | 15:58
לצפיה ב-'גבות גבות גבות '
גבות גבות גבות
16/01/2011 | 20:22
2
6
חלום טרי טרי מהסופשבוע ...
בחלום כמה ימים לפני החתונה אני מגיעה לבחורה שאני מסדרת אצלה גבות באופן קבוע אחרי שקבעתי תור ... כשאני מגיעה מסתבר שיש מישהי מחליפה שאני לא מכירה אבל הבנות שם אומרות שהיא ממש טובה
אני מחליטה לקחת את הסיכון ומתיישבת ומתחילה להסביר לבחורה איך אני רוצה את הגבות ומדגישה שאני רוצה אותן עבות מסודרות ושייראו כאילו מצויירות ...
הגבבית בלי לחשוב פעמיים מורחת לי שעווה על הגבות ותולשת אותן לגמרי !!! אני בשוק ואז היא מתחילה לצייר לי גבות חדשות דקות דקות דקות במין גוון ירקרק .... בהההההההההההההההה
זהו התחיל זמן החלומות המוזרים של על החתונה ?!?!
חתונות >>
לצפיה ב-'אויש, שלא נדע!!!! '
אויש, שלא נדע!!!!
17/01/2011 | 06:51
6
לצפיה ב-''
17/01/2011 | 18:45
2
לצפיה ב-'החלום שלי'
החלום שלי
17/01/2011 | 22:51
1
אני חלמתי שיום החתונה הגיע, אני מגיעה למקום בטרנינג וגופיה ופשוט מרוב אירגונים אני לא מספיקה להתארגן ווכל האורחים מגיעים והכל ואני עוד מארגנת דברים עד שאמורה להיות החופה ואומרים לי שאני חייבת ללכת להחליף בגדים אבל השמלה שלי בכלל לא מוכנה כי רק נתתי את התמונה לתופרת ולא היה לה את המידות שלי.
בקיצור, הכל היה בלגאן.
התעוררתי בבהלה.
החתונה הזאת עולה לנו בבריאות!
חתונות >>

הודעות אחרונות

10:53 | 20.11.19 בילדרברג
10:36 | 15.10.19 אלחנן1984
11:33 | 03.09.19 RonaSasson
18:41 | 22.08.19 orialon11
17:59 | 22.08.19 היורש לכתר
18:19 | 31.03.19 alex02
16:44 | 20.03.19 vered305
09:40 | 12.03.19 noa054
15:29 | 10.03.19 שלי גרינשטיין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ