לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3837438,374 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-'מחפשת עורכ/ת דין שמתמחה בהסכמי ממון'
מחפשת עורכ/ת דין שמתמחה בהסכמי ממון
14/07/2010 | 13:27
55
7
אני והבן זוג רוצים לחתום על הסכם ממון לפני החתונה.
למישהו יש המלצות על עורכ/ת דין באזור המרכז? אנחנו מחפשים מישהו שייצג את שנינו, שיהיה לא יקר, אבל מבין עניין, רציני ומקצועי.
תודה!
חתונות >>
לצפיה ב-'כמה מבאס זה לחתום על הסכם שכזה...'
כמה מבאס זה לחתום על הסכם שכזה...
14/07/2010 | 13:53
6
7
מבינה את הצדדים אבל לצפות את הרע זה כמו לקנות לעצמך חלקת קבר:/
חתונות >>
לצפיה ב-'לא מסכימה-'
לא מסכימה-
14/07/2010 | 14:08
3
6
אני מאוד לא מסכימה, היום עם שיעורי הגירושין, אני מרגישה שיש משהו נאיבי בלצפות לחיות את כל החיים יחד בלי לחשוב על פירוד אף פעם.
ובעוד שאני מצפה שבן זוגי ישאר איתי לתמיד, אני מצפה גם שאם הוא לא, שזה יהיה תרבותי ולא תוקפני ופוגעני- זאת אפילו אם הרגשות יהיו סוערים. והסכם ממון [כמו הסכמים אחרים כמו הסכם נישואים וכו'] מבטיח את זה במידה מסויימת. מה גם שזו דרך ממש טובה לראות מה הבן זוג חושב על פירוד והשלכותיו [יש לי חברות שבן זוגן רואה פירוד כמשהו חד צדדי לחלוטין ואם היא תיפרד ממנו אז מבחינתו הוא לא חייב לה כלום כולל מזונות לילדים- יש דברים שכדאי לגלות לפני החתונה...]
חתונות >>
לצפיה ב-'מה את קופצת?'
מה את קופצת?
14/07/2010 | 14:12
2
4
אמרתי "אני מבינה את הצדדים", לא אמרתי שזה לא נכון לעשות
חתונות >>
לצפיה ב-'לא קפצתי'
לא קפצתי
14/07/2010 | 14:21
1
4
רק אמרתי את דעתי בנושא. זוהי דעתי וזה לא בא נגדך או משהו כזה אלא רק להציג את הצד השני...

אני מנסה לחשוב מה פגע בך, זה היה ה'נאיבי'? אם כן, אז אני מתנצלת אם נפגעת זאת כמובן לא הייתה הכוונה
חתונות >>
לצפיה ב-'לא הנאיבי, פשוט זה לא ששללתי את מה שהיא אמרה'
לא הנאיבי, פשוט זה לא ששללתי את מה שהיא אמרה
14/07/2010 | 14:23
10
הוא רוצה לעשות
סתם הבעתי את דעתי בנושא, נאיבי זה ממש לא בעיקר שיש צד שיש  כסף (לדוגמא, ההורים שלו קנו לו דירה, והוא רוצה לכסות את עצמו במקרה ש..."
אבל לא יודעת אם הייתי יכולה לבוא ולדרוש מבעלי לעתיד לחתום על הסכם כזה..
חתונות >>
לצפיה ב-'לפי דעתי זה סוגר את הפינה מצוין לגבר'
לפי דעתי זה סוגר את הפינה מצוין לגבר
14/07/2010 | 21:45
1
לצפיה ב-'ממש לא מסכימה'
ממש לא מסכימה
14/07/2010 | 23:44
2
קודם כל, אפשר לחתום על הסכם ממון גם אחרי החתונה.
אפשר לעשות את זה בכל שלב של הזוגיות.
אנחנו מצאנו שזה פתח לנו ערוץ מצוין לדיבור על תכניות כלכיות לעתיד, איך אנחנו חושבים להתנהל כלכלית יחד, שיחות על גידול ילדים ועוד הרבה דברים מאוד חשובים.
כסף הוא נושא מאוד מהותי במשפחות, וככל שמקדימים לדבר על כך, וככל שמרבים לדבר על כך - ולא טומנים את הראש "בחול" - הסיכוי לגירושין על רקע כלכלי דווקא פוחת.
חתונות >>
לצפיה ב-' יש לי בשבילך מישהי מעולה! שולחת לך '
יש לי בשבילך מישהי מעולה! שולחת לך
14/07/2010 | 14:26
7
2
לצפיה ב-'גם אני מעוניינת'
גם אני מעוניינת
14/07/2010 | 14:49
5
לצפיה ב-'קבלי '
קבלי
14/07/2010 | 15:08
4
2
לצפיה ב-'הי'
הי
15/07/2010 | 23:06
3
1
גם אני מעוניינת
חתונות >>
לצפיה ב-'שלחתי גם לך מסר '
שלחתי גם לך מסר
16/07/2010 | 01:04
2
2
לצפיה ב-'גם!'
גם!
16/07/2010 | 01:08
1
3
לצפיה ב-'היי, שלחתי בשמחה! סופ"ש נעים'
היי, שלחתי בשמחה! סופ"ש נעים
16/07/2010 | 09:58
1
לצפיה ב-'תודה, אבל לא קיבלתי כלום...'
תודה, אבל לא קיבלתי כלום...
14/07/2010 | 16:17
1
לצפיה ב-'אפשר לעשות דרך נעמת או ויצ"ו'
אפשר לעשות דרך נעמת או ויצ"ו
14/07/2010 | 18:37
זה לא זול, אבל לפחות פחות יקר, ונראה שהם די מבינים בזה.
חתונות >>
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
14/07/2010 | 23:49
4
2
הי!
יש לי שתי המלצות - האחת היא לפנות לארגון "משפחה חדשה". זה אחד הדברים שהם עושים (לכל סוגי המשפחות, כולל ל"רגילות" ). כל התהליך עולה כ-1800 ש"ח.
אם את מעדיפה פרטי, יש לי המלצה טובה על עו"ד שהיא גם מגשרת ומומחית בדיני משפחה, הסכמי ממון וכד'. אני שולחת לך מסר עם הפרטים שלה. שמה מאיה הדס.
חתונות >>
לצפיה ב-'תודה, אבל גם ממך לא קיבלתי כלום במסר....'
תודה, אבל גם ממך לא קיבלתי כלום במסר....
15/07/2010 | 18:54
3
2
אולי יש לי בעיה בתיבת ההודעות? תוכלי לנסות שוב?
המון תודה!
חתונות >>
לצפיה ב-'אולי כי יש לך שני יוזרים?'
אולי כי יש לך שני יוזרים?
15/07/2010 | 19:38
2
2
נוני2009 + נונו2009...
חתונות >>
לצפיה ב-' שלחתי לך גם ליוזר השני'
שלחתי לך גם ליוזר השני
15/07/2010 | 23:58
לצפיה ב-'נכון, לא שמתי לב שנכנסתי בשניהם... תודה!'
נכון, לא שמתי לב שנכנסתי בשניהם... תודה!
16/07/2010 | 10:09
לצפיה ב-'המליצו לי על עורכת דין בתל אביב'
המליצו לי על עורכת דין בתל אביב
15/07/2010 | 22:10
1
אני מצרפת כאן קישור. אנחנו עדיין לא עשינו את ההסכם אצלה, אבל חברה כן.
חתונות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שלום לכולם '
שלום לכולם
14/07/2010 | 11:19
14
3
כהרגלי בקודש אני נכנסת עם קושיות, והפעם אחת ברגע האחרון, ואחת עם מחשבה להמשך (למדתי מלחכות לרגע האחרון LOL):

ראשית, וזה ממש דחוף, איך מתחילים עם ההזמנות? פונים למעצב? לבית דפוס? יש מקום שאפשר לראות בו דוגמאות? המלצות? אני ממש רוצה לסיים עם זה היום או מחר גג, פשוט כי החתונה בעוד כמה שבועות, וכבר עברנו את הדד ליין...

שנית, איך מתכננים את יום החתונה? מה קודם? שמלה? איפור? שיער? ציפרניים? צילומים?
מתי מגיעים למקום ביחס לתחילת האירוע? מתי מצטלמים? אני צריכה לתכנן את היום הזה כמו שצריך, בעיקר כדי לקבוע עם מעצב השיער והמאפרת, שישתלבו כולם.

תודה מעומק הלב
חתונות >>
לצפיה ב-'ועוד שאלה חשובה'
ועוד שאלה חשובה
14/07/2010 | 11:31
6
חלק נכבד מהחברים מגיעים ממקום שהוא כ40 דק' נסיעה מהגן.
חשבנו לארגן להם הסעה, אבל מחתונה נוספת שהיינו בה, ההסעה הגיעה ב11 וזה גמר, פשוט גמר על החתונה.
ברגע שהגרעין הולך הביתה, הכל מתחיל לגווע.

החתונה שלנו תהיה ביום חמישי, כך שיותר אפשרי לאנשים ללכת הביתה מאוחר מיום אחר.
לתת להם לנהוג זה פשוט לא יקרה..
האם לקבוע את ההסעה מוקדם- סביב 12 ולקטוע לאירוע את הראש, או סביב 2 ולקחת בחשבון שכל אלה שימאס להם מוקדם יתקעו עד מאוחר..?

גרסיאס.
חתונות >>
לצפיה ב-'תיראי...'
תיראי...
14/07/2010 | 11:56
אני לא מבינה בזה כי לא הייתי צריכה הסעות בחתונה שלי וגם לא נסעתי אף פעם בהסעות לחתונות,אבל-אם את באמת צריכה הסעות,אני מציעה לא לקבוע אותן לשתיים בלילה-כי זה באמת מאוחר. קודם כל,נכון שחתונות יכולות להימשך עד מאוחר,ושמעתי גם על חתונות שמסתיימות בשלוש לפנות בוקר,אבל הייתי בהמון חתונות ורוב החתונות,אפילו אם הן ביום חמישי-מסתיימות בסביבות אחת בלילה, וגם אז,הרבה פעמים כל השעה או החצי שעה האחרונה זה כבר רק החברים הכי טובים והמשפחה הכי קרובה,אז שתיים נשמע לי ממש מאוחר. 12 בלילה נשמע לי בסדר גמור וזה בטח לא יהרוג את החתונה כי תמיד יהיו גם כאלה שישארו ותלוי כמה שמח הם יעשו-הייתי גם בחתונות שנשארו רק 15 איש בשעה האחרונה אבל היה כיף ברחבה ולא סיימו וחבל לתקוע אנשים אם את לא יודעת מראש מתי החתונה תיגמר,אולי היא תיגמר באחת והם יהיו תקועים?
ויש גם כאלה לשא יהיו בהסעות אלא יבואו עצמאית ויוכלו להישאר עד יותר מאוחר או להסיע אחרים.
בהצלחה
חתונות >>
לצפיה ב-'הסעות'
הסעות
14/07/2010 | 12:04
4
1
מה שאנחנו מתכננים לעשות זה:
להביא שני מיני אוטובוסים. שניהם יצאו לכיוון האירוע באותה שעה. בחזור אחד אמור לצאת ב-12:00 בערך, שאז אנחנו מניחים שייגמר שהשלב של הקינוחים. ההסעה הזאת תיהיה מיועדת יותר למבוגרים שלא בא להם על המסיבה. ההסעה השניה תצא בסוף המסיבה עם השאר.

אנחנו עוד צריכים לבדוק כמה מקומות יש בכל מיני אוטובוס כזה כדי שזה באמת יספיק לכל מי שירצה הסעה, אבל זה התכנון בגדול.
חתונות >>
לצפיה ב-'ההסעות בעקרון הן רק לחבר'ה הקרובים'
ההסעות בעקרון הן רק לחבר'ה הקרובים
14/07/2010 | 12:22
3
גרעין קשה של חברים ממש טובים.
חתונות >>
לצפיה ב-'אם זה המצב'
אם זה המצב
14/07/2010 | 12:30
2
זה אומר שהאנשים האלה ירצו להישאר עד סוף המסיבה אני מניחה. אז תקבעי שההסעה תצא חזור בסוף המסיבה.
חתונות >>
לצפיה ב-'בשעה שתיים הגיוני?'
בשעה שתיים הגיוני?
14/07/2010 | 12:49
1
3
לצפיה ב-'אני לא חושבת שכדאי לך לקבוע שעה מראש'
אני לא חושבת שכדאי לך לקבוע שעה מראש
14/07/2010 | 13:21
3
את יכולה לסגור עם הנהג של ההסעה שהחזור יהיה בין שעה מסויימת לשעה מסויימת. יכול להיות שיימאס לכם ב-12:30 ולאורחים כבר לא יהיה כח, ואז מה? כולם יחכו לנהג שיגיע ב- 02:00?

חברים שלנו הביאו שני אוטובוסים שחוזרים לאיזורים שונים וסגרו עם הנהגים שהם צריכים להיות מוכנים ליציאה המחל מ-12:00 בלילה. בסוף המסיבה נגמרה ב-01:00 ואז ההסעות יצאו. אם המסיבה היתה נגמרת ב-02:00 ההסעה היתה יוצאת ב-02:00.
חתונות >>
לצפיה ב-'כמה תשובות'
כמה תשובות
14/07/2010 | 11:42
6
4
היי. לגבי ההזמנות:קודם כל,כדאי להסתכל על כל מני עיצובים באינטרנט,כדי לקבל רעיון של מה את אתם אוהבים. כמובן אם תקלידי בגוגל הזמנות לחתונה,תקבלי הרבה דוגמאות,אבל לי נראה הכי נוח דרך אתר מתחתנים ברשת-כמו שיש שם הפניות לאתרים של שמלות כלה ואולמות,יש שם גם הפניות לאתרים של הזמנות. תיכנסי לשם ותקבלי רשימה של אתרים של הזמנות(את יכולה גם לחפש במיט פור מיט ולראות את הביקורות). באתרים של רוב החברות יש המון דוגמאות,כך שאת אפילו לא צריכה ללכת פיזית או לדבר עם מעצב,אלא נכנסת לאתרים ורואה המון דוגמאות של הזמנות. אם את מוצאת הזמנות שאת אוהבת,תשמרי לך את הפרטים ואז את יכולה להתקשר לבתי דפוס לשאול על מחירים ועל תנאים ולבחור את הבית דפוס שנראה לך.

כמובן יכול להיות שיש לך רעיון משלך לעיצוב ואת מעצבת לבד,או שיש לך מכרים שיעצבו בשבילך ואז את צריכה בית דפוס רק בשבילך ההדפסה.

לגבי המלצות: קודם כל,תחפשי את האתרים של טיקטאק, של טוקסידו ושל פריפרינט-בכולם שי דוגמאות שתוכלי לראות וכולם מוכרים פה בפורום(יש עוד המון,אבל את אלה אני הכי זוכרת).
פרי פרינט זה בחולון והם מאוד נחמדים וסובלניים בעיניי ולא יקרים יחסית ועוזרים מאוד עם העיצוב,כלומר-את לא חייבת לקחת דוגמה מהאתר,הם יושבים איתך ומדברים ועוזרים לך לבחור עיצוב חדש-בלי תוספת תשלום ומקבלים גם מגנט תיזכורת.

על טוקסידו שמעתי הרבה דברים טובים.
יש גם את דפוס עמנואל בתל-אביב שהם גם זולים,אבל אם את צריכה עיצוב חדש,לא מתוך מה שקיים-הם לוקחים תוספת מחיר על עזרה בעיצוב.

טיקטאק הם יותר יקרים,אבל אם את בלחץ זמן-זה נוח כי שי להם הרבה דוגמאות באתר ואת לא צריכה ללכת פיזית-את יכולה לבחור לבד דוגמה מהאתר ולמלא בה בעצמך את כל הטקסט ולעשות את כל ההזמנה במייל ולקבל בדואר הבייתה את ההזמנות.

אני בטוחה שתקבלי עוד המון והמלצות,ואל תחששי-בהתחלה זה נראה מסובך כי יש ים של אפשרויות,אבל כשמתחילים להסתכל באתרים,מקבלים רעיונות וזה נהיה יותר פשוט.

לגבי יום החתונה-זה מאוד תלוי בכל מני דברים כמו איפה את מתארגנת(סלון כלות? בבית או במלון? הכול באותו מקום או שיש לך מעצב שיער בנפרד ואיפור בנפרד וכל זה וכל אחד במקום אחר? באיזה עשה בערך את רוצה לצאת לצילומים המקדימים וכמה הם רחוקים מאולם ומתי את רוצה להגיע לאולם וכ'ו.
קודם כל-את יכולה להתייעץ עם הצלמים-הם מבינים בדברים האלה בד"כ,גם לי הם ייעצו בקשר ללו"ז.

לגבי מתי מגיעים למקות ביחס לתחילת האירוע-אני ממליצה להגיע כשעה לפני תחילת האירוע,כלומר-אם הזמנתם לק"פ בשבע וחצי,אז להגיע בשש,שש וחצי,כך תוכלו להספיק לשבת ולאכול משהו בשקט בחדר שלכם לפני שהאורחים באים והמשפחות יגיעו יורת מוקדם(מומלץ שההורים והאחים יגיעו כחצי שעה לפני הרשום בק"פ)-כדי שתספיקו לעשות צילומי משפחות.

זה גם תלוי בשקיעת השמש,כלומר,בד"כ גם ככה מצלמים מקסימום עד קשיעת השמש ואח"כ אין מה להמשיך.

כעקרון-,אני אל מומחית,אבל נרהא לי שמעצב השיער צריך להיות ראשון,כלומר-לפני המאפרת, ואחרי שהשיער מוכן-מאפרים אותך ולפעמים עושים את השיער בשני חלקים,כלומר-קודם שיער,אח"כ איפור וכשגומרים עם האיםור-עוד כמה טאצ'אפים אחרונים לשיער.

לגבי הצילום-זה מאוד תלוי בכמה מקומות אתם מתכננים להצטלם ומה המרחק שלהם אחד מהשני ומהאולם וצריך לקחת בחשבון זמני נסיעות ופקקים.

אני יכולה לספר לך על הלו"ז הממוצע של חתונה בשעון חורף-באוקטובר. כמובן שבשעון קיץ,כל השעות הן יותר מאוחרות-כי יש יורת שעות אור ויותר זמן עד שהשמש שוקעת,אז אפשר לעשות את הדברים יותר מאוחר.
אצלי,באוקטובר(וכך היה גם עם אחותי שהתחתנה באוקטובר):

התחלתי להתארגן בעשר וחצי בבוקר,וזה התחיל עם השיער,כשתוך כדי-עשו לי ציפורניים. השיער נמשך עד סביבות 12 בצהריים ואז אכלתי  צהריים ובסביבות אחת בצהריים התחילו את האיפור,בשתיים וחצי בצהריים הלבישו אותי,ענדו לי את התכשיטים וסידרו לי את הטאצ'אפים האחרונים ובשלוש בצהריים בעלי הגיע לאסוף אותי ויצאנו לצילומים המקדימים,שהיו בשני מקומות-
אחד מהם ממש שתי דקות ממקום ההתארגנות שלי,והשני-עשר דקות נסיעה משם ורבע שעה נסיעה מהאולם. סיימנו את הצילומים בחמש וחצי אחה"צ
(בד,כ נראה לי שהצילומים המקדימים הם בסביבות השעתיים-שוב.תלוי איפה וכמה מקומות ומה המרחקים וכמה פקקים יש בדרך),
והגענו לאולם בשש בערב,כשהואחרים היו מוזמנים לשבע וחצי. ישבנו ואכלנו בשקט בחדר חתן-כלה, ובשבע הגיעו המשפחות הקרובות,שאיתם הצטלמנו בכניסה לאולם וברקע של החופה וקצת אח"כ הגיעו האורחים...

שוב,זה גם עניין של איזה תסרוקת את עושה,מבחינת כמה זמן היא תיקח(אני מציעה שתתקשרי למעצב שיער ותבקשי ממנו הערכה של כמה זמן בערך לדעתו צריך-הוא מבין בזה ואין בעיה לשאול,וכנ"ל לגבי המאפרת). ממה שראיתי בפורום-בד"כ בנות פה מקציבות בערך שלוש-שלוש חצי שעות לשיער ואיפור ביחד. מכיוון שזה שעון קיץ ולא חורף(אם את מתחנת בקרוב,)אז אני מניחה שתצאו לצילומים בסביבות ארבע וחצי אחה"צ,אז תתחילי להתארגן בסביבות 12 בצהריים אולי.
אם זה שעון חורף,אז כמו אצלי-לצאת לצילומים בערך בשלוש,אני מניחה,ואז תתחילי את ההתארגנותב טח בין עשר ל-11 בבוקר-תלוי מה את צריכה.
תתייעצי עם המאפרת והמעצב וגם עם הצלמים,הם ישמחו להגיד לך.

מזל טוב ובהצלחה
חתונות >>
לצפיה ב-'וואי, את תמיד תשובות ממש ארוכות '
וואי, את תמיד תשובות ממש ארוכות
14/07/2010 | 11:54
1
1
לצפיה ב-'כי אני משתדלת לפרט ולתת את כל המידע שיש לי :)'
כי אני משתדלת לפרט ולתת את כל המידע שיש לי :)
14/07/2010 | 12:21
2
לצפיה ב-'המון תודה!! ושאלה אחרונה:'
המון תודה!! ושאלה אחרונה:
15/07/2010 | 14:46
3
יש למישהו טו דו ליסט מוכנה שאני אוכל להעתיק?

אתם מדהימים
חתונות >>
לצפיה ב-'אני יכולה לשלוח לך את שלי אם את רוצה'
אני יכולה לשלוח לך את שלי אם את רוצה
15/07/2010 | 17:12
2
3
לצפיה ב-'גם אני רוצה! '
גם אני רוצה!
15/07/2010 | 23:24
בבקשה כמובן...
חתונות >>
לצפיה ב-'גמני אשמח '
גמני אשמח
16/07/2010 | 12:30
תודה
חתונות >>
לצפיה ב-'גימיקים לחתונה'
גימיקים לחתונה
13/07/2010 | 17:50
17
7
מי יכול להמליץ על ספק קרח יבש, קונפטי, בלונים וכו' לחתונה באזור חיפה?
חתונות >>
לצפיה ב-'יכולהל המליץ לך על ספק שלנו'
יכולהל המליץ לך על ספק שלנו
13/07/2010 | 18:28
1
8
רוני ישראל - "ישראל זיקוקים". יש לו אתר אינטרנט עם כל הפרטים.
חתונות >>
לצפיה ב-'ישראל זיקוקים'
ישראל זיקוקים
14/07/2010 | 12:20
3
תודה. אדבר איתו עוד היום. מצאתי עוד המלצות עליו בפורום
חתונות >>
לצפיה ב-'ממליצה בחום על זוהר זיקוקים'
ממליצה בחום על זוהר זיקוקים
14/07/2010 | 11:42
3
6
יש לו דברים ממש מיוחדים כמו מכונה שעושה שלג, וענן עשן שמצטלם בצורה מדהימה.
חתונות >>
לצפיה ב-'זוהר זיקוקים'
זוהר זיקוקים
14/07/2010 | 12:43
2
3
תודה על ההמלצה. דברתי איתו. לא זול בכלל. אשקול את זה. האם הוא באמת שווה את המחיר?
חתונות >>
לצפיה ב-'לדעתי כן'
לדעתי כן
14/07/2010 | 13:46
1
4
אני חושבת ששווה לשלם טיפה יותר ולקחת מישהו שהוא גם מקצוען, וגם יש לו את כל הביטוחים והאישורים שצריך. הדבר האחרון שהייתי רוצה לדאוג לגביו בחתונה זה מה יקרה אם משהו לא יפעל כמו שצריך, או אם יקרה משהו לאולם או לאורחים. הביטוחים של זוהר מכסים את כל זה. בנוסף, מדובר במקצוען אמיתי - בשיחה איתו הבנתי שהוא גם מדריך שמסמיך אחרים בנושא הזיקוקים.
ואגב, עוד סיבה שהוא שווה את זה היא שהוא ממש נחמד, וממש יוצא מגדרו כדי שהכל יהיה מוצלח ומושלם.
חתונות >>
לצפיה ב-'זהר זיקוקים'
זהר זיקוקים
14/07/2010 | 14:10
2
תודה. הוא באמת היה מאד נחמד בשיחה ואף נתן לי כמה טיפים
חתונות >>
לצפיה ב-'אמנם "גימיק" שונה ממה שביקשת, '
אמנם "גימיק" שונה ממה שביקשת,
14/07/2010 | 16:00
6
4
אבל אצלנו בחתונה היה צמר גפן מתוק, שהיה סבבה לגמרי.
לקחנו מ- Z אירועים והיינו מרוצים
חתונות >>
לצפיה ב-'אפשר פרטים במסר לגביי עלות ומה זה כלל?'
אפשר פרטים במסר לגביי עלות ומה זה כלל?
14/07/2010 | 16:07
2
3
לצפיה ב-'שלחתי לך '
שלחתי לך
14/07/2010 | 16:14
1
3
לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/07/2010 | 16:31
לצפיה ב-'אני גם אשמח לקבל פרטים'
אני גם אשמח לקבל פרטים
14/07/2010 | 17:22
2
3
לצפיה ב-'קיבלת '
קיבלת
14/07/2010 | 18:24
1
2
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/07/2010 | 08:17
1
לצפיה ב-'אומן בלונים'
אומן בלונים
<< ההודעה הנוכחית
15/07/2010 | 16:21
3
98
אנחנו קיבלנו מתנה מהאחים שלי אומן בלונים לרחבה
לא ידענו איך לאכול את זה בהתחלה (כשהם הציעו - לא עושים הפתעות לכלה! ) אבל זרמנו והתוצאה היתה מגניבה ומיוחדת
ברק ממש מוכשר ויוצר דברים ממש יפים ומיוחדים
היו צמידים עם ברווזון, כלבלב, ביפ-ביפ וכו' (כמו בתמונה)
היו כתרים, כנפיים ועוד..
הוא הקים את השולחן שלו ליד הרחבה כך שזה לא הוציא אנשים מהרחבה, וגם כל הזמן נכנס עם הדברים פנימה וחילק
אנשים ממש התלהבו ויצאו גם תמונות חמודות
קוראים לו ברק דגן
חתונות >>
לצפיה ב-'נשמע מגניב!'
נשמע מגניב!
16/07/2010 | 01:06
1
4
את יודעת מחירים?
חתונות >>
לצפיה ב-'לא ממש.. זו היתה מתנה.. '
לא ממש.. זו היתה מתנה..
18/07/2010 | 09:27
3
לצפיה ב-'ברק דגן'
ברק דגן
17/07/2010 | 16:07
5
חוץ מהכישרון האדיר, הוא גם בחור ממש טוב... מעידה ממקור ראשון - אני!

והנה קישור לאתר שלו:
http://www.balloonart.co.il/
חתונות >>

הודעות אחרונות

17:59 | 19.10.17 בילדרברג
17:22 | 19.10.17 ronisagiv80
00:40 | 19.10.17 ronif880
21:57 | 12.10.17 גל ודניאל1
16:03 | 10.10.17 bizoona
12:12 | 07.09.17 nitay101
21:05 | 06.09.17 nofi1456
21:36 | 22.08.17 מישל12ל
22:11 | 20.08.17 ליאור1127
12:06 | 15.08.17 לירון304
13:39 | 09.08.17 אביביתה89

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ